آخرین اخبار
خانه » سلامت و زیبایی » سلامتی: چکار کنیم تا موها با سشوار آسیب نبیند؟

سلامتی: چکار کنیم تا موها با سشوار آسیب نبیند؟

مطلب: چکار کنیم تا موها با سشوار آسیب نبیند؟ در تاریخ ۳۰ August 2015 | 7:57 am نشر یافته شده شده می باشد.
به نقل از ۸ ثانیه:

ideal سلامتی: چکار کنیم تا موها با سشوار آسیب نبیند؟
مجله زندگی ایده آل:

چه کار کنم تا پنکیک روی صورتم بخوابد و همچنین در زدن آن هم تجربه و مهارت بالا پیدا کنم؟

اولین نکته‌ای که قبل از میکاپ بایستی و حتما به آن هم توجه داشت، آن می باشد که از چه برندهایی جهت آرایش صورت خود بهره بری و استفاده می‌کنید زیرا نوع برند لوازم آرایشی هم جهت سلامت پوست و همچنین هم جهت داشتن یک آرایش خوب خیلی زیاد تاثیرگذار می باشد. به همین خاطر به تو توصیه می‌کنم در صورتی که از برندهای نامرغوب بهره بری و استفاده می‌کنید، هرچه سریع‌تر آنها را کنار بگذارید. شاید لوازم آرایش‌های خوب با برندهای معتبر کمی هزینه‌بردار باشند ولی باید توجه داشت مهم آن می باشد که بعد از مدتی مشکل ویژه ای جهت‌تان به وجود نمی‌آورند. در زمان پنکیک زدن به مقدار پنکیکی که از روی ظرف برمی‌دارید، دقت کنید و همچنین فکر نکنید هرچه پودر اکثرا و بیشتر باشد، پوشانندگی‌اش هم بهتر می باشد؛ درستش آن می باشد که پودر روی پد، بایستی و حتما به مقدار و اندازه باشد. زیرسازی و همچنین نوع پوست هم می‌توانند در آن باره موثر باشند.

590110 675 سلامتی: چکار کنیم تا موها با سشوار آسیب نبیند؟

چه رنگ ابرویی جهت ابرو های تیره مناسب‌تر می باشد؟

ابروها برعکس بعضی موها خیلی رنگ‌پذیری‌شان سریع‌تر می باشد؛ به همین خاطر به افرادی که در منزل آن کار را انجام می‌دهند توصیه می‌می شود جهت جلوگیری از سوختگی پوست یا بد رنگ شدن ابروها، بهترین مدت ۵ دقیقه می باشد. در آن مدت کوتاه هم بهتر می باشد رنگ را بررسی کردن کنیم تا به رنگ دلخواه برسیم. نکته دیگر آن می باشد که رنگ ابرو بستگی بسیاری به رنگ پوست، رنگ موها و همچنین حتی سن فردی که آن کار را انجام می‌دهد، دارد؛ به عنوان مثال جهت موهای روشن بهتر می باشد رنگ ابروها دو درجه تیره‌تر باشند ولی جهت موهای تیره بهتر می باشد رنگ ابروها دو درجه روشن‌تر باشد. همچنین در صورتی که پوست روشن باشد و همچنین موها تیره، رنگ ابروی روشن با آن شرایط مناسب‌تر می باشد.

چه کنیم تا  ریشه مو با  سشوار آسیب نبیند؟

اول از همه سشوار بایستی و حتما حرارت مناسب داشته باشد و همچنین بهترین زاویه ۹۰ درجه با فاصله چندین سانتی‌متر می باشد. به همچنین و علاوه در صورتی که در کشیدن سشار تجربه و مهارت بالا دارید،  بهتر می باشد قبل از آن کار از سرم‌های مخصوص کریستال بهره بری و استفاده کنید ولی باید توجه داشت در صورتی که زیاد ماهر نیستید بعد از سشوار کشیدن کمی از آن روغن را به کف دست خود بریزید و همچنین روی موهای‌تان به آرامی بکشید.

آیا مژه‌های تکی  جهت اکستنشن بهتر خواهند بود یا یک دست؟

آن هم‌روش که می‌دانید در صورتی که از مژه‌های تک‌تک بهره بری و استفاده می شود بهتر می باشد، زیرا هم طبیعی‌تر خواهند بود و همچنین هم ماندگاری بیشتری دارند. ولی باید توجه داشت تو بایستی و حتما به کار و همچنین محصولات آرایشگاهی فردی که به آن هم رفت و آمد و مراجعه می‌کنید مطمئن باشید، زیرا چسب‌های نامرغوب ممکن می باشد باعث ریزش مژه‌ها شوند ولی باید توجه داشت در مقابل در صورتی که کیفیت مواد خوب باشد آن اتفاق کمتر رخ می‌دهد.

590109 385 سلامتی: چکار کنیم تا موها با سشوار آسیب نبیند؟

جهت تاتو ابرو، هاشور بهتر می باشد یا تاتو یکدست؟

تاتوهای هاشورزده آن هم هم با هاشورهای ظریف، طبیعی‌تر خواهند بود و همچنین امروزه متقاضیان بسیاری دارند ولی باید توجه داشت تاتو به صورت یکدست ماندگاری بیشتری نسبت به هاشور دارد. با آن حال ناگفته نماند نوع رنگی که جهت آن کار بهره بری و استفاده می‌می شود هم در آن مورد نقش بسزایی دارد.

چه مدل مویی جهت صورت‌های گرد و همچنین توپر بهتر می باشد؟

افرادی که صورت گرد دارند بهتر می باشد از فرق وسط بهره بری و استفاده نکنند، زیرا گردی صورت‌شان اکثرا و بیشتر نمایان می‌می شود و همچنین به همچنین و علاوه دادن موها به سمت بالا هم زیاد توصیه نمی‌می شود؛ پس تنها مدل فرقی که جهت صورت‌های گرد مناسب‌ می باشد، فرق کج می باشد.
 
آیا سایه جهت کوچک‌تر شدن چانه‌ها موثر می باشد؟

بله، روش سایه زدن می‌تواند موثر باشد. آن روش با کرم پودرهای مخصوص گریم انجام می‌می شود ولی باید توجه داشت نکته بعدی آن می باشد که جهت کوچک‌تر نشان دادن چانه‌ها بایستی و حتما کناره‌های آن هم را روشن‌تر و همچنین خود چانه را تیره کنیم. آن روش در کوچک‌تر نشان دادن آن قسمت از صورت کمی موثر می باشد.


لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک