آخرین اخبار
خانه » ازدواج و زناشویی » ارتباط: همه اشتباه‌های مردانه!

ارتباط: همه اشتباه‌های مردانه!

مطلب: همه اشتباه‌های مردانه! در تاریخ ۲ June 2016 | 7:46 am نشر یافته شده شده می باشد.
به نقل از ۸ ثانیه:

مجله سیب سبز: با آنکه شاید مردها نیت بدی نداشته باشند ولی باید توجه داشت بعضی عادات و همچنین اشتباهات بد آنها ممکن می باشد باعث خراب شدن ارتباط و رابطه بین زوجین می شود. آقایان بعضا دچار اشتباهاتی می‌شوند که ممکن می باشد باعث خراب شدن ارتباط و رابطه آنها با همسرشان می شود. باور ندارید؟ از همسر خود بپرسید. قبل از جبهه‌گیری بایستی و حتما بگوییم که ما در اینجا نیت و اراده سرزنش آقایان را نداریم، ولی باید توجه داشت گاهی مساﺋﻞ ظریفی وجود دارد که ممکن می باشد آنها نسبت به آن هم آگاهی نداشته باشند و همچنین تغییر رفتار در آن باره ممکن می باشد تفاوت بسیاری را در آقایان از نظر همسران‌شان ساخته یا ایجاد کند که آن امر جهت خود فرد نیز خوب می باشد.

گلوریا وندرهورت روانشناس می‌گوید: در صورتی که آن معظلات و مسائل و مشکلات حل نشود، احساسات بدی که فرد در طول زمان در خود ریخته، منجر به بروز معظلات و مسائل و مشکلات فیزیکی و همچنین روانی در او می‌می شود. در ادامه به اشتباهات رایجی که اغلب آقایان در زندگی جنسی و زناشویی  مرتکب می‌شوند، اشاره می‌کنیم و همچنین چگونگی تشخیص و همچنین اصلاح آنها را مورد بررسی کردن قرار می‌دهیم. در صورتی که می‌خواهید اشتباهات کمتری در ارتباط و رابطه‌تان مرتکب شوید آن مطلب را بخوانید.

876067 946 ارتباط: همه اشتباه‌های مردانه!

اشتباه اول

همدلی، یعنی توانایی درک و همچنین در میان گذاشتن احساسات با یکدیگر که در هر ارتباط و رابطه‌ای از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می باشد. آن امر عاملی می باشد که در کل، خانم‌ها در درک آن هم بهتر از آقایان خواهند بود. خانم‌ها می‌خواهند همسر‌ان‌شان احساسات آنها را درک کنند و همچنین به آنها احترام بگذارند و همچنین آقایان هم بایستی و حتما آن موضوع را درک کنند. در اکثرا و بیشتر مواقع آقایان به جای گوش دادن به مسائل عاطفی همسر خود به اصلاح آن هم حس روی می‌آورند و همچنین تلاش می‌کنند با منطق و همچنین استدلال اشتباه همسرشان را به او یادآور شوند. جهت مثال در صورتی که خانمی به شوهر یا همسر خود بگوید که حس می‌کند به او بی‌توجهی می‌می شود، در آن هم لحظه او انتظار دارد که شوهر یا همسر خود احساس او را درک کند نه آنکه در مورد حقایق موجود با او صحبت کند. توجه به آن نقطه در یک ارتباط و رابطه خیلی زیاد مهم می باشد.

اشتباه دوم

بعضی آقایان در ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی فراموش می‌کنند یا حتی بدتر از آن هم، نمی‌دانند که همسرشان به چیزی بیش از آنچه او انجام می‌دهد، مستلزم و نیاز دارد. محبت باعث می‌می شود زن احساس عشق و همچنین تعلق کند که آن امر عامل اصلی برانگیختن یک زن می باشد. نگاه مردان و همچنین زنان در ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی کمی متغایر و متفاوت می باشد. خانم‌ها معمولا در آن ارتباط و رابطه تلاش دارند به مرزهایی فراتر از ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی برسند. آنها عشق، ثبات و همچنین میل به دوست داشتن را دنبال می‌کنند در حالی که مردان از آن ارتباط و رابطه صرفا به عنوان ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی یاد می‌کنند.

اشتباه سوم

هنگامی که همسرتان در مورد پیشامد جدید‌ای که او و همچنین تو را ناخوش و غمگین کرده صحبت می‌کند، نباید صرفا سر خود را به معنای گوش دادن تکان دهید، بلکه بایستی و حتما فکری به حال حل آن هم پیشامد جدید کنید. آقایان تمایل دارند موقعیت‌ها و همچنین گزینه‌های موجود را تجزیه و همچنین تحلیل کنند که آن امر خانم‌ها را خیلی زیاد عصبانی می‌کند. اکثرا و بیشتر اوقات همسرتان تنها و فقط به صحبت مستلزم و نیاز داشته و همچنین تمایل دارد تو نیز در صحبت‌های او فعالانه شرکت کنید، نه آنکه نقش یک قهرمان را بازی کنید و همچنین تمام روز نشان دهید به موضوعاتی که همسرتان در مورد آنها صحبت می‌کند علاقه دارید و همچنین از لحاظ احساسی هم به او اهمیت می‌دهید. گوش دادن بایستی و حتما به‌صورت فعالانه باشد، نه آنکه تنها و فقط گوش دهید و همچنین صحبتی نکنید.

876068 613 ارتباط: همه اشتباه‌های مردانه!

اشتباه چهارم

گوش دادن به احساسات همسرتان ضرورت دارد، ولی باید توجه داشت احساسات تو هم مهم می باشد. بسیاری از آقایان تصور می‌کنند که بایستی و حتما احساسات خود را پنهان کنند تا مبادا ضعیف به نظر بیایند. در صورتی که احساسات خود را با همسرتان در میان نگذارید او احساس می‌کند ارتباط و رابطه نزدیکی را که با تو داشته از دست داده و همچنین هنگامی که او از آن موضوع خسته می شود، حس می‌کند تو نیت و اراده ترک او را دارید. نمی‌قدرت به‌راحتی آقایان را وادار به بروز احساسات‌شان کرد. گفتن احساسات نشان‌دهنده اقتدار و قدرت فرد می باشد، ولی باید توجه داشت با افزایش سن آقایان می‌آموزند که نباید به دیگران اجازه داد متوجه شوند او از چیزی می‌ترسد.

اشتباه پنجم

مرد بودن به آن معنا نیست که بایستی و حتما دائما اقتدار و قدرت را دست بگیرید. بسیاری از آقایان آن واقعیت و حقیقت را درک نمی‌کنند. آنها سعی می‌کنند هر چیزی را که می‌خواهند با سلطه‌جویی به دست آورند. ولی باید توجه داشت آن سلطه‌جویی نباید شامل درخواست یا سلطه‌جویی روی همسر باشد، زیرا و به درستی که خانم‌ها علاقه‌ای به آن هم ندارند. قرارگیری در موضع اقتدار و قدرت که آقایان اغلب خود را در آن هم شرایط قرار می‌دهند ارتباط و رابطه را از بین می‌برد. ارتباط و رابطه بایستی و حتما دوطرفه و همچنین مبتنی بر حمایت و همچنین احترام متقابل باشد. در ارتباط با دیگران می باشد که انسان فردی یا شخصی خاص تلقی می‌می شود، نه به تنهایی. پس به‌جای قرار گرفتن در برابر همسرتان سعی کنید کنار او و همچنین حامی او باشید.


لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک