آخرین اخبار
خانه » ازدواج و زناشویی » روابط: رازهای خوشبختیِ زوج های موفق

روابط: رازهای خوشبختیِ زوج های موفق

رازهای خوشبختیِ زوج های موفق

|رازهای خوشبختیِ زوج های موفق از یافوم|

برترین ها – ترجمه از پردیس بختیاری: ما به سراغ زوج های خوشبخت رفتیم و همچنین از آنها علت موفقیت زندگی مشترک شان را جویا شدیم. سوال ما از آنها آن بود: «راز خوشبختی تان را در یک جمله برایمان بگویید.» آنها نیز پاسخ های جذاب و جالب و همچنین متنوعی به ما دادند که در اینجا بعضی از اصولی و کاربردی ترین های آنها را برایتان آورده ایم. امیدواریم آن جملات جهت زندگی مشترک تو نیز به کار آیند.
 

۱٫ همه چیزتان را با هم شریک شوید، به خصوص احساس تان را. در غیر آن صورت هیچگاه به تفاهم نخواهید رسید.
 

۲٫ هر وقت اتفاق بدی برایتان افتاد، به یاد بیاورید که آن نیز می گذرد.
 
 1316179 440 روابط: رازهای خوشبختیِ زوج های موفق
 
۳٫ همسرتان را در آغوش بگیرید، او را هر روز صبح ببوسید. نزدیکی و همچنین صمیمیت فیزیکی در ارتباط و رابطه تو تاثیر مثبتی خواهد گذاشت.
 

۴٫ در صورتی که چه بچه دار شدن استرس آور می باشد ولی باید توجه داشت یادتان باشد که آنها هم روزی پهناور و بزرگ می شوند.
 

۵٫ معظلات و مسائل و مشکلات کوچک را رها کنید و همچنین اجازه دهید که آنها راه خودشان را بروند. آنچه بایستی و حتما ذهن تو را درگیر کند، مسائل پهناور و بزرگ می باشد. به خودتان مدام یادآوری کنید که ارتباط و رابطه تو ارزشی فراتر از اتفاقات کوچک را دارد.
 

۶٫ یخچال تان را پر از خوراکی های مورد علاقه همسرتان کنید.
 

۷٫ جهت خودتان وقت بگذارید و همچنین کارهایی که دوست دارید را انجام دهید. در صورتی که تو جهت رشد و همچنین پیشرفت خودتان وقت نگذارید، شریک زندگی خوبی نخواهید بود و همچنین به تبع ارتباط و رابطه ایده آلی نخواهید داشت. پس هر ارتباط و رابطه ای جدا از تلاش مشترک، مستلزم و نیاز به تلاش فردی یا شخصی نیز دارد.
 

۸٫ سر مسائلی که تو را ناخوش و غمگین می کند، با همسرتان بحث نکنید.
 
۹٫ از سازش با همسرتان نترسید. دائما سعی کنید که نظرات هر دو را در ترازو بگذارید و همچنین آن هم طرفی که سنگین تر می باشد را انتخاب کنید. به عنوان مثال در صورتی که تو از ۱۰ تا ۵ تا دوست دارید که جهت شام به بیرون از منزل و خانه بروید، ولی باید توجه داشت همسرتان به مقدار و اندازه ۹ تا دوست دارد که در منزل و خانه بماند، پس بهتر می باشد که تو کوتاه بیایید و همچنین نظر او را بپذیرید.
 

۱۰٫ هر چند وقت یک بار همسرتان را سورپرایز کنید. به عنوان مثال جهت او بلیط مسافرت یا بدون هیچ دلیلی هدیه بخرید. شاید کاری که می کنید کوچک باشد ولی باید توجه داشت تلاش تو جهت خوشحال کردن او ارزشی ماندنی خواهد
داشت که از خاطره همسرتان هیچگاه پاک نمی می شود.
 

۱۱٫ خوب باشید. شاید گاهی برایتان سخت باشد که خودتان را خوب نشان دهید ولی باید توجه داشت یادتان باشد که همسرتان تنها فردی می باشد که تو انتخاب اش کرده اید تا تمام عمرتان را با او سپری کنید، بنابراین تا جایی که می توانید لطف و همچنین مهربانی خود را نثارش کنید.
 

۱۲٫ صبور باشید. تو و همچنین همسرتان در دو مکان متنوع و گوناگون و مختلف با شرایطی متغایر و متفاوت پهناور و بزرگ شده اید، پس در صورتی که می خواهید که تا دائما در کنار هم باشید، بایستی و حتما بعضی از اختلافات تان را تحمل کنید.
 

۱۳٫ جهت اتفاقات خوب جشن بگیرید و همچنین قدر آنها را بدانید.
 

۱۴٫ به دنبال فعالیت های مشترک و همچنین هیجان انگیز بگردید و همچنین آنها را در کنار هم انجام دهید. دوچرخه سواری، پخت و پز و آشپزی یا باغبانی… آن یکی از روش های موثری می باشد که پیوند میان تو را محکم تر می سازد.
 
 1316186 619 روابط: رازهای خوشبختیِ زوج های موفق
 

۱۵٫ به همسرتان بگویید که چه می خواهید. او از ذهن تو بی خبر می باشد. بنابراین در صورتی که ناخوش و غمگین هستید، در صورتی که احساس افسردگی می کنید یا حتی دوست دارید که مدتی تنها باشید، تمام آنها را به زبان آورید.
 

۱۶٫ مهم نیست که چقدر سرتان شلوغ می باشد، هر چند وقت یک بار با هم قرار ملاقات بگذارید و همچنین خوش بگذرانید. جهت تو واجب می باشد که گاهی با هم خلوت کنید، به خصوص در صورتی که فرزندی دارید. یک پیاده روی ساده یا خوردن غذا در رستوران هم می تواند تو را به هدف تان برساند. 
 

۱۷٫ گاهی که همسرتان در منزل و خانه نیست، جهت او یادداشتی بگذارید و همچنین به یادش بیاورید که هنوز هم جهت تو عزیز می باشد.
 

۱۸٫ زمانی که همسرتان جهت تو کاری انجام می دهد، خوشحالی و همچنین قدردانی خود را به او نشان دهید. در آن صورت اشتیاق او جهت خوشحال کردن تو نیز اکثرا و بیشتر می می شود.
 

۱۹٫ همسرتان را جهت رسیدن به آرزوهایش تشویق کنید. از او حمایت کنید تا به جایگاهی که در سر دارد، برسد.
 
۲۰٫ قبل از آن که او را قضاوت کنید، خودتان را جای او بگذارید. از انتقادهای منفی و همچنین بی جا نیز تا حد ممکن خودداری کنید.
 

۲۱٫ یکدیگر را بخندانید. مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری نیست که هر چیزی را جدی بگیرید.
 

۲۲٫ پول و همچنین وقت تان را محتاطانه تر خرج کنید.
 

۲۳٫ در صورتی که چه تو دوستان مشترک دارید ولی باید توجه داشت دوستان خودتان را نیز از دست ندهید و همچنین گاهی با آنها بدون همسرتان خوش بگذرانید.
 

۲۴٫ وظیفه همسرتان نیست که تو را از ناراحتی در آورد. تو در وهله اول خود بایستی و حتما جهت شادی تان تلاش کنید.
 

۲۵٫ اعتماد طرف مقابل تان را جلب کنید و همچنین خودتان نیز به او اعتماد کنید.
 
 1316187 730 روابط: رازهای خوشبختیِ زوج های موفق
 

۲۶٫ در بحث ها حالت تهاجمی به خود نگیرید. سعی کنید که مسائل را با مهربانی و همچنین عشق حل کنید. همسر تو دشمن تو نیست، بلکه همراه و همچنین همدل شماست.
 

۲۷٫ دائما به یاد داشته باشید که چرا همسرتان را دوست دارید و همچنین به او جواب مثبت داده اید.
 

۲۸٫ به او بگویید: «دوستت دارم» و همچنین نشانش دهید که چقدر جهت تو دوست داشتنی و جذاب می باشد.
 

۲۹٫ آنچه در همسرتان تحسین می کنید را به زبان آورید و همچنین یادتان باشد که ازدواج شکننده می باشد و همچنین دائما مستلزم و نیاز به مراقبت دارد.
 

۳۰٫ از زندگی تان همین حالا لذت ببرید. خودتان را جهت قبل و همچنین بعدی نامعلوم تلف نکنید. از آنچه دارید نهایت لذت را ببرید، زندگی کوتاه تر از آن هم می باشد که فکرش را بکنید

رازهای خوشبختیِ زوج های موفق در تاریخ ۲۰۱۷-۰۸-۲۱ ۰۸:۴۶:۵۵ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک