آخرین اخبار
خانه » تفریحی » بازیگران جدید: افسر اسدی: با هامون رفیقم

بازیگران جدید: افسر اسدی: با هامون رفیقم

مطلب: افسر اسدی: با هامون رفیقم در تاریخ ۲۳ January 2016 | 4:05 pm نشر یافته شده شده می باشد.
به نقل از ۸ ثانیه:

مجله زندگی ایده آل – الناز دیمان: مادر بودن حسی زیبا همراه با مسوولیتی سنگین می باشد. همه مادران دنیا عاشق فرزندان‌شان خواهند بود و همچنین جهت‌شان بهترین‌ها را آرزو کرده و همچنین در جهت رسیدن آنها به خواسته‌ها و همچنین رویاهای‌شان تلاش می‌کنند. عشق و همچنین محبت و همچنین البته نگرانی از خصلت‌های مشترک همه مادران نسبت به فرزندان می باشد.

افسر اسدی بازیگر پیشکسوت و همچنین مهربان سینمای ایران یکی از همین مادران دوست‌داشتنی می باشد؛ مادری که آرزوی موفقیت و همچنین شادی جهت فرزندانش دارد و همچنین به گفته خودش دائما نگران زندگی و همچنین بعدی آنهاست. در آن شماره مهمان افسر اسدی و همچنین پسرش هامون همت شدیم و همچنین از آنها در مورد روابط‌شان با هم، خاطرات مشترک‌شان، رفاقت‌ها،  دلخوری‌های‌شان و همچنین. . . گپ و همچنین گفتی مفصل و همچنین دوست داشتنی و جذاب داشتیم.

من و همچنین هامون با هم دوست هستیم

افسر اسدی: ما با هم دوستیم ولی باید توجه داشت در کنار آن رفاقت من مادر هم هستم؛ مادری با همه خصایص و همچنین غرایز مادری. من فکر می‌کنم دلهره‌ها و همچنین نگرانی‌هایم نسبت به زندگی و همچنین بعدی فرزندانم حتی کمی اکثرا و بیشتر از مادرهایی می باشد که می‌شناسم. گاهی حس می‌کنم آن نگرانی‌ها جهت خودم یا بچه‌هایم آزار‌دهنده می‌شوند ولی باور کنید دست خودم نیست. (می‌خندد)

748682 959 بازیگران جدید: افسر اسدی: با هامون رفیقم

هامون بعضی‌وقت‌ها پیش از آنکه من حتی در مورد چیزی یا موقعیتی حرف بزنم یا توصیه‌ای داشته باشم به شوخی می‌گوید: «اره مامان جان، می‌دونم خطرناکه.» (می‌خندد) مقدار و اندازه و میزان بالای دلهره، ترس و همچنین نگرانی من جهت بچه‌ها تغییر پیدا کردن شده به ماجرایی جذاب و جالب و خنده‌دار و همچنین طنازانه و همچنین در آن مورد مدام با من شوخی می‌کنند. (می‌خندد)

با اینکه دائما نگران بچه‌هایم هستم ولی باید توجه داشت با اطمینان خاطر فرزندان خودم و همچنین تمامی جوانان را به دستان خداوند تبارک و تعالی می‌سپارم و همچنین آن دعای زیبا خیالم را تا حدی راحت می‌کند.

پیروی از متد تشویق

افسر اسدی: دائما پیرو شیوه تشویق هستم. من همواره در خانواده خودم از طرف خانواده حمایت و همچنین تشویق شده‌ام؛ به‌طوری که می‌توانم بگویم آنها به آرزوهای من پروبال داده و همچنین مرا در مسیری که انتخاب کرده‌ام تشویق و همچنین همراهی می‌کنند. به همین خاطر دائما سعی کرده‌ام در آن هم مسیری حرکت کنم که خانواده‌ام انتخاب کرده بودند و همچنین دائما بچه‌هایم را در مورد علایق و همچنین استعدادها و همچنین حتی رسیدن به رویاهای‌شان تشویق کرده‌ام؛ طوری که فکر می‌کنم هامون دیگر تشویق زده شده می باشد. (می‌خندد)

 هر اثر هنری که هامون خلق می‌کند مرا ذوق‌زده کرده و همچنین هزاران بار بیش از خودش خوشحال می‌کند؛ به همین خاطر فکر می‌کنم تشویق‌های من دیگر مازاد بر احتیاج پسرم می باشد. (می‌خندد)

من فکر می‌کنم یک هنرمند حتی با دستان خالی همه جا هنر و همچنین استعداد و همچنین خلاقیتش را حمل می‌کند و همچنین دائما کار جهت انجام دادن دارد و همچنین در پس نتیجه آن می شود که هرگز بیکار، افسرده یا خموده نیست. در صورتی که هنرمند را در یک مکان دربسته هم قرار دهند، ذهنش کار می‌کند و همچنین در نهایت می‌تواند با خلاقیت خود از هیچ همه‌چیز بسازد. هامون از بچگی هم به هنر علاقه داشت و همچنین من از کودکی آن استعداد و همچنین علاقه را در او می‌دیدم. خداوند تبارک و تعالی را شکر می‌کنم که در بستر وجودی فرزندم آن استعداد و همچنین البته علاقه‌مندی به هنر وجود دارد.

هامون همت: مامان لطف دارند. فکر می‌کنم علاقه به هنر را از پدر و همچنین مادرم به ارث برده‌ام.

هامون پشتکار ندارد!
 

افسر اسدی: پسرم استعدادهای فراوانی دارد ولی باید توجه داشت علی رغم نام فامیلی‌اش همت ندارد. (می‌خندد) پشتکار خیلی مهم می باشد و همچنین تو را در جهت رسیدن به خواسته‌های‌تان یاری می‌کند. درواقع پشتکار و همچنین تلاش مکمل استعداد و همچنین علاقه می باشد. می‌دانم در صورتی که هامون پشتکار ‌داشت سال شمسی‌ها پیش شناخته می‌شد. منظورم از شناخته شدن، شناخته شدن و شهرت نیست بلکه می‌خواهم بگویم هنرش نزد هنردوستان و همچنین هنرمندان شناخته می‌شد. به نظرم هامون در ارائه هنرهایش یا پیگیری علایقش ضعیف عمل می‌کند. شاید به آن خاطر که هنوز به جهت جوانی به‌درستی قدر لحظات با ارزش زندگی را نمی‌داند.

هامون همت: فکر می‌کنم حق با مامان می باشد و همچنین آن هم‌روش که گفت مشکل آن می باشد که من علی رغم اسمم همت ندارم. (می‌خندد)

کسب تجربه لذتبخش می باشد

هامون همت: رشته‌های بسیاری را امتحان و همچنین خیلی از آنها را نیمه‌کاره رها کرده‌ام. قبول دارم که آن موضوع خوب نیست ولی باید توجه داشت حداقل باعث شده از بسیاری از رشته‌های هنری و همچنین اسپورت و ورزشی کمی سررشته داشته باشم. در راه همه آن علاقه‌ها قدمی برداشته و همچنین ذهن کنجکاوم را راضی کرده‌ام ولی هیچ‌کدام را به شکل کاملا تخصصی ادامه نداده‌ام. درواقع گام برداشتن در مسیر اکثرا و بیشتر آن هنرها یا ورزش‌ها به قول مادرم هدفمند نبوده یا اینکه من به دنبال هدف خاص و همچنین دست پیدا کردن و یافتن به موقعیت‌های عالی در آن هم رشته‌ها نبوده‌ام و همچنین راضی نگه داشتن خودم برایم کافی بوده می باشد. ولی باید توجه داشت نوک زدن به هرکدام از آن رشته‌ها درواقع حکم آشنا شدن با دنیاهای متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین متفاوتی را داشته که برایم جذاب و جالب می باشد و همچنین کلی تجربه به همراه داشته می باشد.

افسر اسدی: من همچنین روحیه‌ای را در سنین جوانی داشته‌ام ولی باید توجه داشت داشتن آن روحیه باعث می‌می شود تو مدام از آن شاخه به آن هم شاخه بپرید و همچنین کارهای‌تان هدفمند نباشد.

هامون همت: آن سردرگمی شاید بیش از اینکه فردی یا شخصی باشد به موقعیت پیرامونی‌مان ربط پیدا کند. در کشور ما راه را به جوانان نشان نمی‌دهند. در کشورهای دیگر از آن هم سنین خیلی زیاد پایین استعداد هر شخص در مدرسه، ورزشگاه‌ها و همچنین کلاس‌های متنوع و گوناگون و مختلف کشف می‌می شود و همچنین دیگر آن وظیفه مربیان و همچنین معلمان می باشد که به هر کس بگوید بهتر می باشد در چه باره‌ای گام بردارد و همچنین از آن هم مهم‌تر شرایط را جهت رشد استعداد او فراهم می کنند ولی باید توجه داشت در کشور ما آن اتفاق نمی‌افتد.

به نظرمن هر انسانی یک نقطه نیرو دارد و همچنین آن وظیفه سیستم آموزشی و همچنین دولتی کشور می باشد که آن نقطه نیرو را پیدا کرده و همچنین پرورش دهد. هنگام و زمانی که استعداد انسان در کودکی کشف و همچنین مشخص می شود فرد در چه باره‌ای تجربه و مهارت بالا دارد یک‌جورهایی تکلیف آن هم فرد در زندگی مشخص می‌می شود. بخشی از بلاتکلیفی ما جوانان به خاطر آن می باشد که در کشور ما به چنین موضوعی اهمیت داده نمی‌می شود.

هیچ‌وقت کاسب نبوده‌ام

هامون همت: من اهل کاسبی نیستم و همچنین دائما به هنر علاقه‌مند بوده و همچنین هستم ولی متاسفانه در کشور ما به هنر و همچنین هنرمند کمترین بها داده می‌می شود در حالی که همه جای دنیا هنرمندان را دوست دارند.

افسر اسدی: من هم در باره هنر فعالیت دارم و همچنین با مشکلات کار در آن حیطه آشنا هستم. به نظر من، آن همه بحث و داستان نیست و همچنین در صورتی که کسی واقعا دلش بخواهد و همچنین همه تلاشش را بکند می‌تواند در همین کشور هم در باره هنر موفق عمل کند؛ ضمن اینکه قبول دارم مطلوب بودن شرایط پیرامونی هم موثر می باشد.

مستقل بودن را دوست دارم

هامون همت: مدتی می باشد که مستقل زندگی می‌کنم. من دائما تنهایی را دوست داشته‌ام؛ البته نه به آن معنا که آدم‌گریز باشم ولی خلوت خودم را دوست دارم و همچنین برایم باارزش می باشد. تمام ایده‌های هنری‌ام هم در خلوت به ذهنم می‌رسد و همچنین در صورتی که اطرافم شلوغ باشد نمی‌توانم کار کنم.

افسر اسدی: البته ما همچنان در کنار هم هستیم و همچنین همسایه‌ایم.

هامون همت: پنجره‌ منزل و خانه‌های‌مان رو به هم باز می‌می شود.

افسر اسدی: بله، همین‌روش می باشد. درواقع ما هم جدا و همچنین هم در کنار هم زندگی می‌کنیم. به هر حال جوانان استقلال را دوست دارند. ضمن اینکه اتاق هامون در منزل و خانه ما هنوز متعلق به اوست. هرچند که آن اتاق اکثرا و بیشتر شبیه کارگاه شده و همچنین آهن، چوب و همچنین. . . آنجا ریخته و همچنین من دائما ریخت و همچنین پاش‌هایش را با جان و همچنین دل جمع و همچنین جور می‌کنم.

روحیات‌مان متغایر و متفاوت می باشد

هامون همت: من و همچنین مامان تفریحات مشترک بسیاری نداریم، شاید زیرا و به درستی که روحیات‌مان با هم متغایر و متفاوت می باشد؛ من به‌شدت ماجراجویم و همچنین عاشق آدرنالین و همچنین هیجان هستم و همچنین مامان حتی از سفر با من می‌ترسد؛ حتی تا به حال سوار ماشین من نشده می باشد. (می‌خندد)

افسر اسدی: در آن مورد واقعا حق با هامون می باشد. (می‌خندد) من با وجود اینکه از ارتفاع می‌ترسم ولی باید توجه داشت دائما تنها و فقط با هواپیما به سفر می‌روم زیرا و به درستی که به نظرم امن‌ترین وسیله سفر می باشد ولی هامون عاشق سفر‌های جاده‌ای می باشد. به هرحال در یک سری باره‌ها اختلاف رای داریم که به خاطر اختلاف سنی‌مان طبیعی می باشد. مطمئنا جهت پسرم خیلی دوست داشتنی و جذاب‌تر می باشد که با همسن و همچنین سال شمسی‌ها و همچنین دوستانی با علایق مشترک به سفر و همچنین گردش برود.
 
دلخوری نداریم

افسر اسدی: من از دست فرزندانم دلخور نمی‌شوم ولی باید توجه داشت هامون زیرا و به درستی که خیلی نصیحت را دوست ندارد و همچنین منم اهل نصیحت کردن هستم، کلافه می‌می شود ولی من همچنان آنچه شرط بلاغ می باشد تکرار خواهم کرد. (می‌خندد)

هامون همت: من آدمی کله‌شق یا غیر منطقی نیستم و همچنین کم پیش می‌آید از دست مامان دلخور شوم ولی باید توجه داشت خط قرمز‌های مامان خیلی فراطبیعی می باشد. (می‌خندد)

دائما زیر ذره‌بین بوده‌ام

هامون همت: هیچ‌وقت از اینکه فرزند اصغر همت و همچنین افسر اسدی هستم و همچنین پدر و همچنین مادرم بازیگر خواهند بود چه در دوران کودکی یا مدرسه و همچنین چه حالا سوءاستفاده نکرده ام. بلکه دائما به آن خاطر زیر ذره‌بین بوده‌ام؛ مثلا دائما زیر نگاه با دقت مدیر، ناظم و همچنین معلم‌هایم بودم و همچنین هیچ‌وقت نتوانستم آن هم‌روش که دوست دارم شیطنت کنم. خلاصه دائما بایستی و حتما مراعات بابا و همچنین مامان را بکنم که خیلی سخت می باشد. (می‌خندد)

روحیه طناز پسرم

افسراسدی: هامون از بچگی روحیه ویژه ای داست. دائما ماجراجو بود و همچنین روحیه طنز داشته و همچنین دارد. من عاشق آن روحیه‌اش هستم؛ حتی هنگام و زمانی که خیلی عصبانی می باشد چیزهایی می‌گوید که می‌تواند مرا تا مدت‌ها بخنداند. (می‌خندد)
 
عروسک من

افسر اسدی: چند سال شمسی پیش جهت عقد قراردادی به دفتر سینمایی رفته بودم و همچنین هامون هم همراهم بود. مشغول صحبت با یکی از عوامل فیلم دیدنی و جذاب بودم که هامون از روبه‌روی‌مان رد شد و همچنین من هم ناخودآگاه گفتم «قربونت برم عروسک من» همکارم با تعجب مرا نگاه کرد که به آن پسر پهناور و بزرگ و همچنین قدبلند و همچنین هیکل درشت می‌گویم «عروسک من». (می‌خندد)

هامون همت: بنده خداوند تبارک و تعالی تعجب کرده بود. مرا نگاه کرد و همچنین دید هیچ لطافتی در هیکل من نمی‌بیند که به یک عروسک شباهت داشته باشد. (می‌خندد) جذاب و جالب اینکه همین موضوع را بهانه شوخی کرده بود و همچنین تا مرا می‌دید با جذاب و جالب و خنده می‌گفت: «سلام عروسک من». (می‌خندد)

748683 263 بازیگران جدید: افسر اسدی: با هامون رفیقم

اختلاف سلیقه داریم ولی باید توجه داشت. . .

افسر اسدی: در صورتی که به هر دلیلی ناخوش و غمگین باشم یا موضوعی باشد که با هم اختلاف نظر داشته باشیم هامون تا چند روز آفتابی نمی‌می شود. (می‌خندد) ولی هنگام و زمانی که سروکله‌اش پیدا می شود، خندان و همچنین بشاش می باشد و همچنین سعی می‌کند حال مرا هم خوب کند. روحیه طنزش و همچنین صبری که دارد باعث می‌می شود در نهایت در صورتی که هم اختلاف سلیقه داشته باشیم منجر به ناراحتی نشود.

مهاجرت سخت می باشد

افسر اسدی: دخترم مدتی می باشد جهت تحصیل در رشته دیزاین داخلی فوق لیسانس به آمریکا رفته و همچنین اتفاقا خیلی دوست دارد هامون هم به آنجا برود. مرتب توصیه می‌کند هامون پی یادگیری زبان باشد و همچنین گالری برپا کند.

هامون همت: راستش هیچ‌وقت عاشق مهاجرت نبوده‌ام و همچنین جدی به آن بحث و داستان نگاه نکرده‌ام؛ ضمن اینکه مهاجرت چندان هم راحت نیست و همچنین مستلزم و نیاز به فکر و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی دارد.

  دخترم غزل

افسر اسدی: در آن مدت که دخترم مهاجرت کرده برایش دلتنگ شده‌ایم ولی باید توجه داشت خوشبختانه با وجود دنیای مجازی و همچنین شبکه‌های فرهنگی و اجتماعی آن دلتنگی کمتر می‌می شود زیرا و به درستی که هر زمان دوست داشته باشیم می‌توانیم با هم ارتباط عکسی داشته باشیم.

هامون همت: خواهرم را خیلی دوست دارم و همچنین آن هم‌روش که مامان گفت دل‌مان جهت غزل تنگ می‌می شود ولی باید توجه داشت تکنولوژی کمک می‌کند که حس کنیم خیلی هم از هم دور نیستیم.

کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل من؛ هنرمند

هامون همت: علاقه اصلی من انیمیشن‌سازی می باشد ولی باید توجه داشت طیف خیلی زیاد وسیعی از علاقه‌مندی‌ها را دارم. در باره ورزش کیک‌بوکس کار می‌کنم. آن ورزش شاید کمی ناشناخته باشد. در آن ورزش یا بهتر بگویم ماجراجویی، راننده‌ها با ماشین‌های مخصوص از تپه، صخره و همچنین. . . بالا می‌روند. من کایات و همچنین قایق‌سواری در رودخانه خروشان را نیز تجربه کرده‌ام. تیراندازی را دوست دارم و همچنین در آن رشته هم آموزش دیده‌ام. اهل  سفر و همچنین طبیعت‌گردی هستم و همچنین از بودن در طبیعت خیلی زیاد لذت می‌برم.

در باره هنر هم فعالیت دارم و همچنین رشته اصلی‌ام هنر بوده و همچنین هست. در دانشگاه گرافیک خواندم و همچنین مدرک انیمیشن هم دارم. در حال حاظر مدتی می باشد هنر جدیدی را شروع کرده‌ام که در آن هم با قطعات ماشین وسایل مختلفی را می‌سازم و همچنین به‌زودی نمایشگاهی از کارهایم را برگزار خواهم کرد. در صورتی که بخواهم شغلم را در یک کلمه تعریف کنم می‌گویم هنرمند هستم، در بعضی از هنرها سررشته دارم و همچنین دوست دارم هنرهای متنوع و گوناگون و مختلف را تجربه کنم.

تا به حال به پسرم بازیگری را توصیه نکرده‌ام

هامون همت: در کودکی و همچنین نوجوانی نسبت با بازیگری بی‌علاقه بودم. شاید به آن خاطر که مدام با غیبت مامان و همچنین بابا مواجه می‌شدم؛ مثلا بابا می‌رفت سر کار و همچنین ما چهار ماه نمی‌دیدیمش همین‌روش مامان. ولی باید توجه داشت در حال حاظر بی‌علاقه نیستم و همچنین دوست دارم بازیگری را تجربه کنم.

افسر اسدی: می‌دانم و همچنین مطمئنم هامون استعداد بازیگری دارد و همچنین حتی شاید آن استعدادش از من و همچنین پدرش هم اکثرا و بیشتر باشد ولی باید توجه داشت من هرگز اهل آن نبوده‌ام که پسرم را جهت کار به کسی توصیه کنم.

هامون همت: نه مامان و همچنین نه بابا هیچ‌وقت مرا به کسی جهت بازیگری توصیه نکرده‌اند در حالی که آن اتفاق در بین بازیگران جدید تقریبا عادی می باشد؛ مثلا بعضی کارگردان‌ها یا بازیگران جدید فرزندان‌شان را به زور جلوی دوربین می‌آورند و همچنین هنگام و زمانی که بازی‌شان را می‌بینید از شدت تصنعی بودن جذاب و جالب و خنده‌تان می‌گیرد.


لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک