آخرین اخبار
خانه » ازدواج و زناشویی » همسران: در آن موارد به روانشناس رفت و آمد و مراجعه کنید

همسران: در آن موارد به روانشناس رفت و آمد و مراجعه کنید

مطلب: در آن موارد به روانشناس رفت و آمد و مراجعه کنید در تاریخ ۲۷ December 2015 | 11:38 am نشر یافته شده شده می باشد.
به به گفته ۸ ثانیه:

روزنامه کسی که عضو شهر است: آغاز زندگی مشترک، یکی از موقعیت‌های دشواری می باشد که مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد هر فردی در آن باره اطلاعات کافی به دست آورد. جدای از مواقعی که هر کدام از ما دچار مشکل شده و همچنین احساس مستلزم و نیاز می‌کنیم تا با روانشناس یا مشاور تماس گرفته و همچنین از کمک‌های تخصصی او بهره‌مند شویم.

 موقعیت‌هایی وجود دارد که بهتر می باشد در راستای پیشگیری از بروز معظلات و مسائل و مشکلات، قرار ملاقاتی با روانشناس داشته یا با شرکت در کارگاه آموزشی سطح اطلاعات خود را بالا ببریم.

 در آن مطلب نیت و اراده داریم تا ١٠ موقعیتی را که به صورت معمول رفت و آمد و مراجعه به روانشناس می‌تواند از بروز معظلات و مسائل و مشکلات تا حد بسیاری جلوگیری کند و همچنین در ارتباط و رابطه با آن موضوعات کمک کند یا داشتن مسائل را کاهش دهد، به تو معرفی کنیم.

 با ذکر آن نقطه که آن موقعیت‌ها به خودی خود آسیب‌رسان نیستند و همچنین رفت و آمد و مراجعه به روانشناس در آن شرایط بیش از همه به منظور پیشگیری از بروز معظلات و مسائل و مشکلات بعدی می باشد.

١ بلوغ و همچنین دوران نوجوانی

735436 825 همسران: در آن موارد به روانشناس رفت و آمد و مراجعه کنید

آنکه تو فرزندتان در سن بلوغ باشد یا خودتان در حال طی کردن آن دوران حساس هستید، تفاوتی ندارد، کسب اطلاعات درست و همچنین کامل در ارتباط و رابطه با آن دوران می‌تواند کمک بزرگی جهت تو بوده و همچنین احتمال بروز مشکل را کاهش دهد.

٢ شکست در روابط صمیمانه

735437 372 همسران: در آن موارد به روانشناس رفت و آمد و مراجعه کنید

به صورت کلی در زمانی که ما در زندگی در هر باره‌ای دچار شکست می‌شویم، مستلزم و نیاز به کمک داریم تا بتوانیم خودمان را پیدا کنیم و همچنین به بازسازی دوباره زندگی خود بپردازیم ولی باید توجه داشت شاید شکست در روابط صمیمانه و همچنین به اصطلاح شکست عشقی حساسیت بیشتری دارد.

 نقطه مهمی که بایستی و حتما به آن هم توجه داشته باشیم یادگیری تجربه و مهارت بالا‌هایی می باشد که بتواند احتمال بروز شکست را جهت ما کاهش داده یا در صورت بروز چنین اتفاقاتی آسیب‌پذیری ما را کم کند.

٣ انتخاب همسر

735438 992 همسران: در آن موارد به روانشناس رفت و آمد و مراجعه کنید

خوشبختانه آن روزها تعداد افرادی که ترجیح می‌دهند تا در باره انتخاب همسر از تجربه مشاوران و همچنین روانشناسان بهره بری و استفاده کنند، رو به افزایش می باشد. نقطه مهمی که بد نیست بدانید آن می باشد که جهت شرکت در کارگاه‌های انتخاب همسر که توسط بعضی مهندسین و متخصصین برگزار می‌می شود، مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری نیست تو نامزد کرده یا موردی خاص را جهت ازدواج در نظر گرفته باشید، بلکه می‌توانید پیش از وارد شدن جدید به بحث انتخاب همسر، با شرکت در آن برنامه جذاب و جالب و خوب‌های آموزشی، با معیارهایی که مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد در نظر داشته باشید، آشنا شوید.

۴ آغاز زندگی مشترک

آغاز زندگی مشترک، یکی از موقعیت‌های دشواری می باشد که مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد هر فردی در آن باره اطلاعات کافی به دست آورد. آشنایی زنان از دنیای مردان و همچنین نیز برعکس، از مهم‌ترین موضوعاتی می باشد که مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد همسران جوون در آن هم باره اطلاعاتی به دست آورند.

 یادمان باشد‌، قسمت و بخش بسیاری از اختلافات جنسی و زناشویی به خاطر ناآشنایی همسران با ویژگی‌های جنس مقابل و همچنین البته آشنا نبودن با تجربه و مهارت بالا‌های مورد مستلزم و نیاز در زندگی مشترک می باشد. البته یکی دیگر از ضرورت‌های آغاز زندگی مشترک، آشنایی با تجربه و مهارت بالا‌های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری در باره روابط زناشویی و جنسی و زناشویی و جنسی می باشد.

۵ بچه‌دار شدن و همچنین فرزندپروری

735439 272 همسران: در آن موارد به روانشناس رفت و آمد و مراجعه کنید

تربیت فرزند در آن دوران می‌تواند دشواری‌های بسیاری داشته باشد. از طرفی بعد از بچه‌دارشدن ارتباط و رابطه همسران نیز دچار نوسان می‌می شود. آشنایی نداشتن با مدیریت مسائل پیش آمده در ارتباط و رابطه همسران و همچنین البته آگاهی نداشتن از تجربه و مهارت بالا‌های فرزندپروری می‌تواند تجربه شیرین بچه‌دار‌شدن را به تجربه‌ای استرس‌زا و همچنین ناخوش و غمگین‌کننده تغییر پیدا کردن کند.

 یادمان باشد صرف انرژی جهت آشنایی با تجربه و مهارت بالا‌های فرزندپروری یک سرمایه‌گذاری می باشد که البته پس نتیجه آن می شود که آن هم نیز خیلی زود نمایان خواهد شد.

۶ انتخاب رشته تحصیلی و همچنین کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل

آشناشدن با استعدادها و همچنین توانمندی‌های فردی یکی از اهدافی می باشد که مشاوره‌های شغلی می‌تواند در اختیار فرد بگذارد. البته قدم اول در انتخاب کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل شاید انتخاب صحیح رشته تحصیلی در دبیرستان و همچنین سپس دانشگاه باشد.

 با توجه به افزایش و همچنین فراوانی رشته‌ها و همچنین البته اهمیتی که تمایل و همچنین توانایی‌های فردی در آن باره بر عهده دارد، بهره‌گرفتن از دانش روانشناسان می‌تواند کمک کند تا انتخاب بهتری داشته باشیم.

٧  به سوگ نشستن جهت نزدیکان

735440 544 همسران: در آن موارد به روانشناس رفت و آمد و مراجعه کنید

از دست دادن نزدیکان و همچنین تجربه داغدیدگی، یکی دیگر از موقعیت‌های دشوار زندگی می باشد. بهره بری و استفاده از تجربه مهندسین و متخصصین در آن موقعیت‌های دشوار می‌تواند کمک کند تا بهتر از آن مرحله عبور کرده و همچنین عوارض کمتری را تجربه کنیم. توجه داشته باشید که غمگین شدن ولو به صورتی خیلی زیاد شدید، به خودی خود از نظر روانشناختی مشکل تلقی نمی‌می شود، بلکه جهت نمونه، طولانی‌شدن دوره سوگ و همچنین تغییرات نظام باورهاست که می‌تواند نشان‌دهنده لزوم مشاوره با روانشناسی باشد.

٨ تغییرات میانسالی

دوران میانسالی همراه با تغییراتی می باشد که در صورت به کار بستن شیوه‌های مدیریتی صحیح، می‌تواند عوارضی را به دنبال داشته باشد و همچنین سلامت روان را با مخاطراتی روبه‌رو سازد.

به صورت معمول بسیاری از اشخاص در آن دوره سنی تصور می‌کنند دیگر به سنی رسیده‌اند که بایستی و حتما خودشان از عهده تمامی مسائل برآمده و همچنین از دیگران و همچنین به‌ویژه جوون‌ترها کمک نگیرند ولی باید توجه داشت خوب می باشد به آن نقطه توجه داشته باشیم که آگاهی پیدا کردن و یافتن از تغییرات آن دوران، خود قدم خیلی زیاد مهمی در پیشگیری از معظلات و مسائل و مشکلات احتمالی می باشد.

٩ ازدواج فرزندان

آنکه جوانان در زمان انتخاب همسر و همچنین ازدواج به روانشناس رفت و آمد و مراجعه کنند، تا حد بسیاری امر پذیرفته‌شده‌ای می باشد ولی باید توجه داشت واقعیت آن می باشد که به نظر می‌رسد جهت تکمیل کار مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد تا والدین همسران جوون نیز در زمان ازدواج آنها از سرویس ها و خدمات روانشناسی بهره بری و استفاده کنند.

 آن مستلزم و نیاز را بیش از هر چیزی آمار شکایت از خانواده‌ها بابت دخالت در زندگی همسران نشان می‌دهد. درواقع در کشور ما یکی از دلایل مهم طلاق، دخالت خانواده‌ها عنوان می‌می شود و همچنین چه بهتر که خانواده‌ها جهت پیشگیری از بروز مشکل از سرویس ها و خدمات تخصصی بهره بگیرند.

١٠ طلاق

735446 688 همسران: در آن موارد به روانشناس رفت و آمد و مراجعه کنید

یکی از دشوارترین موقعیت‌ها جهت هر فردی می‌تواند زمانی باشد که زندگی مشترک او به شکست می‌انجامد. هر چند سرویس ها و خدمات روانشناسی می‌تواند از بروز بسیاری از طلاق‌ها، به شرط بهره بری و استفاده صحیح و همچنین بهنگام از آن سرویس ها و خدمات جلوگیری کند ولی باید توجه داشت به هر صورت بخشی از طلاق‌ها اجتناب‌ناپذیرند.

 نقطه مهم آن می باشد که طلاق اگرچه به معنای پایان پیدا کردن و یافتن زندگی مشترک می باشد ولی باید توجه داشت پایان زندگی فردی اشخاص نبوده و همچنین آنها حق دارند بعد از طلاق نیز از زندگی خود لذت برده و همچنین انتخاب‌های غیره ای جهت زندگی خود داشته باشند.


لینک منبع

سوپروب close
خرید بک لینک