آخرین اخبار
خانه » سلامت و زیبایی » سلامتی: روش‌های سریع جهت آرایش چشم‌ و همچنین ابرو

سلامتی: روش‌های سریع جهت آرایش چشم‌ و همچنین ابرو

مطلب: روش‌های سریع جهت آرایش چشم‌ و همچنین ابرو در تاریخ ۱۳ January 2016 | 6:52 am نشر یافته شده شده می باشد.
به به گفته ۸ ثانیه:

مجله زندگی ایده آل: چشم نقش اساسی در زیبایی صورت تو ایفا می‌کند. پس بهتر می باشد به آن زیبایی اهمیت بیشتری بدهید. اولین چیزی که تو در نگاه اول در صورت هر فردی می بینید، چشم‌ها خواهند بود زیرا و به درستی که چشم‌ها تو را از دیگران متمایز می‌کنند.

به راحتی می‌قدرت چشم‌ها را از آن هم چیزی که هست زیباتر کرد. مژه، پلک، زیر چشم‌ها، فاصله بین ابروها و همچنین چشم و همچنین حتی گوشه‌های چشم در آرایش نقش اساسی را ایفا می‌کنند ولی باید توجه داشت جهت یک فرد جدید و تو و تازه‌کار، زیباسازی چشم‌ها کار ساده‌ای نیست؛ پس بهتر می باشد فوت و همچنین فن‌های جدیدی را یاد بگیرید و همچنین البته از ظاهر زیباتر استقبال کنید. با روش‌های زیباسازی چشم‌ها آشنا شوید.

750010 274 سلامتی: روش‌های سریع جهت آرایش چشم‌ و همچنین ابرو

راه‌حلی بدون درد برای برداشتن ابروها

 درست برداشتن ابروها تو را آراسته‌تر، دوست داشتنی و جذاب‌تر و همچنین پرطراوت نشان می‌دهد. برای به حداقل رساندن درد ناشی از برداشتن ابروها بعد از حمام و همچنین دوش گرفتن ابروهای‌تان را حالت دهید. آب کمک می‌کند که ابروها با درد کمتری برداشته شوند.

چشم‌ها را با آرایش درشت‌تر نشان دهید

در صورتی که تو هم می‌خواهید چشم‌های درشت‌تر و همچنین سرحال‌تر داشته باشید، مستلزم و نیاز نیست تکنیک‌های پیچیده‌ای به کار بگیرید و همچنین حتی پشت پلکتان را زیاد سایه بزنید. حتما مطمئن شوید که از روز قبل آرایشی روی چشمتان نباشد. قبل از آنکه بخواهید ریمیل بزنید حتما از فر مژه بهره بری و استفاده کنید تا مژه های‌تان به زیبایی حالت بگیرد؛ سپس ریمیل را در چند نوبت روی مژه‌هایتان بزنید، تا چشم‌هایتان درشت‌تر به نظر بیاید. برای نتیجه بهتر همیشه بلافاصله بعد از حمام از فرمژه بهره بری و استفاده کنید.

کانسیلر مخمل پشت چشم

کانسیلرها در نگاه اول خیلی زیاد ساده و همچنین شاید غیرقابل بهره بری و استفاده بیایند ولی آن روش نیست زیرا و به درستی که همین کانسیلرها خواهند بود که پشت چشم تو را بستری صاف و همچنین آماده جهت یک آرایش بی‌نقص می‌کنند. بعضی از خانم‌ها پوست پلکشان شیشه‌ایی می باشد یا بهتر می باشد بگوییم مویرگ‌های ریز از روی پوستشان کاملا معلوم می باشد؛ در پس نتیجه آن می شود که  کانسیلرها کمک می‌کنند تا پشت پلک  محیطی صاف جهت آرایش می شود و همچنین سایه راحت‌تر روی آن هم بخوابد.

750011 577 سلامتی: روش‌های سریع جهت آرایش چشم‌ و همچنین ابرو

از دو نوع ریمیل جهت آرایش چشم‌های‌تان بهره بری و استفاده کنید

در صورتی که می‌خواهید مژه‌هایی رویایی داشته باشید به آن موارد و نکات توجه کنید. جهت آنکه حالت‌دهی مژه‌های‌تان در مدت‌زمان بیشتری ماندگار بماند از دو نوع ریمل بهره بری و استفاده کنید ۱) ریمل‌های بلندکننده ۲) ریمل‌های پر پشت‌کننده؛ البته بعضی از ریمل‌ها هر دو خاصیت را با هم در یک ریمل دارا خواهند بود.

خط چشم مناسب با رنگ چشم های‌تان بزنید

اکثرا و بیشتر اوقات همه ما از خط چشم‌های سیاه و همچنین سفید کلاسیک بهره بری و استفاده می‌کنیم و همچنین نمی‌خواهیم آن ایده قدیمی را تغییر دهیم. بنابراین بهتر می باشد راه های جدید را جهت زیباتر شدن امتحان کنید. شکستن مرزها هیچ ضرری ندارد. در صورتی که می‌خواهید چشم‌های مدرن داشته باشید از خط چشم‌های هم‌رنگ با رنگ چشم‌های‌تان بهره بری و استفاده کنید. آن کار چشم‌های تو را متغایر و متفاوت می‌کند.

750012 864 سلامتی: روش‌های سریع جهت آرایش چشم‌ و همچنین ابرو

نوارهایی جهت آرایش تمیزتر

هنگامی که می‌خواهید سایه زدن را شروع کنید. بهتر می باشد از اول عواقب کار را مد نظر داشته باشید. زیرا و به درستی که سایه امکان ریزش بر زیر چشم را دارد. پس بهتر می باشد زیر چشم نوار چسب دار کوچکی قرار دهید تا سایه‌ها روی آن هم بریزد. هنگامی که کارتان تمام شد به راحتی نوار را بردارید.


لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک