آخرین اخبار
خانه » سلامت و زیبایی » زیبایی: سفیدکننده های طبیعی دندان

زیبایی: سفیدکننده های طبیعی دندان

مطلب: سفیدکننده های طبیعی دندان در تاریخ ۲۸ August 2015 | 8:56 am نشر یافته شده شده می باشد.
به نقل از ۸ ثانیه:

bartarinha ir زیبایی: سفیدکننده های طبیعی دندان

ماهنامه بهداشت و همچنین سلامت: برخورداری از لبخند سفید گران نرخ می باشد ولی باید توجه داشت در آن میان روش های طبیعی سفیدکردن دندان ها می تواند خیلی زیاد کمک کننده باشد.

611133 138 زیبایی: سفیدکننده های طبیعی دندان

در ادامه روش های علمی، طبیعی و همچنین ارزان نرخ سفیدکردن دندان ها توضیح داده می می شود.

توت فرنگی

توت فرنگی حاوی اسید سیتریک می باشد که می تواند سبب تضعیف سختی سطح دندان ها می شود ولی باید توجه داشت آن میوه همچنین شامل اسید مالیک ملایم نیز هست؛ هرچه که توت فرنگی رسیده تر باشد مقدار و اندازه و میزان غلظت اسید مالیک آن هم نسبت به اسید سیتریک که مضر می باشد، اکثرا و بیشتر می می شود.

بنابراین جهت سفیدکردن دندان ها، می قدرت یک توت فرنگی رسیده را انتخاب کرد و همچنین آن هم را بر روی دندان ها مالید.

اسید مالیک مولکول های لکه را به روش کامل تجزیه نمی کند، ولی باید توجه داشت دندان ها را پاکیزه می کند که آن سطح تمیز به دندان ها ظاهری سفیدتر می دهد.

به روش کلی توت فرنگی بهترین سفیدکننده طبیعی دندان ها به شمار می رود. توت فرنگی خوشمزه و همچنین جهت دندان ها مفید می باشد و همچنین همچنین و علاوه بر آن حاوی آنتی اکسیدان هایی می باشد که جهت سلامتی نیز مفید خواهند بود. بنابراین بهتر می باشد در فصل تابستان مصرف توت فرنگی فراموش نشود.

611132 361 زیبایی: سفیدکننده های طبیعی دندان

بهره بری و استفاده از پوست موز

یکی دیگر از روش های طبیعی سفیدکردن دندان ها، بهره بری و استفاده از پوست موز می باشد. جهت آن منظور می قدرت پوست یک موز را به سادگی گرفت و همچنین لایه داخلی پوست آن هم را به مدت دو دقیقه بر روی دندان ها کشید بعد از سه هفته دندان ها سفیدتر می شوند.

مالیدن پوست موز به دندان ها مانند یک لایه برداری ملایم عمل می کند و همچنین سبب از بین بردن بعضی لکه های سطحی می می شود ولی باید توجه داشت موز به داخل خلل و همچنین فرج سطح مینای دندان نمی رسد. بنابراین پاکسازی عمیق صورت نمی گیرد.

جهت جلادادن سریع و همچنین طبیعی به دندان ها می تواند یک موزد خرد و همچنین لایه داخلی پوست آن هم را به دندان ها مالید.

جوش شیرین

جوش شیرین یا بی کربنات سدیم یک صیقل دهنده ملایم جهت دندان ها می باشد که لکه های ناشی از قهوه و همچنین چای را بر روی دندان ها به روش موثری از بین می برد.

جهت آن منظور می قدرت در یک فنجان، نصف قاشق چایخوری بی کربنات سدیم را با نصف قاشق چایخوری آب مخلوط کرد و همچنین یک مخلوط رب مانند درست کرد؛ سپس مسواک خود را در آن مخلوط فرو کرد و همچنین دندان های خود را جهت دو دقیقه با آن ماده مسواک زد. بعداز چند روز متوجه تفاوت ایجادشده می شویم.

بی کربنات سدیم درواقع یک ماده شیمیایی می باشد که در محصولات سفیدکننده دندان ها و همچنین خمیردندان ها بهره بری و استفاده می می شود. آن ماده به روش موثری موجب از بین بردن جرم و جنایت و همچنین لکه ها بر روی سطح دندان ها می می شود و همچنین آنها را درخشان تر می کند. آن ماده همچنین موجب خنثی کردن اسیدهای باکتری در دهان می می شود.

ولی باید توجه داشت بایستی و حتما درنظر داشت که جوش شیرین یک ماده ساینده می باشد و همچنین بهره بری و استفاده زیاد از آن هم جهت سفیدکردن دندان ها موجب از بین بردن مینای محافظ دندان می می شود.

بنابراین بایستی و حتما تنها سه بار در سال شمسی از جوش شیرین جهت از بین بردن لکه های سطحی دندان بهره بری و استفاده کرد و همچنین از مالیدن جوش شیرین به دندان ها با انگشت یا حوله پیشگیری کرد.


لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک