آخرین اخبار
خانه » مقالات » اخبار جالب در مورد ده ستاره پردرآمد جهان !

اخبار جالب در مورد ده ستاره پردرآمد جهان !

نشریه معتبر فوربس فهرستی تازه از پردرآمدترین چهره‌های سرشناس جهان منتشر کرده است. شماری از این ستارگان از جهان ورزش بوده‌اند شماری دیگر هم از عالم آهنگ جهان ی فیلم زیبا و سینما.
32509.5cbde0f01bf8e1a669c1dc28bffbf3de اخبار جالب در مورد ده ستاره پردرآمد جهان !
اخبار جالب
نشریه معتبر فوربس فهرستی تازه از پردرآمدترین چهره‌های سرشناس جهان منتشر کرده است. شماری از این ستارگان از جهان ورزش بوده‌اند شماری دیگر نیز از عالم موسیقی و جهان ی فیلم جذاب سینما.

فلوید می‌ودر (آمریکا)، ۳۰۰ میلیون دلار
نشریه معتبر فوربس فهرستی تازه از پردرآمدترین سلبریتی‌ها یا چهره‌های سرشناس ۱۲ ماه قدیم منتشر کرده است. به نوشته این نشریه فلوید می‌ودر، مشت‌زن مشهور آمریکایی در طول یک سال قدیم ۳۰۰ میلیون دلار درآمد داشته از این لحاظ دیگر چهره‌های سرشناس جهان را پشت سر گذاشته است. این مشت‌زن حرفه‌ای آمریکایی در همه ۴۷ مسابقه‌ای که تهم اکنون برگزار کرده ، شکست‌ناپذیر بوده است.

مانی پاکیائو (فیلیپین)، ۱۶۰ میلیون دلار
در ماه مه سال جاری میلادی بود که فلوید می‌ودر (راست) در دوئلی که به نبرد قرن شهرت یافته، مانی پاکیائو (چپ) را در رینگ شکست داد. طبق فهرست نشریه فوربس، مانی پاکیائو با کسب ۱۶۰ میلیون دلار در رتبه دوم رده‌بندی پردرآمدترین چهره‌های سرشناس جهان در ۲ ماه قدیم قرار دارد. بسیاری از فیلیپینی‌ها پاکیائو را به‌رناراحتی شکستش مقابل می‌ودر اسطوره ملی می‌دانند.

کیتی پری (آمریکا)، ۱۳۵ میلیون دلار
پردرآمدترین چهره‌ هنری ۱۲ ماه قدیم کیتی پری، خواننده و بازیگر محبوب آمریکایی است که میزان درآمد او بر ۱۳۵ میلیون یورو بالغ می‌شود. او تا کنون جوایز بسیاری دریافت کرده نامش در سال‌های قدیم در فهرست پردرآمدترین زنان عالم موسیقی قرار داشته است. کیتی پری نه تنها یکی از پردرآمدترین که از پرفروش‌ترین ستارگان موزیک محسوب می‌شود.

گروه وان دایرکشن (بریتانیا)، ۱۳۰ میلیون دلار
گروه پاپ وان دایرکشن که در سال ۲۰۱۰ کار را شروع کرده ، با کسب ۱۳۰ میلیون دلار درآمد در طی ۱۲ ماه قدیم رتبه چهارم فهرست فوربس به اختصاص داده است. این گروه تا کنون چهار آلبوم به انتشار رسانده و توانسته ‌است جوایز موسیقی بسیاری را هم شکار نماید . ناگفته نماند که وان دایرکشن از گروه‌هایی بود که در مراسم پایانی بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن به روی صحنه رفت.

هاوارد اشترن (آمریکا)، ۹۵ میلیون دلار
هاوارد اشترن، مجری گوینده رادیویی مشهور در رتبه پنجم فهرست فوربس جای گرفته است. او که یکی از چهره‌های سرشناس جهان ی رسانه‌ها به شمار می‌رود، در طی ۱۲ ماه قدیم ۹۵ میلیون دلار درآمد داشته است. اشترن نزدیک به سه دهه است که در این عرصه کار دارد از هواداران پرشماری برخوردار است.

گارث بروکس (آمریکا)، ۹۰ میلیون دلار
رده‌ ششم فهرست فوربس را گارث بروکس به اختصاص داده است. درآمد این خواننده محبوب سبک موسیقی کانتری در دوازده ماه قدیم بر ۹۰ میلیون دلار بالغ شده است. او از سال ۱۹۸۹ به این سو در عرصه موسیقی کار دارد افزون بر آلبوم‌های زیاد جوایز بسیاری نیز به دست آورده است، از عبارت دو جایزه گرمی ۱۸ جایزه آکآدم ی موزیک کانتری.

جیمز پترسون (آمریکا)، ۸۹ میلیون دلار
در رده‌ هفتم فهرست فوربس نویسنده جای گرفته است: جیمز پترسون،نویسنده‌ی مشهور آمریکایی خالق آثار پرفروش جنایی. بر طبق شماری از آثار او نیز تا کنون فیلـم ساخته شده است، از عبارت “دختران را ببوس”. این نویسنده ۶۸ ساله در طی ۱۲ ماه قدیم ۸۹ میلیون دلار درآمد داشته است.

رابرت داونی جونیور (آمریکا)، ۸۰ میلیون دلار
رابرت داونی جونیور که در صف ستارگان پرطرفدار هالیوود قرار دارد، در سال قدیم ۸۰ میلیون دلار درآمد کسب کرده در رتبه هشتم فهرست فوربس جای گرفته است. فیلـم “انتقام‌جویان: عصر اولتران” تازه‌ترین فیلم جذاب این ستاره هالیوود است که به پرده‌ سینماهای جهان راه یافته. او تا کنون دو بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده است.

تیلور سوئیفت (آمریکا)، ۸۰ میلیون دلار
تیلور سوئیف، خواننده ترانه‌سرای مشهور آمریکایی نیز مانند رابرت داونی جونیور ۸۰ میلیون دلار در ۱۲ ماه قدیم درآمد داشته است. او تا کنون پنج آلبوم روانه بازار کرده که نخستین آن در سال ۲۰۰۶ انتشار یافت. آلبوم “۱۹۸۹” که آخرین آلبوم سوئیف است، پرفروش‌ترین آلبوم موسیقی در سال قدیم میلادی بود.

کریستیانو رونالدو (پرتغال)، ۵ / ۷۹ میلیون دلار
رتبه دهم فهرست فوربس در رابطه با پردرآمدترین چهره‌های سرشناس جهان در ۱۲ ماه قدیم را کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی باشگاه رئال مادرید به خود اختصاص داده است. رونالدو که عنوان بهترین فوتبالیست جهان در سال ۲۰۱۴ را هم یدک می‌کشد، از گران‌ترین بازیکنان جهان محسوب می‌شود. چندی پیش شایعه شد که باشگاه پرسرمایه‌ پاریس سن ژرمن در تلاش است که رونالدو را در ازای ۱۲۵ میلیون یورو به خدمت خود بگیرد.

سوپروب close
خرید بک لینک