آخرین اخبار
خانه » مدل لباس » ایده های جذاب به رنگ سال ۲۰۱۵ + تصویر

ایده های جذاب به رنگ سال ۲۰۱۵ + تصویر

ایده های دوست داشتنی و جذاب به رنگ سال شمسی ۲۰۱۵ + تصویر

ایده های دوست داشتنی و جذاب به رنگ سال شمسی ۲۰۱۵ + تصویر

پرانرژی، برون‌گرا و همچنین قدرتمند. اینها ویژگی‌هایی خواهند بود که روانشناسی رنگ‌ها راجع به قرمز به ما می‌گویند. موسسه پنتون هم رنگ سال شمسی ۲۰۱۵ را قرمز تیره معرفی کرده می باشد.
جذاب و جالب می باشد بدانید هر سال شمسی قبل از اینکه رنگ سال شمسی جدید به‌صورت علنی اعلام می شود برندهای معتبر برای آگاهی از آن هم مبالغ زیادی می‌پردازند تا بتوانند طراحی‌های سال شمسی بعدشان را با توجه به آن هم رنگ انجام دهند و همچنین از سایر رقبا عقب نمانند، به همین دلیل هم تعجب نکنید در صورتی که متوجه شدید با اینکه مدت زیادی از اعلام این رنگ نگذشته بیشتر برندها طراحی‌های جدیدشان را مطابق با رنگ قرمز تیره ارائه داده‌اند.

سرعت عمل آنها در طراحی بالا نبوده بلکه از قبل خبردار شده‌اند! در صورتی که تو هم دوست دارید امسال پر از انرژی، برون‌گرا و همچنین قدرتمند به نظر بیایید نگاهی به ست‌های پیشنهادی ما بیندازید که هر کدام رگه‌هایی از این رنگ محبوب روی بورس را دارند!

جذابیت در تضاد می باشد!
دوست دارید مدلی را به تو معرفی کنیم که امکان ندارد از مد بیفتد؟ در صورتی که جواب‌تان مثبت می باشد سراغ لباس‌های راه راه افقی بروید. این مدل‌ها چنانچه ساده باشند و همچنین ترکیبی از دو رنگ مطابق و یکدست، همیشه به کار می‌آیند و همچنین هیچ وقت مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری نیست نگران از مد افتادن‌شان باشید. برای این فصل هم می‌توانید خیلی راحت روی یک پلیور راه راه با خطوط قرمز مارسلا سرمایه‌گذاری کنید.
قرمز معمولا به رنگ پوست‌های روشن، بیشتر از افرادی که پوست تیره دارند، می‌آید.

mo17770 ایده های جذاب به رنگ سال 2015 + تصویر

در صورتی که پوست‌تان خیلی سفید نیست با یک ترفند ساده می‌توانید این رنگ را به تن کنید؛ کافی می باشد قرمز را با رنگ‌های سرد و همچنین خنثی همراه کنید. در مورد این ست ما یک شلوار طوسی ساده که در کمد بیشتر خانم‌ها پیدا می‌می شود را انتخاب کرده‌ایم و همچنین بعد هم با انتخاب یک کفش آبی روشنی بیشتری به ست داده‌ایم. درنهایت دو انتخاب دیگر هم داشتیم که نیمه‌رسمی بودن ظاهر تو را بیشتر می‌کنند؛ ساعت آبی ملایم و همچنین گوشواره‌هایی به همین رنگ. گوشواره درست شبیه لوازم آرایش عمل می‌کند و همچنین می‌تواند تاثیری فوری روی روشن نشان دادن رنگ پوست‏تان داشته باشد.

mo17771 ایده های جذاب به رنگ سال 2015 + تصویر

در صورتی که معمولا لباس‏های اسپرت می‏پوشید و همچنین دوست دارید این ست را هم اسپرت کنید به جای شلوار پارچه‌ا‌ی  از یک جین سرمه‌ا‌ی  تیره کمک بگیرید.

mo17772 ایده های جذاب به رنگ سال 2015 + تصویر

mo17773 ایده های جذاب به رنگ سال 2015 + تصویر

ضد یخ بپوشید
در صورتی که دقیقا دوست دارید بدانید مارسالا چه رنگی می باشد نگاهی به این ست بیندازید. یکی از نکات مثبت قرمز تیره این می باشد که می‌تواند ظاهر تو را گرم نشان دهد. به‌خصوص که در این رنگ رگه‌هایی از قهوه‌ا‌ی  تیره هم مورد بهره بری و استفاده قرار می‌گیرد. در صورتی که دوست دارید زمستان امسال را روی پاشنه مد بچرخید و همچنین در عین حال ظاهری گرم و همچنین دوست داشتنی و جذاب داشته باشید، سعی کنید یک یا چند قلم از لباس‌های‌تان را به رنگ سال شمسی انتخاب کنید.

mo17774 ایده های جذاب به رنگ سال 2015 + تصویر

مراقب یک نکته اساسی باشید. تو نمی‌توانید سر تا پا یک‌رنگ بپوشید مگر اینکه نخست لباس‌تان یکسره باشد، دوم از تناژهای متنوع و گوناگون و مختلف این رنگ یعنی سایه‌های تیره و همچنین روشن بهره بری و استفاده کرده باشید و همچنین سوم بعضی جزئیات ساده روی لباس‌تان رنگی متغایر و متفاوت داشته باشد. در مورد این ست، یک کمربند مشکی ساده روی لباس یکسره توانسته تنوع ایجاد کند و همچنین در‌نهایت کفشی را در خود جا داده که ترکیبی از دو رنگ هم‌خانواده می باشد.

mo17775 ایده های جذاب به رنگ سال 2015 + تصویر

mo17776 ایده های جذاب به رنگ سال 2015 + تصویر

برای تکمیل آرایش خوب می باشد از کرم پودرهای روشن و همچنین ترجیحا سفیدتر بهره بری و استفاده کرده و همچنین رنگ رژلب‌تان را تیره انتخاب کنید. این تضاد به زیبایی بیشتر تو منجر می‌می شود. ریمل پر مشکی بزنید و همچنین روی زیبایی چشم‌های‌تان تاکید کنید.

یک ظاهر متغایر و متفاوت
شادی ها نیاز به دعوت کردن دارند و همچنین گاهی وقت‌ها کارت دعوت‌شان شبیه لباس‌هایی می باشد که تو می‌پوشید. کافی می باشد نگاهی به رنگ‌های به کار رفته در این ست بیندازید تا احساس کنید یک دنیا انرژی مثبت دارند به تو سلام می‌کنند!

mo17777 ایده های جذاب به رنگ سال 2015 + تصویر

زرد، سبز و همچنین قرمز رنگ‌هایی خواهند بود که اصطلاحا به هم می‌آیند. برای ایجاد کمی تنوع هم می‌توانید از تناژهای کم‌رنگ یا پررنگ هر کدام در زیورآلاتی که به همراه لباس‌تان می‌پوشید، بهره بری و استفاده کنید. برای مثال، ما ساعت مچی به رنگ قرمزمارسلا  را به این ست اضافه کرده‌ایم تا به آن هم جان ببخشد.

mo17778 ایده های جذاب به رنگ سال 2015 + تصویر

mo17779 ایده های جذاب به رنگ سال 2015 + تصویر

mo17780 ایده های جذاب به رنگ سال 2015 + تصویر

همیشه به خاطر داشته باشید قرمزهای چهارخانه جزء زیبا‌ترین مدل‌هایی خواهند بود که می‌می شود از رنگ قرمز در کمد نگه داشت. حالا چه پارچه شومیزتان باشد و همچنین چه کفش زمستانی‌تان!

این روش آرایش کنید
وقتی ظاهرتان نیمه‌رسمی می باشد نیازی نیست که خط چشم بکشید یا از ریمل‌های فوق حجم‌دهنده بهره بری و استفاده کنید. در این روش مواقع یک سایه گرم ولی باید توجه داشت روشن و همچنین زدن ریمل بلند کننده ساده می‌تواند زیبایی تو را دو چندان کند.

mo17781 ایده های جذاب به رنگ سال 2015 + تصویر

نکته دیگر توجه به رنگ رژلب می باشد. پیشنهاد ما برای این ست بهره بری و استفاده از رژ قرمزی می باشد که رگه‌هایی از نارنجی در آن هم دیده می‌می شود. این رنگ انرژی ست تو را چند برابر کرده و همچنین به چهره‌تان جان می‌دهد. مجموعه این آرایش ظاهری کلاسیک و همچنین اجتماعی را از تو به نمایش‌می‌گذارد.

سپیدبرفی شوید!
در این روزهای سرد با احتمال بارش برف نوستالژی سفید برفی برای خیلی از ما زنده می‌می شود، به همین دلیل هم سعی کرده‌ایم کمی خاطره بازی کنیم و همچنین حال و همچنین هوای این فانتزی کودکانه را با سبک و همچنین سیاق بزرگسالانه به روزهای جوانی برگردانیم.

mo17782 ایده های جذاب به رنگ سال 2015 + تصویر

mo17783 ایده های جذاب به رنگ سال 2015 + تصویر

یک تاپ یا بلوز آبی کاربنی انتخاب کنید و همچنین آن هم را با دامنی به رنگ زرد ست کنید. مراقب باشید که تناژهای این دو رنگ به هم بیایند و همچنین این‌طوری نباشد که یکی‏شان خیلی بی‌روح و همچنین آن هم یکی خیلی پررنگ باشد.

mo17784 ایده های جذاب به رنگ سال 2015 + تصویر

این روزها کیف‌های فانتزی زیادی در مراکز خرید پیدا می‌شوند که مدل‌های مختلفی دارند. پیشنهاد ما یک کیف کوچک و همچنین متغایر و متفاوت می باشد که تو با بهره بری و استفاده از آن هم می‌توانید این فانتزی را کامل کنید. بعد از انتخاب کیف نوبت به انتخاب کفش می‌رسد. آبی کاربنی باز هم انتخاب مناسبی خواهد بود. در صورتی که کفش نوک تیز باشد خانمانه‌تر و همچنین در صورتی که جلویش گرد باشد رسمیت کمتری دارد. انتخاب با شماست!

mo17785 ایده های جذاب به رنگ سال 2015 + تصویر

بهره بری و استفاده از تل قرمز ساده را به خانم‌های جوون و همچنین مدل‌های گلدار یا پاپیون‌دار را به دخترخانم‌های نوجوان پیشنهاد می‌کنیم. در صورتی که رنگ موهای‌تان مشکی باشد هم همه چیز برای زنده شدن خاطرات خوش کودکی با سبک و همچنین سیاق بزرگسالی آماده می‌می شود!

mo17786 ایده های جذاب به رنگ سال 2015 + تصویر

منبع : مجله سیب سبز / bartarinha.ir

منبع
بهترینانواع لباس های بانوان و همچنین آقایان : ایده های دوست داشتنی و جذاب به رنگ سال شمسی ۲۰۱۵ + تصویر

سوپروب close
خرید بک لینک