آخرین اخبار
خانه » عکس » عکسها: واکنش تند “رضا صادقی” به نمایش مراسم و همچنین بهره بری و استفاده غیرمجاز از نامش! +تصاویر

عکسها: واکنش تند “رضا صادقی” به نمایش مراسم و همچنین بهره بری و استفاده غیرمجاز از نامش! +تصاویر

مطلب: واکنش تند “رضا صادقی” به نمایش مراسم و همچنین بهره بری و استفاده غیرمجاز از نامش! +تصاویر در تاریخ ۳۰ December 2015 | 3:59 pm نشر یافته شده شده می باشد.
به به گفته ۸ ثانیه:

واکنش تند “رضا صادقی” به نمایش مراسم و همچنین بهره بری و استفاده غیرمجاز از نامش!  در اتفاقی عجیب یک فرد یا شخص در اصفهان به جای رضا صادقی برنامه جذاب و جالب و خوب اجرا کرد !رضا صادقی در اینستا پست تعجب خود را از آن مساله ابراز داشته می است و خواهد بود.به به گفته پارسناز روز جمعه _چهارم دی ماه _سیزدهمین همایش پیاده روی دانشجویان، اساتید و همچنین کارکنان دانشگاه علوم […]مجله اینترنتی هشت ثانیه


2118439759 عکسها: واکنش تند “رضا صادقی” به نمایش مراسم و همچنین بهره بری و استفاده غیرمجاز از نامش! +تصاویر


واکنش تند “رضا صادقی” به نمایش مراسم و همچنین بهره بری و استفاده غیرمجاز از نامش! 

در اتفاقی عجیب یک فرد یا شخص در اصفهان به جای رضا صادقی برنامه جذاب و جالب و خوب اجرا کرد !رضا صادقی در اینستا پست تعجب خود را از آن مساله ابراز داشته می است و خواهد بود.به به گفته پارسناز روز جمعه _چهارم دی ماه _سیزدهمین همایش پیاده روی دانشجویان، اساتید و همچنین کارکنان دانشگاه علوم علم پزشکی جدید اصفهان در حالی برگزار شد که در پوسترهای تبلیغاتی آن همایش در سطح دانشگاه ذکر شده بود “با حضور هنرمند محبوب”؛ ولی باید توجه داشت به به گفته پارس ناز در فضای مجازی بنر تبلیغاتی غیره ای از آن همایش دست به دست چرخید که نام رضا صادقی در آن هم جلب توجه می کرد.

همایش با اجرای یک تئاتر برگزار شد بدون آنکه خبری از رضا صادقی و همچنین صدای گرم آن هنرمند باشد. تنها با هنرنمایی فردی برگزار شد که مدعی بود از طرف رضا صادقی مجوز حضور در برنامه جذاب و جالب و خوب را دارد و همچنین کاملا با او مطابق و یکدست می باشد!

واکنش تند “رضا صادقی” به نمایش مراسم و همچنین بهره بری و استفاده غیرمجاز از نامش! +تصاویر

18 عکسها: واکنش تند “رضا صادقی” به نمایش مراسم و همچنین بهره بری و استفاده غیرمجاز از نامش! +تصاویر

شایان ذکر می باشد نمایش آن مراسم و همچنین بهره بری و استفاده از نام رضا صادقی واکنش تند آن هنرمند را به دنبال داشت؛ خواننده مشکی پوش در صفحه اینستاگرام خود نوشت: “آن روزا اتفاقاتی که میوفته حتی توی شوخی ها هم شنیدنش غیرمنتظره می باشد، چند سال شمسی پیش به نمک نشناسی با اعتباری که من بهش دادم و همچنین با نام من کلی از شهروندان و مردم شهر اخاذی کرد و همچنین تاوان اعتمادی که کردم هم دادم، البته پس نتیجه آن می شود که اش رو هم دید ولی باید توجه داشت آنکه یک دانشگاه آن سرزمین اینقدر زودباور یا خوش باور باشه؟! وای به حال دانشجوهایی که میخوان زیرکی را از آن مجموعه یاد بگیرن… اشتباه نکنید اون آدمی که روی صحنه روی صندلی نشسته من نیستم و همچنین اون بنرهای تبلیغاتی جهت حضور من نیست…اون آقای (…) جالبه چجور به خودش اجازه میده با شعور شهروندان و مردم شهر بازی و همچنین به احترامشون توهین کنه و همچنین عجیب تر که به نهاد آموزشی آن اجازه را میده….آن ماجرا رو از طریق قوانین و قانونی پیگیری می کنم تا دوباره هزینه کارهای نکرده رو ندم…دوستان لطفاً اجازه ندید هیچکس در هر جایگاهی بهتون بی حرمتی کنه…ولی باید توجه داشت خدایی کلی خندیدم.”

H عکسها: واکنش تند “رضا صادقی” به نمایش مراسم و همچنین بهره بری و استفاده غیرمجاز از نامش! +تصاویر

علی محمد فزوه- مدیرکل مسائل فرهنگی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید اصفهان- در آن باره گفت: فردی یا شخصی که در برنامه جذاب و جالب و خوب شرکت کرده بود گفت با آقای صادقی مطابق و یکدست کرده و همچنین آقای صادقی مجوز حضور و همچنین اجرای آن برنامه جذاب و جالب و خوب را به او داده می باشد.

او همچنین با گفتن آنکه در قبل نیز آن برنامه جذاب و جالب و خوب در استانداری اصفهان برگزار شده بود، افزود: آن برنامه جذاب و جالب و خوب همراه با اجرای یک تئاتر بود نه کنسرت.

مدیرکل مسائل فرهنگی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید اصفهان در واکنش به توزیع دو بنر در فضای مجازی ادامه داد: در بنری که در سطح دانشگاه زده شده بود تنها و فقط عنوان شده بود با حضور “هنرمند محبوب” و همچنین بنری که نام آقای صادقی در آن هم نوشته شده بود ارتباطی با دانشگاه ندارد. آن کار را یک فرد یا شخص به صورت سرخود انجام داده می باشد.

فزوه اضافه کرد: فردی که در آن برنامه جذاب و جالب و خوب شرکت کرد حتی مدعی بود که بازیگر نقش آقای صادقی در یک فیلم دیدنی و جذاب می است و خواهد بود.او همچنین تصریح کرد: آن فرد در تالاری که به اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب پرداخت با صدای بلند اعلام کرد “کاری که اجرا می کنم تئاتر می باشد و همچنین مجوز دارم”.

نه از رضا صادقی و همچنین نه از هیچ کس غیره ای مجوز ندارد

علی جعفری- مدیر برنامه جذاب و جالب و خوب های رضا صادقی- در آن باره به روزنامه نویس و خبرنگار ایسنا منطقه اصفهان گفت: فردی که برنامه جذاب و جالب و خوب را اجرا کرده نه از طرف آقای صادقی و همچنین نه از طرف هیچ شخص غیره ای مجوز نمایش برنامه جذاب و جالب و خوب را ندارد و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب های ایشان کاملاً بدون اطلاع ما انجام می می شود.

او همچنین در مورد اعلام تئاتر گفت: هیچ صحبتی در مورد نمایش هر گونه برنامه جذاب و جالب و خوب ای که در دانشگاه علوم علم پزشکی جدید انجام می شود با ما نشده بود.مدیر برنامه جذاب و جالب و خوب های رضا صادقی اضافه کرد: در جریان فیلمی که آن شخص در مورد آقای صادقی بازی کرده می باشد، نیستم.

جعفری افزود: در حال پیگیری هستیم و همچنین با فردی که در آن برنامه جذاب و جالب و خوب حضور داشته حتماً برخورد می کنیم چراکه ممکن می باشد کارهای غیره ای نیز انجام داده باشد که ما از آن هم بی خبر باشیم. آن اتفاق را از طریق دوستانمان در اصفهان مطلع شده ایم و همچنین نمی دانیم که به تا حال چه برنامه جذاب و جالب و خوب های غیره ای اجرا کرده می باشد.

او همچنین خاطرنشان کرد: جهت دانشگاه علوم علم پزشکی جدید پیغام فرستادیم ولی باید توجه داشت هنوز دانشگاه جوابی نداده و همچنین تا آن لحظه هیچ مسوولی با ما تماس نگرفته می باشد. ولی از طریق وکیلی که گرفتیم آن موضوع را از مراحل قوانین و قانونی پیگیری می کنیم.

در اتفاقی عجیب یک فرد یا شخص در اصفهان به جای رضا صادقی برنامه جذاب و جالب و خوب اجرا کرد !
رضا صادقی در اینستا پست تعجب خود را از آن مساله ابراز داشته می باشد

گرداوری:هشت ثانیه

1389893957521 عکسها: واکنش تند “رضا صادقی” به نمایش مراسم و همچنین بهره بری و استفاده غیرمجاز از نامش! +تصاویر
لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک