آخرین اخبار
خانه » مدل لباس » مدل موهای پیشنهادی برای آقایان

مدل موهای پیشنهادی برای آقایان

مدل موهای پیشنهادی جهت آقایان

مدل موهای پیشنهادی جهت آقایان

در دنیای امروز، آقایان هم حق دارند به مقدار و اندازه خانم‌ها در مورد ظاهرشان وسواس داشته باشند و همچنین بکوشند هر روز از روز قبل، خوش‌پوش‌تر و همچنین خوش‌چهره‌تر باشند. دنیای مد آقایان هم به مقدار و اندازه قسمت و بخش مخصوص زنان و دختران جوان آن حوزه پرهیاهوست و همچنین طراحانی خوش‌سلیقه جهت دوست داشتنی و جذاب کردن آن دنیا تلاش می‌کنند.

در صورتی که خانم‌ها دوست دارند بدانند که چه مدل مویی با فرم صورت آنها هماهنگی دارد، آقایان هم آن علاقه‌مندی را دارند و همچنین دوست دارند با چهره‌ای برازنده‌ در جامعه حاضر شوند.  مردان حتی بایستی و حتما کمی جدی‌تر به آن موضوع نگاه کنند و همچنین حواس‌شان باشد، مدل موی آنها با کارو بار یا کسب و کار یا همان شغل و همچنین موقعیت فرهنگی و اجتماعی‌شان سازگاری داشته باشد.

مد ۲۰۱۵

ar4 3749 مدل موهای پیشنهادی برای آقایان

سال شمسی جاری را بایستی و حتما سال شمسی رونق موی کوتاه جهت آقایان اعلام کرد. امسال موهای کوتاه در فصل گرم و همچنین سرد سال شمسی در میان آقایان خیلی زیاد رایج بوده ولی باید توجه داشت نمی‌قدرت توقع داشت که مدل موهای کوتاه جهت همه آقایان با چهره‌های متنوع و گوناگون و مختلف مناسب باشد. آقایان از نظر قد مو به سه دسته تقسیم می‌شوند: کوتاه، متوسط و همچنین بلند؛ البته بایستی و حتما توجه داشت تعریف موی بلند در آقایان با خانم‌ها متغایر و متفاوت می باشد.

مدیران و همچنین تاجران پرمشغله

ar4 3750 مدل موهای پیشنهادی برای آقایان

موی کوتاه با قد یک تا سه سانتی‌متر بهترین انتخاب جهت مدیران و همچنین صاحبان شرکت‌هاست. مردانی که در دنیای مدرن امروز با نام بیزینس‌من شناخته می‌شوند. آن اشخاص اغلب با کمبود وقت و همچنین دغدغه زیاد مواجه خواهند بود ولی باید توجه داشت در عین حال بایستی و حتما به ظاهر خود توجه کنند و همچنین بدون ظاهری آراسته در هیچ جلسه‌ای حاضر نشوند، به همین دلیل بهترین انتخاب جهت آن اشخاص موی کوتاه می باشد؛ مویی که در چند ثانیه، با کمی ور رفتن، فرمی خوب و همچنین خوشایند می‌گیرد. آن مدل مو با ست‌های نیمه رسمی هماهنگی دارد. آقایان با موهای کوتاه در نگاه اول مردانی دقیق، شجاع و همچنین مرموز شناخته می‌شوند.

کمی تا قسمتی هنری

ar4 3751 مدل موهای پیشنهادی برای آقایان

آن هم نوعی موی کوتاه می باشد با آن تفاوت که قسمت جلویی مو یعنی از فرق سر تا پیشانی، بلندتر می باشد. مردانی که در حوزه‌های مرتبط با رشته‌های هنری فعالیت می‌کنند به آن مدل مو علاقه بسیاری دارند. آن مدل مو توانایی آن را دارد که در مدل‌های متنوع و گوناگون و مختلف درست می شود و همچنین درواقع دست آقایان را جهت استایل و همچنین فرم متغایر و متفاوت باز می‌گذارد؛ از فرمی در هم ریخته و همچنین اسپرت تا اتو کشیده و همچنین رسمی. آن مدل مو در نیمه اول سال شمسی جاری محبوبیت بسیاری داشت و همچنین در دیدن کردن و نمایش مد مردان هم زیاد دیده می‌شد. مردانی که دوست دارند متغایر و متفاوت به نظر برسند و همچنین از خودشان شخصیت پیچیده‌ای نشان بدهند، به آن مدل مو علاقه دارند.

توصیه به مردان با حوصله

ar4 3752 مدل موهای پیشنهادی برای آقایان

آرایشگران آن مدل مو را با نام «رترو» می‌شناسند و همچنین در تیم موهای متوسط جای می‌گیرد. فصل برگ ریزان پاییز و همچنین زمستان امسال آن مدل مو در میان آقایان رواج بسیاری خواهد یافت ولی باید توجه داشت نمی‌قدرت آن هم را مدلی جدید و تو و تازه دانست.

تولد آن مدل به دهه ۵ میلادی و همچنین زمان چهره‌هایی زیرا و به درستی که الویس پریسلی برمی‌گردد که سال شمسی ۲۰۱۴ را بایستی و حتما سال شمسی بازگشت آن مدل دانست. آن مدل مو را به مردانی توصیه می‌کنیم که قبل از خارج شدن از منزل و خانه وقت کافی جهت آراسته کردن موهای خود دارند زیرا و به درستی که درست نشده آن مدل مو، چندان جذاب و جالب نیست. آن مدل مو در نگاه اول تو را مردی متمول و همچنین با دخل و درآمد تثبیت‌شده نشان می‌دهد.

یک تغییر اساسی

ar4 3753 مدل موهای پیشنهادی برای آقایان

در صورتی که از چهره همیشگی خود خسته شدید و همچنین دنبال یک تغییر اساسی هستید، توصیه می‌کنیم چند هنگام و زمانی که از کوتاه کردن موهای خود صرف نظر و همچنین به آن مدل فکر کنید. جهت آن مدل بهتر می باشد نزد آرایشگری ماهر بروید زیرا و به درستی که برش خوب آن مدل، نقش مهمی در خوش فرم و همچنین حالت بودن آن هم دارد. مدل موی بلند و همچنین خرد، تو را مردی با اعتمادبه‌نفس بالا نشان می‌دهد ولی باید توجه داشت یادتان باشد جهت مدیران شرکت‌ها انتخاب خوبی به شمار نمی‌آید.

آن مدل مو بیش از همه برازنده ستارگان سینماست ولی باید توجه داشت مردان جوون اسپرت پوش که اغلب با لباس های اسپرت در برنامه جذاب و جالب و خوب های متنوع و گوناگون و مختلف حاضر می شوند می توانند با آن مدل مو تیپی متغایر و متفاوت از خودشان بسازند. آن مدل مو هم جهت موهای مجعد و همچنین هم صاف مناسب می باشد و همچنین در هر کدام فرم و همچنین مدلی متغایر و متفاوت به خود می گیرد.

منبع:مجله زندگی ایده آل

منبع
تازه ترین و جدیدترینانواع شلوار های بانوان و همچنین آقایان : مدل موهای پیشنهادی جهت آقایان

سوپروب close
خرید بک لینک