آخرین اخبار
خانه » سلامت و زیبایی » زیبایی: چگونه با آرایش پف و همچنین ورم صورت‌تان را بپوشانید؟

زیبایی: چگونه با آرایش پف و همچنین ورم صورت‌تان را بپوشانید؟

مطلب: چگونه با آرایش پف و همچنین ورم صورت‌تان را بپوشانید؟ در تاریخ ۲۹ August 2015 | 8:27 am نشر یافته شده شده می باشد.
به نقل از ۸ ثانیه:

ideal زیبایی: چگونه با آرایش پف و همچنین ورم صورت‌تان را بپوشانید؟
مجله زندگی ایده آل: هنگام و زمانی که صبح از خواب بیدار می‌شوید و همچنین در آینه به صورت خود نگاه می‌کنید، صورتی متغایر و متفاوت از دائما می‌بینید؛ صورتی متورم و همچنین پف کرده که کاملا زیبایی طبیعی تو را خراب کرده‌ می باشد. شاید آن پیشامد جدید جهت مردها خیلی مهم نباشد ولی باید توجه داشت بدون شک جهت تمام خانم‌ها آزاردهنده می باشد. در صورتی که آن پف‌ها دائمی می باشد، اول از همه بایستی و حتما با یک پزشک مشورت کنید زیرا و به درستی که می‌تواند نشانه نوعی اختلال در بدن تو باشد ولی باید توجه داشت در صورتی که ورم‌های‌تان به دلیل پرخوابی یا قاعدگی می باشد، می‌توانید با آرایش درست تا حد بسیاری آنها را بپوشانید.

نقش موها را دست‌کم نگیرید

هنگام و زمانی که چهره‌تان خیلی پف دارد و همچنین خسته به نظر می‌رسد، می‌توانید از موها جهت پوشاندن آن خستگی بهره بری و استفاده کنید مثلا یک راه آن می باشد که موهای خود را به سمت بالا جمع کنید و همچنین ببندید. آن کار باعث می‌می شود صورت تو کمی به سمت بالا کشیده می شود و همچنین چهره بازتر جلوه کند. در صورتی که موهایی کوتاه دارید بهتر می باشد آنها را جمع کنید و همچنین باز نگذارید چرا که موهای کوتاه دور گوش صورت را پهن‌تر جلوه می‌دهد و همچنین در پس نتیجه آن می شود که ورم‌ها اکثرا و بیشتر به چشم می‌آید.

566807 164 زیبایی: چگونه با آرایش پف و همچنین ورم صورت‌تان را بپوشانید؟

اهمیت انتخاب رنگ سایه چشم

اول از همه توصیه می‌کنیم از سایه‌هایی بهره بری و استفاده کنید که قرمزی چشم را کمتر نشان دهد مثلا از سایه‌های مایل به قرمز بهره بری و استفاده نکنید زیرا و به درستی که نه تنها صورت را متورم‌تر نشان خواهند داد بلکه هنگام و زمانی که ته رنگ قرمز درآنها وجود داشته‌ باشد کاری می‌کنند که سرخی چشم‌ها اکثرا و بیشتر جلوه کند بنابراین بهتر می باشد سراغ سایه‌هایی با رنگ سرد بروید. همچنین و علاوه بر اینها یک سایه پررنگ در گوشه چشم یعنی قسمتی که به‌روش طبیعی تیره می باشد، باعث می‌می شود تورم‌ها کمتر خود را نشان دهند و همچنین چشم‌ها براق‌تر به‌نظر برسند.

تیره روشن کنید!

هنگام و زمانی که صورت پف می‌کند، بهترین کار بهره بری و استفاده از ترکیب رنگ‌های روشن و همچنین تیره جهت پوشاندن ورم‌هاست. به‌روش کلی رنگ‌‌ها و همچنین سایه‌های تیره صورت را کوچک‌تر نشان می‌دهد و همچنین رنگ‌ها و همچنین سایه‌های روشن، برجسته‌تر؛ یعنی در صورتی که می‌خواهید قسمتی از صورت مانند بینی را کوچک نشان دهید، بایستی و حتما از سایه تیره بهره بری و استفاده کنید و همچنین در صورتی که می‌خواهید مثلا پیشانی را برجسته‌تر نشان دهید، سراغ سایه‌ها و همچنین رنگ‌هایی روشن بروید. جهت آن کار تو به چند رنگ پودر یا سایه مستلزم و نیاز دارید؛ جهت رنگ تیره می‌توانید ازکرم یاپودرهای برنزه‌ بهره بری و استفاده کنید که یک یا دو درجه از رنگ طبیعی پوست تو تیره‌تر خواهند بود.

پف صورت را بپوشانید

یک راه دیگر جهت محو کردن پف ‌صورت آن می باشد که زیر رژگونه‌‌تان را کمی تیره کنید؛ جهت آن کار می‌توانید پودری برنزه که دو یا سه درجه تیره‌تر از پنکیک مورد بهره بری و استفاده‌تان می باشد، مصرف کنید یا حتی جهت آن قسمت کرم پودری تیره به کار ببرید. جهت آن کار بایستی و حتما استخوان زیر گونه را تیره کنید. بعد از آن مرحله، سراغ خط فک و همچنین شقیقه‌ها بروید، آن هم قسمت و بخش‌ها را هم تیره کنید و همچنین در نهایت با یک برس یا اسفنج آرایشی پهناور و بزرگ رنگ پوست را یکنواخت کنید. یادتان باشد مرز بین رنگ‌ها نباید مشخص باشد در غیر آن‌صورت چهره‌ای مصنوعی پیدا می‌کنید.

رژلب پررنگ نزنید

یادتان باشد در صورتی که صورت‌تان ورم کرده ‌می باشد نباید سراغ رژلب‌های پررنگ بروید و همچنین در صورتی که می‌خواهید جهت یک ‌مهمانی آرایش نسبتا بیشتری داشته ‌باشید جهت اکثرا و بیشتر جلوه دادن آرایش تنها و فقط روی چشم‌ها کار کنید و همچنین جهت لب‌ها تنها به یک برق لب یا براق‌کننده قناعت کنید؛ چرا که هرچه رنگ لب پررنگ‌تر و همچنین تندتر باشد، ورم و همچنین بزرگی صورت خود را اکثرا و بیشتر نشان می‌دهد؛ بهتر می باشد از خط لب هم بهره بری و استفاده نکنید زیرا و به درستی که آن هم هم لب‌ها را حجیم می‌کند و همچنین بر تورم صورت تو می‌افزاید، ولی باید توجه داشت در مورد چشم‌ها آن‌گونه نیست در صورتی که بتوانید با آرایش کاری کنید درشت‌تر به نظر برسند، جلب‌توجه بیشتری خواهند کرد.

به ابروها قوس بدهید

در صورتی که در ماه‌های آخر بارداری به سر می‌برید و همچنین به همین واسطه صورت‌تان ورم کرده ‌می باشد، به فرم ابروهای‌تان هم توجه کنید چرا که مدل ابرو می‌تواند در لاغرتر به نظر رسیدن صورت تو تاثیر بسیاری داشته ‌باشد؛ بایستی و حتما به ابروها به گونه‌ای شکل دهید که صورت‌تان لاغرتر و همچنین کشیده‌تر جلوه کند. بهتر می باشد از مدل ابروهایی بهره بری و استفاده کنید که قوس آن هم به مقداری زیاد بالا و همچنین پایین برود. آن فرم به کشیده‌تر شدن صورت کمک می‌کند. تا می‌توانید قوس کمان ابرو را اکثرا و بیشتر کنید و همچنین از ابروهای گرد پرهیز کنید چرا که آن فرم باعث گردتر شدن صورت می‌می شود.


لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک