آخرین اخبار
خانه » مدل لباس » ۱۰ نکته برای ست کردن چکمه و دامن

۱۰ نکته برای ست کردن چکمه و دامن

۱۰ نقطه جهت ست کردن چکمه و همچنین دامن

۱۰ نقطه جهت ست کردن چکمه و همچنین دامن

کلاسیک ترین تن‌پوش جهت خانم‌ها دامن و همچنین پیراهن می باشد؛ تن‌پوشی زیبا و همچنین فاخر که برازنده خانم‌هاست و همچنین وارستگی و همچنین زیبایی آنها را تضمین می‌کند. روزهای سرد سال شمسی، زمان پوشیدن دامن یا پیراهن با چکمه جهت خانم‌هاست.

چکمه با انواع دامن‌های کوتاه، بلند و همچنین… ترکیب خوبی می باشد که می‌تواند شیک‌پوشی هر خانمی در فصل برگ ریزان پاییز و همچنین زمستان را تضمین کند. شیک‌پوشی زمستانی تو در دسترس می باشد ولی باید توجه داشت ساده نیست؛ بایستی و حتما اصول ست کردن دامن و همچنین چکمه را بلد باشید. نکاتی ساده که همین جا به تو آموزش می‌دهیم.

۱٫ چکمه‌هایی که از چکمه‌های سوارکاری الهام گرفته شده‌اند و همچنین با همین نام در دنیای کفش شناخته می‌شوند، انتخاب خوبی جهت همراه شدن با دامن‌های کتان، جین و همچنین سایر دامن‌های اسپرت خواهند بود. جهت ست‌های اسپرت که می‌خواهید دست‌تان در رنگ باز باشد، چکمه چرم قهوه‌‌ای انتخاب سنجیده‌تری می باشد زیرا و به درستی که رنگ کلاسیک چرم می باشد و همچنین دائما زیبا به‌نظر می‌رسد.

mo17332 10 نکته برای ست كردن چكمه و دامن

۲٫ بوت‌هایی که طراحی شیپوری دارند یعنی ساق آنها هر چه به طرف بالاتر می‌رود، گشادتر می‌می شود، با دامن‌های زیر زانو بپوشید. در ترکیب دامن و همچنین بوت دائما به آن نکته دقت کنید که لبه بوت بایستی و حتما زیر دامن پنهان می شود و همچنین دیده نشود.

۳٫ علی رغم آنچه اغلب خانم‌ها فکر می‌کنند، ترکیب دامن کوتاه با چکمه زیر زانو انتخاب خوبی نیست. آن ترکیب باعث می‌می شود تو کوتاه‌تر به‌نظر برسید. دلیل آن اتفاق هم شکستی می باشد که خط دامن و همچنین لبه چکمه در ست لباس تو ساخته یا ایجاد می‌کند.

۴٫ در صورتی که اصرار به پوشیدن چکمه با دامن کوتاه دارید، از ترکیب رنگ‌های تیره بهره بری و استفاده کنید تا شکست کمتر به چشم بیاید مثلا چکمه مشکی را با جوراب شلواری مشکی و همچنین دامنی به همین رنگ بپوشید. بهره بری و استفاده از رنگ مشکی را در بالاتنه ادامه ندهید زیرا و به درستی که ست تو زیبایی خودش را از دست می‌دهد و همچنین دلتنگ و همچنین دلگیر می‌می شود.

۵٫ چکمه با پاشنه بلند و همچنین باریک تنها و فقط جهت خانم‌های نه پیر نه جوون به بالا توصیه می‌می شود. خانم‌های جوون بهتر می باشد سراغ آن مدل چکمه نروند زیرا و به درستی که با لباس‌های جوانانه و همچنین چابکی آن سن و همچنین سال شمسی هیچ هماهنگی ندارد. چکمه با پاشنه باریک انتخاب فانتزی ای می باشد و همچنین بهتر می باشد خانم های نه پیر نه جوون هم تنها و فقط در موقعیت های خاص از آن کفش ها بهره بری و استفاده کنند.

۶٫ یکی از راه‌های زیبا کردن ست تو با چکمه، ترکیب چکمه با بعضی اکسسوری‌های ست شماست. مثلا در صورتی که چکمه با رنگ شتری دارید، از یک کمربند شتری روی دامن یا پیراهن خودتان بهره بری و استفاده کنید. یک‌رنگ بودن آن دو به چشم می‌آید و همچنین زیبایی تو را دوچندان می‌کند.

۷٫ جهت پوشیدن دامن کوتاه با چکمه بایستی و حتما سراغ چکمه‌های پاشنه‌دار بروید؛ البته چکمه‌های پاشنه داری که پاشنه پهنی دارند و همچنین به همین دلیل با دامن‌های اسپرت و همچنین کوتاه مطابق و یکدست خواهند بود. چکمه‌هایی که در طراحی آنها از ترکیب لژ و همچنین پاشنه بهره بری و استفاده شده، انتخاب خوبی جهت دامن‌های کوتاه خواهند بود. آن قانون کلی را هم یاد بگیرید؛ هر چه پاشنه بلندتر، دامن کوتاه‌تر.

۸٫ جهت خانم‌های نوجوان یک ترکیب متغایر و متفاوت را پیشنهاد می‌کنیم؛ چکمه با ساق متوسط، جوراب بلند که از چکمه بیرون می‌آید و همچنین یک ساق جهت کامل کردن آن ست. آن ست انتخاب خوبی جهت روزهای خوش و همچنین شاد نوجوانی می باشد. در چنین ترکیب‌های تین ایجری و همچنین اسپرتی رنگ اهمیت چندانی ندارد، حتی شلوغ بودن رنگ‌ها به متغایر و متفاوت شدن ست کمک می‌کند.

mo17333 10 نکته برای ست كردن چكمه و دامن

۹٫ هنگام خرید چکمه‌هایی که ساق خیلی زیاد بلند دارند، حواس‌تان باشد، قد چکمه نباید اکثرا و بیشتر از پنج سانتی‌متر بالاتر از زانو باشد. آن چکمه‌ها انتخاب خوبی جهت پیراهن‌های کوتاه خواهند بود؛ دقت کنید پیراهن کوتاه نه دامن کوتاه. ترکیب چنین چکمه‌ای با دامن کوتاه از تو یک کوتوله می‌سازد. جهت ست کردن پیراهن با چکمه دست‌تان بازتر می باشد و همچنین مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری نیست نگران قواعد ست کردن دامن و همچنین چکمه باشید.

۱۰٫ جنس و همچنین رنگ چکمه و همچنین کیف خود را با هم ست کنید. در صورتی که چکمه چرم می‌پوشید، از کیف چرمی در آن هم رنگ بهره بری و استفاده کنید. به تو توصیه می‌کنیم به جای ست کلاسیک کیف و همچنین کفش، به ست‌های خلاقانه فکر کنید ولی باید توجه داشت در مورد چکمه آن هم انتخاب کلاسیک بهتر می باشد.

آن روزها که چکمه با جنس جیر به مقدار و اندازه چکمه های چرمی رواج پیدا کرده اند حواستان باشد از ترکیب چکمه جیر و همچنین کیف چرمی بهره بری و استفاده نکنید. بهترین ست جهت چکمه جیر تو کیفی از همین جنس می باشد.

منبع : مجله زندگی ایده آل / bartarinha.ir

منبع
برترینانواع مدل لباس های فصل : ۱۰ نقطه جهت ست کردن چکمه و همچنین دامن

سوپروب close
خرید بک لینک