آخرین اخبار
خانه » ازدواج و زناشویی » همسران: بدترین اشتباهات در زندگی جنسی و زناشویی‌

همسران: بدترین اشتباهات در زندگی جنسی و زناشویی‌

بدترین اشتباهات در زندگی جنسی و زناشویی‌

|بدترین اشتباهات در زندگی جنسی و زناشویی‌ از یافوم|

برترین ها – ترجمه از هدی بانکی: آنهایی که با عشق ازدواج می‌کنند، با آن امید که بعدی‌ای شاد در انتظارشان باشد زندگی مشترک خود را شروع می‌کنند، ولی باید توجه داشت با توجه به آمار روزافزون طلاق، معلوم می‌می شود زوج‌های بسیاری امیدشان برباد می‌رود. زندگی جنسی و زناشویی زمانی حفظ می‌می شود که زوج‌ها ارتباطی موثر با هم داشته و همچنین هردو از انجام کارهایی که به ارتباط و رابطه‌شان آسیب می‌زند اجتناب کنند.
اهمیت ندادن به همسر
در صورتی که تلاش‌ها و همچنین لطف‌های همسرتان را درک نکنید موجب دلخوری و همچنین ناامیدی او خواهید شد. نادیده گرفتن همسر و همچنین اهمیت ندادن به او از محق دانستن خود، ناشی می‌می شود.همسران خودخواهی که بابت کارهای همسران‌شان قدردانی نمی‌کنند، نارضایتی و همچنین خشم پنهان را وارد زندگی خود می‌کنند. آن همسران حق به جانب، هرگز تحسین و همچنین تشکر نمی‌کنند ولی باید توجه داشت در عوض مدام در حال شکایت کردن و همچنین ایراد گرفتن خواهند بود.
 
 1369287 534 همسران: بدترین اشتباهات در زندگی جنسی و زناشویی‌
نداشتن ارتباط عمیق و همچنین آشکار
آنهایی که بلد نیستند خوب ارتباط برقرار کنند، شنونده‌های خوبی هم نیستند؛ آنها به حرف همسرشان توجهی ندارند و همچنین علاقه‌ای به چیزهایی که همسرشان بازگو می‌کند ندارند، مدام حرفش را قطع می‌کنند و همچنین سعی می‌کنند پیشاپیش حدس بزنند همسرشان چه می‌خواهد بگوید و همچنین طبق همین پیش بینی‌ها قضاوت هم می‌کنند. ولی باید توجه داشت همسران عاقل و همچنین مهربان، با صداقت و همچنین روراستی ارتباط برقرار می‌کنند. هنگام و زمانی که همسران چیزی را که واقعا منظورشان می باشد واضح گفتن نمی‌کنند، معمولا مشکلاتی را به بار می‌آورند.
زیر ِ قول زدن
وفا نکردن به قول و همچنین قرارها، اطمینان و همچنین اعتماد را بین همسران نابود می‌کند. عهد و همچنین پیمان‌های شکسته، یعنی نداشتن ارتباط خوب با همسر. مخصوصا هنگام و زمانی که به همسرتان قول می‌دهید رازی را افشا نکنید و همچنین به آن قول‌تان وفادار نمی‌مانید، در واقع به اعتماد او خیانت کرده‌اید.
جر و همچنین بحث‌های ناشیانه
خطاهای قبل را یادآوری کردن حین جر و همچنین بحث، جنبه‌ی منفی گفتگوهای‌تان را تقویت می‌کند. جملاتی که با «تو دائما» و همچنین «تو هرگز» شروع می‌شوند معمولا همسر را مورد ستیز قرار می‌دهند. از کاه کوه ساختن و همچنین یک پیشامد جدید‌ی کوچک و همچنین بی‌اهیمت را به معضلی پیچیده تغییر پیدا کردن کردن، تهدید به جدایی و همچنین مورد اتهام قرار دادن افراد خانواده‌ی همسر و همچنین بحث کردن سر ِ آنها، همه و همچنین همه مقدمات یک فاجعه را فراهم می‌کنند. ناسزاگویی و همچنین خشونت بدنی، تقریبا تضمین کننده‌ی پایان ارتباط و رابطه خواهند بود.
 
 1369288 756 همسران: بدترین اشتباهات در زندگی جنسی و زناشویی‌
عدم تقبل اصلاح اشتباه
داشتن آن نگرش که «من همینم که هستم، چه بخوای چه نخوای»، خودخواهی را ثابت می‌کند و همچنین نشان می‌دهد تو آنقدر به همسر و همچنین ارتباط و رابطه‌ی جنسی و زناشویی‌تان اهمیت نمی‌دهید که جهت اصلاح اشتباهات خود تلاش کنید، حتی هنگام و زمانی که که می‌دانید همسرتان بابت آن موضوع ناراضی و همچنین آزرده می باشد.
انتقاد و همچنین عیبجویی
انتقاد از همسر مخصوصا جلوی دیگران، آسیب زننده می باشد. در صورتی که هرگز از همسرتان تقدیر و همچنین تحسین نکنید و همچنین مکررا هم شکایت کنید و همچنین غُر بزنید و همچنین تنها و فقط از همسرتان انتظار تغییر داشته باشید، زندگی مشترک‌تان به شدت تهدید خواهد شد. مقایسه‌ی همسر با همجنس خودش هم کار خطرناکی می باشد که می‌تواند زندگی‌تان را نابود کند.
دروغ و همچنین خیانت
روابط خوب بر پایه‌ی اعتماد و همچنین اطمینان قرار دارند، بنابراین دغل‌کاری و همچنین دروغ پردازی یک ضربه‌ی پهناور و بزرگ بر پیکره‌ی روابط شماست. دروغ گفتن در مورد روابط قبل و همچنین شرایط اقتصادی و مالی فعلی، از تهدیدهایی خواهند بود که ارتباط و رابطه‌ی همسران را خدشه دار می‌کنند. فریب دادن همسر، علامت قطعی خیانت و همچنین عهد شکنی می باشد.
سرکوفت زدن به همسر
همسران نابالغی که هنوز نمی‌توانند مسئولیت رفتارها و همچنین کارهای خودشان را تقبل کنند معمولا زندگی‌های پردردسری دارند. آنها هرگز بابت اشتباهات خود عذرخواهی نمی‌کنند و همچنین تنها و فقط همسرشان را مقصر می‌دانند، جهت رفتارهای بد خود، بهانه تراشی می‌کنند و همچنین همسرشان را متهم می‌کنند که باعث و همچنین بانی نارضایتی و همچنین ناراحتی آنهاست.
 
 1369289 285 همسران: بدترین اشتباهات در زندگی جنسی و زناشویی‌
سرباز زدن از ارتباط و رابطه‌ی جنسی و زناشویی و جنسی
ارتباط و رابطه‌ی جنسی و زناشویی و جنسی عاشقانه، همسران را به یکدیگر پیوند می‌دهد. نادیده گرفتن آن جنبه از زندگی جنسی و زناشویی می‌تواند اساس روابط‌ تان را تحلیل ببرد. همچنین احتمال آنکه همسرتان به دنبال ارتباط و رابطه‌ی فیزیکی با شخص غیره ای برود هم زیاد می‌می شود.
تفریح نکردن
زوج‌هایی که فعالیت‌های مفرح ندارند، خودشان را از فرصت ِ پیوندهای عمیق‌تر با یکدیگر محروم می‌کنند. آنکه تفریحات خود را از همسرتان کاملا مجزا کنید و همچنین مدام به تفریحی و سرگرم شدن‌هایی بپردازید که هنگام و زمانی که جهت پرداختن به علاقه مندی‌های همسرتان باقی نمی‌گذارد، به ضرر زندگی مشترک شماست. حتما جهت با هم بودن و همچنین با هم خوش گذراندن وقت بگذارید و همچنین روی لذت‌های همسرتان تمرکز کنید و همچنین فرصت‌هایی را بیابید که بتوانید با هم اکثرا و بیشتر بخندید و همچنین شادی کنید.

بدترین اشتباهات در زندگی جنسی و زناشویی‌ در تاریخ ۲۰۱۷-۰۸-۲۲ ۱۴:۰۹:۲۷ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک