آخرین اخبار
خانه » عکس » جذاب و دیدنی: سقوط یک پراید جایزه تبلیغاتی! +عکس

جذاب و دیدنی: سقوط یک پراید جایزه تبلیغاتی! +عکس

مطلب: سقوط یک پراید جایزه تبلیغاتی! +عکس در تاریخ ۲۱ January 2016 | 7:43 am نشر یافته شده شده می باشد.
به نقل از ۸ ثانیه:

سقوط یک پراید جایزه تبلیغاتی! موسسات و همچنین فروشگاههای متنوع و گوناگون و مختلف گاهی جهت تشویق مشتریان خود به خوش حسابی یا خرید اکثرا و بیشتر جوایزی جهت آنها در نظر میگیرند ، در آن میان یک فروشگاه در نکا که جهت مشتریان خوش حسابش خودروی ملی پراید را به عنوان جایزه در نظر گرفته بود  جهت جلب توجه اکثرا و بیشتر آن خودرو را روی داربستی […]مجله اینترنتی هشت ثانیه


296818707 جذاب و دیدنی: سقوط یک پراید جایزه تبلیغاتی! +عکس


سقوط یک پراید جایزه تبلیغاتی!

موسسات و همچنین فروشگاههای متنوع و گوناگون و مختلف گاهی جهت تشویق مشتریان خود به خوش حسابی یا خرید اکثرا و بیشتر جوایزی جهت آنها در نظر میگیرند ، در آن میان یک فروشگاه در نکا که جهت مشتریان خوش حسابش خودروی ملی پراید را به عنوان جایزه در نظر گرفته بود  جهت جلب توجه اکثرا و بیشتر آن خودرو را روی داربستی جلوی فروشگاهش قرار داد!

ولی باید توجه داشت از اقبال بد جایزه پرایدی که یک فروشگاه جهت مشتریان خود بر روی محل گذر عابران پیاده در نکا قرار داده بود، آن بار روشن نشده سقوط کرد و همچنین سرانجام به مقصد نرسید .

سقوط یک پراید جایزه تبلیغاتی! +عکس

128 جذاب و دیدنی: سقوط یک پراید جایزه تبلیغاتی! +عکس

ماجرا ازین قرار بود  چند هنگام و زمانی که بود که یک فروشگاه مواد غذایی در شهرستان نکا جهت مشتریان خوش حساب خود جایزه‌ای را در نظر گرفت و همچنین آن هم را با مستقر کردن بر روی داربست فلزی مقابل مغازه و همچنین بالای محل رفت‌وآمد عابران پیاده، به بحث بسیاری از شهروندان و مردم شهر و همچنین خبر بعضی وبسایت و مرکز خبرهای جدید‌ها و همچنین خبرگزاری‌ها تغییر پیدا کردن کرد. ولی باید توجه داشت برخورد یک کامیون که درحال حرکت رو به عقب بود با آن داربست باعث شد تا آن خودروی جایزه سقوط کند.

 

گرداوری:هشت ثانیه

1389893957521 جذاب و دیدنی: سقوط یک پراید جایزه تبلیغاتی! +عکس
لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک