آخرین اخبار
خانه » ازدواج و زناشویی » روابط: حقایقی که اغلب زوج ها نادیده می گیرند

روابط: حقایقی که اغلب زوج ها نادیده می گیرند

حقایقی که اغلب زوج ها نادیده می گیرند

|حقایقی که اغلب زوج ها نادیده می گیرند از یافوم|

برترین ها – ترجمه از پردیس بختیاری: زوج های شاد، آنهایی خواهند بود که یکدیگر را به خوبی درک می کنند. در روابط آنها هیچ «من» ی وجود ندارد و همچنین به جای آن هم «ما» حرف اول را می زند. رفتار آنها با یکدیگر حس امنیت و همچنین تداوم ارتباط و رابطه را منتقل می کند. در صورتی که چه هیچ قوانین و قانونی جهت روابط عاطفی وجود ندارد و همچنین نمی قدرت اشخاص را با یکدیگر مقایسه کرد ولی باید توجه داشت نکاتی وجود دارند که رعایت نکردن آنها در دراز مدت می تواند به ارتباط و رابطه عاطفی آسیب برساند که بعضی از مهمترین های آنها را در اینجا برایتان آورده ایم تا تو نیز با آگاهی از آنها ارتباط و رابطه ای بهتر از قبل را تجربه کنید.
 

ارتباط و رابطه عاطفی حلال تمام معظلات و مسائل و مشکلات نیست
 

بله! درست می باشد که یک ارتباط و رابطه عاطفی خوب به تو انگیزه، انرژی و همچنین شادی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را جهت ادامه زندگی می دهد ولی باید توجه داشت جدا از آن هم، تو همچنان معظلات و مسائل و مشکلات فردی یا شخصی خود را دارید و همچنین مجبورید به تنهایی با آنها دست و همچنین پنجه نرم کنید. بنابراین قوی باشید و همچنین زندگی خود را با اعتماد به نفس بالا ادامه دهید.
 
 1310399 557 روابط: حقایقی که اغلب زوج ها نادیده می گیرند
 

شریک زندگی تو اقوام و همچنین دوستان خودش دارد
 

قبل از آن که تو وارد زندگی شریک زندگی تان شوید، او خانواده و همچنین دوستان خود را داشته می باشد. درست می باشد که از آن به بعد تو اولویت زندگی او هستید ولی باید توجه داشت آن بدین معنی نیست که او دیگران را نادیده بگیرد. آیا تو حاضرید که خانواده یا دوستانی را که تمام عمر کنارتان بوده اند، تنها بگذارید؟ در صورتی که جواب تو منفی می باشد پس چرا آن انتظار را از طرف مقابل تان دارید؟ یاد بگیرید که به دیگران احترام بگذارید و همچنین به حریم خصوصی شان تجاوز نکنید. با آن روش به جای بحث های بی مورد، از ارتباط و رابطه ای که دارید نهایت لذت را خواهید برد.
 

ارتباط و رابطه تو دائما شیرین نخواهد ماند
 

هیچکس به تو نگفته که بعد از شروع یک ارتباط و رابطه عاطفی تمام سختی ها و همچنین ناراحتی ها زندگی به پایان می رسد، تو نیز ته دلتان به آن موضوع ایمان دارید. بنابراین سعی کنید که خودتان را جهت روزهایی که از دست شریک زندگی تان به ستوه می آیید، آماده کنید. یادتان باشد که در صورتی که با هم باشید، می توانید بر تمام معظلات و مسائل و مشکلات غلبه کنید ولی باید توجه داشت در صورتی که عقب بکشید، اوضاع بدتر نیز خواهد شد. در مواقع دعوا، به خود و همچنین شریک زندگی تان زمان دهید تا به خوبی به اتفاقات قبل و همچنین پیش رو فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنید.
 

 1310398 148 روابط: حقایقی که اغلب زوج ها نادیده می گیرند
 

نباید خودتان را تغییر دهید
 

شهروندان و مردم شهر معمولا دچار آن سوتفاهم می شوند که جهت یک شریک زندگی ایده آل بودن، بایستی و حتما خودشان را تغییر دهند. ولی باید توجه داشت در واقع، در صورتی که فردی نتواند تو را همانگونه که هستید قبول کند، بدین معنی می باشد که جهت تو ارزش قائل نشده و همچنین شخصیت واقعی تان را قبول ندارد. هر کسی عیب و همچنین ایرادهایی دارد، بنابراین بهتر می باشد که آنها را درک کنید و همچنین بپذیرید. در صورتی که بتوانید مکمل هم باشید، ارتباط و رابطه مستحکم تری را تجربه خواهید کرد. آیا تو به فردی که تو را همانگونه که هستید قبول دارد نسبت به فردی که شخصیت ساختگی تو را می خواهد، اکثرا و بیشتر احترام نمی گذارید؟
 

بخشش از ارزش تو نمی کاهد
 

بی شک در هر ارتباط و رابطه ای ناراحتی و همچنین بحث بوجود می آید ولی باید توجه داشت چیزی که بایستی و حتما به یاد داشته باشیم آن می باشد که بعد از حل مشکل از گفتن «معذرت می خواهم» نهراسیم. معذرت خواهی ما را کوچک نکرده و همچنین چیزی از ارزش هایمان کم نمی کند، در واقع تو با آن کار نه تنها نشان می دهید که چقدر آن ارتباط و رابطه برایتان ارزشمند می باشد بلکه به طرف مقابل تان نیز یاد می دهید که آن کار جهت بهبود هر ارتباط و رابطه ای مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد. 
 
 1310397 740 روابط: حقایقی که اغلب زوج ها نادیده می گیرند
 

هر کسی ممکن می باشد سرش شلوغ باشد
 

هر کسی مشغله های زندگی خود را دارد. به عنوان مثال یکی کار می کند و همچنین بایستی و حتما روی کارش تمرکز داشته باشد، غیره ای مسئولیت های خانوادگی بسیاری روی سرش ریخته می باشد و همچنین… بنابراین هر آدمی ممکن می باشد که گاهی وقت سر خاراندن هم نداشته باشد. در آن شرایط در صورتی که شریک زندگی تان جواب تماس های تو را نداد، به جای بهانه گیری بهتر می باشد که او را درک کنید. در صورتی که تو غیر منطقی برخورد کنید، او نیز در شرایط مشابه همین رفتار را به تو نشان خواهد داد.
 

هر مشکلی راه حلی دارد
 

در صورتی که مشکلی هست، حتما راه حلی نیز وجود دارد. در صورتی که معظلات و مسائل و مشکلات را ما بوجود می آوریم، پس راه حل آنها نیز در دستان ما خواهد بود، تنها و فقط کافی می باشد که آرامش مان را حفظ کنیم و همچنین به دنبال دلایل باشیم. عصبانیت را کنار بگذاریم و همچنین به جای آن هم سعی کنیم که صبور باشیم. یادمان باشد که ارتباط و رابطه عاطفی از اولویت های زندگی مان می باشد و همچنین بایستی و حتما تمام تلاش مان را جهت بهبود آن هم بکنید.
 

ابراز احساسات حلال بسیاری از معظلات و مسائل و مشکلات می باشد
 

در صورتی که از شریک زندگی تان انتظاری دارید، آن هم را به زبان آورید. در صورتی که تو چیزی را که می خواهید نگویید، او چگونه ذهن تو را بخواند؟ ابراز احساسات یکی از عوامل کلیدی در هر ارتباط و رابطه ای می باشد، بعد از گفتن آن هم نترسید.
 

زیر قول زدن به ضرر هر دویتان خواهد بود
 

گاهی وقت ها شریک زندگی تان از تو چیزی طلب می کند، گاهی هم تو خودتان قول چیزی را به او می دهید، در هر صورت آن شمایید که بایستی و حتما به قول تان عمل کنید در غیر آن صورت به ضرر هر دویتان تمام خواهد شد. در آن شرایط نه تنها شریک زندگی تان دیگر به حرف های تو اعتماد نخواهد کرد بلکه تو نیز در نزد او فردی دروغگو و همچنین بدقول جلوه خواهید کرد. بنابراین در صورتی که دوست ندارید که در چشم عشق زندگی تان خراب شوید، به قول هایی که می دهید هر روش که شده عمل کنید.

حقایقی که اغلب زوج ها نادیده می گیرند در تاریخ ۲۰۱۷-۰۸-۰۹ ۰۹:۰۱:۱۱ نشر یافته شده شده می باشد

لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک