آخرین اخبار
خانه » سلامت و زیبایی » سلامتی: ضعف پوست‌تان را با آن ماسک‌ها از بین ببرید

سلامتی: ضعف پوست‌تان را با آن ماسک‌ها از بین ببرید

مطلب: ضعف پوست‌تان را با آن ماسک‌ها از بین ببرید در تاریخ ۲۱ January 2016 | 7:33 am نشر یافته شده شده می باشد.
به به گفته ۸ ثانیه:

مجله زندگی ایده آل – ساقی بیاتین: خیلی‌ها گمان می‌کنند که زیبایی و همچنین جوانی از دست رفته برنمی‌گردد ولی باید توجه داشت علم آن روزها چیز غیره ای می‌گوید. تو هم از آن هم دسته افرادی هستید که دوست دارند صورتی زیبا و همچنین صاف داشته باشند؟ گاهی آنقدر که به موی خود بها می‌دهیم به پوست اهمیت نمی‌دهیم؛ پس چه بهتر می باشد که از ابتدا گوش به زنگ باشیم و همچنین مراقبت‌های پوستی را زودتر  شروع کنیم. حالا تو می‌توانید جهت شاداب ماندن پوست‌تان سراغ ماسک‌ها بروید. ما در اینجا به تو برندهایی را معرفی می‌کنیم که بعد از بهره بری و استفاده از آنها احساس خوبی داشته باشید و همچنین پس نتیجه آن می شود که دلخواه را بگیرید.

اکسیژن‌رسانی با CINERE

759076 347 سلامتی: ضعف پوست‌تان را با آن ماسك‌ها از بین ببرید


ماسک روشن‌کننده CINERE حاوی عصاره جلبک دریایی و همچنین ویتامین‌C می باشد که باعث جلوگیری از تیره شدن پوست می‌می شود. آن ماسک اکسیژن‌رسان می باشد و همچنین آثار خستگی را از روی چهره برطرف  می‌کند. ماسک پوست CINERE از تاثیرات مضر و همچنین بد رادیکال‌های آزاد و همچنین آلودگی هوا جلوگیری کرده و همچنین لطافت و همچنین نرمی را در پوست ساخته یا ایجاد می‌کند.


ماسک همه‌فن حریف

759077 411 سلامتی: ضعف پوست‌تان را با آن ماسك‌ها از بین ببرید


در صورتی که می‌خواهید با یک ماسک همچنین و علاوه بر لایه‌برداری، پوستی جوون هم داشته باشید، سراغ ماسک AURA CHAKE بروید. آن ماسک می‌تواند زبری پوست را از بین ببرد و همچنین پوست را شاداب و همچنین نرم کند. آن محصول همچنین لایه‌بردار خوبی می باشد و همچنین با از بین بردن چروک‌ها، پوست را جوون می‌کند. آن ماسک ضدحساسیت بوده و همچنین با هر نوع پوستی سازگاری دارد.


مبارزه با زبری پوست

759078 289 سلامتی: ضعف پوست‌تان را با آن ماسك‌ها از بین ببرید


شرکت URIAGE پاک‌کننده‌ای تولید کرده که خانم‌ها شیفته‌اش می‌شوند. پاک‌کننده کامل پوست URIAGE، مخصوص انواع پوست‌ها ساخته شده و همچنین شامل فرمولاسیونی شامل سیلیکون، پروتئین‌های گندم و همچنین ویتامین E می باشد که به سرعت به عمق پوست نفوذ کرده و همچنین به پوست صورت درخشندگی و همچنین نرمی می‌دهد.


خشکی را از بین ببرید

759079 915 سلامتی: ضعف پوست‌تان را با آن ماسك‌ها از بین ببرید


جهت اینکه بتوانید جلوی خشکی و همچنین زبری صورت را زودتر بگیرید، بایستی و حتما ماسک‌های مناسبی را انتخاب کنید. اسکراب صورت MISS EDEN حاوی ترکیب گیاهانی مانند روغن گل رز وحشی می باشد که خشکی صورت را جهت دائما محو می‌کند. با وجود مواد لایه‌برداری که در آن اسکراب می باشد، لایه‌های آسیب‌دیده را به سرعت از پوست جدا کرده و همچنین جای خود را به پوست جدید و تو و تازه می‌دهد.


لایه‌برداری سطحی

759080 111 سلامتی: ضعف پوست‌تان را با آن ماسك‌ها از بین ببرید


اکثرا و بیشتر خانم‌ها تجربه آن موضوع را داشته‌اند که بعد از آرایش کردن زیاد، پوست صورت‌شان خراب می‌می شود ولی باید توجه داشت شاید از آن پس اسکراب SEAGULL به کارتان بیاید. پاک‌کننده SEAGULL حاوی A. HA یک پاک‌کننده قوی محسوب می‌می شود که در تقویت بافت پوست و همچنین نرم کردن آن هم تاثیرگذار می باشد. آن ماسک همچنین و علاوه بر پاک‌کنندگی، لایه‌بردار سطحی پوست هم به تو می‌رود.


گلیسیرین بهترین منبع رطوبت

759081 464 سلامتی: ضعف پوست‌تان را با آن ماسك‌ها از بین ببرید


ماسک مرطوب‌کننده CARLINA از محصولاتی می باشد که در مدت کوتاهی پوست تو را نرم و همچنین لطیف می‌کند و همچنین با خاصیت نرم‌کنندگی و همچنین بازسازی‌ای که دارد، چروک‌های صورت را ترمیم و همچنین مانع از چروک‌های بعدی می‌می شود. آن ماسک شامل ترکیب مفید و همچنین موثر گلیسیرین می باشد که می‌قدرت از آن هم جهت مرطوب کردن هم بهره بری و استفاده کرد.


درخشندگی پوست

759082 139 سلامتی: ضعف پوست‌تان را با آن ماسك‌ها از بین ببرید


پوست نرم و همچنین لطیف می‌تواند آرزوی هر خانمی باشد. آن ماسک صورت می‌تواند تا حدودی آن آرزو را برآورده کند. FACE TO FACE ، یکی از محصولات اختصاصی پوست می باشد که به‌دلیل تبلیغات مخصوصش طرفداران بسیاری در داخل و همچنین خارج از ایران دارد. آن محصول حاوی ویتامین E و همچنین A می باشد که باعث درخشندگی پوست می‌می شود. با بهره بری و استفاده از آن ماسک لایه‌بردار هیچ‌گونه لکی روی صورت‌تان نمی‌بینید.


با پوست خشک بجنگید

759083 571 سلامتی: ضعف پوست‌تان را با آن ماسك‌ها از بین ببرید


انتخاب یک ماسک مناسب جهت پوست صورت پیچیدگی‌های خودش را دارد. هنگام و زمانی که ماسک لایه‌بردار هایسنک URIAGE پا به بازار لوازم آرایشی و همچنین بهداشتی گذاشت، شور و همچنین اشتیاق بسیاری خانم‌ها را در برگرفت که دیگر نگران پوست خود نباشند. ماسک لایه‌بردار URIAGE حاوی انواع ویتامین‌های B مناسب جهت تقویت انواع پوست و همچنین حتی جلوگیری از خشکی پوست می باشد.


پوست‌تان را بامبودرمانی کنید

759084 188 سلامتی: ضعف پوست‌تان را با آن ماسك‌ها از بین ببرید


افرادی که عادت به ماسک صورت ندارند و همچنین  از مراقبت‌های پوستی چشم‌پوشی می‌کنند بایستی و حتما در فصل سرما به ماجرای خشکی پوست اهمیت بیشتری بدهند. با ماسک صورت BERNARD CASSIERE دیگر نگران خشکی پوست نباشید. آن ماسک مرطوب‌کننده با عصاره بامبو و همچنین لیمو همچنین و علاوه بر مرطوب کردن پوست، آبرسان هم هست و همچنین در پس نتیجه آن می شود که پوست را مرطوب و همچنین تغذیه می‌کند. بعد از مصرف، صورت خشک و همچنین آسیب‌دیده و همچنین فاقد رطوبت کافی، نرم و همچنین درخشان می‌می شود و همچنین پوست حالت طبیعی خود را به دست می‌آورد.


لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک