آخرین اخبار
خانه » تفریحی » بازیگران جدید: بوراک اوزچویت و همچنین شوهر یا همسر خود، ستاره های جدید خاورمیانه

بازیگران جدید: بوراک اوزچویت و همچنین شوهر یا همسر خود، ستاره های جدید خاورمیانه

مطلب: بوراک اوزچویت و همچنین شوهر یا همسر خود، ستاره های جدید خاورمیانه در تاریخ ۲۹ December 2015 | 7:08 am نشر یافته شده شده می باشد.
به به گفته ۸ ثانیه:

مجله زندگی ایده آل: «کلید اسرار» شاید یکی از اولین سریال‌های ترکیه‌ای بود که شهروندان و مردم شهر ایران آن هم را دیدند. البته نه از کانال‌های خارجی که از شبکه ۳٫ آن هم سریال با اینکه کیفیت چندانی نداشت ولی باید توجه داشت تا سری سوم در تلویزیون پخش شد. هر آنچه بود، می‌شد فهمید ذائقه و همچنین رگ خواب شهروندان و مردم شهر دست ترکیه‌ای‌ها آمده می باشد.
حالا نه تنها و فقط شهروندان و مردم شهر ایران و همچنین ترکیه بلکه کل خاورمیانه از مصر تا پاکستان وحتی اروپای شرقی شهروندان و مردم شهر به صورت سریالی و همچنین پشت سر هم منتظر سریال‌های بعدی ترک می‌مانند. سینمای ترکیه این محبوبیت را مدیون ریشه شرقی و همچنین سیستم تبلیغاتی اروپایی می باشد. آنها می‌توانند بازیگران سریال‌های‌شان را به ستاره‌های دوست‌داشتنی بین‌المللی تبدیل کنند و همچنین اقتدار و قدرت فیلم‌سازی‌شان را ارتقا دهند.

سینمای ترکیه شاید هیچ‌وقت نتواند «جدایی نادر از سیمین» درست کند و همچنین اصغر فرهادی داشته باشد یا حتی خیلی کمتر از آن هم را به دست آورد ولی باید توجه داشت قدم در راه بدل هالیوود یعنی بالیوود گذاشته و همچنین ستاره‌های معروف و مشهور و همچنین بین‌المللی پیدا کرده می باشد.

«حریم سلطان»، «فاطما گل» و همچنین همه سریال‌های ترک امروزی اصلا گنجینه سینمای ایران را ندارند ولی باید توجه داشت کاربرد تجاری دارند و همچنین برای کشورشان پول درمی‌آورند. در حالی که سینما و همچنین تلویزیون ما حتی شبکه‌های کشور تاجیکستان که همزبان می باشد یا کشور‌های عربی مثل عراق را که هم آیین ما خواهند بود را هم نتوانسته در دست بگیرد.

ترکیه‌‌ای‌ها حتی از این فضا برای فرهنگ‌سازی در کشورشان بهره بری و استفاده می‌کنند. دو ستاره ترک این روزها با هم ازدواج کرده‌اند و همچنین در ترکیه از ازدواج این دو وام می‌گیرند و همچنین تبلیغ ازدواج می‌کنند ولی باید توجه داشت در اینجا خبری از فرهنگ‌سازی نامحسوس نیست. بهانه ما برای اینکه سراغ آنها رفتیم، همین می باشد؛ ازدواج دو ستاره ترک فیلم‌های ترکی که حسابی سر و همچنین صدا به پا کرده ‌می باشد.

730861 195 بازیگران جدید: بوراك اوزچویت و همچنین شوهر یا همسر خود، ستاره های جدید خاورمیانه

گفت و همچنین گوی مجله instyle با زوج جدید  سینمای ترکیه:

ازدواج نجات‌مان داد

حدود یک سال شمسی از نامزدی بوراک اوزچویت و همچنین فاهریه اوجان می‌گذرد و همچنین آن دو بازیگر جوون و همچنین محبوب ترکیه، آن روزها همچنین و علاوه بر زندگی حرفه‌ای‌شان در عرصه بازیگری، مشغول ساختن زندگی مشترک خود خواهند بود. آنها تاکنون دوبار در سریال «چکاوک» و همچنین فیلم دیدنی و جذاب سینمایی «عشق شبیه توست» در کنار یکدیگر ظاهر شده‌اند ولی مهم‌تر از آن هم زندگی مشترکی می باشد که آغاز کرده‌اند و همچنین بایستی و حتما در کنار هم آن هم را پیش ببرند و همچنین قطعا آن‌بار نقشی مهم‌تر و همچنین جدی‌تر در کنار هم دارند که بایستی و حتما کمترین اشتباه را در آن هم داشته باشند. با آن زوج جوون همراه شده‌ایم تا اکثرا و بیشتر از ایده‌آل‌های آنها بدانیم و همچنین بشنویم. . .

شروع روزهای خوشبختی

بوراک: شاید باورتان نشود ولی روز اولی که فاهریه را دیدم به خاطر ندارم. درواقع فکر می‌کنم او را نخستین بار در جشنواره تصویری و تلویزیونی دیدم.

فاهریه: نه، ما نخستین بار همدیگر را سر صحنه فیلمبرداری سریال «حریم سلطان» دیدیم. من جهت تست دادن جهت بازی در یکی از نقش‌های سریال آمده بودم و همچنین تیم مشغول فیلمبرداری یکی از سکانس‌های فیلمی بودند که بوراک در آن هم بازی می‌کرد و همچنین من آنجا بوراک را از نزدیک دیدم و همچنین اتفاقا با هم یک احوالپرسی مختصر هم داشتیم.

بوراک: حالا یادم افتاد. من واقعا خنگ هستم.

فاهریه: آن هم روز نخستین ملاقات ما بود و همچنین فکر می‌کنم روز خوشبختی ما از آن هم‌جا شروع شد و همچنین درنهایت سرنوشت ما را به سمت همکاری مشترک کشاند و همچنین حالا هم وارد زندگی مشترک شده‌ایم.

بازی‌های سرنوشت ما

بوراک: من کلا به سرنوشت و همچنین تقدیر خیلی زیاد معتقدم و همچنین همانطور که فاهریه گفت واقعا نظر دارم سرنوشت اینطور بود که آن هم ملاقات کوتاه ما بعد از چندسال به یک همکاری مشترک تغییر پیدا کردن می شود و همچنین درنهایت به آن منجر می شود که ما زندگی مشترک‌مان را در کنار هم آغاز کنیم.

فاهریه: دقیقا همینطور می باشد وگرنه به من گفته بودند که پیش از من بازیگر غیره ای را جهت بازی در سریال «چکاوک» درنظر گرفته بودند و همچنین به دلیل اینکه آن هم بازیگر نتوانست برنامه جذاب و جالب و خوب کاری خود را تنظیم کند، قراردادش فسخ شد و همچنین با من قرارداد بستند و همچنین آن دقیقا آن هم تقدیر و همچنین سرنوشت می باشد.

گوش‌کردن به صدای‌قلب

فاهریه: دوست ندارم خیلی فانتزی و همچنین نامعقول فکر کنم و همچنین بگویم که ما به عشق در نگاه اول دچار شدیم زیرا و به درستی که اصولا آدمی نیستم که بدون منطق و همچنین از روی هوس، تصمیمی در زندگی‌ام بگیرم. اتفاقا من آدمی هستم که کاملا مسائل پیرامون خود و همچنین زندگی‌ام را تجزیه و همچنین تحلیل می‌کنم و همچنین بعد جهت آنها اراده و تصمیم راسخ نهایی را می‌گیرم. ولی باید توجه داشت در آن مورد بایستی و حتما اعتراف کنم که در نگاه اول به بوراک حس عجیبی داشتم، منظورم آن هم نگاه اول سر فیلمبرداری «حریم سلطان» می باشد.

730906 626 بازیگران جدید: بوراك اوزچویت و همچنین شوهر یا همسر خود، ستاره های جدید خاورمیانه

بوراک: ولی برعکس فاهریه من خیلی از تصمیماتم را از روی دستورات قلبم می‌گیرم و همچنین انجام می‌دهم. در زندگی‌ام کارهای بسیاری را به صورت دلی انجام داده‌ام، شاید هم از بعضی از آنها پشیمان شده باشم ولی اصولا خیلی به صدای قلبم گوش می‌دهم و همچنین در مورد فاهریه هم دقیقا همین اتفاق افتاد و همچنین هنگام و زمانی که در مورد او به صدای قلبم گوش دادم، دیدم که عاشق او شده‌ام و همچنین نیمه گمشده خودم را پیدا کرده‌ام.

عشق رویایی بین ما

بوراک: حس می‌کنم به دلیل اینکه قلبم به من گفته می باشد که فاهریه نیمه گمشده من می باشد، قطعا بین ما یک عشق رویایی شکل گرفته می باشد و همچنین خوشحالم که فاهریه هم همین حس را دارد. آن خیلی مهم می باشد که دوطرف همدیگر را به یک مقدار و اندازه و میزان دوست داشته باشند و همچنین آن یعنی آن هم عشق رویایی.

فاهریه: اصولا به‌نظرم در زندگی امروزه آدم‌ها، عشق یک موضوع رویایی می باشد، یعنی آنقدر زندگی‌ها ماشینی و همچنین بدون احساس شده که عشق‌های واقعی کمتر دیده می‌می شود و همچنین به همین دلیل می باشد که می‌گویم هر عشقی که میان انسان‌ها وجود داشته باشد، یک عشق رویایی می باشد. عشق میان من و همچنین بوراک هم یک عشق رویایی می باشد زیرا و به درستی که ما به دلیل اینکه هر دو بازیگر هستیم و همچنین در آن حرفه حضور داریم، عاشق یکدیگر نشده‌ایم بلکه عاشق شخصیت و همچنین واقعیت و حقیقت همدیگر شده‌ایم.

درک و همچنین کمک همسرانه

فاهریه: خوشبختانه ما با یکدیگر همکاریم و همچنین آن مساله یک نکته خیلی زیاد مهم در خود دارد و همچنین آن هم‌هم اینکه می‌توانیم به خوبی همدیگر و همچنین حرفه هم را درک کنیم و همچنین آن کمک می‌کند که در کنار زندگی مشترک‌مان، زندگی حرفه‌ای موفقی هم داشته باشیم و همچنین با اقتدار و قدرت به کارمان ادامه دهیم. بارها دیده‌ام که زوج‌هایی که یکی از آنها بازیگر بوده می باشد، به دلیل اینکه نتوانسته‌اند خودشان را با کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل همسرشان تطبیق بدهند به مشکل خورده‌اند.

بوراک: بله، متاسفانه بازیگری شغلی می باشد که برنامه جذاب و جالب و خوب ثابت و همچنین مشخصی ندارد و همچنین تو نمی‌دانید که جهت یک پروژه ممکن می باشد چقدر درگیر باشید و همچنین در آن مدت چقدر خانواده و همچنین مخصوصا همسرتان اذیت می‌می شود. به همین دلیل من هم حس می‌کنم زمانی‌که یک هنرمند با هنرمند دیگر ازدواج می‌کند، آن درک متقابل در میان آنها وجود دارد.

فاهریه: من حتی در خانواده خودم هم بارها با آن مشکل برخورد کرده‌ام که به دلیل بی‌نظمی که در کارم وجود داشته، اعتراض کرده‌اند و همچنین من هم بارها جهت‌شان توضیح داده‌ام ولی واقعا درک آن مساله جهت آنها سخت می باشد.

بوراک: از طرف دیگر من حس می‌کنم آن همکار بودن یک ویژگی دیگر هم دارد و همچنین آن هم هم آن می باشد که می‌توانیم به همدیگر کمک کنیم. مشورت در کار ما یکی از مهم‌ترین مسائلی می باشد که می‌تواند به بهتر شدن کار کمک کند و همچنین قطعا هنگام و زمانی که همسر تو یکی از بهترین بازیگران جدید کشورتان باشد، دیگر مشکلی جهت مشاوره گرفتن ندارید.  (باخنده)

فاهریه: منظور از یکی از بهترین بازیگران جدید ترکیه، حتما من هستم دیگر؟!

بوراک: بله، دقیقا همینطور می باشد، همسر عزیزم.

زندگی بدون عشق

بوراک: به نظرم زندگی بدون عشق، زندگی پوچ و همچنین خسته‌کننده‌ای می باشد. آن عشق می‌تواند عشق بین مادر و همچنین فرزند باشد یا عشق میان خواهر و همچنین برادر و همچنین صرفا منظورم عشق بین زن و همچنین شوهر نیست. به نظرم هر انسانی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری دارد که در زندگی عاشق دیگران باشد و همچنین حداقل اطرافیان و همچنین خانواده خود را عاشقانه دوست داشته باشد. زندگی بدون عشق واقعا یک زندگی نابودشده می باشد.

فاهریه: در آن باره کاملا با بوراک موافقم و همچنین فکر می‌کنم عشق یکی از مسائل حیاتی در زندگی انسان‌هاست. حتی به نظرم انسان می‌تواند عاشق طبیعت یا عاشق شغلش باشد و همچنین همین عشق می‌تواند جهت انسان هدف و همچنین انگیزه ساخته یا ایجاد کند. اصولا تو هنگام و زمانی که در زندگی به چیزی عشق نورزید، پس هیچ هدفی نخواهید داشت و همچنین انگیزه‌ای ندارید که به‌خاطر آن هم تلاش کنید.

اختلاف سنی نزدیک

فاهریه: یکی از دوستانم چندوقت پیش به من گفت کاشکی همسری را جهت خودت انتخاب می‌کردی که اختلاف سنی بیشتری با تو داشت. برایم عجیب بود زیرا و به درستی که هرگز به آن موضوع فکر نکرده بودم. من و همچنین بوراک حدود ۲ سال شمسی اختلاف سنی داریم و همچنین برایم آن رقم هرگز مهم نبوده و همچنین نیست. اصلا چرا بایستی و حتما اختلاف سنی بین زن و همچنین شوهر تا آن مقدار و اندازه مهم باشد که بعضی‌ها به آن هم فکر می‌کنند.

730860 718 بازیگران جدید: بوراك اوزچویت و همچنین شوهر یا همسر خود، ستاره های جدید خاورمیانه

بوراک: به نظرم مهم آن می باشد که زن و همچنین شوهر با هم تعامل و همچنین تفاهم داشته باشند که خوشبختانه ما داریم. اتفاقا من هم بارها آن موضوع را دیده‌ام. من از فاهریه ۲سال بزرگتر هستم ولی رفتار و همچنین تفکرات فاهریه طوری می باشد که واقعا حس می‌کنم گاهی اوست که از من بزرگتر می باشد.

فاهریه: به دلیل اینکه عقل و همچنین هوش من رشد بیشتری داشته می باشد. (باخنده)

بوراک: دقیقا همینطور می باشد و همچنین من خودم به آن موضوع اعتراف می‌کنم.

تفریحی به نام شهربازی

بوراک: ما تفریحات مشترک بسیاری داریم زیرا و به درستی که علایق مشترک بسیاری داریم. از فیلم دیدنی و جذاب دیدن و همچنین ورزش کردن گرفته تا مسافرت و همچنین خرید کردن. ولی شاید جذاب و جالب‌ترین تفریح مشترک ما رفتن به شهربازی باشد. (باخنده)

فاهریه: چرا می‌خندی؟! آن هم یکجور تفریح می باشد، اتفاقا تفریح سالم و همچنین ساده‌ای هم محسوب می‌می شود و همچنین در دسترس همه شهروندان و مردم شهر می باشد. من از کودکی عاشق شهربازی بودم و همچنین هنوز هم هستم. شهربازی برایم یک حس نوستالوژی عجیبی دارد و همچنین هرگاه به شهربازی می‌روم، انگار به دوران کودکی‌ام سفر کرده‌ام و همچنین واقعا لذت می‌برم.


لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک