آخرین اخبار
خانه » سلامت و زیبایی » سلامتی: ۹ راهکار ساده جهت بالا بردن حجم موها

سلامتی: ۹ راهکار ساده جهت بالا بردن حجم موها

مطلب: ۹ راهکار ساده جهت بالا بردن حجم موها در تاریخ ۱۵ January 2016 | 7:12 am نشر یافته شده شده می باشد.
به نقل از ۸ ثانیه:

مجله زندگی ایده آل: هر روز بعد از شانه زدن موهای‌تان، چاره‌ای ندارید جز آنکه با یک دسته از آنها شاید هم چند تار از آنها که روی برس یا شانه سرتان باقی مانده‌اند خداحافظی کنید! با آن اوصاف هر روز با یک نگاه نگران، حجم موهای‌تان را در آینه بررسی کردن می‌کنید شاید حجم موهای تو اصلا کم نباشد و همچنین تنها و فقط چند اشتباه کوچک باعث کم‌پشت به نظر رسیدن‌شان می شود.

برس‌تان را درست انتخاب کنید

در صورتی که بنا دارید به موهای‌تان حجم دهید، بهتر می باشد از برس‌های تخت یا فلزی بهره بری و استفاده نکنید. برس‌های گرد که با آنها اکثرا و بیشتر موهای‌تان را سشوار می‌کشید جهت حجم دادن به موهای تو بهترین گزینه خواهند بود؛ بنابراین هر زمانی که احساس کردید می‌خواهید به موهای‌تان حجم دهید با آن برس‌ها زلف‌های‌تان را شانه بزنید.

750081 212 سلامتی: 9 راهکار ساده جهت بالا بردن حجم موها

هنگام و زمانی که موهای‌تان را بسیاری داغ می‌کنید

بهره بری و استفاده از گرما جهت آرایش موها شامل صاف یا فر کردن‌شان در مقدار مناسب می‌تواند شکل موهای تو را دلخواه و همچنین دوست داشتنی و جذاب کند ولی باید توجه داشت هنگام و زمانی که آن گرما بیش از حد زیاد می شود، قطعا به موهای تو صدمه می‌زند. یادتان باشد یک محصول آرایشی مو ممکن می باشد تا ۴۰۰ درجه هم داغ می شود ولی باید توجه داشت آن دلیل نمی‌می شود که تو از آن حرارت جهت شکل دادن به موهای‌تان بهره بری و استفاده کنید.

چنین حرارتی می‌تواند به پوشش موی تو صدمه بزند و همچنین در نهایت باعث شکستگی‌شان می شود که آن پیشامد جدید  به خودی خود باعث کم‌حجم شدن موها می‌می شود. در عین حال می‌توانید پیش از بهره بری و استفاده از چنین وسایلی از محافظ‌های حرارتی هم بهره بری و استفاده کنید.

موهای‌تان را صحیح کوتاه کنید

در صورتی که موهای نازکی دارید که اتفاقا بلند هم هست کاملا طبیعی می باشد که کم‌حجم به نظر برسد. حالا در صورتی که دل‌تان می‌خواهد دگرگونی و تغییری در موهای‌تان بدهید نباید قیچی را بردارید و همچنین تنها و فقط طول آنها را کوتاه کنید. موهای‌تان را لایه‌لایه کوتاه کنید. طول هر لایه بایستی و حتما در مقدار و اندازه متوسط کوتاه می شود. در آن صورت موهای‌تان روی هم می‌ریزد و همچنین پرحجم به نظر می‌رسد؛ آن هم هم بدون آنکه به لحاظ قدی کوتاه شده باشد.

750082 500 سلامتی: 9 راهکار ساده جهت بالا بردن حجم موها

موهای‌تان را بسیاری کوتاه نکنید

جهت خانم‌هایی که مقدار و اندازه موی‌شان تا روی شانه یا بلندتر می باشد،  کوتاه کردن بیش از حد مو ممکن می باشد باعث می شود حجم موهای‌شان ناگهان خیلی کمتر به نظر برسد؛ بنابراین در صورتی که دنبال دگرگونی و تغییری در شکل موهای‌تان هستید، می‌توانید سراغ چتری بروید یا آنکه تنها و فقط جلوی موهای‌تان را تا حدی کوتاه کنید که بخشی از آن هم روی پیشانی قرار بگیرد. در آن صورت موهای‌تان پرحجم‌تر به نظر می‌رسد.

موهای‌تان را بسیاری تیره کرده‌اید؟

رنگ‌های تیره معمولا در زمستان روی موهای خانم‌ها می‌نشینند. با آن حال در صورتی که تو نگران حجم موهای‌تان هستید، بهتر می باشد سراغ رنگی دو، سه درجه روشن‌تر بروید. بایستی و حتما آن نقطه را بدانید که هنگام و زمانی که موهای‌تان را خیلی تیره می‌کنید، فرق تو خیلی مشخص می‌می شود و همچنین بسیاری پهن به نظر می‌رسد. به آن ترتیب می باشد که حجم مو هم خیلی کمتر از آن هم چیزی که هست نشان داده می‌می شود. با آن حال در صورتی که رنگ موی خود را بیش از حد دوست دارید می‌توانید از ترفند سایه چشم و همچنین ابرو جهت پوشش فرق خود بهره بری و استفاده کنید.

های‌لایت را به موهای‌تان اضافه کنید

در صورتی که می‌خواهید موهای‌تان از آنچه که هست پرحجم‌تر به نظر برسد نباید تنها و فقط از یک تک‌رنگ جهت‌شان بهره بری و استفاده کنید. سراغ های‌لایت بروید. های‌لایت متغایر و متفاوت از رنگ موی باره تو به رشته موهای‌تان عمق می‌دهد؛ بنابراین تنها و فقط از یک توناژ رنگی جهت موهای‌تان بهره بری و استفاده نکنید. های‌لایتی با رنگ متغایر و متفاوت را هم اضافه کنید تا حجم موهای‌تان اکثرا و بیشتر به نظر برسد.

750083 491 سلامتی: 9 راهکار ساده جهت بالا بردن حجم موها

موهای‌تان را جمع نکنید

تو با جمع کردن موهای‌تان درواقع فولیکول‌های مو را جمع می‌کنید و همچنین سبب شکستگی‌شان می‌شوید و همچنین در نهایت ریزش مو و همچنین کم‌حجمی از جدی‌ترین تبعات جمع کردن و همچنین بستن مو به حالت دم‌اسبی می باشد؛ بنابراین نباید دائم موهای خود را ببندید.

رنگ پوست = رنگ مو!

در صورتی که رنگ پوست صورت تو بسیاری سفید می باشد و همچنین در عین حال رنگ موی سرتان هم بلوند پلاتینیومی می باشد، پس اصلا جای تعجبی ندارد در صورتی که موهای‌تان کم‌حجم به نظر برسد. با آن وصف هرچه رنگ موی سر تو به رنگ پوست‌تان نزدیک‌تر باشد، حجم موی‌تان کمتر به نظر می‌رسد.

تو محصولات را اشتباهی انتخاب کرده‌اید

در صورتی که کیفیت موهای‌تان جهت تو اهمیت دارد بایستی و حتما محصولات مناسب با آنها را انتخاب کنید. در آن باره دقت کنید تجویزهای دیگران که جهت خودشان موثر بوده نمی‌تواند به روش قطع جهت تو هم آن هم تاثیرات و همچنین اثرات مثبت را در پی داشته باشد. به روش کلی محصولاتی با پایه روغنی و همچنین سیلیکونی با خوابیدن در لا به لای مو می‌توانند در ضخیم نشان دادن تارهای آن هم تاثیرگذار باشند.


لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک