آخرین اخبار
خانه » عکس » عکس: نصب پرچم داعش خود خوانده و همچنین خودکشی دختر ۱۸ ساله روی پل کرمانشاه! +تصاویر

عکس: نصب پرچم داعش خود خوانده و همچنین خودکشی دختر ۱۸ ساله روی پل کرمانشاه! +تصاویر

مطلب: نصب پرچم داعش خود خوانده و همچنین خودکشی دختر ۱۸ ساله روی پل کرمانشاه! +تصاویر در تاریخ ۲۸ December 2015 | 3:28 pm نشر یافته شده شده می باشد.
به نقل از ۸ ثانیه:

نصب پرچم داعش خود خوانده و همچنین خودکشی دختر ۱۸ ساله روی پل کرمانشاه!  آن روزها عکسی در رسانه های فرهنگی و اجتماعی نشر یافته شده میود که دارنده عکسی از پرچم گروهک ضد بشری و ترویستی تکفیری داعش خود خوانده می باشد که بر روی یک پل در کرمانشاه نصب شده و همچنین بر اساس آن تصویر ادعا می‌می شود، پرچم داعش خود خوانده جهت ساعاتی روی پلی در استان کرماشاه نصب شده […]مجله اینترنتی هشت ثانیه


iranstyle ir 435 عکس: نصب پرچم داعش خود خوانده و همچنین خودکشی دختر ۱۸ ساله روی پل کرمانشاه! +تصاویر


نصب پرچم داعش خود خوانده و همچنین خودکشی دختر ۱۸ ساله روی پل کرمانشاه! 

آن روزها عکسی در رسانه های فرهنگی و اجتماعی نشر یافته شده میود که دارنده عکسی از پرچم گروهک ضد بشری و ترویستی تکفیری داعش خود خوانده می باشد که بر روی یک پل در کرمانشاه نصب شده و همچنین بر اساس آن تصویر ادعا می‌می شود، پرچم داعش خود خوانده جهت ساعاتی روی پلی در استان کرماشاه نصب شده بود.

نصب پرچم داعش خود خوانده و همچنین خودکشی دختر ۱۸ ساله روی پل کرمانشاه! +تصاویر

iranstyle ir 251 عکس: نصب پرچم داعش خود خوانده و همچنین خودکشی دختر ۱۸ ساله روی پل کرمانشاه! +تصاویر

در توضیح آن عکس آورده شده «صبح روز یکشنبه پرچم داعش خود خوانده بر روی پل لب آب استان کرمانشاه به اهتزاز در آمد و همچنین اول بامداد پرچم توسط قوه انتظامی پایین آورده شد. هنوز فرد ویژه ای در آن ارتباط و رابطه دستگیر نشده. رسانه‌های تصویری و تلویزیونی در مورد اهتزاز آن پرچم سکوت نموده اند و همچنین هنوز خبری از آن هم را رسانه‌ای نکرده‌اند. بنا به ضبط دوربین‌های مداربسته اطراف پل، آن پرچم ساعت ۳ بامداد برافراشته شده می باشد».

واقعیت

ولی باید توجه داشت بررسی کردن ها حاکی از ان می باشد که آن موضوع به طرز مرموزی شایعه ای بیش نبوده و همچنین آن عکس متعلق به خودکشی یک زن می است و خواهد بود.در واقع نصب پرچم داعش خود خوانده در استان کرمانشاه صحت ندارد. تصاویر فوق نیز مرتبط می‌می شود به خودکشی نافرجام یک دختر ۱۸ ساله در کرمانشاه در سال شمسی قبل که تصاویر آن هم را در زیر دیدن می‌کنید:

iranstyle ir 197 عکس: نصب پرچم داعش خود خوانده و همچنین خودکشی دختر ۱۸ ساله روی پل کرمانشاه! +تصاویر

iranstyle ir 340 عکس: نصب پرچم داعش خود خوانده و همچنین خودکشی دختر ۱۸ ساله روی پل کرمانشاه! +تصاویر

گرداوری:هشت ثانیه

1389893957521 عکس: نصب پرچم داعش خود خوانده و همچنین خودکشی دختر ۱۸ ساله روی پل کرمانشاه! +تصاویر
لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک