آخرین اخبار
خانه » عکس » تصاویر: نوه غلامرضا تختی و همچنین همسر اروپایی زیبایش! +تصاویر

تصاویر: نوه غلامرضا تختی و همچنین همسر اروپایی زیبایش! +تصاویر

مطلب: نوه غلامرضا تختی و همچنین همسر اروپایی زیبایش! +تصاویر در تاریخ ۲۸ December 2015 | 3:35 pm نشر یافته شده شده می باشد.
به نقل از ۸ ثانیه:

نوه غلامرضا تختی و همچنین همسر اروپایی زیبایش!  شاید ندانید نوه جهان پهلوان غلامرضا تختی هم نام اوست و همچنین در آن هم سوی دنیا زندگی میکند . اولین عکس از همسر اروپایی او همچنین در کنار غلامرضا تختی، نوه جهان پهلوان تختی و همچنین پسر بابک تختی که  در خارج از کشور به سر می‌برند را میبینید. آن اولین عکسی می باشد که […]مجله اینترنتی هشت ثانیه


iranstyle ir 252 تصاویر: نوه غلامرضا تختی و همچنین همسر اروپایی زیبایش! +تصاویر


نوه غلامرضا تختی و همچنین همسر اروپایی زیبایش! 

شاید ندانید نوه جهان پهلوان غلامرضا تختی هم نام اوست و همچنین در آن هم سوی دنیا زندگی میکند . اولین عکس از همسر اروپایی او همچنین در کنار غلامرضا تختی، نوه جهان پهلوان تختی و همچنین پسر بابک تختی که  در خارج از کشور به سر می‌برند را میبینید. آن اولین عکسی می باشد که از غلامرضای جوون در شبکه های فرهنگی و اجتماعی دیده میشود.

نوه غلامرضا تختی و همچنین همسر اروپایی زیبایش! +تصاویر

iranstyle ir 341 تصاویر: نوه غلامرضا تختی و همچنین همسر اروپایی زیبایش! +تصاویر

کامران نجف زاده در آخرین پست وبلاگ خود مطلبی تحت عنوان وسوسه های ژورنالیستی نوشته که متن کامل آن هم را در ادامه می خوانید:‌ پانزده سال شمسی آزگار ،هر سال شمسی آن روزها که رسید زنگ زدم به منزل شهلا توکلی… همسر تختی…دختر اتو توکل پهناور و بزرگ.

iranstyle ir 436 تصاویر: نوه غلامرضا تختی و همچنین همسر اروپایی زیبایش! +تصاویر

پانزده سال شمسی آزگار از من اصرار و همچنین او باز روزه سکوت گرفت…؛ «گفتم که بخواهم با کسی حرف بزنم حتما با تو». بعد اینقدر محترمانه گوشی را گذاشت که من تا سال شمسی دیگر خسبیدم. یکبار ولی باید توجه داشت تلفن منیرو را داد. عروسش. آن هم روزها بابک و همچنین منیرو ایران بودند. زنگ زدم به منیرو.قرار گذاشتیم شهرک اکباتان… و همچنین هنگام و زمانی که پسر بابک از مدرسه بیرون زد همانجا با او مصاحبه گرفتم.

اسم نوه تختی «غلامرضا» بود.غلامرضا تختی نوه غلامرضا تختی.می خواست کشتی گیر می شود مثل بابابزرگش و همچنین شاکی از آنکه به هر کسی در مدرسه می گوید من نوه تختی ام باور نمی کند.

حالا آرزوی دور غلامرضا لای شمشادها گم شده. یک دهه قبل. در ینگه دنیا عکسش را دیدم و همچنین بعید می دانم دیگر حال و همچنین حوصله یک خم گرفتن داشته باشد. کریسمس را در فیس بوکش هنگام و زمانی که کنار یک کاج تزیین شده نشسته تبریک می گوید.

iranstyle ir 198 تصاویر: نوه غلامرضا تختی و همچنین همسر اروپایی زیبایش! +تصاویر

روزگار آن هم جوری که دوست دارد باراندازت می کند.داشت بیلیارد بازی می کرد.از هالوین می نویسد.در مورد شب یلدا بررسی می‌کند و همچنین می گوید بدجور درس می خوانم که نگویند نوه جهان پهلوان چیزی سرش نمی می شود.

پلان بعدی .رفتم یک برنامه جذاب و جالب و خوب زنده .عید بود.طرف گفت شده سوژه ای را بخواهی شکار کنی و همچنین نشود.گفتم گفتگو با همسر تختی.خواستم.نشد.حرف نزد.نگفت چه شد که اینگونه شده است.نگفت چه افتاد آن سر ما را…نگفت از جوراب قهرمان یک ملت و همچنین نامه های آخرش.وحتی رفیق تختی که هتل دار بود هم حرف هایی زد که نتوانستم بنویسم.شاکی بود از تختی.چرا اینجا.چرا در هتل من که رفیقت بودم؟شهروندان و مردم شهر بعد از رفتن تو بابای مرا در آوردند.اتاق شماره بیست و همچنین سه هتل آتلانتیک همانجوری مانده بود…

iranstyle ir 529 تصاویر: نوه غلامرضا تختی و همچنین همسر اروپایی زیبایش! +تصاویر

من اجازه دارم نتایج میدانی پرسش و همچنین پاسخ هایم را نشر یافته شده کنم؟می توانم از شبی بنویسم که یکی زنگ زد به موبایلم.گفت :«منx ام.تو می خواستی با شهلا مصاحبه کنی؟من راوی زندگی غلامرضا هستم…من می دانم بر او چه گذشت.جراتش را داری بنویسی آقای روزنامه نویس و خبرنگار»؟گفتم ندارم.از بندر انزلی بود.اکثرا و بیشتر از آن هم حرف نمی زنم.گنگم.لالم.شوربختانه من حتی نمی توانم بنویسم طرف پیرمرد بود یا پیرزن.

محرمانه ها بایستی و حتما محرمانه بماند.هر خبرنگاری در دوران کاری اش چیزهایی می بیند و همچنین می شنود که بایستی و حتما در سینه اش مدفون کند.می دانم وسوسه های ژورنالیستی گاهی آدم را به مسلخ می برد.مثل شهلا سکوت می کنم.

گرداوری:هشت ثانیه

1389893957521 تصاویر: نوه غلامرضا تختی و همچنین همسر اروپایی زیبایش! +تصاویر
لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک