آخرین اخبار
خانه » ازدواج و زناشویی » همسران: آقا! چرا همسرت شاد نیست؟

همسران: آقا! چرا همسرت شاد نیست؟

آقا! چرا همسرت شاد نیست؟

|آقا! چرا همسرت شاد نیست؟ از یافوم|

برترین ها – ترجمه از هدی بانکی: در زندگی مشترک، ساخته یا ایجاد ارتباط و رابطه‌ای که دائما پُر از عشق و همچنین شور و همچنین سازگاری باشد، کار راحتی نیست. ولی باید توجه داشت راههایی وجود دارد که می‌توانید به همسرتان کمک کنید تا جایی که ممکن می باشد شاد و همچنین راضی باشد.
 

ارتباط موثر با همسرتان خیلی زیاد مهم می باشد. بعضی از زوج‌ها فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنند ارتباط و رابطه‌ی آنها دائما عالی و همچنین عاشقانه خواهد ماند زیرا و به درستی که در همین سالهای آغازین زندگی مشترک‌شان، همه چیز خوب پیش رفته می باشد. ولی باید توجه داشت واقعیت آن می باشد که زمان، مشخص کردن کننده‌ی شادی نیست، بلکه احساس شادی و همچنین خوشبختی متداوم، مستلزم و نیاز به عادت‌ها خوب مداوم، عشق و همچنین فداکاری از هر دو طرف دارد.
 
1428796 265 همسران: آقا! چرا همسرت شاد نیست؟ 
بعضی از خانم‌ها ترجیح می‌دهند احساسات‌ خود را پیش خودشان نگه دارند و همچنین بروز ندهند زیرا و به درستی که آن روش به نظر می‌رسد که جهت همسرشان چندان مهم نیست. ولی باید توجه داشت آن واقعیت ندارد! در صورتی که رفتارهای همسرتان تو را شاد و همچنین راضی می‌کند، پس بایستی و حتما آن احساس را بروز دهید و همچنین در آن مورد با همسرتان حرف بزنید. در صورتی که تو به عنوان یک شوهر فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنید همسرتان آنطور که بایستی و حتما شاد نیست، ممکن می باشد کارهایی انجام بدهید که علت شاد نبودن همسرتان باشد.
۱. به او توجه نمی‌کنید
هنگام و زمانی که بعد از یک روز طولانی کاری به منزل و خانه برمی‌گردید، تمام چیزی که مستلزم و نیاز دارید استراحت کردن، تلویزیون تماشا کردن و همچنین خوابیدن می باشد. آن رفتار خیلی زیاد طبیعی می باشد ولی باید توجه داشت توجه و همچنین تمرکز روی ارتباط و رابطه‌‌ای که با همسرتان دارید، بایستی و حتما الویت تو باشد.
 
 1428794 174 همسران: آقا! چرا همسرت شاد نیست؟
یک زن هنگام و زمانی که شوهر یا همسر خود به او توجه نمی‌کند، دچار اندوه می‌می شود و همچنین آن اتفاقی می باشد که هنگام و زمانی که تو تلویزیون، گوشی موبایل و همچنین یا هر چیز غیره ای را به وقت گذراندن به همسرتان ترجیح می‌دهید می‌افتد. کلید یک ارتباط و رابطه‌ی خوب، ارتباط می باشد. با همسرتان گفتگو کنید و همچنین راههایی جهت تقویت ارتباط و رابطه‌‌تان بیابید تا هر دوی تو شاد باشید.
۲. به نظر او احترام نمی‌گذارید
جهت آقایان خیلی اهمیت دارد که بتوانند اراده و تصمیم راسخ‌های پهناور و بزرگ جهت خانواده‌‌شان بگیرند، ولی باید توجه داشت به همین مقدار و اندازه هم مهم می باشد که بلد باشید نظر همسرتان را چگونه و چطوری در اراده و تصمیم راسخ‌های‌تان داخل کنید. به استراتژی‌ها و همچنین عقاید راه حل‌هایی که همسرتان جهت مسائل روزمره ارائه می‌دهید گوش کنید. اجازه دهید او هم در اراده و تصمیم راسخ گیری‌ها نقش داشته باشد، از کوچک‌ترین چیزها (مثل انتخاب رستوران جهت شام) گرفته تا چیزهای مهم‌تر (مانند شعل). به او اعتماد کنید تا متوجه شوید هنگام و زمانی که همسرتان شاد و همچنین راضی می باشد چقدر زندگی‌تان ساده‌تر و همچنین بهتر می‌می شود.
۳. همه چیز یکنواخت شده می باشد
بعد از آنکه دوران شیرین ماه عسل به پایان می‌رسد، روزمرگی و همچنین یکنواختی کم کم روی روابط تو سایه می‌افکند و همچنین ظاهرا دیگر تمایلی به تجربه‌ی چیزهای جدید ندارید. آن یکنواختی و همچنین بیخیالی می‌تواند هر کسی را دلزده و همچنین ناخوش و غمگین کند، پس نگذارید روند یکنواخت زندگی، شادی زندگی‌تان را نابود کند. جهت همسرتان وقت بگذارید، چالش‌های جدید را امتحان کنید، هدف‌های جدید مشخص کردن کنید و همچنین ماجراجویی را شروع کنید. به پیاده روی بروید و همچنین دست در دست هم از جذاب و دیدنی‌ها لذت ببرید، با هم به موزه و همچنین پارک بروید و همچنین هر کاری که می‌توانید جهت افزودن چاشنی به زندگی‌تان انجام دهید.
 
1428798 866 همسران: آقا! چرا همسرت شاد نیست؟ 
۴. مسئولیت‌ها و همچنین تعهداتی در کارتان می‌پذیرید بدون آنکه درموردشان با همسرتان حرف بزنید
به عنوان یک مرد که تمام روز کار می‌کند، ممکن می باشد قرارها و همچنین وظایف فرهنگی و اجتماعی بسیاری داشته باشید؛ ولی باید توجه داشت در صورتی که همسرتان را هرگز در برنامه جذاب و جالب و خوب‌های کاری‌تان وارد نکنید، او احساس طرد شدن و همچنین مورد قبول نبودن می کند. قرارها و همچنین کارهای فرهنگی و اجتماعی‌تان را تعدیل کنید و همچنین سعی کنید از همسرتان هم دعوت کنید همراهی‌تان کند. در صورتی که مدام بدون همسرتان برنامه جذاب و جالب و خوب بگذارید، هم او و همچنین هم خودتان ناخوش و غمگین خواهید بود.
۵. با او معاشقه نمی‌کنید
تماس جسمی هر روز خدا در هر ارتباط و رابطه‌ای مهم می باشد. جهت آنکه لبخند رضایت را بر لبان همسرتان ببینید، دستش را بگیرید، موهایش را نوازش کنید، برایش گل بخرید، در منزل و خانه شکلات قایم کنید تا او پیدا کند و همچنین برایش پیام‌ها محبت آمیز و همچنین عاشقانه بفرستید. در صورتی که گفتن جمله‌ی «دوستت دارم» سخت می باشد، به روش‌های غیره ای آن را به او نشان دهید؛ روی یک کاغذ بنویسید و همچنین برایش بفرستید. در صورتی که همسرتان ابراز علاقه‌ی تو را احساس کند، حال بهتری داشته و همچنین شاد خواهد بود.
۶. نسبت به مسائل اقتصادی و مالی، بی‌توجه هستید
خرج‌ها و همچنین هزینه‌های زندگی را مدیریت کنید و همچنین شرایط اقتصادی و مالی‌تان را جهت یک زندگی شاد با همسرتان تنظیم کنید. در صورتی که جهت بدهی‌هایی که دارید فکری نکنید، همسرتان شاد نخواهد بود. هوشمندانه‌تر خرج کنید تا هر دوی تو شادتر باشید.
 
1428797 374 همسران: آقا! چرا همسرت شاد نیست؟ 
۷. در کارهای منزل و خانه کمک نمی‌کنید
خانم‌ها نگران کارهای هر روز خدا‌ی منزل و خانه خواهند بود: مراقبت از بچه‌ها و همچنین رسیدگی به آنها، انجام کارهای بیرون از منزل و خانه و همچنین بسیاری از مسئولیت‌های دیگر جهت همسرتان هم استرس برانگیز و همچنین خسته کننده می باشد. کارهای منزل و خانه را تقسیم کنید و همچنین ببینید همسرتان چقدر خوشحال خواهد شد. نیازهای همسرتان را بدانید و همچنین در مورد چیزهایی که مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری دارد تا شادتر باشد با او حرف بزنید. در صورتی که هر دوی تو شاد باشید، ارتباط و رابطه‌ی خیلی بهتری خواهید داشت.

آقا! چرا همسرت شاد نیست؟ در تاریخ ۲۰۱۷-۱۰-۱۵ ۰۹:۲۴:۳۱ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک