آخرین اخبار
خانه » ازدواج و زناشویی » جنسی و زناشویی: نحوه پیش نوازی

جنسی و زناشویی: نحوه پیش نوازی

مطلب: نحوه پیش نوازی در تاریخ ۳۰ December 2015 | 11:31 pm نشر یافته شده شده می باشد.
به به گفته ۸ ثانیه:


tahmasebi جنسی و زناشویی: نحوه پیش نوازی

نحوه پیش نوازی

2727 جنسی و زناشویی: نحوه پیش نوازی

تحریک زنان با پیش نوازی و همچنین چگونگی پیشنوازی

نحوه پیش نوازی جهت تحریک زنان ، قبل از انجام ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی سعی کنید، حدود ۱۵ الی ۲۰ دقیقه را جهت پیش نوازی بگذارید. با آن کار همسرتان کاملا جهت داشتن ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی خوب آماده می می شود. یک ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی عالی، با پیش نوازی عالی شروع می می شود

پیش نوازی چیست؟

یکی از مسائلی که جهت خانم ها در زمان برقراری ارتباط و رابطه، خیلی زیاد مهم می باشد، آن می باشد که همسرشان قبل ارتباط و رابطه به نوازش کردن و همچنین گفتن جملات و همچنین کلمه های عاطفی بپردازد. با آن کار، مردان می توانند کار آماده سازی جهت داشتن یک ارتباط خوب را انجام بدهند. پیش نوازی، می تواند ساخته یا ایجاد شور و همچنین هیجان بالایی را در خانم داشته باشد که پس نتیجه آن می شود که ی آن هم آن هم ارتباط جنسی و زناشویی و جنسی سالم و همچنین با کیفیت می باشد.

هنر پیش نوازی

همسران بایستی و حتما هنر همزیستی را یاد بگیرند تا بتوانند ارتباط خوبی را در تمام باره ها با یکدیگر داشته باشند. هنر همزیستی یعنی هنر با هم زندگی کردن. یکی از مسائلی که می تواند به عنوان زیر مجموعه هنر همزیستی باشد، هنر پیش نوازی در ارتباط جنسی و زناشویی و جنسی می باشد. جهت انجام دادن آن کار می توانید از راهکارهای زیر کمک بگیرید.

۱- پیش نوازی یک هنر می باشد. تو بایستی و حتما بدانید که چه کارهایی را بایستی و حتما انجام بدهید و همچنین چه کارهایی را نباید انجام دهید. بهترین منبع شناخت هم،خود همسرتان می باشد. پیش نوازی آزمون و همچنین خطاست. یعنی تو بایستی و حتما رفتارها و همچنین کارهای مختلفی را انجام بدهید و همچنین از همسرتان بپرسید که کدام رفتار برایش جذابیت و همچنین لذت بیشتری را داشته می باشد و همچنین بعد آن هم کار را به عنوان اولین هنر خود در پیش نوازی به کار ببرید.

۲- در پیش نوازی، اعتماد به نفس داشته باشید. در صورتی که خجالت بکشید که کلمات عاطفی را گفتن نکنید و همچنین یا خجالت بکشید که رفتار خاص و همچنین یا نوازشی را انجام بدهید، در آن کار موفق نمی شوید. سعی کنید اعتماد به نفس خود را بالا ببرید و همچنین به آن مساله فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنید که هر کاری را که می کنید ابتدا جهت خوشحال کردن همسرتان می باشد و همچنین بعد جهت داشتن یک ارتباط خوب و همچنین با کیفیت با همسرتان می باشد.

یکی از مسائلی که جهت خانم ها در زمان برقراری ارتباط و رابطه، خیلی زیاد مهم می باشد، آن می باشد که همسرشان قبل ارتباط و رابطه به نوازش کردن و همچنین گفتن جملات و همچنین کلمه های عاطفی بپردازد

۳- رفتارهای تکراری را نداشته باشید. در صورتی که بخواهید دائما یک نوع خاص رفتار کنید، خسته کننده و همچنین کسالت آور می می شود و همچنین همچنین دیگر جهت همسرتان جذابیتی ندارد. سعی کنید خلاق باشید و همچنین متناسب با نیازی که همسرتان دارد، راههای جدید را خلق کنید. به آن نقطه که یکی از بزرگترین روانشناسان دنیا، اریک برن، گفته می باشد توجه کنید.آن مطلب از وبسایت و مرکز خبرهای جدید تنظیم خانواده میباشد، او می گوید:نوازش بایستی و حتما متناسب با مستلزم و نیاز نوازش گیرنده باشد. آن مساله در همه ی جوانب زندگی می تواند رعایت می شود. در نوع محبت، در گفت و همچنین گو، در حل مساله و همچنین همچنین در امر ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی.

۴- خشن نباشید. معمولا خانم ها به پیش نوازی همراه با ملایمت و همچنین نرمی رفتار علاقمند خواهند بود و همچنین از دیدن اعمال خشونت آمیز به ویژه در ابتدای ارتباط و رابطه، لذتی نمی برند.

۵- به دلیل آن که خانم ها موجودات احساسی خواهند بود و همچنین همچنین از دیدن و همچنین شنیدن کلمات محبت آمیز لذت می برند و همچنین می توانند متوجه محبت همسرشان بشوند، حتما از کلمات محبت آمیز قبل از ارتباط جنسی و زناشویی و جنسی بهره بری و استفاده نمایید و همچنین در طول ارتباط و رابطه به زمزمه کردن آن کلمات هم بپردازید.

۶- گفتن کردن مراحل برقراری ارتباط نیز می تواند جهت خانم ها هیجان انگیز و همچنین لذت بار باشد. در طول ارتباط و رابطه کارهایی را که می خواهید انجام بدهید گفتن کنید.

۷- قبل از انجام ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی سعی کنید حدود ۱۵ الی ۲۰ دقیقه را جهت پیش نوازی بگذارید. با آن کار همسرتان کاملا جهت داشتن ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی خوب آماده می می شود. یادتان باشد، یک ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی عالی، با پیش نوازی عالی شروع می می شود

منبع : تبیان

9 جنسی و زناشویی: نحوه پیش نوازی

1 جنسی و زناشویی: نحوه پیش نوازی


2 جنسی و زناشویی: نحوه پیش نوازی

3 جنسی و زناشویی: نحوه پیش نوازی

4 جنسی و زناشویی: نحوه پیش نوازی

5 جنسی و زناشویی: نحوه پیش نوازی

6 جنسی و زناشویی: نحوه پیش نوازی

7 جنسی و زناشویی: نحوه پیش نوازی

8 جنسی و زناشویی: نحوه پیش نوازی

sabt جنسی و زناشویی: نحوه پیش نوازی


امکانات فوق شامل خریدارای سی دی مقالات وبسایت و مرکز خبرهای جدید و همچنین مجموعه آموزشی زوج خوشبخت نیز می می شود


دیدن دسته بندی :

بازدید :
۵۸۴


قسمت و بخش ویژه کاربران عضو سامانه سرویس ها و خدمات

tick جنسی و زناشویی: نحوه پیش نوازی


مشاوره آنلاین

tick جنسی و زناشویی: نحوه پیش نوازی


سفارش مقاله

tick جنسی و زناشویی: نحوه پیش نوازی


مشاوره تلفنی

tick جنسی و زناشویی: نحوه پیش نوازی


ویدئو های اموزشی و همچنین سلامت

tick جنسی و زناشویی: نحوه پیش نوازی


مشاوره حضوری

tick جنسی و زناشویی: نحوه پیش نوازی


قسمت و بخش آموزشی ویژه متاهلین

tick جنسی و زناشویی: نحوه پیش نوازی


پرسش و همچنین پاسخ جنسی و زناشویی و جنسی

tick جنسی و زناشویی: نحوه پیش نوازی


پرسش و همچنین پاسخ احکام شرعی

tick جنسی و زناشویی: نحوه پیش نوازی


پرسش و همچنین پاسخ علم پزشکی جدید

tick جنسی و زناشویی: نحوه پیش نوازی


پرسش و همچنین پاسخ پیامکی

tick جنسی و زناشویی: نحوه پیش نوازی


آزمون آمادگی ازدواج

tick جنسی و زناشویی: نحوه پیش نوازی


گرفتن بسته های آموزشی

tick جنسی و زناشویی: نحوه پیش نوازی


کلاسها و همچنین دوره های آموزشی

tick جنسی و زناشویی: نحوه پیش نوازی


گرفتن پیامکهای ا»وزشی

tick جنسی و زناشویی: نحوه پیش نوازی


مشاوره ازدواج

tick جنسی و زناشویی: نحوه پیش نوازی


مشاوره جنسی و زناشویی و جنسیmataleb جنسی و زناشویی: نحوه پیش نوازی


لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک