آخرین اخبار
خانه » ازدواج و زناشویی » روابط: جهت ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی اکثرا و بیشتر چکار کنیم

روابط: جهت ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی اکثرا و بیشتر چکار کنیم

مطلب: جهت ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی اکثرا و بیشتر چکار کنیم در تاریخ ۱۳ January 2016 | 11:09 pm نشر یافته شده شده می باشد.
به نقل از ۸ ثانیه:

جهت ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی اکثرا و بیشتر چکار کنیم

2759 روابط: جهت ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی اکثرا و بیشتر چکار کنیم

روشهایی جهت داشتن ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی اکثرا و بیشتر،جهت افرادی که جدید و تو و تازه نامزد کرده اند و همچنین یا به تازگی ازدواج کرده اند داشتن ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی به هر مقدار و اندازه که بخواهند دغدغه ویژه ای نیست ولی باید توجه داشت به تدریج که زمان می گذرد و همچنین بچه ها متولد می شوند و همچنین استرس کاری خودش را اکثرا و بیشتر نشان می دهد، بنظر می رسد که ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی اولین چیزی می باشد که در معرض بی توجهی قرار گرفته و همچنین بعضی از زن و همچنین شوهرها به سرعت به آن پس نتیجه آن می شود که می رسند که  بایستی و حتما از آن هم صرفنظر کرد. برنامه جذاب و جالب و خوب های تلویزیون تا دیر وقت ادامه می یابد و همچنین تو بایستی و حتما تا پاسی از شب بیدار بمانید تا بتوانید ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی داشته باشید.

مشکل از آن جا شروع می می شود که بعد از مدتی آن کمبود ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی به عنوان بی علاقگی و همچنین عدم تمایل به یکدیگر و همچنین یا در بهترین شرایط به عنوان بی توجهی به یکدیگر تلقی می می شود. در حالی که غالبا هیچ از آن موارد صحت ندارد

آن مساله یک مشکل رایج در بین زوجین می باشد که در صورت عدم توجه، به مرور بدتر شده و همچنین به معظلات و مسائل و مشکلات جنسی و زناشویی بزرگتر  تغییر پیدا کردن خواهد شد.

حال سوال آن می باشد که چکار کنیم؟

چگونه ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی بیشتری را در زندگی جنسی و زناشویی خود تجربه کنیم؟

در صورتی که ندانید از کجا بایستی و حتما شروع کرد افزایش دادن آن ارتباط و رابطه به نظرتان غیر ممکن خواهد بود. در ادامه نکاتی را جهت چگونگی انجام آن کار ارایه می دهیم :

به داشتن ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی با همسر خود فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنید، برایش برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی کنید، جهت اجرایش طرح و همچنین نقشه داشته باشید و همچنین… یادتان باشد هر چه اکثرا و بیشتر به آن موضوع فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنید اکثرا و بیشتر خواهان آن هم خواهید بود.

در صورتی که گرفتار یک زندگی یکنواخت شده اید و همچنین همه چیز در کار کردن، پرداخت صورت حساب های ماهیانه، تمییز کردن کف اتاق ها، کوتاه کردن چمن ها و همچنین شاخه درخت های باغچه و همچنین مراقبت از خانواده خلاصه می می شود سعی کنید هر روز عبارت “دوستت دارم” را به زبان آورید. همین عبارت کوتاه گویای عشق و همچنین علاقه و همچنین توجه خاص شماست  و همچنین می تواند تمایل به داشتن ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی  با همسر را افزایش دهد. زوج هایی که بطور مرتب از عبارت های خودمانی و همچنین عاشقانه بهره بری و استفاده می کنند علیرغم  نداشتن تماس جنسی و زناشویی و جنسی مانند لمس کردن و همچنین یا نوازش کردن از امکان ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی بیشتری برخوردار خواهند بود بویژه در صورتی که آن عبارتها با یک هدیه کوچک همراه باشد.

همچنین با ساخته یا ایجاد تغییر در کارهای همیشگی می توانید از شانس بیشتری جهت داشتن ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی با همسر خود برخوردار باشید. تغییراتی در روش نزدیکی، تزئینات منزل و خانه، طرز آرایش و همچنین لباس پوشیدن، تهیه شام یا نهار مورد علاقه و همچنین… همگی می توانند خیلی زیاد موثر باشند.

یک روش عالی جهت افزایش ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی با همسر، رها کردن تمام هیاهوهای قبل و همچنین اختصاص دادن یک شب از هفته جهت خود زوجین می باشد. نه کار، نه وظایف فردا، نه شستشو و همچنین تمیز کردن منزل و خانه و همچنین نه هیچ چیز دیگر. آن زمان را با فرزندان تان، دوستان و همچنین یا اقوام سپری نکنید تنها و فقط خودتان دو فرد یا شخص! در اکثرا و بیشتر مواقع، آن زمان به گفتن نظرات ، انظار و افکار و همچنین آرزوها ختم می می شود که باعث  محکم تر و همچنین نزدیک تر شدن ارتباط زوجین می گردد. اکثرا و بیشتر شدن ارتباطات بین زوجین بطور خودکار به ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی بهتر، لذت قسمت و بخش تر و همچنین مداوم تر ختم خواهد شد.

زوج هایی که بطور مرتب از عبارت های خودمانی و همچنین عاشقانه بهره بری و استفاده می کنند علیرغم نداشتن تماس جنسی و زناشویی و جنسی مانند لمس کردن و همچنین یا نوازش کردن از امکان ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی بیشتری برخوردار خواهند بود

حداقل یک بار در هفته با هم دوش بگیرید. هر یک تو به تنهایی آن کار را بطور هر روز خدا انجام می دهید چرا یک بار را با هم نباشید؟آن کار جرقه ای از تمایل و همچنین مستلزم و نیاز را در تو ساخته یا ایجاد می کند. دوش گرفتن سبب می می شود بدون مستلزم و نیاز به تخصیص زمانی خاص، از دیدن بدن یکدیگر لذت ببرید. حتی در صورتی که تمام آنچه تو انجام می دهید به هیجان آوردن یکدیگر باشد، تمایل به سپری کردن زمانی با هم به افزایش ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی در زندگی جنسی و زناشویی تان ختم خواهد شد.

حال سوالی دیگر:

چرا داشتن ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی هر چه اکثرا و بیشتر در زندگی جنسی و زناشویی آن قدر اهمیت دارد؟

در پاسخ به آن پرسش بایستی و حتما گفت آن ارتباط و رابطه نقشی حیاتی، عمیق  و همچنین بی همتا در زندگی جنسی و زناشویی ایفا می کند. آن ارتباط و رابطه باعث پیدایش پیوندها و همچنین عشق و همچنین علاقه و همچنین تعلق خاطری  در بین زوجین می می شود که با هیچ ناملایمت  و همچنین عدم توافقی ازبین نخواهد رفت. در واقع زوجین با آن ابزار تمایل و همچنین علاقه خود با غیره ای را ابراز می کنند.

هنگام و زمانی که که تو با همسرتان ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی دارید یعنی در واقع با او بودن را بر کار، درس و همچنین دیگر روابطی که هر روز با آن هم درگیر هستید ترجیح داده اید.

اولین قدم در افزایش ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی در زندگی جنسی و زناشویی آن می باشد که خواهان آن افزایش باشید حتی در صورتی که توانایی جنسی و زناشویی و جنسی و همچنین یا تمایل تو به انجام آن ارتباط و رابطه خیلی زیاد نباشد. تو بایستی و حتما تلاش کنید تا تمایلات تان را افزایش دهید و همچنین نگرش تان به ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی مانند کارهای عادی و همچنین روزمره که گاهگاهی آنها ارانجام می دهید نباشد بلکه آن هم را جهت خودتان یک اولویت بدانید و همچنین برایش طرح و همچنین نقشه و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی داشته باشید.

منبع: وبسایت و مرکز خبرهای جدید تبیان

9 روابط: جهت ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی اکثرا و بیشتر چکار کنیم

1 روابط: جهت ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی اکثرا و بیشتر چکار کنیم


2 روابط: جهت ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی اکثرا و بیشتر چکار کنیم

3 روابط: جهت ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی اکثرا و بیشتر چکار کنیم

4 روابط: جهت ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی اکثرا و بیشتر چکار کنیم

5 روابط: جهت ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی اکثرا و بیشتر چکار کنیم

6 روابط: جهت ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی اکثرا و بیشتر چکار کنیم

7 روابط: جهت ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی اکثرا و بیشتر چکار کنیم

8 روابط: جهت ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی اکثرا و بیشتر چکار کنیم

sabt روابط: جهت ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی اکثرا و بیشتر چکار کنیم


امکانات فوق شامل خریدارای سی دی مقالات وبسایت و مرکز خبرهای جدید و همچنین مجموعه آموزشی زوج خوشبخت نیز می می شودلینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک