آخرین اخبار
خانه » ازدواج و زناشویی » ارتباط: انجام آن کارها بعد از شکست عشقی، ممنوع!

ارتباط: انجام آن کارها بعد از شکست عشقی، ممنوع!

انجام آن کارها بعد از شکست عشقی، ممنوع!

|انجام آن کارها بعد از شکست عشقی، ممنوع! از یافوم|

برترین ها – ترجمه از پردیس بختیاری: فرقی نمی کند که تو ارتباط و رابطه عاطفی را بهم زده اید یا طرف مقابل تان تو را طرد کرده می باشد، در هر صورت مواردی می باشد که بایستی و حتما بعد از اتمام ارتباط و رابطه از انجام دادن آنها خودداری کنید. جدا شدن از فردی که روزی شریک زندگی تان بوده کار ساده ای نیست ولی باید توجه داشت با رعایت مواردی، می توانید راحت تر آن دوران سخت را سپری کنید.
 

از او شانس دوباره نخواهید
 
تمام کردن ارتباط و رابطه عاطفی کار ساده ای نیست، تو شریک زندگی تان را از دست داده اید و همچنین طبیعی می باشد که خیلی زیاد ناخوش و غمگین و همچنین عصبی باشید یا که بخواهید جهت نگهداری ارتباط و رابطه تان پافشاری کنید ولی باید توجه داشت در آن شرایط بهتر می باشد که خودتان را کنترل کنید. قبل از هر درخواستی از او به آن فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنید که آیا آنچه تو را ناخوش و غمگین کرده از دست دادن یک شریک زندگی  می باشد یا خود آن هم فرد؟ آن دو تفاوت بسیاری با هم دارند. در صورتی که تو تنها از ترس تنها شدن می باشد که نمی خواهید از او جدا شوید، بهتر می باشد کمی عمیق تر فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنید. مطمئنا تو تنها نخواهید ماند و همچنین طرف مقابل تان هم تنها نیمه گمشده زندگی تان نبوده می باشد، پس حالا که ارتباط و رابطه تان به اینجا کشیده، بهتر می باشد که از او شانس دوباره ای نخواهید.
 
به او زنگ نزنید
 
آن که بخواهید جلوی خودتان را بگیرید و همچنین به کسی که دوستش دارید زنگ نزنید، کار خیلی زیاد دشواری می باشد. تو ماهها و همچنین حتی سالها با او در تماس بودید و همچنین حال بایستی و حتما دور زنگ زدن یا پیغام دادن به او را خط بکشید. ولی باید توجه داشت در صورتی که بتوانید تا ۳۰ روز آن کار را انجام ندهید، نصف اکثرا و بیشتر راه را رفته اید. بعد از آن هم خواهید دید که ۳۰ روز تغییر پیدا کردن به ۴۰ روز و همچنین ۵۰ روز می می شود و همچنین  تو حالتان بهتر شده و همچنین در نهایت توانسته اید که بدون او زندگی کنید. 
 
 1433683 441 ارتباط: انجام آن کارها بعد از شکست عشقی، ممنوع!
 

زاویه دید خود را تغییر دهید
 
در صورتی که تو فردی باشید که طرد شده اید، احتمال آن که دچار افسردگی شوید و همچنین مدام خودتان را سرزنش کنید، زیاد می باشد. در آن شرایط بهتر می باشد که زاویه دید خود را تغییر دهید. به عنوان مثال فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنید که آن تو بوده اید که او را نخواسته اید، یا آن که با جدا شدن از او فرصت های بهتری برایتان فراهم خواهد شد. در صورتی که بتوانید ذهن تان را کنترل کنید، احساس اقتدار و قدرت و همچنین اعتماد به نفس بیشتری پیدا خواهید کرد.
 

با اولین فردی که بعد از او ملاقات کردید، قرار نگذارید
 

بعد از جدایی، به احتمال خیلی زیاد دوست دارید که حسادت طرف مقابل تان را برانگیزید یا که به گونه ای از او انتقام بگیرید. آن کار خیلی زیاد ساده می باشد ولی باید توجه داشت دست نگه دارید. بعد از یک شکست دردناک، تو بایستی و حتما جهت مدتی تنها باشید در غیر آن صورت ممکن می باشد که از سر لجبازی یا عصبانیت اشتباه دوباره ای مرتکب شوید و همچنین اکثرا و بیشتر در باتلاق غم فرو روید. بنابراین به خودتان زمان دهید تا کمی از عصبانیت تان بکاهد، سپس می توانید منطقی یک اراده و تصمیم راسخ درست جهت آغاز ارتباط و رابطه ای سالم بگیرید.
 
1433685 373 ارتباط: انجام آن کارها بعد از شکست عشقی، ممنوع! 
 

سر خودتان را بیش از حد شلوغ نکنید
 

بعضی اشخاص جهت آن که بتوانند شکست عشقی خود را فراموش کنند، سر خود را با چیزهای متنوع و گوناگون و مختلف مانند میهمانی رفتن… گرم می کنند. با آن کار تو در واقع خودتان را گول می زنید، شادی ناشی از آن رفتارها نیز موقتی و همچنین سطحی می باشد. بهترین راه آن می باشد که به خودتان زمان دهید، جهت ارتباط و رابطه از دست رفته تان سوگواری و همچنین به خوبی اتفاقاتی که قبل را تجزیه و همچنین تحلیل کنید. در غیر آن صورت آن اتفاق زیرا و به درستی که لکه ای سیاه دائما قلب تان را خواهد فشرد.
 

از درد گریزان نباشید
 

هیچکس درد و همچنین رنج را دوست ندارد و همچنین طبیعی می باشد که تو نیز از آن هم فراری باشید ولی باید توجه داشت با پنهان کردن دردهایتان هیچوقت زخم تان التیام نخواهد یافت. دردهایتان بالاخره روزی سر باز می زنند. بنابراین گریه کنید، فریاد بکشید، دردودل کنید تا هر چه در دل تان مانده خالی می شود.
 
1433686 313 ارتباط: انجام آن کارها بعد از شکست عشقی، ممنوع! 
 

پشت سر او حرف نزنید
 

درست می باشد که تو از دست فردی که روزی دوستش داشتید عصبانی هستید ولی باید توجه داشت کار اشتباهی می باشد در صورتی که پیش دیگران از او بد بگویید. با آن کار نه به او، بلکه به خودتان نیز آسیب می رسانید. آن رفتار اکثرا و بیشتر تو را در باتلاق فرو می برد، در صورتی که در صورتی که سکوت کنید، ارزش بیشتری نزد دیگران خواهید داشت. 
 

در منزل و خانه نمانید
 

در صورتی که چه حوصله بیرون رفتن از منزل و خانه را ندارید، ولی باید توجه داشت نباید خودتان را در منزل و خانه حبس کنید. در صورتی که زیاد در منزل و خانه بمانید، احتمال آن که هر ۱ دقیقه یک بار گوشی تان را به انتظار پیغامی از او نگاه کنید، زیاد می باشد. به همین دلیل در کنار تنها ماندن و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کردن هایتان، هر روز جهت خود برنامه جذاب و جالب و خوب ای مفرح بچینید و همچنین کاری را انجام دهید که به تو حس خوبی را منتقل می کند. با آن کار رفته رفته عادت فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کردن به او را ترک خواهید کرد.
 
 1433687 685 ارتباط: انجام آن کارها بعد از شکست عشقی، ممنوع!
 

یادتان نرود چه کسی هستید
 

در دوران بعد از جدایی، به دنبال فعالیت هایی باشید که به تو ثابت کند آدم مستقلی هستید و همچنین بدون داشتن شریک هم می توانید از پس کارهایتان برآیید یا از زندگی تان نهایت لذت را ببرید. به عنوان مثال به کلاس های متفرقه، زبان، شنا، پخت و پز و آشپزی و همچنین…، بروید و همچنین مهارتی بیاموزید. با آن کار نه تنها اعتماد به نفس تان بالاتر خواهد رفت بلکه دوستان جدیدی نیز پیدا خواهید کرد که بر روحیه تان بی تاثیر نخواهند بود.
 

خاطرات او را از خود دور کنید
 

در صورتی که عکس هایی دارید که روزهای خوش قبل را به یادتان می آورد، آنها را پاک کنید یا در صورتی که نگاه کردن به عروسکی که او خریده تو را آزار می دهد، او را از خود دور کنید. در کل تو بایستی و حتما هر آنچه یادآور اوست را تا مدتی از جلوی چشم هایتان دور نگه دارید. حال زمان شروعی دوباره می باشد پس به خودتان کمک کنید تا هیچ چیز مانع تو نشود.
 
 1433689 731 ارتباط: انجام آن کارها بعد از شکست عشقی، ممنوع!
 

به ارتباط و رابطه های قبلی تان باز نگردید
 

تو به دو دلیل شاید وسوسه شوید که به ارتباط و رابطه های قبلی تان باز گردید. ۱٫ انتقام از طرف مقابل ۲٫ تنها نماندن. ولی باید توجه داشت اینها دلایل خوبی جهت آن کار نیستند. در صورتی که تو می توانستید با افرادی که از زندگی تان دور کرده اید ارتباط برقرار کنید، دیگر چرا آنها را از زندگی تان حذف کردید؟ بنابراین بهتر می باشد به هیچ عنوان در آن شرایط سراغ دوستان قدیمی تان نروید.
 

از شکست تان درس بگیرید
 

ارتباط و رابطه تو تمام شده و همچنین ممکن می باشد زمانی که به آن هم فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنید حس پشیمانی به سراغ تان آید ولی باید توجه داشت بدانید که هیچ اتفاقی بی دلیل نیست. به جای پشیمان بودن بهتر می باشد که از ارتباط و رابطه قبل تان درس بگیرید. با خودتان بگویید «چگونه می توانم آدم بهتری در ارتباط و رابطه بعدی ام باشم؟» یا «کدام اشتباهات را نباید تکرار کنم؟»… در صورتی که کمی مثبت اندیش تر باشید، از جنبه های مثبت تجربه ای که داشته اید درس خواهید گرفت.
1433691 671 ارتباط: انجام آن کارها بعد از شکست عشقی، ممنوع!

انجام آن کارها بعد از شکست عشقی، ممنوع! در تاریخ ۲۰۱۷-۱۰-۲۳ ۰۹:۴۱:۱۲ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک