آخرین اخبار
خانه » ازدواج و زناشویی » روابط: حد و همچنین مقدار و اندازه کمک به شوهر

روابط: حد و همچنین مقدار و اندازه کمک به شوهر

مطلب: حد و همچنین مقدار و اندازه کمک به شوهر در تاریخ ۲۲ January 2016 | 11:29 pm نشر یافته شده شده می باشد.
به نقل از ۸ ثانیه:

حد و همچنین مقدار و اندازه کمک به شوهر

2778 روابط: حد و همچنین مقدار و اندازه کمک به شوهر

در صورتی که به‌جای سروسامان دادن به اهداف‌تان مدام خود را جهت پیشرفت همسرتان قربانی می‌کنید، آن متن را بخوانید.

آیا از آنکه مدام استعدادهای مرد زندگی‌تان را شکوفا می‌کنید به خود می‌نازید؟ آیا مدام به خود می‌گویید با صرف اندکی وقت و همچنین انرژی می‌توانم همسرم را به مرد رویاهایم بدل کنم؟ آیا دائما احساس می‌کنید همسرتان تنها به آن دلیل در کارهایش موفق نبوده که تا به حال کسی پیدا نشده او را واقعا دوست داشته باشد و همچنین حالا تو از راه رسیده‌اید و همچنین می‌‌توانید آن کار را بکنید؟

تو را نمی‌دانم، ولی باید توجه داشت آن جملات جهت من آشنا خواهند بود. تا همین قسمتهای آخر من مثل یک حرفه‌ای تمام‌عیار آن اشتباهات را انجام می‌دادم. بعد از گذشت سال شمسی‌ها یأس، دلشکستگی و همچنین غم در اوایل ۳۰سالگی بودم که دریافتم تا به حال به هیچ یک از اهداف شغلی‌ام نرسیده‌ام. در آن موقع بود که به خودم گفتم: «باربارا در صورتی که نصف انرژی، وقت،‌ خلاقیت و همچنین تعهدی که صرف رشد کسی که دوستش داری، کردی، جهت اهداف خودت خرج کرده بودی، حتما موفق می‌شدی.» واقعیت آن می باشد که بسیاری از ما به ماموریت نجات روانی می‌رویم و همچنین شوهرهایی را می‌یابیم که مایل نیستند به خود کمک کنند، ولی باید توجه داشت سعی می‌کنیم به آنها کمک کنیم.

ما حتی شوهرهایی را انتخاب می‌کنیم که دوست‌مان ندارند یا با ما خوش‌رفتار نیستند ولی باید توجه داشت همچنان به ارتباط و رابطه با آنها ادامه می‌دهیم و همچنین به خود می‌گوییم در صورتی که به او عشق بیشتری بورزم، حتما تغییر می کند. همین تلاش جهت نجات مردهای شکست خورده، می‌تواند خیلی زود ما را به زن‌های خسته و همچنین ناامیدی تغییر پیدا کردن کند که به هیچ یک از اهداف‌شان نرسیده‌اند. در صورتی که تو هم یکی از آن زن‌های ناجی هستید، آن مطلب حتما به دردتان می‌خورد.

خودتان را قربانی نکنید

تمام فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن و همچنین ذکر زن‌های نجات‌دهنده، به فراهم کردن مقدمات رشد مرد‌شان محدود می‌می شود. آنها از نامزد سابق تا والدین و همچنین حتی مربیان آن مرد را سرزنش می‌کنند و همچنین حامی نبودن آنها را دلیل درجا زن همسرشان و همچنین ناکامی‌هایش می‌دانند. البته گاهی هم آن مردها با همسرشان هم‌صدا می‌شوند و همچنین با مظلوم‌نمایی می‌گویند که در صورتی که در شرایط مناسب قرار داشتند،‌ حتما موفق‌تر می‌شدند.

واقعیت و حقیقت آن می باشد که در صورتی که مردی به قدر کافی خود را دوست داشته باشد،‌ حتما تغییر می کند. زن‌هایی که عاشق پتانسیل‌های یک مرد می‌شوند و همچنین خود را فرشته نجات او می‌دانند،‌ اغلب اعتماد به نفس چندانی ندارند و همچنین احساس خوبی نسبت به خود نمی‌کنند. آنها فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنند جهت آنکه دوست داشته شوند، بایستی و حتما سخت تلاش کند. آنها مردهایی را انتخاب می‌کنند که از لحاظ عاطفی و همچنین احساسی چالش‌انگیز باشند و همچنین سپس باوجود آنچه به‌راستی خواهند بود، به آنان عشق می‌ورزند و همچنین بعد به خود می‌گویند: «ببین چقدر صبور و همچنین پرشور و همچنین حرارت هستم، پس بایستی و حتما دوست‌داشتنی باشم. آن‌روش نیست؟»

امروز را ببینید

داشتن ارتباط و رابطه سالم با یک مرد که قرار می باشد مرد زندگی‌تان می شود به معنای عشق ورزیدن به کسی می باشد که در زمان می باشد نه عشق ورزیدن به کسی که در بعدی به آن هم تغییر پیدا کردن می‌می شود، به‌همین دلیل در صورتی که می‌خواهید تغییرات بعدی یک مرد را مبنای انتخاب‌تان قرار دهید و همچنین با کسی که قرار می باشد باشد ازدواج کنید، بایستی و حتما بگوییم بعدی خوبی در انتظار‌تان نیست.

در جلسه خواستگاری، آنچه بایستی و حتما ببینید، همین فردی می باشد که امروز در مقابل تو نشسته. به خود بگویید در صورتی که آن مرد هیچ دگرگونی و تغییری نکند باز هم می‌توانم دوستش داشته باشم و همچنین با او زندگی کنم؟ شاید همسر تو در بعدی پیشرفت‌هایی هم بکند، ولی باید توجه داشت پیشرفت‌هایی که «احتمالا» اتفاق می‌افتد،‌ نباید مبنای ارزیابی امروز تو می شود.

چرا آن اتفاق می‌افتد؟

شاید آن پیش‌فرض‌هاست که زن‌ها را به سمت حمایت کردن از مردها و همچنین قربانی کردن خودشان جهت پیشرفت همسر خود هل می‌دهد:

–  ما با احساس مسئولیت نسبت به کمک به دیگران از توجه به زندگی خود باز می‌مانیم و همچنین از روبه‌رو شدن با کاستی‌های خودمان سر باز می‌زنیم.

– با مفید بودن، صبور بودن و همچنین مهربان بودن جهت دیگران احساس خوبی نسبت به خود پیدا کرده و همچنین در پس نتیجه آن می شود که در ارتباط و رابطه با خود احساس برتری می‌کنیم.

– هنگامی که خلاف انتظار ما، مردمان شکست خورده و همچنین آن هم‌روش که تصور می‌کردیم نقشه‌های‌مان درست از آب در نیامده، احساس شکست کرده و همچنین خودتنبیهی می‌کنیم. واقعیت آن می باشد که زنان از روی غریزه دوست دارند همه موارد را سر و همچنین سامان بدهند. ما همواره دوست داریم منزل و خانه، محل کار یا هر جا و همچنین هر مورد نامرتب را مرتب کنیم. آن به‌نوعی نشان‌دهنده اشتیاق و همچنین مستلزم و نیاز درونی ما به خلاقیت می باشد و همچنین جهت‌مان خیلی زیاد طبیعی می باشد. جهت یک زن دشوار می باشد که نخواهد وضعیتی را اصلاح کند، پس عجیب نیست که هنگام و زمانی که یک زن کاستی‌هایی را در شوهر یا همسر خود می‌بیند، از بین بردن آنها را وظیفه خود بداند؛ ولی باید توجه داشت مراقب باشید تو به آن دام نیفتید.

تو فرشته نجات شوهرتان نیستید

آیا به نجات دیگران معتاد هستید؟
در ادامه نشانه ها و علائم هشدار دهنده‌ای آورده شده که ممکن می باشد به آن معنا باشد که تو مرتکب اشتباه نجات دادن دیگران می‌شوید.

– هرچند ماه یک بار به خودتان می‌گویید، مردتان به وقت بیشتری احتیاج دارد تا خود و همچنین زندگی‌اش را سروسامان دهد.

– به خود می‌گویید، هرگز کسی به مقدار و اندازه کافی همسرم را دوست نداشته تا بتواند تغییر کند. من آن هم کسی هستم که آنقدر به او عشق خواهم ورزید تا بالاخره تغییر کند.

–  احساس می‌کنید هیچ کس غیره ای مردتان را به‌خوبی تو درک نمی‌کند.

–  جهت دوستان و همچنین افراد خانواده‌تان به‌خاطر بدرفتاری و همچنین شکست‌های همسرتان عذر و همچنین بهانه می‌آورید.

–  احساس می‌کنید نمی‌توانید سرزنش‌اش کنید، چراکه آن کار احساس حقارت و همچنین بی‌ارزشی او را اثبات و یا تایید کرده و همچنین در پس نتیجه آن می شود که هیچ‌وقت تغییر نمی‌کند.

– خودتان را متقاعد می‌کنید، گرچه عشقی که از او می‌خواهید را گرفتن نمی‌کنید،‌ ولی باید توجه داشت به‌واسطه گرفتن موارد دیگر ارزشش را دارد.

چگونه و چطوری به آن کار پایان دهیم؟

به‌عنوان کسی که خود یکی از زن‌های نجات‌دهنده بوده، بگذارید به تو توصیه‌هایی جهت التیام‌بخشی از آن الگوی دردناک داشته باشم.

–  انرژی‌های خلاق‌تان را ابتدا متوجه زندگی و همچنین کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل خود کنید. از زندگی و همچنین کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل مردتان و همچنین رویاها و همچنین اهداف‌تان فهرستی تهیه کنید و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌های واضح و همچنین مشخصی جهت رسیدن به آنها ترتیب دهید. به آن برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی بچسبید و همچنین از خروجی‌های جانبی آن هم آگاه باشید. آن بدان معناست که چنانچه برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی کرده‌اید در یک سمینار شرکت کنید که به تو در جلب مشتریان بیشتری کمک می‌کند، حتی در صورتی که همسرتان به تو احتیاج دارد تا آپارتمان را برایش مرتب کنید،‌ سعی کنید به سمینار خود بروید. قبل از شروع هر ارتباط و رابطه‌ای، اهداف و همچنین خواسته‌های‌تان را مشخص کنید تا آنها در درجه اول اهمیت قرار گیرند.

در صورتی که تغییر نکند…

کسی که قرار می باشد با او زیر یک سقف بروید، همین مردی می باشد که امروز می‌بینید. آیا در صورتی که او هیچ‌وقت هیچ دگرگونی و تغییری نکند باز هم حاضرید به پیشنهادش پاسخ مثبت بدهید؟

دست به قلم شوید

از مواردی که در زندگی فردی یا شخصی‌تان به بهانه نجات مردان از آن هم روی‌گردان هستید، فهرستی تهیه کنید. شاید ندانید با نجات مردان زندگی‌تان از چه تعداد احساسات، عواطف و همچنین چالش‌های زندگی خودتان روی‌گردان بوده‌اید. تهیه آن فهرست کمک می کند روی آن نواحی زندگی‌تان تمرکز کنید.

مرد، انتخاب کنید

در صورتی که هنوز همسر بعدی‌تان را انتخاب نکرده‌اید،‌ مردی را پیدا کنید که مسئولیت سروسامان دادن به زندگی‌اش را خودش به‌عهده بگیرد، به‌طوری که مجبور نباشید مدام به‌جای او کار کنید.  در صورتی که نیت و اراده همکاری دارید،  حتما مانند یک تیم کار کنید تا مردتان هم به آن هم مقدار و اندازه تو متعهد به کار کردن روی خود و همچنین رشد شخصیتش باشد.

هدفش را بشناسید

پیشنهادم آن می باشد که در ابتدای یک ارتباط و رابطه، از اهداف فردی یا شخصی مردتان و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب‌هایی که جهت رسیدن به آن هم درنظر دارد، آگاه شوید.

منبع : مجله سیب سبز

9 روابط: حد و همچنین مقدار و اندازه کمک به شوهر

1 روابط: حد و همچنین مقدار و اندازه کمک به شوهر


2 روابط: حد و همچنین مقدار و اندازه کمک به شوهر

3 روابط: حد و همچنین مقدار و اندازه کمک به شوهر

4 روابط: حد و همچنین مقدار و اندازه کمک به شوهر

5 روابط: حد و همچنین مقدار و اندازه کمک به شوهر

6 روابط: حد و همچنین مقدار و اندازه کمک به شوهر

7 روابط: حد و همچنین مقدار و اندازه کمک به شوهر

8 روابط: حد و همچنین مقدار و اندازه کمک به شوهر

sabt روابط: حد و همچنین مقدار و اندازه کمک به شوهر


امکانات فوق شامل خریدارای سی دی مقالات وبسایت و مرکز خبرهای جدید و همچنین مجموعه آموزشی زوج خوشبخت نیز می می شودلینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک