آخرین اخبار
خانه » ازدواج و زناشویی » روابط: چرا هنوز مجرد هستید؟! با دلایل تنها بودن خود آشنا شوید!

روابط: چرا هنوز مجرد هستید؟! با دلایل تنها بودن خود آشنا شوید!

چرا هنوز مجرد هستید؟! با دلایل تنها بودن خود آشنا شوید!

|چرا هنوز مجرد هستید؟! با دلایل تنها بودن خود آشنا شوید! از یافوم|

وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید دیجی رو: تا به حال از خودتان پرسیده‌ای که چرا هنوز مجرد هستید؟ آیا هنوز منتظر شاهزاده‌تان هستید که خودش با پای خودش بیاید و همچنین وارد زندگی‌تان می شود؟ شاید فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنید که تو هیچ کنترلی بر آن شرایط ندارید ولی باید توجه داشت درواقع آن تو هستید که نقش اصلی را در دیدار و همچنین رویارویی با مرد یا زن رویایتان بازی می‌کنید. در ادامه دلایل مجرد بودنتان را به تو معرفی می‌کنیم:
 
 1440129 182 روابط: چرا هنوز مجرد هستید؟! با دلایل تنها بودن خود آشنا شوید!
۱.تو اشخاص جدیدی را نمی‌بینید

هرچه تو در ارتباط با اشخاص مجرد بیشتری باشید، احتمال آنکه با تعدادی از آنها گفت وگو کرده و همچنین سرانجام با یکی از آنها به پس نتیجه آن می شود که برسید اکثرا و بیشتر می‌می شود. در صورتی که تو با اشخاص جدیدی به روش اغلب یا گاها ملاقات نمی‌کنید، پس احتمالا شانس مجرد ماندنتان اکثرا و بیشتر از دیگران می باشد.

آن مشکل را با گسترش دایره‌ی فرهنگی و اجتماعی خود حل و همچنین فصل کنید؛ مثلا با دوستان و همچنین همکلاسی‌هایتان بیرون بروید. هرچه آدمهای جدیدی را ببینید، شانس قرارگذاشتن‌تان اکثرا و بیشتر می‌می شود!

۲. خیلی وسواسی هستید

حق دارید که هنگام و زمانی که می‌خواهید متعهد به ارتباط و رابطه‌ای شوید وسواس به خرج بدهید، ولی باید توجه داشت در صورتی که کسی خواست با تو قراربگذارد- با آنکه شاید خیلی بهم نخورید- بازهم سر قرار بروید.

قرارگذاشتن با اشخاص متنوع و گوناگون و مختلف موجب می‌می شود که تو در ارتباط با شخصیت‌های مختلفی قراربگیرید و همچنین همچنین به تو کمک می‌کند که متوجه شوید اکثرا و بیشتر به دنبال چه خصوصیاتی در شریک احتمالی‌تان می‌گردید. بدین طریق شاید دریابید که یک سری خصوصیات برایتان مهم‌تر از دیگر خصوصیات خواهند بود.

قرارگذاشتن همچنین موجب میشود که در رویایی با جنس مخالف از اعتمادبنفس بیشتری برخوردار بوده و همچنین راحت‌تر باشید. بعد از یک قرار هنگام و زمانی که متوجه شدید که طرف به درد تو نمی‌خورد، مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری نیست همچنان به قرارگذاشتن با آن هم شخص ادامه دهید، حداقلش آن می باشد که تو امتحان کرده و همچنین تجربه بدست آورده‌اید.

۳. فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنید همهٔ آدم خوبا یکی را دارند و همچنین دیگر جهت تو کسی نمانده

مثلا می‌بینید که بهترین دوستتان با چه آدم عالی‌ای می باشد و همچنین از داشتن او هیجان زده‌می باشد یا خودتان کلی خوشحال هستید که بالاخره خواهرتان با یک آدم فوق العاده آشنا شده و همچنین آن پیشامد جدید باعث می‌می شود که تو فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنید تمام خانم‌ها یا آقایان خوب را قبلا یکی انتخاب کرده و همچنین دیگر کسی جهت تو نمانده می باشد. ولی باید توجه داشت میلیونها آدم تنها در دنیا خواهند بود و همچنین خیلی از آنها واقعا عالی خواهند بود، پس به آدمها شانسی جهت نشان دادن خودشان بدهید.

۴. تو خودخواه هستید

روابط نیازمند بده بستان‌های دوطرفه‌اند. انتظار نداشته باشید که یک فرد یا شخص همه کار جهت تو بکند ولی باید توجه داشت خودتان هیچ زحمتی به خودتان نداده و همچنین آن کارها را جهت او جبران نکنید. در صورتی که تو مدام به خواسته‌ها و همچنین نیازهای خودتان فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنید، پس شاید هنوز آمادهٔ در ارتباط و رابطه بودن نیستید. تا زمانی که آماده نشده‌اید تا مراقب شخص غیره ای باشید و همچنین نیازهای او را بر خودتان مقدم بشمارید، آن هم مجرد بمانید بهتر می باشد!

۵. خودتان را نشان بدهید

قرارگذاشتن ممکن می باشد کلی ریسک دربر داشته باشد و همچنین آنکه خودتان را آسیب پذیر نشان دهید ممکن می باشد دردسرساز باشد، ولی باید توجه داشت همچنان مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد که یک ارتباط و رابطهٔ سالم و همچنین صمیمی داشته باشید.

شریک بعدیٔ تو خود به خود دم درب منزل و خانه تو پیدایش نمی‌می شود. تو بایستی و حتما با غریبه‌ها صحبت کنید و همچنین از بعضی‌ها بخواهید که با تو بیرون بیایند. تو بایستی و حتما دوستانه و همچنین مودبانه رفتار کنید تا دیگران بخواهند با تو سر قرار بیایند.

به زبان بدن‌تان فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنید، آیا دوستانه می باشد؟ توجه داشتن به همین چیزهای ساده باعث میشود که تو خواستنی‌تر باشید.

۶. تو بیش از حد منفی هستید

آیا حس می‌کنید که بایستی و حتما در هر بحث و همچنین جدلی پیروز شوید؟ آیا تو اغلب دیگران را ناامید و همچنین ناخوش و غمگین می‌کنید؟ آیا تو هرجا که می‌روید راجع به هر چیز کوچکی شکایت میکنید؟

شهروندان و مردم شهر به روش کلی دوست دارند که با افرادی که شخصیتی ثابت دارند باشند و همچنین در صورتی که تو فرد منفی‌گرایی باشید خیلی کم پیش می‌آید که دیگران عاشق تو شوند. سعی کنید به جنبهٔ مثبت همه چیز نگاه کنید، مخصوصا هنگام و زمانی که سر قرار هستید. لبخند بزنید، از طرف مقابلتان تعریف کنید، ریلکس باشید و همچنین سعی کنید لذت ببرید.

۷. تو نا امید هستید

حواستان باشد که از سر ناامیدی کار دست خودتان ندهید، زیرا و به درستی که بعضی‌ها انقدر ناامید خواهند بود که هنوز قرار اول را نگذاشته به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن عروسی خواهند بود.

حواستان به تجربیاتی که از روابط قبلی دارید باشد. نگذارید تا یک چیز خوب در کسی دیدید سریع به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن ارتباط و رابطهٔ بلند مدت با او باشید و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنید که از بقیه خیلی بهتر می باشد. ارتباط و رابطه‌تان را اول تنها و فقط با دوستی شروع کنید و همچنین اراده و تصمیم راسخ جدی‌ای برایش نگیرید. بعضی‌ها با چند تغییر کوچک همانی می‌شوند که تو می‌خواهید و همچنین بعضی‌ها به تغییرات سخت‌تر و همچنین عمیق‌تر احتیاج دارند و همچنین هرکاری بکنید هم با تو جور نمی‌شوند؛ پس بهتر می باشد که نه ناامید باشید و همچنین نه از سر ناامیدی تصمیمی بگیرید و همچنین دائما حواستان باشد که اصولتان را جهت هیچکس زیرپانگذارید. آنکس که نیمهٔ تو باشد به اصول و همچنین عقاید تو احترام خواهد گذاشت.

چرا هنوز مجرد هستید؟! با دلایل تنها بودن خود آشنا شوید! در تاریخ ۲۰۱۷-۱۰-۲۲ ۱۰:۳۸:۳۱ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک