آخرین اخبار
خانه » ازدواج و زناشویی » همسران: خیانت در هر صورت تلخ می باشد!

همسران: خیانت در هر صورت تلخ می باشد!

مطلب: خیانت در هر صورت تلخ می باشد! در تاریخ ۲۸ May 2016 | 1:47 pm نشر یافته شده شده می باشد.
به به گفته ۸ ثانیه:

مجله زندگی ایده آل*: تیمی از اشخاص متاهل بر آن باورند که مدتی بعد از زندگی مشترک، فضای منزل و خانه تکراری و همچنین یک‌‌نواخت می‌‌می شود و همچنین دیگر خبری از شور و همچنین شوق ابتدایی و اولیه بین زوج‌‌ها وجود ندارد. طبق بررسی ها ازدواج در بین جوانان کمتر شده و همچنین آمار طلاق هم رو به افزایش می باشد. شاید جهت تو هم آن سوال پیش آید که چرا سرنوشت زندگی‌‌ها آن گونه می‌می شود و همچنین شاید نگران باشید که نکند، زندگی مشترک تو هم دچار بحران می شود یا ترس از شکست در زندگی جنسی و زناشویی مانع آغاز زندگی مشترک تو می شود.

 دکتر احمد حلت معتقد می باشد با رعایت راهکارهایی ساده و همچنین یادگیری تکنیک‌های زندگی می‌‌قدرت زندگی را دوباره احیا کرد و همچنین طعم شیرین زندگی را حس کرد. در صورتی که تو هم دوست دارید، اکثرا و بیشتر در مورد آن راهکارها بدانید تا با هوشمندی زندگی خود را اداره کنید، با ما همراه باشید و همچنین آن مطلب را تا انتها بخوانید.

867840 615 همسران: خیانت در هر صورت تلخ می باشد!


خبری از ازدواج نیست

اکثر جوون‌‌ها آن روزها از ازدواج فراری‌‌اند و همچنین حاضر نیستند تن به زندگی مشترک دهند. بهتر می باشد بگوییم از پذیرش بار مسوولیت شانه خالی می‌کنند و همچنین به عبارتی تعهدستیز شده‌‌اند. امروزه بعضی از جوانان ترجیح می‌دهند، دوستی‌ای را که در آن هم نیازی به پذیرش تعهد ندارند ادامه دهند؛ شاید همین دوستی، مانع پذیرش مسوولیت از جانب آنان می‌می شود.  بهتر می باشد دخترک های جوان و ازدواج نکرده قبل از ازدواج با پسران جوان  وارد ارتباط و رابطه صمیمی نشوند.

 فراموش نکنید که هورمون‌ها و همچنین روابط زناشویی و جنسی و زناشویی و جنسی بعد از شش ماه عادی می‌شوند و همچنین شروع ارتباط و رابطه صمیمانه مانع می‌می شود تا تو بتوانید عیوب طرف مقابل را تشخیص دهید. از طرفی بعد از گذشت زمان و همچنین یکنواخت شدن شرایط، پسران جوان بدون دردسر ارتباط و رابطه جدیدی را آغاز می‌کنند. البته بایستی و حتما اضافه کنم که تنوع و همچنین شیطنت بیش از مقدار و اندازه در ادامه باعث بروز مشکلات روانی می‌می شود و همچنین فرد را با مشکلاتی رو به رو می‌کند.

 حرف بزنید تا زندگی‌تان بیمه می شود

با همسرتان سخن بگویید، در صورتی که تنها روزی بیست دقیقه با همسرتان صحبت کنید، هیچگاه زندگی‌‌تان به بن‌‌بست نخواهد رسید. آمار نشان می‌دهد، اغلب زوجین بعد از ده دقیقه صحبت کردن با یکدیگر کارشان به جر و همچنین بحث و همچنین دعوا می‌‌کشد. زندگی تو مهم‌‌تر از سریال‌‌های تصویری و تلویزیونی، تلگرام و همچنین خبرهای جدید می باشد. شنونده درد و همچنین دل‌های همسرتان باشید و همچنین در مورد ناراحتی خود با او سخن بگویید. می‌توانید با حرکات ساده سر نشان اثبات و یا تایید بر حرف‌‌های او بزنید، لبخند بزنید، به او نگاه کنید و همچنین بگذارید بفهمد که حرف‌هایش جهت تو مهم می باشد. ویرجینیا ساتین، روانشناس می‌‌گوید:« تنها با شنیدن نحوه صحبت کردن دو زوج می‌‌توانم تشخیص دهم که آن دو زوج چگونه بعدی‌‌ای در زندگی مشترک خود تجربه خواهند کرد.»

867838 151 همسران: خیانت در هر صورت تلخ می باشد!


تفاوت‌‌های هرکس را بپذیرید

با آغوش باز پذیرای ویژگی‌‌های اخلاقی همسرتان باشید. در صورتی که بپذیرید که همسرتان هم حق دارد متغایر و متفاوت باشد، زندگی تو زیباتر می‌می شود. تو نمی‌‌توانید همسرتان را تغییر دهید و همچنین از او فرد غیره ای بسازید. حتی خواهرها  و همچنین برادرها که در یک منزل و خانه و همچنین خانواده رشد پیدا می‌کنند، متغایر و متفاوت خواهند بود. پس چگونه توقع دارید که همسر تو مانند تو فکر کند. با پذیرش آن نکته درگیری‌‌های تو کمتر می‌می شود.

توپ و همچنین تفنگ‌‌ها را پنهان کنید

قانون چهار دال را فراموش نکنید: « د‌اغ د‌‌‌‌عوا‌ی‌تان را به د‌ل د‌یگران بگذارید. » آن نکته ضروری را فراموش نکنید که نباید جلوی چشم دیگران خصوصا کودکان دلبندتان با یکدیگر بحث و همچنین دعوا کنید. اختلاف‌نظرها را بگذارید جهت بعد از ‌مهمانی. در صورتی که از دست همسرتان ناخوش و غمگین هستید، در جمع دعوا نکنید. تنها لبخند بزنید و همچنین بعد از اینکه تنها شدید، هرچه‌‌قدر که دل‌‌تان خواست فریاد بزنید!

بگذارید عشق در بزند

تحقیقات نشان داده می باشد که تنها ۱۲ قسمت و بخش علت خیانت در بین مردان کمبودهای جنسی و زناشویی و جنسی می باشد و همچنین در ۸۸ قسمت و بخش مشکلات دیگر دخیل می باشد. زنان و همچنین مردانی که وارد ارتباط و رابطه فرازناشویی می‌‌شوند، در بهترین ساعات و همچنین زمان‌‌ها یکدیگر را ملاقات می‌کنند؛ زیباترین لباس‌‌های خود را می‌‌پوشند و همچنین خوشبوترین عطرها را به خودشان می‌زنند و همچنین همین رفتارها باعث می‌‌می شود که دو فرد یا شخص از آن ارتباط و رابطه لذت ببرند و همچنین با مقایسه‌ای ساده با زندگی جنسی و زناشویی خود آن لحظات را به همسرشان ترجیح دهند. در صورتی که دوست ندارید همسرتان به تو خیانت کند، آراسته باشید و همچنین جهت ارتباط و رابطه خود وقت بگذارید. خلاقیت به خرج دهید، بهترین غذاها را آماده کنید و همچنین زیباترین ضیافت را جهت همسرتان آماده کنید، در ساعات خوش به او تلفن کنید و همچنین او را به ‌مهمانی دعوت کنید. با همین کارهای ساده و همچنین البته شیرین می‌‌توانید کانون زندگی خود را گرم‌‌تر و همچنین پایدار‌تر کنید.

خیانت تلخ  می باشد

بعضی از مردان بر آن باورند که با داشتن ارتباط و رابطه‌‌ای دیگر در کنار زندگی خود و همچنین کمی شیطنت می‌‌توانند راحت‌‌تر مشکلات زندگی را تحمل کنند و همچنین حتی رفتار بهتری با همسرشان داشته باشند. آنان معتقدند که گذراندن وقت با شخص دیگر به آنان کمک می‌کند تا با شادابی بیشتری نزد خانواده خود بازگردند و همچنین رفتار بهتری با همسر و همچنین فرزندان خود داشته‌ باشند. واقعیت ماجرا آن می باشد که بعضی از مردان خیانتکار به علت عذاب وجدان نسبت به همسرشان اکثرا و بیشتر به او رسیدگی می‌کنند ولی باید توجه داشت بایستی و حتما به آن مردان گفت که راه آنان اشتباه می باشد؛ چیدن گل‌‌های متغایر و متفاوت دائما بی‌‌خطر نیست و همچنین گاه خار آن گل‌‌های رنگارنگ به آنان آسیب می‌‌زند.

867839 990 همسران: خیانت در هر صورت تلخ می باشد!

 خارج شدن از روابط خارج جنسی و زناشویی دائما ساده نیست و همچنین گاه آقایی که تصور می‌کرد، با زرنگی و همچنین بدون لطمه زدن به کانون خانواده خود تنها ساعات خوشی را داشته ‌می باشد، نمی‌تواند روابط خود را کنترل کند و همچنین دچار مشکلات بسیاری می‌می شود. آن روابط گاه چنان بدون علامت، مهم و همچنین پهناور و بزرگ می‌شوند که حتی تا ازدواج دوم هم پیش می‌روند و همچنین در نهایت هم نه‌تنها کمکی به آرامش زندگی او نمی‌کند و همچنین آرامش ابتدایی و اولیه زندگی او را نیز نابود می‌کند. پس زندگی خود و همچنین فرزندان‌تان را به خطر نیندازید، بهتر می باشد زندگی خود را با تکنیک‌های کاربردی بهبود ببخشید و همچنین دنبال لذت‌های آنی نباشید و همچنین با بهبود روابط خود با همسرتان از کنار هم بودن لذت ببرید.

غار تنهایی مردان را بشناسید

جان‌‌گری، روانشناس می‌‌گوید: «در قبل مردان در ساعاتی به غار می‌‌رفتند و همچنین به آتش خیره می‌‌شدند، تا کمی آرام شوند. امروزه نیز مردان بعد از انجام کارهای هر روز خدا مستلزم و نیاز دارند تا ساعاتی را به غار تنهایی خود بروند. همسرتان بعد از طی کردن روزی پردردسر به ساعاتی احتیاج دارد تا انرژی از دست رفته خود را به دست بیاورد؛ به او فرصت داده، اجازه دهید بعد از یک روز کاری ساعتی را در تنهایی خود باشد، کمی روزنامه بخواند و همچنین تلویزیون تماشا کند. تنها و فقط کافی می باشد زمانی که به منزل می‌آید با سینی چای یا پذیرایی ساده کمی او را به حال خودش بگذارید، در ازای آن خدمت کوچک و همچنین بعد از گذشت زمانی کوتاه تو می‌‌توانید لحظات شادی را با همسرتان سپری کنید و همچنین او را با انرژی بیشتری کنار خود احساس کنید.

867841 360 همسران: خیانت در هر صورت تلخ می باشد!


نقطه

یکدیگر را ببینید. توجه به همسرتان می‌‌تواند شادی را به زندگی تو بازگرداند و همچنین مانع خیانت‌‌های جنسی و زناشویی می شود. خصوصا آقایان بایستی و حتما نسبت به تغییرات ظاهری همسر خود دقیق باشند. به ظاهر همسرتان نگاه کنید و همچنین در صورتی که کوچک‌ترین دگرگونی و تغییری در چهره‌ یا موهای او دیدید با شوق و همچنین ذوق فراوان به او ابراز کنید.

* تنظیم: نیلوفر جامه بزرگی

* کارشناس: دکتر احمد حلت


لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک