آخرین اخبار
خانه » تفریحی » بازیگران جدید: یک هفته هفت چهره؛ از فروزان تا سالار عقیلی

بازیگران جدید: یک هفته هفت چهره؛ از فروزان تا سالار عقیلی

مطلب: یک هفته هفت چهره؛ از فروزان تا سالار عقیلی در تاریخ ۲۸ January 2016 | 11:27 am نشر یافته شده شده می باشد.
به نقل از ۸ ثانیه:

برترین ها – ایمان عبدلی:

محمد مایلی کهن یا (دوره ات قبل آقای مربی، هفته)

بازی های مقدماتی جام جهانی ۱۹۹۸ تیم جوون و همچنین متحول شده ی ایران در فضای پر امید فرهنگی و اجتماعی که ساخته یا ایجاد شده بود، به بزنگاه دوحه و همچنین قطر رسید ، تیم ملی با یک برد مقابل قطر نه چندان قابل اعتنا، مستقیما به جام جهانی می رفت و همچنین با توجه به آنچه که قبلتر از تیم مایلی کهن دیده بودیم، گر چه که کمی غیر قابل پیش بینی نشان می داد، ولی باید توجه داشت برد مقابل قطر جهت ستاره های بعدتر لیگ های اروپایی کاری نداشت! باختیم، مفتضحانه و همچنین بدون هیچ توجیهی، داوری بد نبود، قطری ها وقت کشی نکردند، داستان انگار چیز غیره ای بود، شاید بایستی و حتما لا به لای محاسن صورت کریم باقری داستان آن هم شب لعنتی را کند و همچنین کاو کنیم…

766041 150 بازیگران جدید: یک هفته هفت چهره؛ از فروزان تا سالار عقیلی

تیم امید و همچنین تیم سایپا ده سال شمسی پیش به روش همزمان از وجود حاجی مایلی بهره بری و استفاده کردند، امید حذف شد و همچنین سایپا بین ۱۴ تیم سیزدهم شد، البته لیگ ۱۶ تیمی شد و همچنین سایپا ماند، ولی باید توجه داشت تیم امید در مقدماتی المپیک آتن حذف شد، اتفاقا تیم پر مهره ای هم بود، مهره هایی که بزرگتری داشتند دلسوز! ماجرای تخته نرد و همچنین صدای تاس هایی که خواب حاجی را آشفته کرد بود، آنقدر مهم بود که….بماند، حاجی بد پس نتیجه آن می شود که گرفت، رفیق قدیمی(دادکان) اخراجش کرد و همچنین ارتباط و رابطه ها شکرآب شد و همچنین بعد که فرکی آمد، نتوانست منزل و خانه ی ویران تیم امید که معمار خسته اش درگیر تخته نرد بود را سراپا کند، روزگار غیره ای درراه بود؛ بادهای موافق در فضای سیاسی به نفع بادبان حاجی وزیدن گرفته بودند و همچنین او بی توجه به کارنامه اش مشغول میشد حتی در گهر درود…

روزگار گذشت و همچنین تیم امید در دوره ی گل و همچنین بلبل کفاشیان به یک جزیره ی خود مختار بدل شد، حبیب کاشانی آمد و همچنین مایلی کهن، فرصت خوبی بود جهت یک بازگشت با شکوه، خاکپور هم که جوون و همچنین مطیع و همچنین البته با پرستیژ، کارگردان ولی باید توجه داشت کلا کس غیره ای بود، قرار بود یک فیلم دیدنی و جذاب حماسی باشکوه ببینیم؛ «طلسم شکنان المپیک» آن هم مرد آمد؛ آن هم مرد با نفرتی سرشار از کی روش آمد، غافل از آنکه نمی می شود تماشاچی امروز را با تکنیک های فیلم دیدنی و جذاب هندی راضی نگه داشت، دوباره باختیم دوباره با حاجی، هر چقدر هم که رفقای قدیمی (چراغپور در ۹۰) نمودار بکشند و همچنین یک شبه ریشه ای نگر شوند، پس نتیجه آن می شود که ای که در ذهن می ماند کارنامه ی ننگینی می باشد که حسرتش جهت ما ماند…

حاجی کاری کن، آخرین خاطره ی خوش ما از تو مرتبط به ۱۹ سال شمسی پیش می باشد، می دانید که خاطرات هم تاریخ مصرف دارند؟


فروزان یا (هنرپیشه، هفته)

یکی از خوانندگان پر طرفدار زن موسیقی پاپ که در دهه ی پنجاه خورشیدی کیا و همچنین بیایی داشت و همچنین امروز در آن هم سوی آبهاست، جایی در میانه ی خاطراتش، از روزهای سختی می گوید که در دهه شصت در ایران داشته و همچنین به قول خودش تحمل کرده، روزهایی که دیگر برایش هورا نمی کشیدند و همچنین در میوه فروشی محل به صورتش آب دهان می انداختند، فاصله ی آن هم هورا و همچنین آن آب دهان تنها و فقط یک چند ماه بود.

766042 758 بازیگران جدید: یک هفته هفت چهره؛ از فروزان تا سالار عقیلی

تحولات در تمام دنیا سیلی از هیجان را با خودشان می آورند و همچنین فضا را به نهایت احساسات گرایی می رسانند، دشوار می باشد در ظرف امروز در مورد دیروزها قضاوت کنیم، بی اختیار دچار خطای شناختی می شویم، تقصیر ما هم نیست گناه زمان می باشد، زمان می گذرد و همچنین ما آدم های غیره ای می شویم و همچنین با تامل اکثرا و بیشتر به قبل نگاه می کنیم، گاه رفتارهای قبل شبیه صدایی می می شود که در کاست ضبط کرده ای خودت هم تحمل شنیدنش را نداری و همچنین با خودت می گویی آن بود صدای من؟

فروزان بعد از ۳۷ سال شمسی انزوا فوت کرد و همچنین مردمی که در روزهای ابتدایی انقلاب انگشت در چشم ستاره هایشان می کردند، حالا تلسکوپ انداخته اند تا شاید کورسوی از فروزان و همچنین نسل آن هم روزها ببینند، غافل از آنکه…ما شهروندان و مردم شهر نازنینی هستیم خیلی نازنین!


همایون بهزادی یا (پرواز بی بازگشت، هفته)

خاندان سرمایه دار خیامی که هوس باشگاهداری به سرشان زد و همچنین پیکان را تشکیل دادند، اول از همه سراغ همایون رفتند، پرسپولیس عمری نداشت و همچنین شاهین جدید و تو و تازه منحل شده بود؛ همایون پایش را در یک کفش کرده بود و همچنین پای رفاقتش با عبدو ماند و همچنین در صورتی که فشار عبدو نبود آن هم یک سال شمسی هم از پرسپولیس جدا نمی شد، دستور از بالا آمده بود که ستاره ها کنار هم نباشند! و همچنین البته که یک سال شمسی بعد با فرمانی که دوباره از بالا رسیده بود، پرسپولیسی ها در پرسپولیس عبدو جمع شدند و همچنین درخشش همایون و همچنین رفقا شروع شد، تاج را شش تایی کردند و همچنین چپ و همچنین راست تیم های مطرح دنیا را به تهران می کشاندند و همچنین با شکست بدرقه می کردند.

766043 997 بازیگران جدید: یک هفته هفت چهره؛ از فروزان تا سالار عقیلی

همایون رفیق باز بود، مثل خیلی از هم نسلانش، کرنش نمی کردند ولی باید توجه داشت رفاقت های سنگینی داشتند، چه حجازی، چه صفر ایرانپاک، چه همایون بهزادی، او بود که بعد از رفتن آلن راجرز سکان هدایت پرسپولیس را بر عهده گرفت و همچنین بعدتر در اولین دربی اش شکست خورد و همچنین چه جذاب و جالب باز هم به خاطر رفاقت با عبدو سکوت کرد و همچنین رازهای دربی مشکوک را علنی نکرد، پای مصالح ملی در میان بود!

بهزادی فوتبالش تمام شد و همچنین ولی باید توجه داشت رفاقتش پابرجا بود و همچنین چه تاوانی هم جهت رفاقتش داد، روزگاری که چپ ها همه را دسته بندی می کردند، او به چه چیزهایی که متهم نشد و همچنین طرد شد، ولی باید توجه داشت ماند پای رفاقتش با وطن، نرفت، ماند و همچنین سکوت کرد، انگار یادشان رفته بود همایون چقدر جهت فوتبال ما همایون بوده می باشد، خوش یمن و همچنین اهل پرواز، گویی اسمش در تار و همچنین پود وجودش ریشه داشت، رفیق باز ولی باید توجه داشت تن به معادلات فوتبال سالهای متاخر نداد آن هم ماند که بود؛ مستقل و همچنین سربلند و همچنین البته رفیق باز…


فاطمه معتمد آریا یا (معنا زدایی، هفته)

 نمی دانم تا حالا فضای نمایشگاه بهاره را تجربه کرده اید؟ نمایشگاه های فصلی غیره ای هم خواهند بود که فضایی مشابه نمایشگاه بهاره دارند، قسمت و بخش بیشتری از نمایشگاه غرفه بندی شده می باشد و همچنین ساز و همچنین کار مشخصی دارد، پوشاک در راهروی خودش، کفش و همچنین کلاه در جای خودش، خوراکی ها هم در جای خود، تا آنکه هوای خداحافظی با نمایشگاه می کنید و همچنین نیت و اراده ترک می کنید در راهروهای  خروجی با حجم عظیمی دستفروش مواجه می شوید، در گوشه و همچنین کنار مسیر، حتی در میانه ی میدان می چرخند و همچنین اجناسشان را به حراج می گذارند! پیاده رو، کنار درخت، روی آسفالت، در میانه ی فضای سبز…نمی دانید، چه کسی؟ کجا؟ چه می فروشد؟

766044 123 بازیگران جدید: یک هفته هفت چهره؛ از فروزان تا سالار عقیلی

آن آسمان و همچنین ریسمان هایی که بافتم چه ارتباطی دارد به ماجرای خانم معتمد آریا در کاشان؟ می گویم خدمتتان؛ گیریم اعتراض؟ آن چه اعتراضی بوده می باشد؟ اعتراض مثل هر واژه ی غیره ای معنای مشخصی دارد، اصلا اعتراض ساز و همچنین کار دارد، راه دارد و همچنین چاه دارد و همچنین البته قبل همه ی آن ها بایستی و حتما مبنا داشته باشد وگرنه که …

 کجای تاریخ ایستاده ایم؟ آن همه آشفتگی! کاشانی های مهمان نواز، شهروندان و مردم شهر فرهنگ دوست، هنرمند مستقل، آن عبارات کدامشان معنای خودش را حفظ کرده می باشد، بازیگر می باشد و همچنین کیفیت بازی اش، ماییم و همچنین استقبال یا عدم استقبال از او؛ «تمام» نه اکثرا و بیشتر نه کمتر، تخریب متعمد آریا اصیل نبود و همچنین آن همه حمایت یهویی هم اصیل نیست، واقعا چه کسی؟ کجا؟ چه می فروشد؟


سالار عقیلی یا (کمی آرامش، هفته)

فیلم دیدنی و جذاب (پل جاسوس ها) ساخته استوین اسپیلبرگ روایتگر داستان جیمز داناوان(تام هنکس) وکیل عالی رتبه آمریکایی می باشد که وکالت یک جاسوس روسی در آمریکا را به دست می گیرد و همچنین در منگنه ی تعهد و همچنین قانون و همچنین از طرف دیگر وطن پرستی قرار می گیرد، او در حالی بایستی و حتما از جاسوس روسی آن هم هم در فضای جنگ سرد و همچنین خصم شدید آمریکا و همچنین روسیه حمایت کند که همگان او را سرزنش می کنند و همچنین آن کار را خلاف وطن پرستی می دانند ولی باید توجه داشت داناوان در جایی می گوید:«هر کسی مستحق دفاع شدنه، هر کسی به جای خودش اهمیت داره»

766045 228 بازیگران جدید: یک هفته هفت چهره؛ از فروزان تا سالار عقیلی

می رسیم به داستان حضور سالار عقیلی در  شبکه «من و همچنین تو»، مواضع شبکه ی نامبرده که کاملا مشخص می باشد و همچنین اهدافشان نیز به همچنین، سالار عقیلی و همچنین کارنامه اش هم که آنقدر پربار و همچنین شفاف می باشد که مستلزم و نیاز به توضیح ندارد، می می شود خیلی راحت عقیلی را محکوم کرد و همچنین راند، سوزاندن راحت می باشد کمی باروت و همچنین کمی نفت با ذره ای بی خردی می سوزاند، آنچه دشوار می باشد کنترل و همچنین دفع خطر می باشد، آنکه جاسوس روس ها در آمریکا بود حق دفاع داشت، آنکه اصیل خوان اثبات شده ی خود ماست، تنور آتش چه افرادی را گرم می کنیم؟


ابولحسن نجفی یا (غلط ماییم، هفته)

شاهرخ  مسکوب در «هویت ایرانی و همچنین زبان فارسی» می نویسد:«در صورتی که بتوان گفت زبان ماده فکر کردن و اندیشیدن می باشد، آن هم روش که سنگ یا موم ماده مجسمه می باشد. اندیشه در زبان جسمانیت می پذیرد» ساده ترش آنکه زبان نباشد نمی توانیم فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنیم، زبان می باشد که ابزار فکر کردن و اندیشیدن را فراهم می کند و همچنین به جسمانیت ما مفهوم می بخشد، زبان اصل اساسی فکر کردن و اندیشیدن و همچنین هویت می باشد.

766046 576 بازیگران جدید: یک هفته هفت چهره؛ از فروزان تا سالار عقیلی

آن وطن دائما در معرض هجوم، روزی عرب ها، روز دیگر ترک ها و همچنین…(آن عرب ها و همچنین ترک ها، داستانی بالکل متغایر و متفاوت با عرب های عزیز و همچنین ترک های عزیز ایرانی دارند) را تنها چیزی که تا امروز حفظ کرده می باشد، همین زبان مشترک فارسی می باشد، زبان را در صورتی که نداشتیم معلوم نبود امروز ما در کدام دسته از مردمان جای می دادند، اهمیت زبان شناسان و همچنین پژوهندگان ادبیات فارسی با علم به آن موضوع خیلی اکثرا و بیشتر می می شود، خصوصا آنکه فردی زیرا و به درستی که ابولحسن نجفی باشد که روزگاری «سخن» را می گرداند و همچنین حق بسیاری بر علم نگارش و همچنین ادبیات داستانی ایران دارد، او چه در اصفهان، چه در تهران تاثیر گذاری بسیاری داشت.

 افرادی زیرا و به درستی که هوشنگ گلشیری بدون پشتوانه نجفی جایگاه امروزی را نداشتند، به هر حال عرصه ای که امثال نجفی فعالیت می کرده اند و همچنین می کنند، دامنه ی تبلیغاتی وسیعی ندارد گر چه که تا مغز استخوان تاثیر گذارند ولی باید توجه داشت دیده نمی شوند، ما به آن هم ها دائما مستلزم و نیاز داریم چه وقت هجوم بیگانه، چه وقت خودزنی های هر روزه و همچنین غلط نویسی های بی امان که به مدد تکنولوژی حدیث مکرر شده می باشد. جای خالی نجفی ها در صورتی که پر نشود، روزگاری دشواری خواهیم داشت.


معززی نیا و همچنین رحمانیان یا (رهروان ترکستان، هفته)

 معززی نیا یکی از توانمندترین نویسندگان سینمایی می باشد که  به نوعی فرزند سوره می باشد، او آن روزها ماهنامه سینمایی «۲۴» را جهت تیم مجلات همشهری در می آورد، محمد رحمانیان را هم که کمتر اهل فرهنگی می باشد که نشناسد، فیلمنامه نویس کارگردان تئاتر و همچنین به تازگی کارگردان سینما با فیلم دیدنی و جذاب «سینما تیکت»، از قضا حذف همین فیلم دیدنی و جذاب عرصه مجادله شده می باشد.

766047 454 بازیگران جدید: یک هفته هفت چهره؛ از فروزان تا سالار عقیلی

نویسنده می نویسد که خوانده می شود و همچنین فیلمساز می سازد که دیده می شود، هر آن هم چه غیر آن در صورتی که از تولید کنندگان هنری شنیده اید، بگذارید به حساب تعارف، فیلمساز، نویسنده، موزیسین و همچنین هر فعال هنری دیگر در صورتی که در پی القای اندیشه اش نباشد حداقل خیال القای حس اش را دارد، آقای معززی نیا نمی تواند از فرهنگ و همچنین فیلم دیدنی و جذاب بنویسد و همچنین خودش هم قواعد یک جامعه متمدن را رعایت نکند، آقای رحمانیان نیز به همچنین، فیلم دیدنی و جذاب ها و همچنین آثار ایشان ذره ای نفوذ نمی کند در صورتی که که خودش دموکراتیک رفتار نکند، گاهی سکوت بر وجاهت تو می افزاید، سکوت را جدی بگیرید!


لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک