آخرین اخبار
خانه » ازدواج و زناشویی » جنسی و زناشویی: عوارض ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی شتاب زده در زنان

جنسی و زناشویی: عوارض ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی شتاب زده در زنان

مطلب: عوارض ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی شتاب زده در زنان در تاریخ ۲۹ May 2016 | 11:01 pm نشر یافته شده شده می باشد.
به به گفته ۸ ثانیه:

3047 جنسی و زناشویی: عوارض ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی شتاب زده در زنان

ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی سریع در زنان،تاثیر ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی خشن بر زنان، تاثیر شتاب زدگی در ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی بر زنان

قاعدتاً در نزدیکی، در صورتی که به ملایمت و همچنین با حوصله انجام گیرد (جز در مورد نخستین نزدیکی که با پاره شدن بکارت همراه می باشد) هیچگونه خدشه و همچنین گزندی بر اندام های آمیزشی طرفین وارد نمی آید زیرا مهبل معمولاً آنچنان قابلیت اتساع و همچنین ارتجاع دارد که آلت را در قدر هم که پهناور و بزرگ باشد، در خود جا می دهد یا لااقل در صورتی که اوضاع مناسبی جهت آمیزش انتخاب می شود، عدم تناسب نسبی آلت و همچنین مهبل تا حدود بسیاری جبران می می شود. آشکار می باشد که در صورتی که نزدیکی با بی باکی و همچنین بدون آمادگی صورت گیرد، به سبب اتساع ناگهانی مهبل و همچنین نیز به سبب مرطوب نبودن اندام آمیزشی زن، امکان پیدایش ضایعات متنوع و گوناگون و مختلف در اندام های آمیزشی طرفین زیاد می باشد و همچنین آن امکان در موارد عدم تناسب اندام آمیزشی زن و همچنین مرد (ازدواج دخترک های جوان و ازدواج نکرده جدید و تو و تازه بالغ و همچنین کوچک جثه با مردان پهناور و بزرگ جثه درشت آلت) به مراتب اکثرا و بیشتر می باشد.

به خاطر داشته باشید که جهت زنان تحریک ذهنی به مقدار و اندازه تحریک احساسی حائز اهمیت می باشد. یک یادداشت عاشقانه، تماسی تحریک کننده از محل کار و همچنین دیگر موارد آن چنینی می توانند منجر به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کردن خانم در مورد ارتباط و رابطه عاشقانه با تو گردند. شمع، گل های جدید و تو و تازه، همچنین موسیقی ملایم، اتمسفری عاشقانه و همچنین احساسی ساخته یا ایجاد می کنند.

رایج ترین عارضه ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی خشن بر زنان


یکی از ساده ترین عوارض نزدیکی با شتاب و همچنین سریع و همچنین پرضرب و همچنین زور، آماس و همچنین ورم لب های فرج در زن و همچنین ساییدگی مختصر پوست آلت در مرد می باشد. پارگی مهبل و همچنین امتداد پارگی به میناد و همچنین راه کمیاب نیست لیکن پاره شدن دیواره روده راست (رکتوم) به ندرت اتفاق می افت. هرگاه اندام آمیزشی زن آزردگی قبلی داشته باشد (سرطان، زخم های گوناگون، تنگی مادرزادی مهبل و همچنین جز آن هم) امکان پیدایش ضایعات گوناگون اکثرا و بیشتر و همچنین خونروی حاصل از آن هم نیز فراوانتر می باشد.
هرگز نباید پنداشت که آن گونه حادثات در زنان پیرتر و همچنین چندزا رخ نمی دهد بلکه در ایشان به سبب تغییرات عروقی (تصلب شرایین) آن رویدادها امکان پذیر می باشد منتهی در صورتی که از نظر بالینی چندان فراوان نیست به سبب آن هم می باشد که نزدیکی سالمندان با طمانینه و همچنین آرامش انجام می می شود.

برنحوه نوازش در پیش نوازی تاکید می می شود، پیش نوازی نباید به صورت یک کار اجباری یا با عجله انجام می شود. در واقع، پیش نوازش می تواند ساعت ها پیش از ارتباط و رابطه آغاز می شود و همچنین هر دقیقه آن هم، زن را جهت رسیدن به آخر لذت جنسی و زناشویی و جنسی آماده تر می کند.

دو نقطه در بدن زنان وجود دارند که در آخر گیری لذت زنان مهم اند. در صورتی که مایلید همسرتان به آخر لذت برسد بایستی و حتما یاد بگیرید که آن نقاط بدن او همچنین را تحریک کنید.
– کلیتوریس. آن قسمت و بخش کوچک شامل تراکم شدیدی از پایانه های عصبی  می باشد که در قسمت و بخش بیرونی و همچنین بالایی واژن قرار دارد. کلیتوریس به وسیله تکه کوچکی از پوست به نام “کلاهک کلیتوریس ” پوشانده شده می باشد که از تحریک دائمی آن هم جلوگیری می کند، بنابراین می توانید با لیس زدن یا لمس کردن، کلیتوریس را نوازش کنید. بعد از تحریک شدن، کلاهک کلیتوریس به عقب رفته و همچنین کلیتوریس اندکی بلند می می شود.

پارگی و همچنین ترکیدن آلت مرد یکی از نادرترین عوارض نزدیکی می باشد و همچنین اکثرا و بیشتر در سالمندان (به سبب تصلب شرائین) دیده می می شود. ولی باید توجه داشت هرگاه در عمل نزدیکی خشونت خیلی زیاد به خرج رود و همچنین از اوضاع های آکروباتیک غیر معمول بهره بری و استفاده می شود، امکان پارگی و همچنین ترکیدن آلت جهت جوانان نیز وجود خواهد داشت. آن حالت نیازمند دخالت فوری جراح می باشد و همچنین وضع بعدی فرد گرفتار شده به آن عارضه را نمی قدرت پیش بینی کرد

منبع : قسمت و بخش اول وبسایت و مرکز خبرهای جدید سلام دکتر – قسمت و بخش دوم وبسایت و مرکز خبرهای جدید تنظیم خانواده


لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک