آخرین اخبار
خانه » تفریحی » چهرها: مصاحبه با ترلان پروانه، مدل ۹۴

چهرها: مصاحبه با ترلان پروانه، مدل ۹۴

مطلب: مصاحبه با ترلان پروانه، مدل ۹۴ در تاریخ ۲۸ December 2015 | 2:43 pm نشر یافته شده شده می باشد.
به نقل از ۸ ثانیه:

هفته نامه دیده بان – میسون کتان: در شهرستان شیراز بدنیا و همچنین در خانواده ای فرهنگی و همچنین هنرمند آمد، کارش از سه سالگی و همچنین با بازی در تیزرهای تبلیغاتی شروع شد و همچنین خیلی زود هم جذب برنامه جذاب و جالب و خوب های آموزشی شبکه جام جم و همچنین شبکه یک سیما شد.

بعد از بازی در مجموعه های تصویری و تلویزیونی خوش غیرت، جایزه پهناور و بزرگ، ۱۰۱ راه جهت ذله کردن پدر و همچنین مادرها و همچنین شبی از شب ها در سال شمسی ۱۳۸۳، در سال شمسی ۱۳۸۴ در پنج فیلم دیدنی و جذاب دغدغه، بالابند، زن بدلی، مادر صدامو می شنوی و همچنین چپ دست بازی کرد و همچنین رسما وارد سینما شد و همچنین حالا، در حالی که جدید و تو و تازه هفده سال شمسی دارد، بیش از شصت فیلم دیدنی و جذاب و همچنین سریال و همچنین تله فیلم دیدنی و جذاب را در کارنامه دارد. او در جشنواره فیلم دیدنی و جذاب کودک و همچنین نوجوان به خاطر بازی در فیلم دیدنی و جذاب «آهوی پیشونی سفید» برنده «پروانه زرین» به عنوان بهترین بازیگر دختر شد. با آن بازیگر جوون ولی باید توجه داشت پرتجربه در مورد سلیقه ها و همچنین البته راز زیبایی و همچنین جذابیت صحبت کردیم.

729129 455 چهرها: مصاحبه با ترلان پروانه، مدل 94


بعد از ۴ سال شمسی دوباره نیت و اراده مصاحبه با تو را داریم، ترلان سال شمسی ۹۰ از نظر شخصیتی، انتخاب کار، تجربه در بازی و همچنین… چقدر با مدل ۹۴ فرق می کند؟

از نظر کار با حساسیت بیشتری کارهایم را انتخاب می کنم، مسلما تجربه ام اکثرا و بیشتر شده و همچنین غیر از بازیگری فعالیت های هنری دیگه داشته ام که بی ارتباط با بازیگری نبوده و همچنین به نوعی تکمیل کننده بازیگری خواهند بود. نقطه مهم دیگر آنکه با کارگردانان مطرح و همچنین تیم حرفه ای کارکردم که اینها همه در رشد هنری من تاثیر به سزایی داشته اند.

کار آماده اکران دارید؟ و همچنین آیا در حال حاضر در پروژه جدیدی مشغول هستید؟

بله، دو تا کار سینمایی آماده اکران دارم و همچنین در حال حاضر در پیش تولید پروژه سینمایی جدیدم هستم.

می دانیم که تو آن روزها سخت مشغول درس خواندن هستید. آیا آن موضوع لطمه ای به کارتان نمی زند؟

از کودکی با آن مساله رو به رو بودم زیرا و به درستی که درس و همچنین ادامه تحصیل برایم اهمیت بسیاری دارد. از آن هم ابتدا با برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی که خانواده برایم داشتند با مشکل رو به رو نشدم و همچنین همین امر باعث شد من هم کارهایم را با برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی جلو ببرم و همچنین خداوند تبارک و تعالی را شکر تا حالا لطمه ای نزده می باشد.

729130 878 چهرها: مصاحبه با ترلان پروانه، مدل 94


می توانید دقیقا بفرمایید در چند کار تصویری و تلویزیونی و همچنین سینمایی بازی کرده اید؟

دقیقا شاید نتوانم بگویم ولی در دوران کودکی و همچنین اوایل، اکثرا و بیشتر کار قبول می کردم ولی باید توجه داشت در دو، سه سال شمسی اخیر با حساسیت بیشتری کار می پذیرم. در حدود ۵۰ کار سریالی، ۱۷ کار سینمایی و همچنین ۳ تئاتر کار کرده ام.

بازار تبلیغات هم که حسابی گرم شده، نظر تو در آن مورد چیست؟ در صورتی که پیشنهاد خوبی داشته باشید به آن هم فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنید؟

در فروش حرفه ای، تبلیغات حرف اول را می زند که خداوند تبارک و تعالی را شکر در کشور ما تبلیغات بجا و همچنین درست انجام می می شود. پیشنهادات بسیاری داشته ام ولی باید توجه داشت به آنها فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نکرده ام. فعلا که برنامه جذاب و جالب و خوب ای در آن باره ندارم.

با توجه به آنکه هر کسی چهره خود را بهتر از بقیه می شناسد، آیا در گریمی که گریمور انجام می دهد نظر هم می دهید؟

قبل از گریم شخصیت را آنالیز می کنم، با کارگردان و همچنین گریمور صحبت می کنیم و همچنین به یک پس نتیجه آن می شود که واحد می رسیم. درواقع گریم بایستی و حتما به نقش نزدیک باشد نه به چهره فرد! و همچنین کلا به نظر من گریم و همچنین لباس تاثیر بسیاری در شکل گیری نقش دارند.

قد تو به مرز ۱۷۰ رسیده (البته ماشاءالله) آیا همچنان نیت و اراده بلندتر شدن دارید؟

حالا حالاها وقت دارم… (با جذاب و جالب و خنده)

729131 328 چهرها: مصاحبه با ترلان پروانه، مدل 94


جهت مراقبت از پوست تان بعد از گریم اقدام ویژه ای می کنید؟

بله، صددرصد. قبل و همچنین بعد از گریم مراقبت می کنم. وسایل خاص جهت خودم دارم، از مرطوب کننده های خوب بهره بری و استفاده می کنم، کرم ضدآفتاب به روش مداوم می زنم و همچنین از همه مهم تر بخورهای طبیعی هم جهت پاکسازی بهره بری و استفاده می کنم.

زیبا بودن چقدر می تواند در پیشرفت بازیگرها تاثیر داشته باشد؟ آیا اصلا تاثیری دارد؟

زیبایی نسبی می باشد. پیشرفت بازیگرها به مسائل مهم تری بستگی دارد. به نظرم بهتر می باشد از جذابیت صحبت کنیم.

آیا تو جهت گریم از لوازم فردی یا شخصی بهره بری و استفاده می کنید؟ آیا اصلا آن کار رواج دارد؟

من وسایل و همچنین لوازم فردی یا شخصی ابتدایی و اولیه دارم، جهت بعضی از گریم های خاص که وسایل ویژه ای مستلزم و نیاز هست آنها را تهیه می کنم، نمی قدرت گفت آن کار دائما رواج دارد یا نه! ولی باید توجه داشت دیده ام که بعضی از بازیگران جدید از لوازم فردی یا شخصی خود جهت گریم بهره بری و استفاده می کنند.

نظرتان راجع به جراحی زیبایی چیست؟

من دوست ندارم که شعار بدهم، به نظرم گاهی عمل جراحی زیبایی جهت بعضی مهم می باشد، رفع اشکال و همچنین نقص در صورت یک فرد می تواند در روابط فرهنگی و اجتماعی او موثر باشد.

اتفاقی که جهت بینی تو افتاد چه بود؟ منظور آن هم شکستگی سال شمسی های قبل می باشد؟

بینی من در اسکیت شکست. با وجود آنکه فرد یا شخص اول در سطح استان در سرعت شده بودم، ولی باید توجه داشت یک لحظه برخورد من با یک مانع منجر به شکستگی گونه و همچنین بینی ام شد، به طوری که بینی ام از سه جا شکست و همچنین جهت جا انداختن بینی ام خیلی اذیت شدم.


لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک