آخرین اخبار
خانه » ازدواج و زناشویی » روابط: تاثیر دروغ های کوچک در زندگی جنسی و زناشویی

روابط: تاثیر دروغ های کوچک در زندگی جنسی و زناشویی

مطلب: تاثیر دروغ های کوچک در زندگی جنسی و زناشویی در تاریخ ۱ June 2016 | 11:30 pm نشر یافته شده شده می باشد.
به نقل از ۸ ثانیه:

3055 روابط: تاثیر دروغ های کوچک در زندگی جنسی و زناشویی

بعضی‌ها به سادگی دروغ می‌گویند، دروغ‌هایی کوچک که ظاهرا آسیبی به کسی نمی‌زنند و همچنین حتی جهت پیشگیری از ناراحتی خیلی هم خوب و همچنین مفید خواهند بود ولی باید توجه داشت دروغ‌های کوچک یا پنهان کردن بخشی از واقعیت و حقیقت به آن دلیل که شاید گفتن واقعیت و حقیقت باعث ناراحتی شریک زندگی‌تان می شود کاری منطقی و همچنین اخلاقی نیست.

به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایران بانو ضمیمه روزنامه ایران، دروغگویی می‌تواند تغییر پیدا کردن به یک عادت می شود و همچنین تو را در موقعیت‌هایی قرار می‌دهد که بی‌دلیل و همچنین ناخواسته نیز دروغ بگویید. ولی باید توجه داشت آن اکثرا و بیشتر از آنچه در مورد‌اش دروغ گفته اید جهت ارتباط و رابطه صمیمی خطرناک می باشد، زیرا دروغ گفتن، همراه با نادیده گرفتن غیره ای و همچنین ارتباط متقابل می باشد، زیرا و به درستی که دائما چیزی وجود دارد که نباید بیانش کرد و همچنین غیره ای نباید بداند آن یعنی؛ وارونه کردن واقعیت و حقیقت هرچند خوب یا بد. پنهانکاری، نادیده گرفتن و همچنین نادیده‌گرفتن یک مشکل می باشد و همچنین هیچ چیز را بهبود نمی‌دهد.

جهت چه دروغ می‌گویید

بعضی از اشخاص دروغ‌‌های کوچکی می‌گویند، زیرا و به درستی که به آن ترتیب می‌توانند خود را از خطر درامان نگه دارند. آن یعنی طرف مقابل تو ظرفیت پذیرش واقعیت و حقیقت را ندارد و همچنین با شنیدن واقعیت‌ها یا از کوره درمی‌رود یا اظهار ناراحتی شدید و همچنین افسردگی می‌کند یا آنکه در صورتی که مساله به خود تو ربط داشته باشد ممکن می باشد او با خشونت یا رفتاری آسیب زننده با تو برخورد کند.

متاسفانه تو نمی‌توانید با پنهانکاری یا دروغ خودتان را در امان نگه دارید یا شرایط را عوض کنید. واقعیت و حقیقت‌ها وجود دارند و همچنین آن طرف مقابل شماست که بایستی و حتما آنها را قبول کند بدون آنکه به خودش یا دیگران آسیب بزند. پنهانکاری همواره با ترس آشکار شدن همراه می باشد. پس در واقع تو هرگز در امان نیستید. در صورتی که مساله‌ای خارج از تحمل شریک شماست آن مشکل فردی یا شخصی اوست و همچنین راه‌حل آن هم بدون شک پنهانکاری، دروغ و همچنین وارونه کردن واقعیت‌ها نخواهد بود.

تو بایستی و حتما بدانید که در صورتی که راستگویی تو به غیره ای جراحتی وارد کند بازهم ارزشمند می باشد. در سال شمسی‌های اول درک و همچنین شناخت ناقص از هم باعث می می شود که اشخاص نسبت به هم اعتماد نداشته باشند و همچنین هر از چندگاهی چیزهایی از قبل یا حال را پنهان کنند. ولی باید توجه داشت یک ارتباط و رابطه خوب با هیچ آدمی با دروغگویی بهتر نمی‌می شود. تو هرگز نمی‌توانید با یک دروغ در خودتان یا غیره ای احساس مثبت ساخته یا ایجاد کنید. در صورتی که نمی‌توانید راست بگویید حداقل سکوت کنید.

آیا اعتماد ویران می‌می شود؟

بله. تو بالاخره یک جای آن بازی اشتباه پیش می‌روید و همچنین چیزی که از دست می‌دهید اعتماد در ارتباط و رابطه می باشد. جهت بازسازی ارتباط و رابطه‌ در آن شرایط تو مستلزم و نیاز به زمان بسیاری دارید. تو مجبور می‌شوید جهت بازسازی آن اعتماد همه چیز را دوباره توضیح بدهید. آن غیر ممکن نیست ولی باید توجه داشت خیلی زیاد دشوار می باشد.
در صورتی که دلیلی جهت دروغ گفتن وجود ندارد تمرین کنید تا آن عادت را از سرتان بیندازید. در صورتی که دلیلی جهت دروغگویی وجود دارد به جای کار کردن روی دروغ‌های بهتر و همچنین موثرتر روی حل مشکل کار کنید.


لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک