آخرین اخبار
خانه » عکس » عکسها: پرایدی با نقش و همچنین تزئینات عجیب و همچنین غریب توقیف شد! +عکس

عکسها: پرایدی با نقش و همچنین تزئینات عجیب و همچنین غریب توقیف شد! +عکس

مطلب: پرایدی با نقش و همچنین تزئینات عجیب و همچنین غریب توقیف شد! +عکس در تاریخ ۲۸ December 2015 | 2:52 pm نشر یافته شده شده می باشد.
به نقل از ۸ ثانیه:

پرایدی با نقش و همچنین تزئینات عجیب و همچنین غریب توقیف شد! بتازگی عکسی نشر یافته شده شده که در ان پرایدی با نقش و همچنین تزئینات عجیب و همچنین غریب دیده میوشد .  ماجرا ازنی قرار می باشد که  پلیس راه استان اردبیل آن پراید عجیب را متوقف کرده می باشد . به نقل از پارس ناز ریاست پلیس اردبیل از توقیف سواری […]مجله اینترنتی هشت ثانیه


1866651505 عکسها: پرایدی با نقش و همچنین تزئینات عجیب و همچنین غریب توقیف شد! +عکس


پرایدی با نقش و همچنین تزئینات عجیب و همچنین غریب توقیف شد!

بتازگی عکسی نشر یافته شده شده که در ان پرایدی با نقش و همچنین تزئینات عجیب و همچنین غریب دیده میوشد .  ماجرا ازنی قرار می باشد که  پلیس راه استان اردبیل آن پراید عجیب را متوقف کرده می باشد . به نقل از پارس ناز ریاست پلیس اردبیل از توقیف سواری پراید به علت نصب نشانه ها و علائم، نقوش و همچنین تزئینات نامتعارف مستند به ماده ۲۰۷ آیین نامه راهنمایی و همچنین رانندگی خبر داد. سرهنگ حجت فتاحی رئیس پلیس راه استان اردبیل اظهار داشت: ماموران پلیس راه “اردبیل –آستارا” هنگام انتظام بخشی به عبور و همچنین مرور و همچنین تامین امنیت ترافیکی به یک دستگاه سواری پراید که به صورت نامتعارف تزئین شده بود، برخورد و همچنین خودرو را متوقف کردند.

پرایدی با نقش و همچنین تزئینات عجیب و همچنین غریب توقیف شد! +عکس

15 عکسها: پرایدی با نقش و همچنین تزئینات عجیب و همچنین غریب توقیف شد! +عکس

سرهنگ فتاحی افزود: این خودرو مستند به ماده ۲۰۷ آیین نامه راهنمایی و همچنین رانندگی و همچنین به علت نصب نشانه ها و علائم، نقوش و همچنین تزئینات نامتعارف که احتمال وقوع تصادف رانندگی ناشی از حواس پرتی و همچنین عدم توجه کافی به جلو راننده خودرو را فراهم می کرد؛ توقیف و همچنین به پارکینگ انتقال داده شد.

گرداوری:هشت ثانیه

1389893957521 عکسها: پرایدی با نقش و همچنین تزئینات عجیب و همچنین غریب توقیف شد! +عکس
لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک