آخرین اخبار
خانه » مدل لباس » راهنمای انتخاب و خرید شال و روسری

راهنمای انتخاب و خرید شال و روسری

راهنمای انتخاب و همچنین خرید شال و همچنین روسری

راهنمای انتخاب و همچنین خرید شال و همچنین روسری

در صورتی که گران نرخ ترین و همچنین شکیل ترین مانتوها و همچنین پالتوها را بپوشید و همچنین کفش زیبایی به پا کنید آن جهت شیک پوشی تو خانم های حساس به ظاهر کفایت نمی کند. حتما مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد انتخاب خوبی جهت پوشش سرتان داشته باشید تا زیبایی سایر لباس هایتان اکثرا و بیشتر به چشم بیاید.

شاید خیلی ها تصور کنند که شال ها و همچنین روسری ها تنها پوششی جهت پوشاندن موها باشد، ولی باید توجه داشت واقعیت و حقیقت تنها آن نیست و همچنین تو بایستی و حتما بدانید شال ها و همچنین روسری ها در تمام دنیا به عنوان ابزار مد و همچنین زیبایی نیز به حساب می آیند و همچنین حتی در کشورهای اروپایی که حساسیتی روی حجاب وجود ندارد سرپوش ها به عنوان ابزار زیبایی خانم ها شناخته می شوند. در آن شماره از «دیده بان» راهنمایی جهت انتخاب بهتر شال ها و همچنین روسری ها به تو ارائه کرده ایم.

mo17539 راهنمای انتخاب و خرید شال و روسری

روسری و همچنین شال خود را با فرم صورت تان مطابق و یکدست کنید

آشنایی با فرم صورت مساله ای می باشد که کمک بسیاری به زیباشدن ظاهرتان می کند. در صورتی که شکل هندسی صورت تان را بدانید، آن هم وقت همچنین و علاوه بر آنکه می توانید مدل های مناسبی جهت فرم موهایتان پیدا کنید، به راحتی هم می توانید انتخاب مناسبی در باره شال و همچنین روسری داشته باشید.

طول صورت را کوتاه کنید

در صورت مستطیلی و همچنین دراز، طول صورت از عرض بزرگتر می باشد، پیشانی و همچنین فک هم مقدار و اندازه و همچنین لبه های تیز دارد. در آن حالت بایستی و حتما طوری روسری و همچنین شال بپوشید که طول صورت را کوتاه تر کنید و همچنین لبه های تیز صورت گرد می شود. شال ها بهترین گزینه جهت صورت های مستطیلی شکل می باشد. تو می توانید با شال گوشه های صورت تان را گرد کنید. شال و همچنین روسری هایی که طرح های چهارگوش دارند انتخاب نکنید. با انواع هدبند و همچنین اکسسوری زیر روسری صورت خود را کوتاه  تر کنید. از هدبند یا دستمال سرهای تیره انتخاب کنید. روسری و همچنین شال خود را به صورت گرد ببندید. جهت آن کار حتما کناره های روسری و همچنین شالت تان را تو بزنید تا گونه هایتان مشخص می شود. از مدل هایی که در پشت بسته می شوند انتخاب نکنید. روسری و همچنین شال هایی با پارچه های نرم و همچنین لخت انتخاب کنید.

همه مدل ها جهت صورت بیضی ها

mo17540 راهنمای انتخاب و خرید شال و روسری

در صورتی که صورت بیضی دارید، اکثرا و بیشتر مدل ها جهت تو مناسب می باشد. تو با صورت بیضی می توانید شال و همچنین روسری خود را به دلخواه ببندید. ولی باید توجه داشت در صورتی که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کنید صورت تان کشیده می باشد بهتر می باشد هدبند یا دستمال سر در زیر روسری یا شال بپوشید و همچنین کناره های شال و همچنین روسری تان را تو بزنید تا گونه ها مشخص تر می شود.

مثلثی ها چانه بپوشانند

در صورت مثلثی زیرا و به درستی که عرض چانه خیلی کم می باشد و همچنین چانه نوک تیز می باشد و همچنین در عوض پیشانی عریض می باشد، تو بایستی و حتما عرض پیشانی را کم کنید تا با چانه متناسب می شود. روسری و همچنین شال را طوری سر کنید که گوشه های پیشانی تان پوشیده می شود. می توانید تیزی چانه را با روسری و همچنین شال بگیرید به آن صورت که شال و همچنین روسری را طوری ببندید که قسمت پایین چانه پوشیده می شود.

صورت تان را گرد کنید

زیرا و به درستی که در آن صورت های مربع، چانه و همچنین فک حالت چهارگوش دارد تو بایستی و حتما آن لبه ها را به روسری و همچنین شال گرد نشان دهید. شال ها بهترین گزینه جهت صورت های مربعی شکل می باشد. تو می توانید با شال گوشه های مربعی صورت تان را گرد کنید. شال و همچنین روسری هایی که طرح های چهارگوش دارند و همچنین همچنین مدل هایی که از پشت بسته می شوند انتخاب نکنید. شال هایی با جنس های نرم و همچنین لَخت به درد افرادی می خورند که صورت های مربع شکل دارند.

صورت گردها پیشانی بلند کنند.

mo17541 راهنمای انتخاب و خرید شال و روسری

در صورت های گرد پیشانی عریض و همچنین کوتاه می باشد. تو بایستی و حتما با روسری و همچنین شال عرض پیشانی را کمتر و همچنین در عوض بلندتر نشان دهید. از هدبند یا دستمال سر می توانید بهره بری و استفاده کنید ولی باید توجه داشت نباید اکثرا و بیشتر از ۴/۱ پیشانی را بگیرید. به هیچ وجه کاری نکنید که ارتفاع پیشانی کم شو. جهت بلندتر نشان دادن پیشانی از هدبندهایی که رنگ روشن دارند بهره بری و استفاده کنید و همچنین روسری و همچنین شال خود را تیره تر و همچنین به صورت مستطیلی سر کنید. کناره های شال و همچنین روسری را به هیچ وجه تا نزنید. از پارچه های محکم و همچنین حالت دار بهره بری و استفاده کنید تا به صورت تو شکل بدهد.

ذوزنقه ای های برعکس!

نوع غیره ای از صورت های ذوزنقه ای خواهند بود که در آن صورت ها عرض پیشانی از عرض چانه بزرگتر می باشد و همچنین پیشانی خیلی زیاد باز و همچنین پهناور و بزرگ می باشد. تو بایستی و حتما برعکس حالت مدل ذوزنقه ای قبلی عمل کنید. از هدبند یا کلاه های تیره انتخاب کنید یا روسری و همچنین شال تان را طوری بپوشید که لبه های پیشانی گرفته می شود.

عرض پیشانی را کم کنید

بعضی از اشخاص شامل صورت های ذوزنقه شکل خواهند بود. در آن صورت عرض پیشانی از عرض چانه کوچکتر می باشد و همچنین تو بایستی و حتما روسری و همچنین شال را طوری ببندید که لبه های فک پوشیده می شود.

از هدبند بهره بری و استفاده نکنید زیرا و به درستی که پیشانی تو را کوچکتر می کند. ولی باید توجه داشت در صورتی که اصرار بر هدبند یا کلاه زیر روسری دارید از رنگ های روشن انتخاب کنید و همچنین روسری و همچنین شال تان را تیره بپوشید و همچنین کناره های آن هم را در قسمت شقیقه تو بزنید تا عرض پیشانی بزرگتر می شود.

طرح ها و همچنین رنگ های مناسب جهت تیپ های متغایر و متفاوت

mo17542 راهنمای انتخاب و خرید شال و روسری

حالا که با فرم صورت تان آشنا شدید و همچنین مدل مناسب بستن روسری را یاد گرفتید، وقت آن هم رسیده که اطلاعات مناسبی هم در مورد طرح ها و همچنین رنگ های شال ها و همچنین روسری ها به دست بیاورید. تلفیق آشنایی با فرم صورت و همچنین انتخاب طرح و همچنین رنگ مناسب شال و همچنین روسری به تو کمک می کند تا ظاهر مناسبی در پوشش سرتان داشته باشید.

طلایی و همچنین مشکی عامه پسند

mo17543 راهنمای انتخاب و خرید شال و روسری

رنگ طلایی و همچنین مشکی از آن هم دسته تلفیق هایی می باشد که عامه پسند بوده و همچنین ناخودآگاه تو را به فردی یا شخصی خاص تغییر پیدا کردن می کند.

آن روسری در  کنار مانتویی خردلی یا مشکلی فوق العاده می باشد. در صورتی که مانتویی مشکی رنگ را ترجیح می دهید بهتر می باشد به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن انتخاب کیف و همچنین کفشی به رنگ شتری باشید. در آن صورت، مطمئن باشید از ظاهرتان راضی خواهیدبود.

با بته جقه اصیل باشید

mo17544 راهنمای انتخاب و خرید شال و روسری

بته جقه یکی از نقش های تزئینی و همچنین اصیل ایرانی می باشد، تلفیق رنگ مشکی و همچنین سفید آن روسری از آن هم مدل هایاست که دل مادرها را می برد. بهتر می باشد آن روسری را در کنار مانتویی مشکی رنگ امتحان کنید و همچنین خوش پوش باشید.

آبی فیروزه ای اسرارآمیز

mo17545 راهنمای انتخاب و خرید شال و روسری

از آن هم دسته رنگ هایی که به خاطر خاص بودنش پرطرفدار می باشد، آن رنگ به ظاهر آرامش ویژه ای می دهد. دوستداران آبی فیروزه ای، اسرارآمیز و همچنین با ثبات اند. در کنار آن روسری بهتر می باشد از مانتویی روشن بهره بری و استفاده کنید تا شکیل شوید.

پوست پیازی گرم و همچنین دلنشین

mo17546 راهنمای انتخاب و خرید شال و روسری

از آن هم روسری های خوش آب و همچنین رنگ که روی پوست اکثر اشخاص به زیبایی می نشیند. طرح براق آن روسری ساتن به درد مجالس رسمی و همچنین کمی سنگین تر می خورد. بهتر می باشد در کنار رنگ پوست پیازی آن روسری از مانتوی مشکی رنگ بهره بری و استفاده کنید تا جلوه روسری تان دوچندان می شود.

تلفیقی از سنگین و همچنین شاد

mo17547 راهنمای انتخاب و خرید شال و روسری

طرح آن روسری به کار مادرهایی می آید که علاقه ای به رنگ تیره در ظاهرشان ندارند. در صورتی که آن روسری حریر با باره کرم و همچنین خال خال های قرمز را در کنار مانتویی کرم بهره بری و استفاده کنید، متغایر و متفاوت خواهیدبود.

سرپوش های پشمی راه حل مناسب فصل سرما

شال ها بهترین راه حل جهت روزهای سرد و همچنین خنک زمستانی خواهند بود. تو می توانید با انتخاب یک سرپوش پشمی همچنین و علاوه بر آنکه ظاهرتان را به زیبایی ست کنید، پوشش مناسبی هم در مقابل سرما و همچنین سوز زمستان داشته باشید. آن کاربرد شال ها و همچنین روسری های پشمی به مقدار و اندازه ای مثبت می باشد که حتی در کشورهای اروپایی که اجباری جهت پوشاندن سر و همچنین موها وجود ندارد، خانم ها در فصل سرما سرشان را با شال ها و همچنین روسری ها می پوشانند و همچنین اتفاقا از داشتن آن حجاب خیلی زیاد هم راضی خواهند بود.

روسری های پهناور و بزرگ ترکمنی از سرپوش های پرطرفدار در فصل زمستان خواهند بود. آن روسری ها همچنین و علاوه بر آنکه قواره دار و همچنین پهناور و بزرگ خواهند بود، معمولا از پارچه های پشمی هم تهیه می شوند و همچنین خیلی زیاد گرم خواهند بود. نقطه جذاب و جالب دیگر در مورد آن روسری ها آن می باشد که روسری های ترکمنی رنگ ها و همچنین طرح های خیلی زیاد شاد و همچنین زیبایی هم دارند و همچنین معمولا توجه خانم های شیک پوش را به خودشان جلب می کنند. بنابراین در صورتی که به دنبال یک سرپوش زیبا و همچنین گرم جهت فصل زمستان هستید حتما سری به فروشگاه هایی که اجناس صنایع دستی می فروشند بزنید و همچنین در اولین فرصت یک روسری خوش رنگ و همچنین زیبای ترکمنی تهیه کنید.

حاشیه دار جهت مهمانی رسمی

mo17548 راهنمای انتخاب و خرید شال و روسری

در صورتی که نیت و اراده شرکت در مهمانی رسمی را دارید جنس ساتن با طرح براق حاشیه های دور روسری از آن هم مدل هایی می باشد که به کارتان می آید. بهتر می باشد در کنار رنگ روشن آن روسری از مانتویی تیره رنگ بهره بری و استفاده کنید تا ظاهرتان از یکنواختی دربیاید.

آبی نفتی اسپورت

mo17549 راهنمای انتخاب و خرید شال و روسری

در کنار مانتویی کرم و همچنین شلوار جین سرمه ای رنگ، آن روسری فوق العاده می می شود. در کنار آن روسری ساتن با رنگ باره آبی نفتی بهتر می باشد از کیف و همچنین کفش به رنگ حاشیه دور روسری بهره بری و استفاده کنید.

 

منبع : مجله دیده بان

bartarinha.ir

منبع
برترینانواع مدل لباس های جدید : راهنمای انتخاب و همچنین خرید شال و همچنین روسری

سوپروب close
خرید بک لینک