آخرین اخبار
خانه » عکس » عکسها: جنجال گریم کیمیا و همچنین واکنش های طنز آمیز کاربران

عکسها: جنجال گریم کیمیا و همچنین واکنش های طنز آمیز کاربران

مطلب: جنجال گریم کیمیا و همچنین واکنش های طنز آمیز کاربران در تاریخ ۲۵ January 2016 | 12:57 pm نشر یافته شده شده می باشد.
به به گفته ۸ ثانیه:

جنجال گریم کیمیا و همچنین واکنش های طنز آمیز کاربران «کیمیا» یکی از پرمخاطب‌ترین سریال‌هایی می باشد که آن‌روزها میهمان منزل و خانه‌ ایرانی‌هاست، آن سریال به تا حال توانسته موفقیت‌های بسیاری در جذب مخاطب داشته باشد ولی باید توجه داشت انتقادهایی نیز از سوی مخاطبان به آن سریال وارد شده می باشد. صفحه رسمی سریال کیمیا در اینستاگرام به عنوان مرجع ارتباط مستقیم با […]مجله اینترنتی هشت ثانیه

جنجال گریم کیمیا و همچنین واکنش های طنز آمیز کاربران
«کیمیا» یکی از پرمخاطب‌ترین سریال‌هایی می باشد که آن‌روزها میهمان منزل و خانه‌ ایرانی‌هاست، آن سریال به تا حال توانسته موفقیت‌های بسیاری در جذب مخاطب داشته باشد ولی باید توجه داشت انتقادهایی نیز از سوی مخاطبان به آن سریال وارد شده می باشد.
صفحه رسمی سریال کیمیا در اینستاگرام به عنوان مرجع ارتباط مستقیم با مخاطبان آن سریال در حال فعالیت می باشد و همچنین با پایان هر قسمت موارد و نکات ضعف و همچنین نیرو آن هم از سوی مخاطبان برنامه جذاب و جالب و خوب مورد نقد قرار می‌گیرد. همچنین آن روزها صفحات فردی یا شخصی بازیگران جدید آن سریال نیز راهی جهت رساندن انتقادها و همچنین پیشنهادها به گوش عوامل فیلم دیدنی و جذاب شده می باشد.
با آغاز فصل سوم کیمیا انتقادهای بسیاری به گریم بازیگران جدید از سوی مخاطبان آن سریال مطرح شده می باشد، به عقیده بسیاری از مخاطبان آن سریال ایرانی، گریم بازیگران جدید نتوانسته می باشد حق مطلب را در سریال ادا کند و همچنین آن موضوع مهم تأثیر بسزایی بر روند داستان گذاشته می باشد.
در همین راستا تصاویری در شبکه‌های فرهنگی و اجتماعی نشر یافته شده شده می باشد که آن مطلب را به طنزی همراه با کنایه گفتن می‌کند:

پیش از آن امیر اسکندری طراح گریم سریال که پیشتر طراح گریم سریال‌هایی زیرا و به درستی که «بوعلی سینا» و همچنین «ابراهیم خلیل الله» بوده می باشد در پاسخ به انتقادهای گرفته شده گفت که: «مهراوه شریفی‌نیا می‌گفت اجازه نمی‌دهم چسب با لاتکس به صورتم بزنید یا می گفت من لنز توی چشمم نمی‌گذارم یا روی صورتم خطوط نکشید و همچنین تهیه کننده و همچنین کارگردان هم به راحتی پذیرفتند!»
آن چهره پرداز باسابقه در جایی دیگر از گفت‌وگو باز هم از عدم انعطاف بازیگران جدید چنین گفت: «مهراوه شریفی نیا و همچنین آزیتا حاجیان کلاً با هیچ مساله‌ای کنار نمی‌آمدند. اصلاً خیلی از آن بازیگران جدید نمی‌خواستند در فاز سوم بازی کنند. من تمام تلاشم نزدیک کردن بازیگران جدید به نقش‌هاست ولی باید توجه داشت کسی نبود به مهراوه شریفی‌نیا بگوید اسکندری جهت نزدیک کردن تو به نقشت اینجاست و همچنین با تو هیچ دشمنی ندارد.»
پخش مجموعه تصویری و تلویزیونی «کیمیا» از شنبه ۴ مهرماه از شبکه دو سیما آغاز شده می باشد. آن مجموعه تصویری و تلویزیونی به کارگردانی جواد افشار هر شب ساعت ۲۱:۳۰ روی آنتن می‌رود و همچنین در ۳ نوبت ساعت ۱ بامداد، ۱۱ و همچنین ۱۶ تکرار می‌می شود.


لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک