آخرین اخبار
خانه » عکس » جذاب و دیدنی: عکس های بدون ارایش بازگیران هالیوودی

جذاب و دیدنی: عکس های بدون ارایش بازگیران هالیوودی

مطلب: عکس های بدون ارایش بازگیران هالیوودی در تاریخ ۲۳ January 2016 | 5:14 pm نشر یافته شده شده می باشد.
به به گفته ۸ ثانیه:

عکس های بدون ارایش بازگیران هالیوودی گاهی بازیگران جدید چنان گریم سنگینی دارند که چهره آن هم‌ها قابل تشخیص نیست، در اینجا چهره بدون گریم بعضی از بازیگران جدید را دیدن می‌کنیم. ۱. گینس پالترو بازیگر ۴۲ ساله که صورت با گریم و همچنین بدون گریمش تفاوت چندانی با هم ندارد. او در بیش از ۴۰ فیلم دیدنی و جذاب سینمایی و۹ […]مجله اینترنتی هشت ثانیه

عکس های بدون ارایش بازگیران هالیوودی
گاهی بازیگران جدید چنان گریم سنگینی دارند که چهره آن هم‌ها قابل تشخیص نیست، در اینجا چهره بدون گریم بعضی از بازیگران جدید را دیدن می‌کنیم.
۱. گینس پالترو بازیگر ۴۲ ساله که صورت با گریم و همچنین بدون گریمش تفاوت چندانی با هم ندارد. او در بیش از ۴۰ فیلم دیدنی و جذاب سینمایی و۹ سریال ایفای نقش کرده‌می باشد.

۲. دِمل لواتو بازیگر ۲۲ ساله به آن علت که نشان دهد بازیگران جدید بایستی و حتما، هم اعتماد به نفس و همچنین هم تصویر واقعی خود را به شهروندان و مردم شهر نشان دهند، تصویر بدون گریم خود را نشر یافته شده کرد.
chmnthy02ka2d9th5owq جذاب و دیدنی: عکس های بدون ارایش بازگیران هالیوودی
۳. بیانسیه بازیگر و همچنین خواننده ۳۳ ساله معمولا عکس‌های بدون گریم بسیاری از خود نشر یافته شده می‌کند که دراینجا یکی از آن هم‌ها را می‌بینیم.
lexqbw9w7voqvld7sdei جذاب و دیدنی: عکس های بدون ارایش بازگیران هالیوودی
۴. کِلی آزبورن ۳۰ساله که کمتر دیده شده بدون گریم باشد، تصویر خود را بعد از بازگشت از باشگاه به اشتراک گذاشت.
a97vosn4nerernnadwt جذاب و دیدنی: عکس های بدون ارایش بازگیران هالیوودی

۵. لورده (الا ماریا لانی یلچ اُکانر) به تازگی ۱۸ ساله شده و همچنین هراسی ندارد که تصویر صورتش را با کِرِم روی به همه نشان دهد.
n0odcphxkc8s4im2xmj جذاب و دیدنی: عکس های بدون ارایش بازگیران هالیوودی
۶. کریستین دانست. بازیگر۳۳ ساله که در۵۰ فیلم دیدنی و جذاب شامل مرد آهنی و همچنین مرد عنکبوتی و همچنین ۱۶ سریال تصویری و تلویزیونی ایفای نقش کرده‌می باشد.rkm6vd8wojy4oq7h9ag جذاب و دیدنی: عکس های بدون ارایش بازگیران هالیوودی


لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک