آخرین اخبار
خانه » ازدواج و زناشویی » ارتباط: نباید منتظر خواستگار پولدار بمانید!

ارتباط: نباید منتظر خواستگار پولدار بمانید!

مطلب: نباید منتظر خواستگار پولدار بمانید! در تاریخ ۳ June 2016 | 7:18 am نشر یافته شده شده می باشد.
به به گفته ۸ ثانیه:

مجله سیب سبز – آسا ابراهیمی: چند اسکناس تا خرید شادی فاصله دارید؟ جهت آنکه تا ابد دلخوش بمانید به چه چیزهای غیره ای مستلزم و نیاز دارید؟ منزل و خانه لوکس کنار دریا؟ اتومبیل گران‌نرخ و همچنین یک حساب بانکی میلیاردی؟ محققان نمی‌خواهند تو را مثل مادربزرگ‌ها فریب دهند و همچنین بگویند پول زیاد خودش درد روی دردهای‌تان می‌گذارد.

آنها برعکس آن پیرهای خیرخواه معتقدند هرچه پول‌تان اکثرا و بیشتر می شود، دردتان کمتر می‌می شود؛ ولی باید توجه داشت آن را هم می‌گویند که شادی را با پول نمی‌توانید بخرید و همچنین در صورتی که آن روزها افسرده و همچنین دل گرفته هستید، حتی بعد از رسیدن به آرزوهای نقل شده نمی‌توانید خودتان را به‌راحتی از چنگ افسردگی و همچنین ناخوش‌احوالی رها کنید.

873093 197 ارتباط: نباید منتظر خواستگار پولدار بمانید!

 محققان می‌گویند ازدواج با مردهای ثروتمند نه تنها شادی و همچنین آرامش‌تان را بیمه نمی‌کند، بلکه تو را به چالش‌های جدید و تو و تازه‌ای هم وارد می‌کند و همچنین تنها در صورتی که بعضی ریزه‌کاری‌ها را رعایت کنید، می‌توانید درصورت رفتن به منزل و خانه بخت با شاهزاده‌ای که زین اسبش طلاست، شاد و همچنین خوشبخت شوید.

پول‌تان را دور بریزید تا درد نکشید

از قدیم می‌گفتند پول چرک کف دست می باشد و همچنین محققان امروزی هم می‌گویند پول واقعا چرک کف دست می باشد. به نوشته ای‌بی‌سی، اسکناس‌هایی که هر روز با خودتان حمل می‌کنید، ۳هزار نوع باکتری متنوع و گوناگون و مختلف را در خود دارند و همچنین می‌توانند تو را بیمار و همچنین ناتوان کنند. از نظر محققان پول‌ها گاهی بانک‌های حمل ویروس و همچنین باکتری سیار خواهند بود که بیماری‌های متنوع و گوناگون و مختلف را همه‌گیر می‌کنند و همچنین از یک بدن به بدن دیگر انتقال می‌دهند.

جهت مثال بررسی کردن‌ها نشان می‌دهد که ذات‌الریه یکی از بیماری‌هشایی می باشد که پول کثیف آن هم را به جان‌تان می‌اندازد؛ البته پژوهشگران می‌گویند در صورتی که اصول بهداشت فردی یا شخصی را رعایت کنید، جایی جهت نگرانی زیاد باقی نمی‌ماند و همچنین می‌توانید امیدوار باشید که پول نه عامل بیماری بلکه مایه شادی‌تان می شود.

 پس در صورتی که حاضر نیستید قید پول داشتن را بزنید، لااقل اکثرا و بیشتر از کارت‌های بانکی بهره بری و استفاده کنید و همچنین زیاد اسکناس در دست‌تان‌نگیرید.

آگهی استخدام بانک‌ها را پر کنید

در آنکه پول داشتن می‌تواند تو را شادتر کند، کمتر کسی شک دارد ولی باید توجه داشت محققان می‌گویند جهت شاد شدن حتما نباید دخل و درآمد بالایی داشته باشید، ثروت کلانی را به ارث برده باشید یا با مرد پولداری ازدواج کنید.

از نظر محققان همین که دیگران به تو اجازه دهند پول‌های‌شان را بشمارید هم می‌تواند باعث شاد شدن‌تان می شود. به نوشته دیلی‌میل، فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کردن به پول و همچنین شمردن آن هم می‌تواند دردهای تو را کم کند و همچنین تاثیر منفی معظلات و مسائل و مشکلات فرهنگی و اجتماعی مثل تنهایی و همچنین نداشتن دوست را هم کمتر کند. به باور محققان، دست زدن به پول احساس اقتدار و قدرت درونی تو را اکثرا و بیشتر می‌کند و همچنین همچنین و علاوه بر بالا بردن اعتماد به نفس‌تان، ترس را هم از تو دور می‌کند.

بررسی کردن‌ها نشان می‌دهد شمردن اسکناس قبل از کم کردن درد، احساس پریشانی و همچنین اضطراب را کمتر و همچنین اقتدار و قدرت درونی و همچنین خود‌کفایی را اکثرا و بیشتر می‌کند.

به‌خاطر دل‌تان هدیه بخرید

بله، پول شادی می‌آورد و همچنین محققان می‌گویند حتی در صورتی که پول توی جیب‌تان را خرج نکنید و همچنین تنها پس‌اندازش کنید هم شاد می‌شوید. قبل از آن، بررسی کردن‌ها نشان می‌دهد که تنها پول خرج کردن جهت تفریح و همچنین نیازهای خودتان نیست که باعث آرامش و همچنین شادی تو می می شود.

873092 746 ارتباط: نباید منتظر خواستگار پولدار بمانید!

به نوشته ساینس‌دیلی، هنگام و زمانی که تو پول‌تان را جهت دیگران خرج می‌کنید هم احساس شادی‌تان افزایش پیدا می‌کند. به باور پژوهشگران، پول خرج کردن جهت دیگران گاهی حتی اکثرا و بیشتر از پول خرج کردن جهت خود باعث شاد شدن می‌می شود، به‌همین دلیل محققان می‌گویند در صورتی که می‌خواهید غم‌های‌تان از‌بین برود، دست توی جیب‌تان بکنید و همچنین جهت دیگران هدیه بخرید. البته پژوهشگران می‌گویند قبل از هدیه دادن، هدیه گرفتن هم شادی را اکثرا و بیشتر کرده و همچنین احساسات منفی را کم می‌کند.

نه! شوهر پولدار کلید خوشبختی نیست

تلاش‌های پژوهشگران جهت مشخص کردن تاثیر پول بر حال صاحبانش همچنان ادامه دارد و همچنین در آن میان تیمی از محققان می‌گویند پول را نمی‌قدرت به‌عنوان کلید شادی و همچنین خوشبختی معرفی کرد. درحالی که بسیاری از اشخاص تصور می‌کنند پول اکثرا و بیشتر به معنای شادی اکثرا و بیشتر می باشد، تایم نوشته می باشد که از نظر محققان پول شادی‌آور نیست. آن پژوهشگران ادعا می‌کنند که شاید پول در کاهش دردها و همچنین اندوه‌های صاحبانش بتواند موفق باشد؛ ولی باید توجه داشت بعید می باشد که بتواند شادی‌ها را افزایش دهد. آنها معتقدند پول و همچنین دخل و درآمد اکثرا و بیشتر، از پس کم کردن غصه‌های تو بر می‌آید، درحالی که بی‌پولی ممکن می باشد مدت‌ها تو را در اوضاع دردناکی که آزارتان می‌دهد، تثبیت کند.

پول داشته باشد باد به غبغبش می‌افتد

در صورتی که منتظر آمدن خواستگاری پولدار هستید، بایستی و حتما آمادگی مواجه شدن با فردی با اعتماد به نفس بالا و همچنین حتی مغرور را هم داشته باشید. محققان می‌گویند رفتار آدم‌ها هنگام و زمانی که پول توی جیب‌شان می باشد و همچنین هنگام و زمانی که بی‌پول خواهند بود، می‌تواند کاملا متغایر و متفاوت باشد. به نوشته ساینس‌دیلی، هنگام و زمانی که اشخاص پشتوانه قوی مثل پول را دارند، احساس کفایت و همچنین بی‌نیازی به دیگران را نشان می‌دهند.

873095 326 ارتباط: نباید منتظر خواستگار پولدار بمانید!

 آن آدم‌ها احتمالا کمتر خود را نیازمند دیگران می‌بینند و همچنین به‌همین دلیل مقدار و اندازه و میزان فرهنگی و اجتماعی بودن‌شان کاهش پیدا می‌کند. محققان می‌گویند حتی دیدن اندکی پول می‌تواند آن احساسات را در اشخاص ساخته یا ایجاد کند و همچنین بر رفتارشان تاثیر بگذارد. به گفته آنها افرادی که با پول مواجه می‌شوند، کمتر احساس وابستگی می‌کنند و همچنین هنگام مواجهه با دیگران، آن احساس بی‌نیازی از آدم‌ها را به دیدن کردن و نمایش می‌گذارند.

جهت عروسی زیاد خرج نکنید

یافته‌های پژوهشی که تا اینجا با تو در میان گذاشتیم را به دقت خواندید؟ به تو گفتیم که جهت خوشحال بودن حتما مستلزم و نیاز نیست پولدار شوید و همچنین می‌توانید به شمردن پول‌های دیگران هم دل خوش کنید و همچنین گفتیم که در صورتی که می‌خواهید با مردی پولدار ازدواج کنید، بایستی و حتما بپذیرید که اعتماد به نفس بالا و همچنین احساس بی‌نیازی‌اش به دیگران می‌تواند گاهی به احساسات لطیف تو لطمه بزند. با وجود آن در صورتی که هنوز هم حاضر نیستید به خواستگارهای بی‌پول جواب مثبت دهید و همچنین دنبال گزینه‌ای با جیب‌های پر‌پول می‌گردید، باز هم می‌توانید امیدوار باشید که با رعایت بعضی ریزه‌کاری‌ها شادی را از آن هم خود کنید. جهت مثال بایستی و حتما به تو بگوییم که حتی در صورتی که به مرادتان رسیدید و همچنین همسری پولدار پیدا کردید، فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن گرفتن یک عروسی مفصل و همچنین پرهزینه را از سرتان بیرون کنید.

محققان می‌گویند عروسی نگرفتن می‌تواند عاقبت ناخوشایندی را جهت عشق تو رقم بزند و همچنین احتمال طلاق گرفتن‌تان در بعدی را بالا ببرد. در صورتی که‌چه پژوهشگرانی که روی دلایل طلاق کار می‌کنند می‌گویند به‌خاطر آنکه در سال شمسی‌های بعدی از انتخاب‌تان پشیمان نشوید و همچنین بهانه‌ای جهت جدایی پیدا نکنید بایستی و حتما عروسی بگیرید، ولی باید توجه داشت آن هم محققان اعلام می‌کنند که عروسی مجلل و همچنین پر‌هزینه گرفتن هم می‌تواند به زیان ارتباط و رابطه تو و همچنین همسرتان تمام می شود.

به نوشته بی‌بی‌سی، زن و همچنین شوهرهایی که حلقه ازدواج گران‌قیمتی (حدود ۶/۵ تا ۱۳‌میلیون تومان) را انتخاب می‌کنند، ۱/۳ برابر اکثرا و بیشتر از زوج‌هایی که حلقه ارزان‌نرخ‌تری را انتخاب می‌کنند احتمال دارد طلاق بگیرند. پس به یک جشن ساده و همچنین خودمانی اکتفا کنید و همچنین به جای آنکه پول همسرتان را در شب عروسی به دیگران دیدن کردن و نمایش دهید، به آن هم جهت ساختن زندگی کم‌دغدغه و همچنین مرفه در بعدی تکیه کنید.

873094 905 ارتباط: نباید منتظر خواستگار پولدار بمانید!


به‌جای مبل خریدن ماه‌عسل بروید

به‌جای آنکه مبل منزل و خانه‌تان را عوض کنید، سراغ نزدیک‌ترین آژانس مسافرتی بروید و همچنین جهت یک هفته سفر رفتن پول‌تان را خرج کنید. به نوشته ساینس‌دیلی، محققان می‌گویند در صورتی که به‌جای خرید رخت و همچنین لباس یا حتی وسایل منزل و خانه، پول‌تان را جهت ثبت خاطرات شیرین و همچنین به‌دست آوردن تجربیات جدید و تو و تازه خرج کنید، شادتر می‌شوید. از نظر آنها هنگام و زمانی که جهت خرید خودرو، منزل و خانه یا وسایل جدید و تو و تازه پول خرج می‌کنید، شادی که جهت خود می‌خرید به مرور زمان کمرنگ می‌می شود، درحالی که خاطرات شیرین سفر تو هیچ‌وقت رنگ‌شان را از‌دست نمی‌دهند.

البته محققان می‌گویند جهت آنکه شادتر شوید، نیازی به خرید پکیج سفر دور اروپا ندارید؛ از نظر آنها هزینه‌ای که جهت تفریح کردن می‌کنید، به مقدار و اندازه خود تفریح مشخص کردن‌کننده نیست و همچنین به‌عبارت دیگر آنکه یک هفته در یک روستای دنج و همچنین منزل و خانه‌ای ارزان‌نرخ وقت بگذرانید گاهی می‌تواند به مقدار و اندازه اقامت در یک هتل پنج ستاره در یکی از کشورهای اروپایی به تو شادی هدیه کند. در صورتی که تو و همچنین همسرتان بدون کمک گرفتن از دیگران می‌خواهید هزینه‌های ازدواج‌تان را بپردازید و همچنین بودجه محدودی هم دارید، فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن خرید وسایل منزل و خانه لوکس را از سرتان بیرون کنید و همچنین هرگز جهت صرفه‌جویی قید ماه‌عسل رفتن را نزنید. آن هم‌روش که گفتیم، از نظر محققان گاهی یک سفر ساده و همچنین بی‌دغدغه اکثرا و بیشتر از هر کالای لوکسی می‌تواند شادی را در ذهن و همچنین دل‌تان ماندگار کند.

 جهت خوشحال بودن حتما مستلزم و نیاز نیست پولدار شوید و همچنین می‌توانید به شمردن پول‌های دیگران هم دل خوش کنید و همچنین گفتیم که در صورتی که می‌خواهید با مردی پولدار ازدواج کنید، بایستی و حتما بپذیرید که اعتماد به نفس بالا و همچنین احساس بی‌نیازی‌اش به دیگران می‌تواند گاهی به احساسات لطیف تو لطمه بزند. با وجود آن در صورتی که هنوز هم حاضر نیستید به خواستگارهای بی‌پول جواب مثبت دهید و همچنین دنبال گزینه‌ای با جیب‌های پر‌پول می‌گردید، باز هم می‌توانید امیدوار باشید که با رعایت بعضی ریزه‌کاری‌ها شادی را از آن هم خود کنید.


لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک