آخرین اخبار
خانه » ازدواج و زناشویی » همسرداری: نشانه های تفاهم با همسر

همسرداری: نشانه های تفاهم با همسر

مطلب: نشانه های تفاهم با همسر در تاریخ ۱۶ January 2016 | 11:34 pm نشر یافته شده شده می باشد.
به به گفته ۸ ثانیه:

نشانه های تفاهم با همسر

2763 همسرداری: نشانه های تفاهم با همسر

در زیر به ۱۵ نشانه‌ای اشاره می‌کنیم که یاریتان می‌کند بفهمید با همسرتان تفاهم دارید یا خیر.

نشانه های تفاهم با همسر

۱. درمورد عشق از هم سوال نمی‌کنید.

می‌دانید که طرفتان را دوست دارید و همچنین او هم دوستتان دارد و همچنین هیچ شکی درمورد هیچکدام از اینها در ذهنتان نیست. کاملاً احساس امنیت می‌کنید و همچنین از ارتباط و رابطه‌تان خوشحالید. و همچنین حتی در صورتی که ذاتاً آدم نگرانی باشید، هیچوقت عشق او به خودتان را زیر سوال نمی‌برید.

۲. چیزهایی درمورد همدیگر می‌دانید که دیگران نمی‌دانند.

از تجربیاتی که باعث خجالتتان شده تا جزییات ریز زندگی‌تان، درمیان گذاشتن رازهایتان با او نشان می‌دهد که با هم تفاهم دارید. صداقت در یک ارتباط و رابطه اهمیت بسیاری دارد ولی باید توجه داشت آنکه بخواهید رازهایتان را با او در میان بگذارید نشان می‌دهد که واقعاً در آن هم ارتباط و رابطه سرمایه‌گذاری کرده‌اید.

۳. نمی‌خواهید او را تغییر دهید.

تو به طرفتان بعنوان یک انسان احترام می‌گذارید و همچنین سعی نمی‌کنید او را تغییر دهید. البته ممکن می باشد که طرفتان در خواب راه برود یا طوری که تو دوست دارید لباس نپوشد ولی باید توجه داشت تو عاشق او هستید و همچنین می‌توانید با آن هم کنار بیایید. در صورتی که بخواهید شخصیت یا ظاهر طرفتان را تغییر دهید، ممکن می باشد به آن معنا باشد که با هم تفاهم ندارید.

۴. از لحظاتی که دور از هم دارید هم لذت می‌برید.

هنگام و زمانی که یک ارتباط و رابطه فوق‌العاده را شروع می‌کنید، شاید سخت باشد که وقت‌هایی را به تنهایی بگذرانید. ولی باید توجه داشت در صورتی که تو و همچنین طرفتان بخواهید ارتباط و رابطه‌ای بادوام با همدیگر داشته باشید، خیلی مهم می باشد که از زمان‌هایی که پیش هم نیستید هم لذت ببرید. در چنین زمان‌هایی می‌توانید به دیدار دوستان یا خانواده‌تان بروید یا علایق خودتان را دنبال کنید.

۵. علایق مشترک دارید.

بااینکه خیلی مهم می باشد که هرکدام از تو تفریحی و سرگرم شدن‌ها و همچنین علایق مخصوص به خودتان را داشته باشید، ولی باید توجه داشت زوج‌هایی که با هم تفاهم دارند سعی می‌کنند اوقاتی را کنار هم بگذرانند و همچنین کارهایی را انجام دهند که هر دو از آن هم لذت می‌برند. داشتن باره و همچنین علایق مشترک با همدیگر به داشتن یک ارتباط و رابطه بادوام کمک می‌کند – از طرفدار یک تیم مشترک بودن تا با هم پخت و پز و آشپزی کردن و همچنین دوست داشتن یک برنامه جذاب و جالب و خوب‌تصویری و تلویزیونی.

۶. با هم دعوا می‌کنید.

از دعوا کردن نمی‌ترسید! در صورتی که به طرفتان می‌گویید که با او هم‌عقیده نیستید، بایستی و حتما به تو گوش کند وشما را جدی بگیرد. در صورتی که باز هم با تو هم‌عقیده نبود، باز هم هیچ اشکالی ندارد. آن تنها و فقط یک مخالفت می باشد و همچنین تاثیری روی احساستان نسبت به همدیگر نخواهد داشت.

۷. دوست دارید معظلات و مسائل و مشکلات جدی که بینتان وجود دارد را حل کنید.

خیلی وقت‌ها در ارتباط و رابطه‌های جدی و همچنین طولانی مشکلاتی پهناور و بزرگ پیش می‌آید، مشکلاتی مثل پول، مذهب یا محل‌زندگی. در صورتی که با هم تفاهم داشته باشید و همچنین بخواهید کنار بیایید، اکثرا و بیشتر مشکلاتی از آن دست قابل حل خواهند بود. خیلی مهم می باشد که با هم همفکری کنید تا به پس نتیجه آن می شود که و همچنین راه‌حلی برسید که جهت هر دو تو قابل‌قبول باشد.

۸. همسرتان می‌خواهد آدم بهتری باشید.

شاید کلیشه‌ای به نظرتان برسد ولی باید توجه داشت زوج‌هایی که با هم تفاهم دارند دائما همدیگر را به جلو هل می‌دهند. چه جهت یاد گرفتن یک غذای جدید باشد یا ترفیع در محل‌کار، بایستی و حتما دائما کنار همدیگر باشد.

۹. می‌توانید بعدی را کنار هم تجسم کنید.

خیلی مهم می باشد که نگاهتان به بعدی ارتباط و رابطه یکی باشد. آنکه علایق متغایر و متفاوت داشته باشید اشکالی ندارد. ممکن می باشد طرفتان عاشق مسافرت باشد و همچنین تو بخواهید ازدواج کنید و همچنین بچه‌دار شوید. می‌توانید هر دو اینها را انجام دهید. ولی باید توجه داشت در صورتی که طرفتان نخواهد درمورد بعدی حرفی بزنید، شاید بهتر باشد تو انتظاراتتان از آن هم ارتباط و رابطه را تغییر دهید.

۱۰. پیش او می‌توانید خودتان باشید.

در صورتی که تو و همچنین همسرتان با هم تفاهم داشته باشید، بایستی و حتما بتوانید هنگام و زمانی که کنار او هستید، خود واقعی‌تان باشید. چه شادید، چه پرانرژی یا عصبانی یا ناخوش و غمگین، بایستی و حتما بتوانید به راحتی احساساتتان را با او درمیان بگذارید، بدون آنکه نگران عواقبش باشید.

۱۱. به هم وابسته هستید.

بااینکه ارتباط و رابطه‌جنسی و زناشویی و جنسی همه چیز یک ارتباط و رابطه نیست ولی باید توجه داشت خیلی مهم می باشد که صمیمیت فیزیکی با همسرتان داشته باشید.از گرفتن دست‌های همدیگر تا بوسیدن هم، به هر ترتیبی شده بایستی و حتما علاقه و همچنین محبتتان را به هم نشان دهید.

۱۲. با خانواده‌های همدیگر کنار می‌آیید.

در صورتی که واقعاً و همچنین از صمیم قلب خانواده همسرتان را دوست داشته باشید، نشانه خیلی زیاد خوبی می باشد. ولی باید توجه داشت عاشق کسی بودن دائما به آن معنا نیست که عاشق خانواده‌اش هم باشید. و همچنین در صورتی که چنین حسی نداشته باشید هیچ اشکالی ندارد ولی باید توجه داشت در صورتی که حتی تلاش هم نکنید خیلی بد می باشد. در صورتی که قرار می باشد او جهت مدتی طولانی در زندگی تو بماند، خانواده‌اش هم با او خواهند بود و همچنین به همین دلیل بایستی و حتما بتوانید با آنها کنار بیایید.

۱۳. ارتباط و رابطه‌تان را جدید و تو و تازه نگه می‌دارید.

همه آدمها سنشان بالا می‌رود ولی باید توجه داشت آن به آن هم معنا نیست که ارتباط و رابطه‌شان هم بایستی و حتما پیر می شود. خیلی وقت‌ها کار، بچه‌ها و همچنین مسئولیت‌های دیگر بر ارتباط و رابطه تو تاثیر می‌گذارند. آن مسئولیت‌ها مهم خواهند بود و همچنین نباید نادیده گرفته شوند ولی باید توجه داشت حتماً بایستی و حتما جهت بودن با همسرتان هم وقت بگذارید. ارتباط و رابطه‌تان بایستی و حتما دائما برایتان مهم باشد.

۱۴. جهت ارتباط و رابطه‌تان تلاش می‌کنید.

چه نه ماه می باشد که همدیگر را می‌شناسید و همچنین چه نه سال شمسی، خیلی مهم می باشد که دائما جهت ارتباط و رابطه‌تان تلاش کنید، از رفتن به کلاس پخت و پز و آشپزی گرفته تا بوسیدن همدیگر قبل از خواب. هنگام و زمانی که مدت بسیاری باشد که با هم هستید، ممکن می باشد به نظرتان برسد که آن کارها دیگر ضرورتی ندارد ولی باید توجه داشت آن می‌تواند باعث ناراحتی طرفتان می شود.

زوج‌هایی که با هم تفاهم دارند معمولاً جهت آنکه به طرفشان نشان دهند که برایشان مهم‌اند تلاش می‌کنند.

۱۵. دوستان و همچنین خانواده‌تان او را خوب می‌شناسند.

در صورتی که در ارتباط و رابطه‌ای فوق‌العاده هستید، جهت آنکه طرفتان را به دوستان و همچنین خانواده‌تان نشان دهید هیجان بسیاری خواهید داشت. آن نشان می‌دهد که آن هم فرد در زندگی تو درگیر شده می باشد که نشانه خیلی خوبی جهت یک ارتباط و رابطه شاد می باشد. در صورتی که نزدیکانتان آن هم فرد را ندیده باشند، بایستی و حتما از خودتان سوال کنید که تقصیر کیست: طرفتان، تو یا نزدیکانتان؟

منبع: mardoman.net

9 همسرداری: نشانه های تفاهم با همسر

1 همسرداری: نشانه های تفاهم با همسر


2 همسرداری: نشانه های تفاهم با همسر

3 همسرداری: نشانه های تفاهم با همسر

4 همسرداری: نشانه های تفاهم با همسر

5 همسرداری: نشانه های تفاهم با همسر

6 همسرداری: نشانه های تفاهم با همسر

7 همسرداری: نشانه های تفاهم با همسر

8 همسرداری: نشانه های تفاهم با همسر

sabt همسرداری: نشانه های تفاهم با همسر


امکانات فوق شامل خریدارای سی دی مقالات وبسایت و مرکز خبرهای جدید و همچنین مجموعه آموزشی زوج خوشبخت نیز می می شودلینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک