آخرین اخبار
خانه » ازدواج و زناشویی » همسرداری: رفتارهای نادرست زنان در زندگی جنسی و زناشویی

همسرداری: رفتارهای نادرست زنان در زندگی جنسی و زناشویی

مطلب: رفتارهای نادرست زنان در زندگی جنسی و زناشویی در تاریخ ۲۴ January 2016 | 11:08 pm نشر یافته شده شده می باشد.
به نقل از ۸ ثانیه:

رفتارهای نادرست زنان در زندگی جنسی و زناشویی

2782 همسرداری: رفتارهای نادرست زنان در زندگی جنسی و زناشویی

با چه اقدامات اشتباهی ممکن می باشد مرد زندگی‌تان را از دست بدهید.

تفاوت‌ها را در نظر بگیرید

مهم‌ترین مساله، ارتباط موثر بین زن و همچنین مرد می باشد. در صورتی که دو طرف تعاملات مناسبی با هم داشته باشند کمتر دچار تنش می‌شوند. بین خانم‌ها و همچنین آقایان تفاوت‌های فیزیولوژیکی متفاوتی وجود دارد. همین موضوع هم باعث ساخته یا ایجاد اختلاف‌های متفاوتی در ابعاد روانی، فرهنگی و اجتماعی، عاطفی و همچنین. . . می‌می شود. به یاد داشته باشید مردها به دلیل موقعیت‌های شغلی که دارند زمان بیشتری را در بیرون از منزل و خانه صرف می‌کنند و همچنین مسلما در داخل منزل مستلزم و نیاز به استراحت بیشتری دارند.

در زمان مناسب با مرد‌ها حرف بزنید

از مسائلی که خیلی وقت‌ها باعث اختلاف بین زن و همچنین مرد می‌می شود، انتخاب زمان نامناسب جهت صحبت کردن می باشد. خانم‌ها بایستی و حتما توجه داشته باشند که در چه زمان و همچنین در چه راستایی صحبت می‌کنند. فراموش نکنید که در هر شرایطی لحن توهین‌آمیز منجر به دلخوری می‌می شود. در کار بیرون از منزل دائما تنش یا اختلاف وجود دارد ولی باید توجه داشت مرد زمانی که با آن هم دلمشغولی‌ها وارد منزل می‌می شود و همچنین شوهر یا همسر خود هم در آن هم زمان شروع به مطرح کردن دلخوری‌هایش می‌کند، ناخوشایند می باشد. اغلب خانم‌هایی که در زندگی جنسی و زناشویی دچار مشکل می‌شوند، به دلیل رفتارهای ناپسند در زمان نامناسب می باشد.

هنگام و زمانی که حوصله ندارند سماجت نکنید

آن موضوع درنهایت باعث دلخوری هم خانم و همچنین هم آقا می‌می شود. مردها احساس می‌کنند اصلا حوصله شنیدن ندارند و همچنین زن‌ها هم اصرار دارند صحبت کنند.

بخشی از همین تفاوت‌های فیزیولوژیک آن می باشد که خانم‌ها اقتدار و قدرت کلامی بالاتری دارند و همچنین مسائل را در مدت زمان طولانی‌تری مطرح می‌کنند و همچنین اغلب می‌خواهند وقت بسیاری را صرف صحبت کردن بکنند.

لطفا غر نزنید!

مورد بعد، محتوای صحبت‌هایی می باشد که ممکن می باشد باعث اختلافات و همچنین مشکلاتی می شود. مردها دوست ندارند پشت سر خانواده‌شان بدگویی می شود. در هر دورانی، از نامزدی گرفته تا بعد از ازدواج آن مساله جهت‌شان ناخوشایند می باشد. گله و همچنین بدگویی‌ در ارتباط و رابطه با مادر، خواهر و همچنین. . . به‌خصوص در صورتی که بیش از حد اتفاق بیفتد ریشه بسیاری از اختلاف‌های جنسی و زناشویی می باشد. خیلی وقت‌ها مردها سکوت می‌کنند و همچنین مشتاق ادامه‌دار شدن آن مسائل نیستند. بسیاری از خانم‌ها متوجه نیستند که مطرح کردن آن نارضایتی‌ها آن هم هم بدون مقدمه منجر به ساخته یا ایجاد اختلاف‌های اکثرا و بیشتر می‌می شود.

به حریم فردی یا شخصی‌اش احترام بگذارید

باور اشتباهی وجود دارد که هنگام و زمانی که مردها به منزل و خانه می‌آیند بایستی و حتما تمام وقت به صحبت‌های خانم گوش کنند. مثلا برنامه جذاب و جالب و خوب مورد نظرشان را نبینند و همچنین تنها و فقط در خدمت خانواده باشند. خیلی از اختلاف‌ها به آن دلیل می باشد که چرا به جای گوش سپردن به صحبت‌های من به برنامه جذاب و جالب و خوب مورد علاقه‌ات نگاه می‌کنی، به کارهای اداری فردایت رسیدگی می‌کنی، ای‌میل چک می‌کنی یا . . . آن را بدانید که زن و همچنین شوهر مستلزم و نیاز دارند که در عین اینکه کنار هم خواهند بود، خلوتی هم داشته باشند. مثلا ساعتی در روز را جهت خودشان و همچنین رسیدگی به مسائل فردی یا شخصی‌شان در نظر بگیرند.

به فکر چک کردن گوشی نباشید

باور اشتباه بعدی آن می باشد که زیرا و به درستی که ما زن و همچنین شوهر هستیم، بایستی و حتما از محیط کار هم، گوشی فردی یا شخصی، صحبت‌های فردی یا شخصی همسرمان با مادر یا همکارهایش و همچنین. . . مطلع باشیم. هرگز پرسش‌های زنجیره‌ای نپرسید. سوال‌هایی مثل اینکه کی بود زنگ زد؟ چی‌کار داشت؟ چی می‌گفت؟ و همچنین. . . خیلی وقت‌ها مردها زیرا و به درستی که حوصله پاسخ دادن به آن سوال‌ها را ندارند  جواب دادن را از سر خودشان باز می‌کنند. گاهی همین مساله منجر به اختلاف زن و همچنین شوهر می‌می شود و همچنین خانم احساس می‌کند که مورد توجه قرار نگرفته یا آقا فکر می‌کند که خانم در مسائل فردی یا شخصی‌اش خیلی دخالت می‌کند.

در صورتی که ناخوش و غمگین می باشد به او فرصت دهید بعدا حرف بزند

مردها علی رغم خانم‌ها زمانی که در بیرون منزل درگیری فکری پیدا می‌کنند یا از مساله‌ای ناخوش و غمگین و همچنین دلخور خواهند بود آن هم لحظه در موردش صحبت نمی‌کنند و همچنین بعد از مدتی راجع به آن هم موضوع شروع به صحبت می‌کنند و همچنین آن بخشی از طبیعت مردهاست؛ پس اصرار بی‌خودی جهت صحبت کردن نکنید.

لطفا به خودتان نگیرید!

خانم‌ها گاهی ناراحتی مرد منزل و خانه را به خودشان نسبت می‌دهند. چرا ناراحتی؟ حتما از من ناراحتی؟ مگه من چی گفتم؟ و همچنین… بعد هم اصرار می‌کنند که بایستی و حتما جهت من توضیح بدهی. آن مسائل منجر به دلگیری آقایان می‌می شود. واکنش مردها هم اغلب پرخاشگری و همچنین سکوت‌های طولانی‌مدت می باشد که درنهایت باعث دعوای بین زن و همچنین شوهر می‌می شود.

چه وقت با هم صحبت کنید؟

سه حوزه اصلی ارتباطی، عاطفی – روانی و همچنین حوزه مسائل جنسی و زناشویی می باشد که منجر به اختلاف‌های مختلفی می‌می شود. جهت پیشگیری از آن مشکلات زمان و همچنین مکان مشخصی را جهت گفت‌وگو در نظر بگیرید. از همسرتان بپرسید که چه وقت سرحال‌تر هستی تا با هم راجع به آن موضوع صحبت کنیم؟

طلاق یک‌شبه اتفاق نمی‌افتد

اختلافاتی که باعث جدایی و همچنین طلاق می‌می شود یک‌شبه اتفاق نمی‌افتد و همچنین بحث یکی، دو روز نیست. ممکن می باشد یک فرد یا شخص ۲۰ سال شمسی به آن موضوع فکر کند که شریک مناسبی انتخاب نکرده و همچنین به دلیل بچه‌هایی که دارند بسوزد و همچنین بسازد. گاهی کسی امروز به طلاق فکر می‌کند و همچنین رسما ۵ سال شمسی بعد طلاق می‌گیرد؛ به‌خصوص هنگام و زمانی که بحث بچه در میان باشد.

مردها را اسیر خودتان نکنید!

در دوران نامزدی و همچنین عقد، ناآگاهی در حوزه ارتباطی ممکن می باشد منجر به جدایی می شود. پرسش‌های بیش از حد در مورد اینکه کجا می‌روی و همچنین می‌آیی جهت هر مردی آزار‌دهنده می باشد. جهت یک مرد در دوران عقد شنیدن بدگویی در ارتباط و رابطه با خانواده‌اش خوشایند نیست. مطرح کردن درخواست اینکه مرد با دوستانش قطع ارتباط کند رفتار بالغانه‌ای نیست؛ زیرا و به درستی که مردها از احساس اسارت خوش‌شان نمی‌آید. اینکه از آن هم دوران عقد بخواهند چارچوب زندگی‌شان را تغییر دهند جهت‌شان ناخوشایند می باشد.

مسائل کهنه را شخم نزنید

هنگام صحبت و همچنین مشاجره تنها و فقط به اختلاف پیش‌آمده اشاره کنید؛ در صورتی که بخواهید مسائل کهنه را از نو مطرح کنید اصلا خوشایند نیست. مشکلات را بین خودتان حل کنید. در مورد اختلاف‌ها با خانواده‌تان حرف نزنید تا منجر به دلخوری بین خانواده‌ها نشود. جهت مشاوره و همچنین درخواست کمک، به جای خانواده‌ها به یک متخصص رفت و آمد و مراجعه کنید.

به فردیت هم احترام بگذارید

اختلاف سلیقه، اختلاف باور، احساس چک شدن و همچنین اینکه کجا می‌روید و همچنین از کجا می‌آیید مردها را آزار می‌دهد. احساس بازجویی، هم جهت مرد و همچنین هم جهت زن دردناک می باشد. خانم‌ها بایستی و حتما خودشان را جای مرد زندگی‌شان بگذارند و همچنین در عین حفظ صمیمیت به فردیت هم احترام بگذارند. هر انسانی جهت خودش حریم فردی یا شخصی قائل می باشد و همچنین ازدواج به معنای شکستن آن حریم‌ها نیست. به معنای برداشتن و همچنین پرده‌دری بین زن و همچنین شوهر هم نیست بلکه به معنای همدلی بین زن و همچنین شوهر می باشد. پس آنقدر در مسائل فردی یا شخصی هم دخالت نکنید

مقاله از : دکتر خدابخشی

منبع : مجله زندگی ایده آل

9 همسرداری: رفتارهای نادرست زنان در زندگی جنسی و زناشویی

1 همسرداری: رفتارهای نادرست زنان در زندگی جنسی و زناشویی


2 همسرداری: رفتارهای نادرست زنان در زندگی جنسی و زناشویی

3 همسرداری: رفتارهای نادرست زنان در زندگی جنسی و زناشویی

4 همسرداری: رفتارهای نادرست زنان در زندگی جنسی و زناشویی

5 همسرداری: رفتارهای نادرست زنان در زندگی جنسی و زناشویی

6 همسرداری: رفتارهای نادرست زنان در زندگی جنسی و زناشویی

7 همسرداری: رفتارهای نادرست زنان در زندگی جنسی و زناشویی

8 همسرداری: رفتارهای نادرست زنان در زندگی جنسی و زناشویی

sabt همسرداری: رفتارهای نادرست زنان در زندگی جنسی و زناشویی


امکانات فوق شامل خریدارای سی دی مقالات وبسایت و مرکز خبرهای جدید و همچنین مجموعه آموزشی زوج خوشبخت نیز می می شودلینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک