آخرین اخبار
خانه » مدل لباس » ساده ترین و شیک ترین مدل های مو

ساده ترین و شیک ترین مدل های مو

ساده ترین و همچنین شیک ترین مدل های مو

ساده ترین و همچنین شیک ترین مدل های مو

ساده ترین، سریع ترین و همچنین شیک ترین مدل های مو، جهت زمان هایی که عجله دارید.

۱٫ یک هدبند کشی (یا پارچه ای) بزنید، با بهره بری و استفاده از گیره آن هم را به موهای خود محکم کنید و همچنین مانند تصویر، موهایتان را دسته دسته به دور آن هم بپیچید.

ar4 3737 ساده ترین و شیک ترین مدل های مو

ar4 3738 ساده ترین و شیک ترین مدل های مو

۲٫ پاپیون ظریف موها: کمی بالاتر از گوش هایتان، از هر طرف صورت یک دسته مو بگیرید، آن هم ها را به دور سر خود گره بزنید و همچنین از دو طرف آن هم را بکشید. سپس یک پایپون ظریف با آن هم بزنید و همچنین گره وسط را با گیره محکم کنید.

ar4 3739 ساده ترین و شیک ترین مدل های مو

۳٫ دم اسبی بلند: جهت آنکه دم اسبی را بلندتر نشان دهید، یک ترفند به تو آموزش می دهیم. مانند تصویر، موهایتان را (به صورت عرضی) به دو دسته تقسیم کنید، و همچنین با بهره بری و استفاده از کش موی ظریف، یک دسته را درست بر بالای سر ببندید و همچنین دسته دیگر را پشت سر. سپس دسته موی بالایی را روی پایینی رها کنید.

ar4 3740 ساده ترین و شیک ترین مدل های مو

۴٫ ساده ترین و همچنین شیک ترین مدل: یک دسته از جلوی موهایتان را شانه کرده و همچنین پوش دهید، سپس تافت بزنید و همچنین روی آن هم را دوباره با شانه مرتب کنید. دسته مو را با گیره روی سرتان محکم کنید. سپس دو دسته مو از کناره های صورتتان شانه زده و همچنین با گیره به بالای سرتان محکم کنید. سپس با تافت، آن هم را فیکس کنید.

ar4 3741 ساده ترین و شیک ترین مدل های مو

۵٫ شینیون نامتقارن: دسته جلویی موها را جدا کرده و همچنین پوش دهید، سپس موها را در یک طرف سر، جمع کرده و همچنین با کش، محکم ببندید. موهای بسته شده را به دور هم تابیده و همچنین هم زمان بصورت دایره وار به دور کش بتابید و همچنین با گیره های کوچک، آن هم را بر موها محکم کنید.

ar4 3742 ساده ترین و شیک ترین مدل های مو

منبع:برترین ها

منبع
برترینانواع شلوار های جدید : ساده ترین و همچنین شیک ترین مدل های مو

سوپروب close
خرید بک لینک