آخرین اخبار
خانه » عکس » تصاویر: شوخی بهنوش بختیاری با امیر محمد

تصاویر: شوخی بهنوش بختیاری با امیر محمد

مطلب: شوخی بهنوش بختیاری با امیر محمد در تاریخ ۲۵ January 2016 | 3:06 am نشر یافته شده شده می باشد.
به به گفته ۸ ثانیه:

بهنوش بختیاری که در اولین تجربه کاری خود جهت ایفای نقش در برنامه جذاب و جالب و خوب کودکان در سریال «محله گل و همچنین بلبل» با عمو پورنگ و همچنین امیر محمد متقی همکاری می کند، در جدید و تو و تازه ترین پست خود در اینستاگرام از تجربه های کار جدید و همچنین مشقت بار خود گفت. کنایه بهنوش بختیاری به امیر محمد بهنوش بختیاری […]مجله اینترنتی هشت ثانیه


بهنوش بختیاری تصاویر: شوخی بهنوش بختیاری با امیر محمد


بهنوش بختیاری که در اولین تجربه کاری خود جهت ایفای نقش در برنامه جذاب و جالب و خوب کودکان در سریال «محله گل و همچنین بلبل» با عمو پورنگ و همچنین امیر محمد متقی همکاری می کند، در جدید و تو و تازه ترین پست خود در اینستاگرام از تجربه های کار جدید و همچنین مشقت بار خود گفت.

کنایه بهنوش بختیاری به امیر محمد
بهنوش بختیاری در صفحه فردی یا شخصی خود در اینستاگرام نوشت:

«با امیر محمد متقیان عزیز که معتقدم نصف استعدادشم هنوز رو نکرده بلا..اینجا محله گل وبلبل کاری که دیگر شبیهش رو تجربه نخواهم کرد..عین بهشت بود فضا. بعضیا به من گفتن چرا کار کودک بازی کردی.

میخوام بگم یکماه فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کردم و همچنین بعد پذیرفتم…جسارت میخواست و همچنین ریسک بزرگی بود…اول به دلیل حال خودم که واقعا مستلزم و نیاز به محیطی خالص و همچنین آروم داشتم..(گرچه شب بیداریای آن پروژه پوستمون رو کند و همچنین اونقدرام ساده نبود)..دوم به خاطر احترام به کودکان که من میمیرم جهت همشون..سوم همه بازیگرای دنیا به کار کودک به عنوان یک رسالت نگاه میکنن..و همچنین اصلا کار کودک استایل خودشو داره و همچنین حتی ضعیف ترینشم نمیتونه نقطه ضعف کار آدم بشه..چهارم یادمه اکبر عبدیو.

اتیلا پسیانی و همچنین حمید جبلی رو هنگام و زمانی که بچه بودم با محله بروبیا میشناختم و همچنین تا سرحد جان دوسشون داشتم..دلم میخواس بچه ها منو بشناسن..تا در بعدی براشون غریبه نباشم..حالا دوس داشتن دیگه بماند..اراده و تصمیم راسخ با خود بچه هاس که ما رو دوس بدارن یا نه.. و همچنین پنجم خوشحالم که سراپای آن کار فرهنگ سازی جهت کودکان بود..

شوخی بهنوش بختیاری با امیر محمد

بهنوش بختیاری تصاویر: شوخی بهنوش بختیاری با امیر محمد

توانایی نه گفتن..بهره بری و استفاده از کلمات مودبانه مثل لطفا..فرهنگ معذرتخواهی که شکر خداوند تبارک و تعالی در مملکت ما وجود نداره..حتی یه مسوول دولتی هم ندیدیم که بخاطر اشتباهاتش معذرتخواهی کنه..همه کار درستن و همچنین ماشالله چیزی که زیاد داریم رو..

در مورد تفکیک زباله..خط عابر پیاده..تغذیه صحیح..حسادت نکردن..و همچنین دور نزدن آدما..بله یکماه فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کردم و همچنین گل و همچنین بلبل رو پذیرفتم..و همچنین حالا هنگام و زمانی که یه کوچولو بهم میگه خانم چمنی بی تعارف ارزشش برام اکثرا و بیشتر از نظر شبه روشنفکرانیه که از زندگی تنها و فقط قهوه خوردن و همچنین پاریس رفتن و همچنین اصطلاحات فلسفی گفتن و همچنین تکبر و همچنین ادعا و همچنین همه بدن ما خوبیم رو بلدن.

و همچنین از سینما چهار تا اسم پهناور و بزرگ و همچنین فیلمایی که یه گوله کاموای رنگی از اول تا آخر پیچ میخوره و همچنین یه پایان مبهم و همچنین مجهول و همچنین اراده و تصمیم راسخ با بیننده بنده خداوند تبارک و تعالی…میون پیشنهادام گل و همچنین بلبل را با تعمق قبول کردم.. چند فیلم دیدنی و جذاب سطح پایین در کوران مسائل مالیم بازی کردم و همچنین بابتش معذرت میخوام..

چاره ای نداشتم..و همچنین بهتون قول میدم که در انتخابهام دقت بیشتری کنم و همچنین دیگه فیلم دیدنی و جذاب ضعیف از آن حقیر نبینید.. ولی به آن کارم افتخار میکنم و همچنین سرمو بالا میگیرم و همچنین به بچه ها میگم آسمون آبی.. زمین پاک..امکانات.. فرهنگ بالا.. تغذیه درست.. تفریح و همچنین خوشی.. تلویزیون درست درمون.. فیلمای خوب حق همه ما بچه ها و همچنین بزرگاس.. یاعلی»

1389893957521 تصاویر: شوخی بهنوش بختیاری با امیر محمد
برچسب ها:


لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک