آخرین اخبار
خانه » عکس » جذاب و دیدنی: کلاهبرداری شیادی آن پسر جوون با خبر دروغ! +عکس

جذاب و دیدنی: کلاهبرداری شیادی آن پسر جوون با خبر دروغ! +عکس

مطلب: کلاهبرداری شیادی آن پسر جوون با خبر دروغ! +عکس در تاریخ ۲۷ December 2015 | 4:06 pm نشر یافته شده شده می باشد.
به به گفته ۸ ثانیه:

کلاهبرداری شیادی آن پسر جوون با خبر دروغ!  کلاهبردار شیادی که با مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده از نگرانی والدین و همچنین علاقه قلبی انها به فرزندانشان  مبالغ میلیونی را با بهره بری و استفاده از تلفن همراهش به شیوه ای کثیف اخذ میکرد دستگیر شد . توصیه میشود قبل از واریز هرگونه وجه در تماسهای تلفنی از هویت صاحب حساب بانکی […]مجله اینترنتی هشت ثانیه


1561377509 جذاب و دیدنی: کلاهبرداری شیادی آن پسر جوون با خبر دروغ! +عکس


کلاهبرداری شیادی آن پسر جوون با خبر دروغ! 

کلاهبردار شیادی که با مضر و همچنین بد بهره بری و استفاده از نگرانی والدین و همچنین علاقه قلبی انها به فرزندانشان  مبالغ میلیونی را با بهره بری و استفاده از تلفن همراهش به شیوه ای کثیف اخذ میکرد دستگیر شد .

توصیه میشود قبل از واریز هرگونه وجه در تماسهای تلفنی از هویت صاحب حساب بانکی مطلع شوید . ماجرا ازین قرار بود که به به گفته پارسناز در تاریخ ۸ آبان امسال فردی با رفت و آمد و مراجعه به کلانتری ۱۹۰ مجیدیه به مأمورین اعلام کرد : “فرد ناشناسی به عنوان فرزند بنده با همسرم تماس گرفت و همچنین مدعی شد که به علت تصادف در بیمارستان می باشد ؛ نهایتا به بهانه هزینه بیمارستان ، مبلغ ۳ میلیون تومان را به حساب فردی ناشناس واریز کردیم ولی باید توجه داشت بعد از تماس با پسرم متوجه شدم که او همچنین هیچ تصادف رانندگی نداشته می باشد”.

پرونده در اداره چهاردهم پلیس آگاهی تهران پهناور و بزرگ:

پرونده ای با موضوع کلاهبرداری ساخته یا ایجاد شد و همچنین به دستور دادیار شعبه پنجم دادسرای ناحیه ۴ تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره چهاردهم پلس آگاهی تهران پهناور و بزرگ قرار گرفت .

اظهارات مالباخته:

شاکی که ضرری ۳ میلیونی دیده بود بعد از حضور در اداره چهاردهم پلیس آگاهی تهران پهناور و بزرگ ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : در ساعت ۱۶:۰۰ مورخه ۰۸/۰۹/۱۳۹۴ بهمراه همسرم جهت خرید کاغذ دیواری در خیابان ۱۶ متری بودیم که گوشی تلفن همراه همسرم زنگ خورد ؛ فردی یا شخصی تحت عنوان یکی از فرزندانم ، مدعی شد که تصادف کرده و همچنین در بیمارستان … بستری می باشد و همچنین شدیدا مستلزم و نیاز به پول دارد تا هرچه سریع تر اقدامات درمانی اش آغاز می شود . در آن هم شرایط ، در حالیکه من و همچنین همسرم به علت شنیدن خبر ناگهانی تصادف فرزندمان در اوضاع روانی مناسبی قرار نداشتیم ، بلافاصله از طریق دستگاه خودپرداز مبلغ ۳ میلیون تومان را به شماره حسابی واریز کردیم که تصور می کردیم متعلق به پزشک معالج فرزندمان می باشد ؛ بلافاصله بعد از واریز پول به حساب ، بهمراه همسرم به سمت بیمارستان حرکت کردیم”.

کلاهبرداری شیادی آن پسر جوون با خبر دروغ! +عکس

%name جذاب و دیدنی: کلاهبرداری شیادی آن پسر جوون با خبر دروغ! +عکس

مالباخته در خصوص نحوه کلاهبرداری نیز به کارآگاهان گفت : “بعد از واریز پول ، در حالیکه بهمراه همسرم به سمت بیمارستان به راه افتاده بودیم ، جهت اطلاع دادن خبر واریز پول به حساب پزشک بیمارستان ( پزشک معالج فرزندمان ) با شماره تلفن همراه پسرم تماس گرفتم ولی باید توجه داشت در کمال تعجب او همچنین عنوان داشت که در محل کارش حضور دارد و همچنین هیچ تصادف رانندگی نداشته می باشد !! بلافاصله با بیمارستان … تماس گرفته و همچنین در خصوص حسابی که تحت عنوان پزشک بیمارستان پول به حسابش واریز کرده بودم پیگیر شدم که عنوان شد که فردی یا شخصی با آن هم مشخصات در کادر علم پزشکی جدید بیمارستان حضور ندارد ؛ در ادامه با شماره تلفنی که با آن هم به تلفن همراه همسرم زنگ زده بودند تماس گرفتم ولی باید توجه داشت کسی پاسخگوی تماس هایم نبود ”.

دستگیری متهم پرونده:

با توجه به شیوه و همچنین شگرد کلاهبرداری ، کارآگاهان اداره چهاردهم با بررسی کردن تراکنش اقتصادی و مالی حساب اعلامی به مالباخته اطلاع پیدا کردند که در شهرستان اشتهارد ، در چندین نوبت از حساب مذکور پول برداشت شده می باشد ؛ در ادامه و همچنین با انجام اقدامات پلیسی ، کارآگاهان موفق به شناسایی مجرم سابقه دار جوانی بنام مهدی شدند که اولین بار در سن کمتر از ۱۸ سالگی به اتهام کلاهبرداری دستگیر شده بود.

با شناسایی محل سکونت مهدی . م ( ۱۸ ساله ) در شهرستان اشتهارد ، کارآگاهان اداره چهاردهم پلیس آگاهی تهران پهناور و بزرگ در مورخه ۲۵/۰۹/۱۳۹۴ به آن محل رفت و آمد و مراجعه کردند ولی باید توجه داشت مهدی با اطلاع از حضور کارآگاهان اقدام به گریز و فرار از طریق پشت بام می کند که طی تعقیب و همچنین گریز در پشت بام ساختمان های محل ، نهایتا مهدی دستگیر و همچنین در بازرسی از مخفیگاهش بیش از ده دستگاه گوشی تلفن همراه بهمراه دهها سیم کارت کشف و همچنین توقیف می می شود .

اعتراف صریح به کلاهبرداری:

آن پسر ۱۸ ساله با نام ” مهدی . م “بعد از انتقال به اداره چهاردهم پلیس آگاهی صراحتا به کلاهبرداری به شیوه و همچنین شگرد فوق اعتراف و همچنین عنوان نمود که اطلاعات مرتبط به افراد خانواده مالباختگان را در شرایطی که آنها با شنیدن خبر ناگهانی تصادف افراد خانواده شان در اوضاع روانی مناسبی قرار نداشتند ، به دست می آورده و همچنین عابر بانک ها نیز توسط شوهرخاله اش بنام بهروز تهیه و همچنین در اختیار او همچنین قرار گرفته می باشد .

با معرفی بهروز . ت ( ۳۴ ساله ) از سوی متهم اصلی پرونده ، بهروز نیز دستگیر و همچنین تحقیقات صراحتا به تهیه کارت های عابر بانکی متعلق به اشخاص متنوع و گوناگون و مختلف اعتراف و همچنین عنوان داشت که کارت ها را بعد از تهیه در اختیار مهدی قرار داده می باشد .

سرهنگ کارآگاه محمدرضا ذاکر استقامتی ، دست یار مبارزه با جعل و همچنین کلاهبرداری پلیس آگاهی تهران پهناور و بزرگ ، با اعلام آن خبر گفت : ” با توجه به اعتراف صریح متهم اصلی پرونده به تعدد کلاهبرداری های مشابه و همچنین به جهت شناسایی سایر شکات و همچنین مالباختگان ، متهم با قرار قوانین و قانونی و همچنین جهت شناسایی سایر شکات و همچنین مالباختگان در اختیار اداره چهاردهم پلیس آگاهی تهران پهناور و بزرگ قرار گرفته می باشد ؛ همچنین با توجه به سوابق متهم اصلی پرونده در ارتکاب جرایم مرتبط با کلاهبرداری و همچنین به جهت شناسایی سایر جرایم و همچنین شکات احتمالی ، دستور نشر بدون پوشش تصویر او همچنین از سوی مقام محترم قضایی صادر شده لذا از کلیه شکات و همچنین مالباختگانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند دعوت می می شود تا جهت پیگیری شکایات خود به نشانی اداره چهاردهم پلیس آگاهی تهران پهناور و بزرگ در خیابان وحدت اسلامی رفت و آمد و مراجعه نمایند “.

گرداوری:هشت ثانیه

1389893957521 جذاب و دیدنی: کلاهبرداری شیادی آن پسر جوون با خبر دروغ! +عکس
لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک