آخرین اخبار
خانه » سلامت و زیبایی » زیبایی: مژه هایی همچون سرندیپیتی!

زیبایی: مژه هایی همچون سرندیپیتی!

مطلب: مژه هایی همچون سرندیپیتی! در تاریخ ۲۸ January 2016 | 8:24 am نشر یافته شده شده می باشد.
به نقل از ۸ ثانیه:

وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید تناسب اندام: کارشناسان، جوانب مثبت و همچنین منفی راه‌های متنوع و گوناگون و مختلف بلند کردن مژه‌ها وجایگزینی جهت ریمل را بررسی کردن نموده اند. تعداد خیلی زیاد کمی از خانم‌ها با مژه‌هایی باشکوه و همچنین تیره، یعنی دقیقا آن هم چیزی که همه به آن هم شدیدا علاقه داریم به دنیا آمده اند. آن خانم‌های خوش شانس به راحتی جهت داشتن ظاهری بدون آرایش، از خیر ریمل زدن می‌گذرند!

ولی باید توجه داشت اینکار جهت ما با مژه‌های کوتاه و همچنین کم پشت و همچنین یا آنقدر بلوند که تقریبا نامرئی بنظر میرسند، اصلا کار آسانی نیست. ما مجبوریم که جهت داشتن مژه‌هایی زیبا، به آرایش تکیه کنیم. درست می باشد؟ ولی باید توجه داشت ممکن می باشد دیگر اینطور نباشد! به نظر می‌رسد هرساله نام ریمل‌ها طولانی‌تر و همچنین دوست داشتنی و جذاب‌تر میشوند، ولی باید توجه داشت حتی آخرین ریمل هیپنوتیزم سه برابر کننده هم شامل معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین معایب مخصوص به خودش می باشد. فرق ندارد آنرا از داروخانه گرفته باشید یا یک مغازه معتبر، ریمل عادیست یا ضد آب، بهرحال ریمل دائما با دردسر همراه می باشد.

757094 574 زیبایی: مژه هایی همچون سرندیپیتی!

کثیف کاری می‌کند، روی مژه‌ها بطور یک دست قرار نمی‌گیرد، خشک می‌می شود، تاریخ انقضایش به پایان می‌رسد، باعث می‌می شود موقع بهره بری و استفاده از ریمل قیافه‌ی جذاب و جالب و خنده داری پیدا کنید، و همچنین سپس آخر شب هم بایستی و حتما کلی زحمت بکشید و همچنین آنرا از چشم‌هایتان پاک کنید. و همچنین بدتر ازهمه آنکه ریمل ممکن می باشد باعث می شود مژه‌هایتان سریعتر از دائما بریزند و همچنین هرچقدر از آن هم اکثرا و بیشتر بهره بری و استفاده کنید، احتمال آسیب به مژه‌های طبیعیتان اکثرا و بیشتر می‌می شود.

در اینجا راه بهتری جهت بدست آوردن مژه‌هایی زیبا وجود دارد. خوشبختانه، راه‌هایی خواهند بود که می‌توانند جادو کنند! در صورتی که تو به دنبال راه سالمتری جهت زیبایی مژه‌هایتان هستید و همچنین یا می‌خواهید صبح‌ها در زمان صرفه جویی کنید، یکی از آن راه حل‌ها قطعا مناسب شماست. آن مطلب را مطالعه کنید تا در مورد جوانب مثبت و همچنین منفی پنج راه افزایش طول مژه‌ها اکثرا و بیشتر یاد بگیرید.

مژه‌های مصنوعی

مزایا: تو می‌توانید آنها را خیلی زیاد ارزان پیدا کنید و همچنین آنکه در صورتی که از آنها به خوبی نگهداری کنید، می‌توانید چند بار از آنها استتفاده کنید. همچنین انواع مختلفی وجود دارد. از مژه‌ها با ظاهری طبیعی تا مژه‌های ضخیم و همچنین تیره، و همچنین مدل‌هایی که واقعا بلند خواهند بود. تو حتی میتوانید با بهره بری و استفاده از مژه‌های تکی ظاهری طبیعی‌تر داشته باشید. همچنین بر خلاف ریمل‌های ضد آب به راحتی در آخر روز، از روی چشم جدا می‌شوند.

معایب: گذاشتن آنها می‌تواند وقتگیر و همچنین آزار دهنده باشد. زحمت بسیاری جهت چسب زدن و همچنین قرار دادن آنها به شکل درست روی چشم وجود دارد تا صاف و همچنین مرتب بایستند. تنها راه حل نیز، تمرین کردن می باشد. همچنین می‌توانند خیلی زیاد ارزان باشند، ولی باید توجه داشت در صورتی که هر روز از آنها بهره بری و استفاده کنید، هزینه‌هایتان بالا میرود. در اخر، ممکن می باشد به علت بهره بری و استفاده‌ی نامناسب غیر طبیعی بنظر برسند، بخصوص در نور روز.

خلاصه: مژه‌های مصنوعی یک راه خیلی زیاد خوب جهت داشتن مژه‌هایی چشمگیر در مدت زمان کوتاهی خواهند بود، هنگامی که مجبور هستید، از آنها بهره بری و استفاده کنید. پیدا کردن مجموعه‌ای ارزان که طبیعی بنظر برسد، قرار دادن با کمترین زحمت روی چشم، و همچنین ذخیره سازی آنها به درستی جهت بهره بری و استفاده‌ی بعدی، همگی بخشی از فرآیند یادگیری خواهند بود. در صورتی که به دنبال یک جایگزین سریع جهت ریمل زدن در صبح هستید، انتخاب خوبی نیست.

رنگ کردن مژه‌ها

مزایا: رنگ کردن مژه‌ها می‌تواند باعث می شود مژه‌هایی که از قبل داشتید تیره‌تر و همچنین بلند‌تر بنظر برسند. بسیاری از ما مژه‌هایی داریم که در انتها بلوند می‌شوند. رنگ کردن مژه‌ها می‌تواند با نشان دادن آنکه مژه‌های تو چقدر بلند خواهند بود، باعث غافلگیریتان می شود! بعلاوه، دیگر نیازی به ریمل نخواهید داشت. می‌توانید به سادگی تنها و فقط مژه‌هایتان را فر کرده و همچنین از منزل و خانه خارج شوید. راه‌های خیلی زیاد بسیاری وجود دارند تا مژه‌هایتان را رنگ کنید. می‌توانید به سالن‌های آرایشی بروید تا سرویس ها و خدمات مختلفی به تو ارائه دهند و همچنین یا در منزل و خانه با بسته‌های خانگی آن کار را انجام دهید.

معایب: می‌قدرت گفت هیچ راه اثبات و یا تایید شده‌ای توسط نهاد غذا و همچنین داروی آمریکا جهت رنگ کردن مژه‌ها وجود ندارد. چه به سالن‌های زیبایی بروید و همچنین چه در منزل و خانه با بسته‌های خانگی آن کار را انجام دهید، خودتان را در معرض خطر تحریک شدن چشم و همچنین پوستتان و همچنین حتی در شرایط بد، کوری قرار می‌دهید! همچنین، رنگ کردن در واقع مژه‌های تو را بلند و همچنین ضخیم نمی‌کنند. تنها و فقط آنها را بهتر نشان می‌دهد. در صورتی که تو مژه‌هایی تیره دارید که کوتاه و همچنین پراکنده خواهند بود، رنگ کردن جهت تو کاری انجام نمی‌دهد.

خلاصه: رنگ کردن مژه‌ها می‌تواند جهت افرادی که مژه‌های بلند ولی باید توجه داشت کمرنگ دارد فوق العاده باشد. ولی باید توجه داشت ابتدا بایستی و حتما حتما قبل از انجام آن کار جهت اولین بار بررسی کنید تا از ساخته یا ایجاد صدمه‌ی دائمی جلوگیری کرده باشید. بهتر می باشد جهت انجام آن کار به سالن‌های معتبر مراجه کنید که از رنگ‌های گیاهی بهره بری و استفاده می‌کنند.

اکستنشن مژه

مزایا: اکستنشن‌های مژه جایگزین با دوام‌تر و همچنین طبیعی‌تری نسبت به مژه‌های مصنوعی خواهند بود. به همچنین و علاوه آنکه به برنامه جذاب و جالب و خوب‌ی هر روز خدا مستلزم و نیاز ندارند. تنها حدود یک ساعت طول می‌کشد تا در سالن اعمال می شود، و همچنین فرایندی کاملا بدون درد می باشد. اکستنشن‌ها حدود یک ماه دوام دارند، و همچنین احتمالا در آن مدت به آن پس نتیجه آن می شود که می‌رسید که نیازی به ریمل ندارید.

اکستنشن، تقریبا گزینه‌ی مناسبی جهت همه‌ی اشخاص می باشد. حتی در صورتی که از لنزهای چشمی بهره بری و استفاده می‌کنید، مژه‌های کوتاه و همچنین یا بلندی دارید و همچنین یا چشم‌های حساسی دارید. همچنین می‌توانید مژه‌هایتان را هرطور که دوست دارید انتخاب کنید. تنها کافیست با متخصصتان در مورد گزینه‌های متنوع و گوناگون و مختلف مشورت کنید.

757095 592 زیبایی: مژه هایی همچون سرندیپیتی!

معایب: اکستنشن‌ها، گرانتر از مژه‌های مصنوعی و همچنین یا ریمل خواهند بود، و همچنین مستلزم و نیاز می باشد هر ماه یک تا دوبار اینکار را انجام دهید. مسلما تو می‌توانید سالن‌هایی را پیدا کنید که آن سرویس ها و خدمات را با هزینه‌ای کمتر ارائه می‌دهند، ولی باید توجه داشت مراقب باشید، آن معامله ایست که اکثرا و بیشتر از آنکه خوب باشد، شامل ریسک می باشد. بعد از همه آنکه، ما در حال صحبت در مورد‌ی قسمت ظریف و همچنین حساس اطراف چشم هستیم.

اول در مورد‌ی سالن، خوب بررسی کنید و همچنین سوال‌هایی بپرسید. تو سالنی می‌خواهید که با تجربه باشد و همچنین از مژه‌هایی از جنس موی سمور یا راسوی مصنوعی و همچنین چسب‌های بدون فرمالدئید (و همچنین در صورتی که به لاتکس حساسیت دارید بدون لاتکس) بهره بری و استفاده کند. یک عیب دیگر آن می باشد که آن مژه‌ها می‌توانند فریب دهنده باشند. تو بایستی و حتما هنگام حمام کردن، شستن صورتتان، دست زدن به چشم‌هایتان، پاک کردن آرایش چشمتان، و همچنین حتی خوابیدن در موقعیت‌های خاص، خیلی زیاد مراقب باشید تا از افتادن پیش از موعد اکستنشن‌هایتان جلوگیری کنید.

خلاصه: اکستنشن مژه یک راه حل مناسب جهت داشتن مژه‌هایی با شکوه در طولانی مدت و همچنین بدون مستلزم و نیاز به آرایش می باشد. ولی باید توجه داشت می‌توانند هزینه‌بر باشند و همچنین آنکه بایستی و حتما بطور مرتب ترمیم شوند. آن گزینه انتخاب مناسبی جهت مناسبت‌های خاص می باشد، مثل عروسیتان و همچنین یا جهت تعطیلاتی که نمی‌خواهید در آن هم تمام مدت نگران ریملتان باشید.

لاتیس

مزایا: لاتیس (Latisse) یک داروی تقویت مژه می باشد و همچنین اولین و همچنین تنها درمان اثبات و یا تایید شده توسط نهاد غذا و همچنین داروی آمریکاست که باعث ضخیم شدن و همچنین بلندتر شدن مژه‌ها می‌می شود! آن دارو جهت جواب دادن بر روی همه‌ی اشخاص گارانتی شده می باشد، و همچنین نه تنها باعث بلندتر و همچنین ضخیم‌تر شدن مژه‌ها می‌می شود، بلکه آنها را تیره‌تر نیز می‌کند.
مطلب مرتبط:  خودتان دستمال پاک کننده آرایش بسازید

تو می‌توانید آنرا جهت ابروهای خود نیز بهره بری و استفاده کنید. و همچنین در واقع هیچ کدام از عوارض دیگر درمان‌های کوتاهی مژه را ندارد. به راحتی آنرا یک بار در روز بر روی مژه‌هایتان بزنید و همچنین سپس روال عادی خود در روز را پیش بگیرید. در صورتی که می‌خواهید ریمل بزنید، و همچنین در صورتی که نمیخواهید نه! هر نوع پاک کننده و همچنین یا کرم چشمی را که می‌خواهید بهره بری و استفاده کنید، و همچنین هیچ نگرانی بابت خوابیدن بر روی صورت و همچنین یا آب زدن به مژه‌هایتان هم نداشته باشید.

معایب: آن درمان، گران می باشد. و همچنین حتما مستلزم و نیاز به یک ورژن و نسخه از متخصص پوستتان دارید. هرروز بایستی و حتما از آن هم بهره بری و استفاده کنید و همچنین حدود ۱۰ هفته طول می‌کشد تا به پس نتیجه آن می شود که برسد. در صورتی که درمان را قطع کنید، مژه‌هایتان به شکل قبلی باز می‌گردد. و همچنین در آخر، دائما یک مقدار احتمال کوچک جهت عوارض دارو وجود دارد که شامل تیره شدن رنگ چشم و همچنین پوست پلکتان و همچنین تحریک می‌باشد. اگرچه آن عوارض جانبی خیلی زیاد نادر خواهند بود.

خلاصه: لاتیس یکی از گرانترین روش‌هاست (مگر آنکه تو شامل اکستنشن‌های گران قیمتی برروی مژه‌هایتان باشید که نیازمند ترمیم ماهانه خواهند بود) و همچنین همچنین احتمال کمی جهت حساسیت‌های چشمی و همچنین تیرگی چشم وجود دارد. بهرحال در صورتی که می‌خواهید آن مقدار هزینه کنید، آن درمان احتمالا بهترین گزینه جهت داشتن مژه‌هایی رویاییست که طبیعی بنظر می‌رسند و همچنین نیازمند مراقبت کمی خواهند بود.

روغن‌های طبیعی

مزایا: روش‌هایی طبیعی، معمولا جایگزین‌های امن‌تر و همچنین ارزان‌تر جهت گزینه‌های همچون لاتیس خواهند بود. آن درمان‌ها خیلی زیاد ساده و همچنین تنها نیازمند بهره بری و استفاده از یک یا دو نوع روغن بر روی مژه‌ها خواهند بود. روغن کرچک، نارگیل، ویتامین E، بادام، و همچنین زیتون، تنها تعداد کمی از گزینه‌های محبوب جهت افزایش طبیعی رشد مژه‌ها خواهند بود. تو می‌توانید تنها یکی از آن روغن‌ها (کرچک بهترین انتخاب می باشد زیرا سرشار از اسیدهای چرب و همچنین ویتامین E می باشد) و همچنین یا مخلوطی از آنهارا جهت ساخت یک ماده دست ساز افزایش دهنده رشد مژه‌ها انتخاب کنید.

می‌توانید آن روغن‌ها را با قیمتی کم در فروشگاه‌های مواد غذایی بهداشتی و همچنین یا بصورت آنلاین خریداری کنید. تنها و فقط مطمئن باشید که آن روغن‌های ارگانیک، خالی از هیچ گونه مواد اضافی و همچنین رایحه باشند. می‌توانید از یک برس ریمل تمیز جهت زدن روغن به مژه‌هایتان، هر شب و همچنین قبل از رفتن به تخت خواب بهره بری و استفاده کنید. همچنین می‌توانید از آن مواد جهت ابروهایتان نیز بهره بری و استفاده کنید.

معایب: آن روش اگرچه ارزان ترین روش می باشد، ولی باید توجه داشت در عین حال کند ترین روش می باشد و همچنین پس نتیجه آن می شود که‌ای خیلی زیاد رویایی نیز نخواهد داشت. تو احتمالا صاحب مژگانی خارق العاده بعد از مصرف یک ماهه روغن کرچک نخواهید شد. همچنین ممکن می باشد آن روش کمی کثیف و همچنین تا حدودی آزار دهنده باشد، بخصوص در صورتی که از روغن سنگینی مانند روغن کرچک بهره بری و استفاده کنید. جهت همین می باشد که داشتن یک برس ریمل ضروریست. ولی باید توجه داشت بایستی و حتما خیلی زیاد مراقب باشید تا برس ریملتان را تمییز نگه دارید، تا از وارد شدن باکتری به چشمانتان جلوگیری می شود.

خلاصه: آن روش در صورتی که درست انجام می شود بی خطر و همچنین همچنین ارزان می باشد. ولی باید توجه داشت نباید انتظار نتایجی فوری داشته باشید. به مرور زمان، مژه‌های تو قوی‌تر و همچنین هیدراته‌تر (مرطوب‌تر) خواهند شد، و همچنین در پس نتیجه آن می شود که ریزش آنها کمتر می‌می شود. آن باعث می‌می شود که بلندتر و همچنین ضخیم تر (و همچنین نه تیره‌تر) نسبت به قبل به نظر برسند.


لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک