آخرین اخبار
خانه » تفریحی » بازیگران جدید: فرزاد فرزین، خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ

بازیگران جدید: فرزاد فرزین، خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ

مطلب: فرزاد فرزین، خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ در تاریخ ۲۲ January 2016 | 7:37 am نشر یافته شده شده می باشد.
به نقل از ۸ ثانیه:

هفته نامه اوقات خوش – بابک نبی: فرزاد فرزین متولد تیرماه ۱۳۶۰است. نخستین آلبوم خود را در سال شمسی ۱۳۸۴ روانه بازار موسیقی کرده می باشد و همچنین در حال نهایی کردن ششمین آلبوم خود به نام «شش» می باشد.

او همچنین و علاوه بر خوانندگی به تا حال در چندین فیلم دیدنی و جذاب سینمایی شامل پسران جوان آجری، کنسرت روی آب و همچنین سگ های پوشالی ایفای نقش کرده می باشد.

سال شمسی های سال شمسی می باشد به صورت حرفه ای ورزش را دنبال می کند و همچنین از پلی استیشن بازهای قدیمی می باشد.

754167 778 بازیگران جدید: فرزاد فرزین، خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ

سفر را خیلی زیاد دوست دارد و همچنین به گفته خودش ایران شناس خوبی می باشد ولی باید توجه داشت به خاطر علاقه ای که به دریا دارد هیچ جای کشور برایش شمال نمی می شود. کنسرت های فرزاد فرزین از پرطرفدارترین کنسرت های موسیقی پاپ کشور می باشد که طراحی حرفه ای و همچنین اجرای خاصش آن کنسرت ها را به یک اتفاق جذاب و دیدنی و همچنین کم نظیر تغییر پیدا کردن کرده می باشد.

در ادامه گفت و همچنین گوی ما با فرزاد فرزین را بخوانید.

نخستین آلبومی که با آن هم به صورت رسمی وارد عرصه موسیقی شدید کدام بوده می باشد؟

آلبوم شراره بود که در سال شمسی ۱۳۸۴ عرضه شد.

آلبوم جدیدتان چه نام دارد و همچنین کی نشر یافته شده می می شود؟

تازه ترین و جدیدترین و همچنین ششمین آلبومم «شش» نام دارد که تا قسمتهای آخر سال شمسی نشر یافته شده می می شود.

تمام آلبوم های تان با حرف شین شروع می می شود، آیا دلیل ویژه ای دارد؟

تا دو سه تا آلبوم اول به صورت اتفاقی بود و همچنین بعد از آن هم اراده و تصمیم راسخ گرفتم آن ایده را حفظ کنم.

بین ترانه هایی که تا امروز خوانده اید کدام ها فراگیرتر شده و همچنین مخاطب توانسته با آنها ارتباط بهتری برقرار کند؟

من ترانه هایی که موفق بوده و همچنین به قولی گرفته زیاد دارم ولی باید توجه داشت در صورتی که بخواهم از ابتدا نام ببرم آهنگ شراره، نفس بریده که با همراهی آقای چاووشی خواندم، احساس من، دونه دونه، بیا بیا، دوریت، بچه، ماه عسل و همچنین برگرد بوده که نسبت به بقیه ترانه هایی که خوانده ام فراگیرتر شده می باشد.

754170 471 بازیگران جدید: فرزاد فرزین، خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ

کدام یک از ترانه هایی که خوانده اید اکثرا و بیشتر به دل خودتان چسبیده می باشد؟

ترانه های نگرانتم، ماه عسل، دوباره پیشم و همچنین لحظه ها را خیلی دوست دارم، به روش کلی قطعات رمانتیکی که در آن یکی دو سال شمسی اخیر ساخته ام هم شهروندان و مردم شهر با آن هم ارتباط خوبی برقرار کرده اند و همچنین هم به دل خود چسبیده می باشد و همچنین در میان کارهای شادی که خوانده ام دو سه قطعه خواهند بود که در کنسرت ها خیلی زیاد به من انرژی می دهند مثل قطعات احساس من و همچنین با تو و همچنین از میان کارهای قدیمی ای که خوانده ام قطعه به تو مدیونم را خیلی دوست دارم.

بین تیتراژهایی که به تا حال خوانده اید کدام یک را اکثرا و بیشتر دوست دارید؟

قطعا تیتراژ ماه عسل را اکثرا و بیشتر دوست دارم.

کدام آلبوم تان را نسبت به سایر آلبوم های تان موفق تر می دانید؟

آلبوم شانس و همچنین شلیک هر دو موفق بوده اند و همچنین خودم تفاوتی بین آنها نمی بینم ولی باید توجه داشت گمان می کنم شلیک آلبوم موفق تری بوده می باشد.

در اتومبیل تان معمولا به چه آهنگ هایی گوش می دهید؟

به غیر از آنکه به روش مکرر آهنگ های خودم را می شنوم تا ایرادهای آن هم را متوجه شوم به موسیقی های روز دنیا به خصوص آهنگ های سافت راک و همچنین موسیقی های پاپی که در تاپ چارت ها قرار دارند گوش می دهم و همچنین همچنین به بعضی از قطعات ایرانی که همکارانم می خوانند و همچنین موفق هم بوده اند گوش می دهم.

خواننده های مورد علاقه تان کدام ها خواهند بود؟

در حال حاضر خیلی ها خواهند بود مانند ادل، انریکه، مایکل جکسون، تیم کویین و همچنین… در میان خواننده های داخل کشور هم نمی خواهم فرقی بگذارم و همچنین اکثر بچه ها کارشان خوب می باشد.

در کارنامه کاری تان سابقه بازیگری در چند فیلم دیدنی و جذاب سینمایی هم دیده می می شود آیا مایل به ادامه بازیگری هستید؟

آخرین کاری که در آن هم ایفای نقش کرده ام کار آقای توکلی به نام سگ های پوشالی بود که فضایی جنایی و همچنین دور از موسیقی داشت به همین دلیل آن هم تجربه را داشتم ولی بعد از آن فیلم دیدنی و جذاب پیشنهادهایی که به من می شد خیلی تجاری بود و همچنین اراده و تصمیم راسخ گرفتم با توجه به ظرفیت و همچنین موقعیتی که در کار موسیقی دارم در صورتی که کار خیلی زیاد ویژه ای به من پیشنهاد شد در آن هم بازی کنم در حال حاضر هم یک پیشنهاد خوب جهت سال شمسی بعدی شده می باشد که مشغول فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کردن روی آن هم هستم.

754165 615 بازیگران جدید: فرزاد فرزین، خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ

اهل سینما رفتن هستید؟ و همچنین آخرین فیلمی که در سینما تماشا کرده اید کدام بوده می باشد؟

در داخل کشور خیلی زیاد کم به سینما می روم ولی باید توجه داشت هنگامی که در خارج از کشور هستم زیرا و به درستی که کیفیت سالن های سینما در آنجا بالاست فیلم دیدنی و جذاب های روز دنیا را تماشا می کنم. در ایران حدود دو سال شمسی می می شود که به سینما نرفته ام ولی باید توجه داشت خارج از سینما فیلم دیدنی و جذاب زیاد می بینم و همچنین در سینماهای خارج از کشور آخرین فیلمی که دیده ام فیلم دیدنی و جذاب جیمز باند جدید به نام اسپکتر بوده می باشد.

میانه تان با ورزش کردن چگونه و چطوری می باشد؟

حدود هفت، هشت سال شمسی می می شود که به صورت مستمر ورزش های ایروبیک و همچنین بدنسازی انجام می دهم و همچنین در کنار اینها ورزش های رزمی ای مانند بوکس هم دنبال می کنم و همچنین در کل میانه خوبی با ورزش دارم.

سفر چه جایگاهی در زندگی تان دارد و همچنین آخرین سفرهایی که رفته اید به کجا بوده؟

اصولا زیاد سفر می کنم، یک مکانی در شمال دارم که زمان هایی که می خواهم استراحت کنم به آنجا می روم و همچنین غیر از آن هم آخرین سفر داخلی ای که رفته ام به کیش بوده می باشد زیرا و به درستی که دریا را خیلی دوست دارم و همچنین آخرین سفر خارج از کشورم هم به دوبی بوده می باشد.

در صورتی که در حال حاضر بخواهید جهت سفر داخلی و همچنین خارجی جایی را انتخاب کنید کجاست؟

جهت سفر خارجی علاقه مندم به خیلی از مکان ها سفر کنم شامل آسیای شرقی به ویژه کشور چین و همچنین همین روش سفر به اروپا و همچنین آمریکا را خیلی دوست دارم. به اکثر جاها داخل کشور سفر کرده ام و همچنین مناطقی که به آنها سفر نکرده ام خیلی زیاد محدود و همچنین کم خواهند بود. به واسطه کارم به اکثر شهرهای ایران رفته ام و همچنین در آنجا برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین کنسرت داشته ام و همچنین مکان های جذاب و دیدنی شان را دیده ام و همچنین به همین دلیل ایران شناس بدی نیستم.

754169 343 بازیگران جدید: فرزاد فرزین، خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ

کدام منطقه ها و مناطق ایران را اکثرا و بیشتر دوست دارید؟

ایران شهرهای جذاب و دیدنی و همچنین زیبای بسیاری دارد مانند شیراز، تبریز، کرمان و همچنین… ولی باید توجه داشت من شمال کشور را اکثرا و بیشتر می پسندم.

در صورتی که بخواهید چند جای جذاب و دیدنی در شهرهای متنوع و گوناگون و مختلف ایران را به ما پیشنهاد دهید کدام ها خواهند بود؟

در شیراز حافظیه و همچنین تخت جمشید، در کرمان باغ شاهزاده ماهان و همچنین در تبریز کندوان را پیشنهاد می کنم که خیلی زیاد جذاب و دیدنی خواهند بود.

سلیقه غذایی تان در سفر چگونه می باشد؟

با آنکه معمولا در رژیم هستم ولی باید توجه داشت آدم خوش خوراکی هستم و همچنین دوست غذاهای منطقه ای که به آنجا سفر کرده ام را امتحان کنم.

اهل رستوران گردی هستید؟

بله، معمولا زیاد به رستوران می روم.

رستوران مورد علاقه تان جهت غذا خوردن کجاست؟

به رستوران های بسیاری جهت غذا خوردن می روم ولی باید توجه داشت رستورانی که معمولا با خانواده به آنجا می رویم رستوران تاج محل می باشد و همچنین به روش کلی جهت رستوران رفتن وقت می گذاریم.

پخت و پز و آشپزی هم می کنید؟

بله ولی باید توجه داشت اکثرا و بیشتر غذا می سازم و همچنین اختراع می کنم نه به آن صورت که مثلا یک قورمه سبزی خوب درست کنم بلکه سعی می کنم در پخت و پز و آشپزی نوآوری داشته باشم.

لباس چقدر در کار یک خواننده اهمیت دارد؟

هر خواننده ای استایل مخصوص به خودش را دارد و همچنین در مورد کار من لباس خیلی زیاد تاثیرگذار می باشد و همچنین به نظرم انتخاب یک لباس مناسب در کار یک هنرمند خیلی زیاد اهمیت دارد.

754168 808 بازیگران جدید: فرزاد فرزین، خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ

برند مورد علاقه تان کدام می باشد؟

معمولا جهت لباس هایی که در کنسرت ها بهره بری و استفاده می کنم از برند ویژه ای بهره بری و استفاده نمی می شود و همچنین همه توسط تیممان طراحی می می شود و همچنین خیاط آنها را می دوزد. ولی باید توجه داشت جهت بهره بری و استفاده هر روز خدا ام از برندهای مختلفی بهره بری و استفاده می کنم مثل دلچه گاوانا، زارا و همچنین جورجی آرمانی.

تفریح مورد علاقه تان چیست؟

جهت آنکه زبان خارجی ام تقویت می شود اکثرا و بیشتر وقتم به دیدن سریال های روز دنیا می گذرد همچنین در صورتی که وقت کنم پلی استیشن هم بازی می کنم. البته من از قدیمی کارهای بازی پلی استیشن هستم و همچنین کم کم دارم کفش هایم را آویزان می کنم.

کدام یک از سریال های خارجی که تماشا کرده اید اکثرا و بیشتر مورد علاقه تان بوده می باشد؟

اکثر سریال های خارجی را تماشا کرده ام و همچنین سریال های خوب زیاد دیده ام ولی باید توجه داشت جهت مثال می توانم از سریال های سوپرنچرال و همچنین هاندرد و همچنین فیرینج نام ببرم.

کدام بازی پلی استیشن را انجام می دهید؟

هیچ بازی ای فوتبال نمی می شود ولی باید توجه داشت زیرا و به درستی که به ورزش های رزمی علاقه مندم بازی یو اف سی هم انجام می دهم.

میانه تان با مطالعه کردن چگونه می باشد؟

کتاب خیلی نمی خوانم ولی باید توجه داشت مقالاتی که در اینترنت خواهند بود و همچنین همین روش روزنامه زیاد می خوانم.

754166 288 بازیگران جدید: فرزاد فرزین، خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ

تو را به کدام یک از خصوصیات اخلاقی تان اکثرا و بیشتر می شناسند؟

اطرافیانم بایستی و حتما پاسخ آن سوال را بدهند و همچنین هر چه بگویم تعریف از خود می می شود. به روش مثال خودم را آدم خوش اخلاقی می دانم ولی باید توجه داشت از نظر اطرافیانم زیاد هم خوش اخلاق نیستم. ولی باید توجه داشت در صورتی که بخواهم از خصوصیتی نام ببرم زیرا و به درستی که رشته ام مدیریت صنعتی بوده در کارهایی که انجام می دهم مدیر خوبی هستم.

چه کاری اکثرا و بیشتر از همه عصبانی تان می کند؟

کارشکنی و همچنین بی عدالتی اکثرا و بیشتر از هر چیزی عصبانی ام می کند.

عجیب ترین شایعه ای که به تا حال در مورد خودتان شنیده اید چه بوده؟

شایعه زیاد شنیده ام ولی باید توجه داشت بانمک ترینش آن بوده که حنجره گرگ را با حنجره من پیوند زده اند.

اهل هیجان هستید؟ و همچنین هیجان انگیزترین کاری که به تا حال انجام داده اید چه بوده می باشد؟

بله منتها هیجان های خاص و همچنین از ارتفاع هم بدم می آید. کارهای هیجان انگیز زیاد انجام داده ام به خصوص در ورزش بوکس که سعی می کنم هیجانم را در آنجا تخلیه کنم همین روش ماشین سواری را دوست دارم در صورتی که پلیس من را نگیرد سعی می کنم یک سرعت معقول در حدود ۲۰۰، ۳۰۰ کیلومتری داشته باشم!

دل تان که می گیرد چه کاری انجام می دهید؟

به علت نوع کار ما و همچنین آنکه زیاد نمی توانیم در محیط های عمومی ظاهر شویم دل گرفتگی زیاد پیش می آید و همچنین معمولا دلم که می گیرد کار موسیقی انجام می دهم یا سعی می کنم با دوستانم به مسافرت بروم و همچنین گاهی هم از میان آن دل گرفتگی ها یک موسیقی خوب تولید می می شود ولی باید توجه داشت در مجموع توانسته ام دائما از دل گرفتگی ها خلاصه شوم و همچنین به تا حال موفق بوده ام و همچنین هنوز افسرده نشده ام.

تازه ترین و جدیدترین کنسرت تان چه زمانی خواهد بود؟

من به شهروندان و مردم شهر قول دادم که تا قبل از آلبوم «شش» در تهران کنسرتی نداشته باشم تا ان شاءالله بعد از نشر آلبوم یک کنسرت خیلی زیاد ویژه برگزار کنم که مانند آن هم در خاورمیانه به تا حال اجرا نشده می باشد.

754171 639 بازیگران جدید: فرزاد فرزین، خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ

در مورد تازه ترین و جدیدترین آلبوم تان کمی توضیح دهید؟

من دائما سعی ام بر آن بوده می باشد آلبومی که تولید می کنم نسبت به آلبوم های قبلی ام بهتر شده و همچنین ایرادهای آنها را نداشته باشد و همچنین هر آلبوم با رنگ و همچنین تنوع خاص خودش باشد چرا که فرزاد فرزین سال شمسی ۹۰ بایستی و حتما با سال شمسی ۹۴ متغایر و متفاوت باشد و همچنین نباید درجا بزند ولی باید توجه داشت با آن هم سبک ویژه ای که خودش دارد و همچنین مخصوص فرزاد فرزین می باشد.

در تازه ترین و جدیدترین آلبومم، آلبوم «شش» معتقدم آن اتفاق افتاده می باشد. آلبوم شش یک آلبوم متنوع با رنگ های متغایر و متفاوت موسیقی می باشد که ترانه های آن هم را حامد رجبی و همچنین مسعود محمدی گفته اند، حدود ۹۵ قسمت و بخش آهنگ های آلبوم را خودم ساخته ام و همچنین ۵  قسمت و بخش باقی را علیرضا افشار زحمت کشیده می باشد و همچنین تنظیم کننده متنوعی در آلبوم حضور دارند و همچنین بهترین نوازنده های ایران در آن هم نواخته اند.

همچنین یک قطعه از آن آلبوم هم در ترکیه ضبط شده و همچنین تنظیم کننده ها و همچنین نوازندگانش از بهترین های موسیقی ترکیه خواهند بود. در کل آلبوم شش یک آلبوم پروپیمان می باشد و همچنین معتقدم که آن آلبوم نسبت به آلبوم های دیگرم موقعیت بهتری دارد.

جهت مخاطبان تان خبر ویژه ای ندارید؟

بایستی و حتما آن خبر را بدهم که به زودی یک فیلم دیدنی و جذاب عکسی خیلی زیاد خوش کیفیت با کارگردانی و همچنین طراحی خوب از کنسرت «شوک»، تا ۱۰، ۱۵ روز دیگر توسط شرکت هنر اول نشر یافته شده می می شود.

 و همچنین حرف آخر…

در آخر از دوستانم، خانواده گلم، مدیر برنامه جذاب و جالب و خوب هایم پیمان عیسی زاده، مدیر سایتم میلاد صفرزاده، عکاس تیم حمیدرضا امینی و همچنین از تمام تیم شوک تشکر می کنم و همچنین به زودی از بهمن ماه تور کنسرت های شهرستان را آغاز خواهیم کرد.


لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک