آخرین اخبار
خانه » مقالات » معرفی بازی های رایانه ای دخترانه خوشگل

معرفی بازی های رایانه ای دخترانه خوشگل

معرفی بازی های رایانه ای دخترانه

Free Downlaod Games The sims 31 معرفی بازی  های رایانه ای دخترانه خوشگل
عکس دختر خوشگل ایرانی
۲۰ سال پیش، یک قانون آسان در بازی‌های رایانه ‌ای وجود داشت: دخترها گیم فیلم دیدنی یی رایانه ‌ای رفیق ندارد.

به نقل از همشهری آنلاین، اما استثناهایی نیز بود، ولی به آنها که نمی‌شود تکیه کرد. نیز اکنون وضع تفاوت کرده و بسیاری از دخترها به بازی‌های فیلم زیبا یی و رایانه ‌ای روی آورده‌اند و این‌که دختر مشغول گیم رایانه ‌ای باشد چندان عجیب نیست.

پس می‌توانید پرسید که بهترین بازی‌های فیلـم یی برای دخترها چیست؟ در این‌جا نبرخی می‌اندازیم به چند بازی‌ مناسب و مورد علاقه دخترها.

Sims: چنانچه بخواهیم ملاک اعتیاد به گیم را در نظر بگیریم، بازی سیمس برای دخترها، مثل گیم «ورلد آو وارکرافت» برای پسرهاست. همه‌چیز این بازی در باره‌ آدم ‌ها روابط آنها با نیز است. در این گیم از تفنگ، کشت‌وکشتار و واکنش سریع خبری نیست. در عوض در این گیم شاهد چیزهایی از قبیل محبت نظم و ترتیب هستیم. کیفیت تهیه این گیم هم حرف ندارد.

Mario kart: دخترها این بازی را بسیار رفیق دارند، نشانه‌اش هم این‌که این بازی در تمام کنسول‌های نینتندو، بیشترین فروش را داشته است اما سهم عمده‌ای از این فروش به دخترها تعلق دارد.با تذکر به اطلاعاتی که از طرف Nintendo منتشر شده است، فروش گیم محبوب این مجموعه ، یعنی Mario Kart 8 از نسخه ی قبلی سریع تر بوده است. این شرکت توانسته در ۳ روز نخست فروش خود بیش از ۴۵۰,۰۰۰ نسخه Mario Kart 8، تنها در آمریکای شمالی به فروش برساند.

نسخه ی قبلی این بازی، یعنی Mario Kart 7 در همین بازه ی زمانی موفق به فروش ۲۵۰,۰۰۰ ورژن شده بود. ضروری به ذکر است که این بازی توانسته در مدتی کوتاه، فروش کنسول Wii U را ۴۱۰% بالاتر ببرد. در مقایسه باید اشاره کرد که بازی Mario Kart 7 توانسته بود فروش کنسول Nintendo ۳DS را به میزان ۲۴۰% ارتقا بدهد.

David Gibson در رابطه با همین مساله در توئیتر نوشت: “آنالیزور های ما توانستند میزان فروش بازی Mario Kart 8 در کشور آمریکا را تخمین بزنند. این گیم توانسته ۴۵۰۰۰۰ نسخه در طی سه روز نخست منتشر شدن فروش نماید .”

پیش از این دو بازی Mario Kart 7 و Super Mario 3D Land توانسته بودند تاثیر بسیاری در فروش کنسول Nintendo ۳DS بگذارند این کنسول را از یک کنسول شکست خورده به یک کنسول محبوب تبدیل کنند. اما باید اشاره کرد که کم شدن قیمت این کنسول هم توانست به فروش آن کمک کند. با تذکر به محبوبیت سری گیم های Mario می توان مطمئن بود که کنسول Wii U از شکست نجات پیدا خواهد کرد.

در آمار دیگری که اخیرا منتشر شده است، فروش کنسول Wii U در کشور انگلستان، بعد از معرفی Mario Kart 8، به میزان ۶۶۶% افزایش پیدا کرده است.

Katamary damacy: این بازی ساده‌ سه‌بعدی و پر از سرگرمی است: شما باید توپ نقره‌ای را در این گیم در شهر بگردانید. واقعا ً گیم دوست‌داشتنی‌ای است.آیا این صدا را شما هم می‌شنوید؟ صوت جذاب با آن لحن گیرا که وقت ی بازی اجرا‌ می‌شد، گوش هر کسی را نوازش می‌کرد‌؟ ممکن است نصف روز صوت ملودی‌های بازی را در ذهن خود بشنوید و یاد محیط‌های زیبا ی بازی از صوت آرام پای گربه‌ها تا سایه‌های زیبا نرم درخت‌های گیلاس بیافتید. Katamary Damacy یکی از آن بازی‌هایی بود که نمی‌توان آن را در سبک یا ردیف معین و میعنی قرار دارد با آن محیط‌های گیرا و ، هنوز مثالی برای مقایسه با این بازی وجود ندارد. موسیقی ‌های ملودی‌های گیم به قدری شاهکار بودند که علاوه بر جوایزی که سال ۲۰۰۴ گرفتند، هنوز زیبا هستند و گوش کردن به آن‌ها بدون شک لذت بخش خواهد بود.

WII Fit: یکی از استرس ‌های همیشگی خانم‌ها، حفظ وزن و تناسب اعضا است. شرکت نینتندو با ترکیب این استرس خانم‌ها با قواعد بازی‌های فیلم زیبا یی توانسته ‌ بازی‌ای ارائه نماید که خانم‌ها بتوانند این دغدغه‌ را با کنسول بازی‌هایشان شریک شوند.

Farmville: در این بازی شما صاحب یک مزرعه هستید باید از آن در مساوی دیگر مزارع شهر، دفاع بکنید آن را گسترش دهید. دخترهای بسیاری هستند که بیشتر از این‌که نگران باغچه‌ واقعی خانه‌شان باشند، دغدغه مزرعه‌ مجازی خود را در این گیم دارند و برای آن زمان می‌گذارند.یک گیم فوق العاده زیبا ی دیگر از استودیوی بازیسازی Zynga در سبک گیم های مزرعه داری و استراتژیک ویژه سیسـتم علت آندروید است که با آن می توانید تجربه ای نو مفرق از گیم های مدیریت مزرعه را در دستگاه به ارمغان آورده ساعت ها خود را سرگرم سازید! این گیم با عنوان “چه ۳۰ ثانیه داشته باشید چه ۳۰ دقیقه ؛ مزرعه را سریع بسازید!” در پلی استوری عرضه گردیده در آن شما در نقش رئیس مزرعه باید با کاشت برداشت محصولات ، مدیریت مزرعه، ایجاد وسائل های مختلف غیره به رونق مزرعه ی شخصی خودتان بپردازید و با به دست آوردن جمع اوری پول به گسترش مزرعه یاری کنید.

گیم نسبت به اندازه بسیار کم خود دارای گرافیکی عالیست در شما قادر خواهید بود به دو صورت مختلف آفلاین آنلاین به بازی بپردازید ؛ در حالت افلاین برای مزرعه ای شگفت انگیز را بسازید و در حالت آنلاین با کاربران فیسبوکی و دوست ها به رقابت بپردازید.

سوپروب close
خرید بک لینک