آخرین اخبار
خانه » سلامت و زیبایی » زیبایی: روش های مراقبت از موهای فرفری

زیبایی: روش های مراقبت از موهای فرفری

مطلب: روش های مراقبت از موهای فرفری در تاریخ ۲۵ January 2016 | 6:42 am نشر یافته شده شده می باشد.
به به گفته ۸ ثانیه:

مجله سیب سبز – شقایق جعفری: فرکردن موها کار راحتی نیست. در صورتی که اراده و تصمیم راسخ‌تان جدی می باشد پس بایستی و حتما خودتان را جهت یک چالش پهناور و بزرگ آماده کنید. موهای فر شده با قبل از آن هم خیلی فرق می‌کند. فر شدن تغییر بزرگی در موهای تو به‌وجود می‌آورد. با آن تغییر موهای تو به مراقبت و همچنین رسیدگی بیشتری مستلزم و نیاز دارد. دنیای زیر موهای فر شده به مقدار و اندازه پیچ و همچنین تاب ظاهری آن هم پیچیده می‌می شود پس بهتر می باشد تا چیزی از آن هم نمی‌دانید هیچ اقدامی نکنید. البته نگران نباشید در آن مطلب شبنم احدنژاد، آرایشگر به کمک تو آمده می باشد.

قبل از فر کردن بخوانید

آن بار موضوع فرق دارد زیرا و به درستی که تو قرار می باشد با تغییراتی غیرطبیعی به جان موهای‌تان بیفتید و همچنین آنها را جهت مدتی تقریبا طولانی فر کنید. ولی باید توجه داشت پیش از هر چیز بایستی و حتما در مورد ساختمان و همچنین جنس موی خود از طریق جمع‌آوری اطلاعات یا مشورت با متخصص مطمئن شوید. پزشک به تو می‌گوید که باتوجه به شرایطی که در آن هم هستید موهای تو آمادگی و همچنین موقعیت پذیرش آن تغییر را دارد یا نه. با درنظر گرفتن مثبت بودن رای پزشک به آن تغییر، نوبت خود شماست که با چشم باز و همچنین آگاهی به‌دنبال محلی مناسب جهت فر کردن موهای خود باشید.

760157 185 زیبایی: روش های مراقبت از موهای فرفری

سالن‌های تخصصی و همچنین مورد اثبات و یا تایید فر و همچنین اکستنشن کردن موها بهترین گزینه جهت تو محسوب می‌شوند پس قید رفتن به آرایشگاه غیرحرفه‌ای را بزنید. در مرحله بعد شناخت آرایشگران ماهر جهت آن کار و همچنین آگاهی از کیفیت مواد مورد بهره بری و استفاده آنها در اولویت بعدی می باشد. جهت آن کار بهتر می باشد وقت بگذارید و همچنین چند بار جهت دیدن نمونه کارها به محل مورد نظر بروید زیرا و به درستی که در آن مرحله می باشد که عملی کردن اراده و تصمیم راسخ تو منطقی می‌می شود و همچنین در غیر آن صورت ممکن می باشد موهای تو آسیب جدی ببیند.

موها چگونه و چطوری فر می‌شوند؟

بهتر می باشد قبل از شروع کار نوع فر موهای‌تان را باتوجه به چهره‌تان انتخاب کنید زیرا و به درستی که ممکن می باشد مدلی که انتخاب کرده‌اید مناسب صورت‌تان نباشد. جهت آن کار با آرایشگر موردنظر و همچنین چند فرد یا شخص از نزدیکان‌تان مشورت کنید تا یکی از انواع فر درشت، ریز (از ریشه یا از نیمه‌سر) یا مجعد کردن لایه‌لایه موها را جهت تغییر اساسی موهای‌تان انتخاب کنید. نقطه مهم اینجاست که لوسیون و همچنین مواد بسیاری در بازار جهت فر کردن وجود دارد که براساس شناخت و همچنین سلیقه آرایشگر مورد بهره بری و استفاده قرار می‌گیرد.

آن فرایند چگونه و چطوری انجام می‌می شود؟

ابتدا آرایشگران موها را با شامپو شسته و همچنین آب آن هم را می‌گیرند. سپس موی نم‌دار را به دقت به قسمت‌های موردنظر تقسیم کرده و همچنین دسته‌های مو را تا ۵سانت مانده به ریشه با بهره بری و استفاده از بیگودی و همچنین کاغذ فر بسته به نوع فر (ریز یا درشت) به زیر می‌پیچند. بعد از تمام شدن کار پیچیدن، موها را به مواد فر آغشته می کنند و همچنین بعد از زدن گیره به‌روی آنها، جهت حالت گرفتن با کلاه می‌پوشانند. مواد جهت حالت گرفتن در موهای رنگ شده به ۲۰دقیقه و همچنین جهت موهای رنگ نشده به ۴۰دقیقه زمان مستلزم و نیاز دارد.

در آن مرحله بعد از رسیدن موها به حالت مطلوب زیر بیگودی پرمنانت، در‌حالی‌که همچنان  بیگودی به موها وصل باشد با آب ولرم آبکشی می‌کنند. در مرحله آخر بهره بری و استفاده از محلول خنثی‌کننده ضروری می باشد. جهت آن کار ۷۵سی‌سی آن هم را در موها بیگودی پیچ روی تمام سر ریخته و همچنین ۲۰دقیقه صبر می‌کنند و۵۰سی‌سی باقی مانده را بعد از باز کردن بیگودی‌ها روی تمام موها ریخته و همچنین بعد از ۱۰دقیقه آبکشی و همچنین خشک می‌کنند. در آخر هم از روغن زیتون یا نارگیل جهت نرم شدن و همچنین حالت دادن به مو بهره بری و استفاده می‌می شود.

مواد مرغوب لابه‌لای موهای پیچ خورده

آن هم‌روش که خواندید تو در یک نصف روز از‌ آن رو به آن هم رو می‌شوید ولی باید توجه داشت بهتر می باشد کار را به دست کاردان و همچنین موهای خود را به دست با‌کیفیت‌ترین مواد فر‌کننده بازار بسپارید. مواد فر دائم تغییراتی را روی ساقه موها انجام می‌دهند تا موها جهت مدتی حالت جدید خود را حفظ کنند.

آن مواد بسته به نوع و همچنین جنس مو (رنگ شده، خشن و همچنین خیلی صاف‌) متغایر و متفاوت می باشد ولی باید توجه داشت بهترین نوع آن هم مواد فر اسیدی می باشد که بر‌خلاف اسمش کمترین صدمه را به مو می‌زند. از طرفی موهایی که با آن نوع مواد فر می‌شوند حالت سالم و همچنین طبیعی‌تری به خود می‌گیرند. ولی باید توجه داشت به‌روش کلی محصولات فرکننده معمولا از ترکیب موادی مانند آمونیوم هیدروکسید، کوپلیمر آکریلات، آب، رنگ و همچنین عطر تشکیل شده که در مجموع به آن تغییرات شیمیایی منجر می‌می شود. با ‌کیفیت و همچنین پس نتیجه آن می شود که‌قسمت و بخش بودن انواع آن مواد در اسم‌ها و همچنین برندهای متنوع و گوناگون و مختلف را تنها با  بررسی از اشخاص مجرب آن کار به تو ثابت می کند. پس جهت آن قسمت ماجرا وقت بیشتری صرف کنید.

مراقبت از موهای فرفری

در اولین قدم بایستی و حتما بدانید که سه روز بعد از فر کردن حمام و همچنین شانه کردن موها ممنوع می باشد زیرا و به درستی که تنها در آن شرایط می باشد که حالت موهای فر شده تثبیت می‌می شود. بعد از تمام شدن آن سه روز موهای نونوار خود را بعد از هر بار حمام با روغن‌زیتون به‌خوبی چرب کنید تا زیبا و همچنین نرم‌تر به‌نظر برسد. تجربه ثابت کرده موهای فر شده تا یک ماه خیلی زیاد خوش‌حالت می باشد و همچنین بعد از گذشت زمان زمخت و همچنین آزار‌دهنده به‌نظر می‌رسد، در صورتی که می‌خواهید چنین بلایی سر موهای تو نیاید حتما از نرم‌کننده و همچنین ماسک‌های آبرسان در حمام بهره بری و استفاده کنید.

بهتر می باشد موها را زمانی که مرطوب خواهند بود شانه کنید تا بعد از خشک شدن آن هم دچار ریزش و همچنین شکستگی ساقه مو نشوید. یادتان باشد رطوبت مستلزم و نیاز اصلی موها بعد از فر شدن می باشد پس تا می‌توانید از ماسک و همچنین روغن‌های حالت‌دهنده طبیعی بهره بری و استفاده کنید. ذکر آن نقطه هم مهم می باشد حتما حواس‌تان باشد که یک هفته قبل و همچنین تا می‌توانید بعد از فر کردن موهای خود را رنگ یا دکلره نکنید.

760158 264 زیبایی: روش های مراقبت از موهای فرفری

قبل از فر کردن بایستی و حتما بدانید

–  در صورتی که باردار هستید، بیماری دارید و همچنین دارو بهره بری و استفاده می‌کنید، بهتر می باشد فعلا تا اثبات و یا تایید پزشک مورد‌نظر سراغ فر‌کردن موهای خود نروید. البته آن خط‌ قرمز شامل اشخاص پیرتر هم می‌می شود.

–  به عقیده مهندسین و متخصصین، بهره بری و استفاده  از فرهای موقت با کمک دستگاه‌های فر‌کننده و همچنین روش‌های طبیعی و همچنین خانگی جایگزین خیلی زیاد بهتری جهت تغییر موها از صاف به فر می باشد،‌ چرا‌که در هر شرایطی موها آسیب بسیاری از آن تغییر ناگهانی می‌بینند و همچنین چه‌بسا گاهی مجبور به کوتاه کردن و همچنین از دست دادن موهای خود می‌شوید.

–  در صورتی که به‌تازگی موهای‌تان را هایلایت کرده‌اید قبل از فر کردن بایستی و حتما خوب فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنید. فر کردن بعد از هایلایت و همچنین حتی روی موهای روشن شده با دکلره چند برابر به موها آسیب می‌زند. فر در آن شرایط باعث وز شدن موها می‌می شود که ظاهر آزار‌دهنده و همچنین نازیبای آن هم تو را ناخوش و غمگین می کند.

–  در صورتی که جنس موهای تو خشک و همچنین شکننده می باشد فر کردن آنها اوضاع را از آن بدتر می کند. بهتر می باشد بعد از درمان‌ و همچنین بالا بردن کیفیت موهای‌تان به فر دائمی آنها فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنید تا همچنین و علاوه بر سلامت، زیبایی آن هم را هم دو چندان کرده باشید.

–  موهای نازک و همچنین ظریف تو به تنها چیزی که مستلزم و نیاز دارد مراقبت و همچنین رسیدگی می باشد پس بهتر می باشد آن موها را فر نکنید که قطعا پشیمان می‌شوید.

–  بهره بری و استفاده از نرم‌کننده‌ها و همچنین ماسک‌های طبیعی از روغن‌های بادام، نارگیل و همچنین زیتون گرفته تا ماسک تخم‌مرغ و همچنین مایونز بایستی و حتما در برنامه جذاب و جالب و خوب مراقبت همیشگی موهای جدید و تو و تازه فر شده تو قرار بگیرد.

–  در صورتی که هنوز ۱۰روز هم از رنگ شدن موهای‌تان نمی‌گذرد سراغ فر کردن آن هم نروید. مواد فر‌کننده مو جهت اثرگذاری روی موها و همچنین داشتن ظاهری زیبا به تارموهایی قوی و همچنین آماده مستلزم و نیاز دارد. پس دندان روی جگر بگذارید تا موها مقاومت خود را به‌دست بیاورند.

–  برگرداندن موهای فر به حالت ابتدایی و اولیه خود در کوتاه‌مدت تقریبا غیر‌ممکن می باشد پس جهت اطمینان از اراده و تصمیم راسخ خود جهت آن تغییر ظاهری کمی اکثرا و بیشتر فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنید.


لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک