آخرین اخبار
خانه » ازدواج و زناشویی » روابط: عادت‌های دخترانه‌ای که خوشایند مرد‌ها نیست!

روابط: عادت‌های دخترانه‌ای که خوشایند مرد‌ها نیست!

عادت‌های دخترانه‌ای که خوشایند مرد‌ها نیست!

|عادت‌های دخترانه‌ای که خوشایند مرد‌ها نیست! از یافوم|

وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید بدونیم: درسته که بعضی از مردها دخترها رو از روی ظاهرشون برآورد و همچنین انتخاب میکنن ولی باید توجه داشت رفتار اون ها نقش مشخص کردن کننده تری داره و همچنین در طولانی مدت اهمیتش رو نشون میده. شامل عادت های دخترانه بدی که مورد پسند مردها نیست و همچنین اون ها رو عصبی میکنه.

 1438200 965 روابط: عادت‌های دخترانه‌ای که خوشایند مرد‌ها نیست!
دست بردن به بشقاب غذای مرد

به چند دلیل دست بردن به غذای یه مرد حتی جهت برداشتن یه دونه سیب زمینی سرخ شده اون رو اذیت میکنه. شاید آدمی باشه که حس مالکیت بسیاری نسبت به چیزها داره شاید هم با کم شدن غذای داخل بشقابش سیر نشه. پس اگه دلتون سیب زمینی سرخ شده می خواد جهت خودتون جدا سفارش بدید.

مرتب کردن وسایلشون

هر چیزی که به نظر خانوم ها شلختگی و همچنین به هم ریختگی میاد از نظر مردها ابزارهایی هستن که با تدبیر کنار هم چیده شدن. مرتب کردن وسایل مردها دائما باعث درگیری و همچنین ناراحتی اون ها میشه. زیرا و به درستی که با تغییر جاهاشون دیگه پیدا کردنشون سخت میشه.

بیرون رفتن ها و همچنین خوش گذرونی های بیش از حد

درسته که بعضی از مردها خانوم هایی رو میپسندن که به شرکت در جشن ها و همچنین مهمانی ها و همچنین تفریح و همچنین خوشگذرانی علاقه دارن ولی باید توجه داشت فردی که اراده و تصمیم راسخ جدی با تو داشته باشه نظر کاملا متفاوتی داره.

سخن چینی و همچنین غیبت

دائما حرف زدن در مورد ظاهر و همچنین زندگی دیگران جهت یک مرد واقعا آزار دهنده ست. به همچنین و علاوه با خودش فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن میکنه تو ممکنه پشت سر اون هم پیش دیگران حرف بزنید.

پوشیدن لباس های نامناسب

همه ما خانوم ها دوست داریم دائما ظاهر خوبی داشته باشیم حتی موقع قدم زدن در پارک. ولی باید توجه داشت پوشیدن کفش های پاشنه بلند و همچنین لباس های تنگ هم باعث میشه به مقدار و اندازه کافی راحت نباشیم و همچنین هم آن که کمی غر بزنیم و همچنین آن جهت مردها به هیچ وجه خوشایند نیست.

پر کردن تمام فضاها با وسایل خود

اگه کل حمام رو با شامپوهای خود یا کمد لباس رو با لباس های خودتون پر کنید جهت مرد کمی ناخوشاینده و همچنین ناراحتش میکنه. زیرا و به درستی که با وسایلی که اصلا بهره بری و استفاده نمی کنید همه چا رو اشغال کردید و همچنین تنها و فقط یک قفسه کوچیک جهت لباس های او جا گذاشتید.

پیشنهادی جهت کادو

مردها هیچوقت دوست ندارن بهشون پیشنهاد بدین که چه کادویی براتون بخرن زیرا و به درستی که احساس می کنن آن اراده و تصمیم راسخ خودشون نبوده و همچنین باعث میشید حس بدی نسبت به خودشون پیدا کنن.

بی دلیل گریه کردن

پهناور و بزرگ ترین ترس مردها اشک ریختن خانوم هاست زیرا و به درستی که اون لحظه نمیدونن بایستی و حتما چه کار کنن به خصوص اگه دلیل ویژه ای جهت گریه کردنتون نداشته باشید. اگه از گریه هاتون به عنوان ابزاری جهت برنده شدن در بحث ها بهره بری و استفاده کنید و همچنین آن کار رو دائم تکرار کنید اعتماد مرد رو نسبت خودتون از دست می دید و همچنین رفته رفته نسبت به اشک هاتونبی اهمیت میشه.

ساعت ها آماده شدن

اگه جهت آماده شدن و همچنین درست کردن موهاتون ساعت ها وقت صرف کنید وقت شناسی و همچنین مسئولیت پذیری تون رو زیر سوال میبره و همچنین حتی متوجه تغییر موها و همچنین آرایش تون نمیشه.

زیاد سوال پرسیدن

همه ما می دونیم که زیاد سوال پرسیدن از مردها در مورد ظاهر، چاق شدن، لاغری و همچنین پیر یا جوون بودنمون اون ها رو گیج میکنه و همچنین معمولا تنها و فقط یک جواب جهت آن سوال ها دارن.

دخالت دادن دیگران در بحث ها

هنگام و زمانی که معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین بحث های خصوصی تون را با دیگران در میان بگذارید اعتبار خودتون رو از دست میدید. مسائل خصوصی تو بایستی و حتما بین خودتون بمونه.

عادت‌های دخترانه‌ای که خوشایند مرد‌ها نیست! در تاریخ ۲۰۱۷-۱۰-۱۸ ۱۰:۴۹:۲۳ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک