آخرین اخبار
خانه » استخدامی » جذب مترجم رسمی کتبی و شفاهی قوه قضائیه

جذب مترجم رسمی کتبی و شفاهی قوه قضائیه

جذب مترجم رسمی کتبی و همچنین شفاهی قوه قضائیه

جذب مترجم رسمی کتبی و همچنین شفاهی قوه قضائیه

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و همچنین شرکت در آزمون جذب مترجمان رسمی قوه قضائیه درسال ۱۳۹۴ می‌رساند، که ثبت‌نام در آن آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش‌ آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org از روز یکشنبه مورخ ۳/۱۲/۹۳ آغاز و همچنین در روز یکشنبه مورخ ۱۰/۱۲/۹۳ پایان می‌پذیرد.

لذا کلیه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و همچنین بعد از مطالعه شرایط و همچنین ضوابط آزمون وفراهم نمودن مدارک و همچنین اطلاعات مورد مستلزم و نیاز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.

الف) شرایط متقاضیان:
دارا بودن حداقل ۲۵ سال شمسی تمام تاآخرین روزثبت نام.
دارا بودن حداقل مدرک دیپلم.
نداشتن پیشینه مؤثر کیفری.
عدم اعتیاد به مواد اعتیاد آور و مخدر و همچنین روانگردان و همچنین مشروبات الکلی.
دارا بودن مدرک پایان خدمت وظیفه عمومی و همچنین یا معافیت قوانین و قانونی دائم جهت آقایان(تاریخ پایان خدمت یامعافیت تاتاریخ ۹/۵/۱۳۹۴قابل قبول می باشد).
داوطلبان متقاضی می بایست تا تاریخ ۹/۵/۱۳۹۴ در مقطع تحصیلی اعلام شده فارغ التحصیل شده باشند.
اشتهار به امانتداری و همچنین وثاقت.
عدم اشتهار به فساد اخلاقی و همچنین عقیدتی.
عدم محکومیت به انفصال از سرویس ها و خدمات دولتی.
*توجه: متقاضیان بایستی و حتما همچنین و علاوه بردانش عمومی در باره زبان تخصصی خود برترجمه متون حقوقی نیز مسلط باشند.

ب) مدارک مورد مستلزم و نیاز در زمان ثبت نام اینترنتی:
تکمیل تقاضانامه الکترونیکی.
پرداخت هزینه ثبت نام به مبلغ ۱.۲۰۰.۰۰۰ (یک میلیون ودویست هزار) ریال بصورت الکترونیکی از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش.
فایل عکس اسکن شده: داوطلب می‌بایست یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر اسکن نموده و همچنین فایل آن هم را جهت ارسال ازطریق برنامه جذاب و جالب و خوب ثبت نام اینترنتی آماده نماید.
۱-۳- عکس ۴ ´ ۳ که در سال شمسی جاری گرفته شده باشد ( عکس تمام رخ)
۲-۳- عکس اسکن شده تنها و فقط بایستی و حتما با فرمت JPG باشد.
۳-۳- مقدار و اندازه عکس اسکن شده بایستی و حتما حداکثر ۴۰۰´۳۰۰ پیکسل و همچنین حداقل ۳۰۰ ´ ۲۰۰ باشد.
۴-۳-تصویر داوطلب بایستی و حتما واضح ، مشخص و همچنین فاقد اثر مهر ، منگنه و همچنین هرگونه لکه باشد.
۵-۳- حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت اکثرا و بیشتر باشد.
۶-۳- حاشیه‌های زاید عکس اسکن شده بایستی و حتما حذف شده باشد.
۷-۳- حتی الامکان عکس، رنگی و همچنین شامل باره سفید باشد.
تبصره ۱- اسکن عکس از روی کارت‌های شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و همچنین …)‌ قابل قبول نمی‌باشد و همچنین داوطلبان مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد از اصل عکس مطابق توضیحات فوق اقدام نمایند.
تبصره ۲- عکس خواهران بایستی و حتما با حجاب و همچنین صورت کامل آنان مشخص باشد.
تبصره ۳- درصورت ارسال عکس غیر معتبر ، ثبت نام داوطلب باطل شده و همچنین حق شرکت در آزمون از او همچنین سلب می‌گردد.

ج) تاریخ و همچنین نحوه ثبت نام:
کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام در آزمون جذب مترجم رسمی در صورت داشتن شرایط مندرج در بند الف آن اطلاعیه نسبت به تهیه مدارک خواسته شده بر اساس بند (ب) اقدام و همچنین از روز یکشنبه مورخ ۳/۱۲/۹۳ تا روز یکشنبه مورخ ۱۰/۱۲/۹۳ با رفت و آمد و مراجعه به وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمایند. در پایان ثبت نام به هر یک از داوطلبان کد رهگیری ارائه خواهد شد که داوطلبان مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد تا پایان کلیه مراحل آزمون آن کد را نزد خود نگهداری نمایند. ضمناً یادآور می می شود ثبت نام منحصراً به صورت الکترونیکی می باشد و همچنین داوطلبان مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش نسبت به ثبت‌نام در آزمون اقدام نمایند و همچنین ثبت نام به غیر از روش فوق غیر قابل قبول می‌باشد و همچنین آن دسته از متقاضیان مجاز به شرکت در آزمون نمی‌باشند.

د) زمان نمایش آزمون و همچنین نحوه گرفتن کارت شرکت در آزمون :
کارت شرکت در آزمون از روز سه‌شنبه مورخ ۶/۵/۱۳۹۴ جهت دیدن و همچنین پرینت بر روی وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ ۹/۵/۹۴ منحصراً در شهرستان تهران برگزار خواهد شد. ضمناَ اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه نمایش آزمون طی اطلاعیه‌ای در تاریخ ۵/۵/۹۴ از طریق وبسایت و مرکز خبرهای جدید نهاد سنجش اطلاع رسانی خواهد شد.
ساعت شروع نمایش آزمون و همچنین محل نمایش آزمون در هنگام پرینت کارت بر روی کارت شرکت در آزمون درج خواهد شد. مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر می باشد صدور کارت شرکت در آزمون به منزله اثبات و یا تایید اطلاعات ارسالی نمی‌باشدومدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی کردن خواهد شد.

تذکرات مهم:
متقاضیان شامل مدرک دکتری و همچنین کارشناسی ارشد در زبان مورد درخواست، دارندگان مدرک TOLIMO، TOEFL، IELTS وM.CH.E در زبان انگلیسی و همچنین مدارک هم­تراز در زبان­های دیگر و همچنین افرادی که شامل سابقه کار مترجم­یاری در دفاتر ترجمه رسمی خواهند بود، در شرایط یکسان، از اولویت برخوردار خواهند بود.
آزمون کتبی بصورت تستی و همچنین تشریحی دریک مرحله انجام میشود و همچنین افرادی که حدنصاب مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را در آزمون تستی کسب نمایند، اوراق تشریحی آنان تصحیح و همچنین سپس براساس نمرات تشریحی اخذ شده از بین افرادی که حدنصاب نمره مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را درآزمون تشریحی کسب نمایند تا سه برابر ظرفیت،مصاحبه تخصصی نیز به عمل میآید.
متقاضیان می­توانند در آزمون «مترجمی رسمی کتبی»یا «مترجمی رسمی شفاهی»یاهردو،ثبت­نام نمایند. مرحله آزمون کتبی جهت هر دو تیم یکسان ولی نوع مصاحبه متغایر و متفاوت خواهد بود. (چنانچه جهت هردو آزمون کتبی و همچنین شفاهی متقاضی می باشند می بایست جهت هرکدام هزینه جداگانه پرداخت نمایند).
همراه داشتن فرهنگ­ لغت (Dictionary) درجلسه آزمون مجاز می باشد، ولی بهره بری و استفاده ازآن،تنها و فقط درمرحله آزمون تشریحی بلامانع می باشد.
شرکت افرادی که در حال حاضر مترجم رسمی می باشند جهت اخذ پروانه مترجمی رسمی کتبی در زبان دیگر یا جهت اخذ پروانه مترجمی رسمی شفاهی بلامانع می باشد.
در صورتی که تعداد متقاضیان جهت هر یک از زبان­ها به حدنصاب معینی نرسد، با اعلام قبلی، آزمون منحصراً بصورت مصاحبه برگزار می‌گردد.
متقاضیان شهرستانها اعم از آنکه درحال حاضر ساکن شهرستان مورد تقاضا می باشند و همچنین یا نمی باشند، می بایست جهت حداقل ۱۰ سال شمسی فعالیت مترجمی در شهرستان مورد نظر تعهد رسمی بسپارند.

گرفتن جداول مرتبط به تعداد مترجمان رسمی کتبی مورد مستلزم و نیاز تهران و همچنین مراکز استانها فرمت PDF
جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک نمایید

منبع
تازه ترین و جدیدترین خبرهای جدید استخدامی : جذب مترجم رسمی کتبی و همچنین شفاهی قوه قضائیه

سوپروب close
خرید بک لینک