آخرین اخبار
خانه » مقالات » ارزیابی تلویزیون ال جی مـدل LG LCD 22LG303UR

ارزیابی تلویزیون ال جی مـدل LG LCD 22LG303UR

بررسی تلویزیون ال جی مـدل LG LCD 22LG303UR
Main Medium ارزیابی تلویزیون ال جی مـدل LG LCD 22LG303UR
قیمت تلویزیون

قابلیت Clear Voice ll
این قابلیت به طور اتوماتیک صوت آدم را در حالی مه ولوم پس زمینه زیاد است تقویت می‌کند. گزارش‌گری را در حال ارایه‌ی یک گزارش ورزشی پرهیجان در نظر بگیرید، چنانچه ولوم او را در صوت زمینه محو شود، چه اتفاقی می‌افتد؟ یا چنانچه شما بخواهید تشویق تماشاگران را بیشتر از ولوم گزارشگر ورزشی بشنوید؟ قابلیت Ceal Voice ll این امکان را به شما می‌دهد که صوت مورد نظر را در مقیسه با صوت موجود در ۱۳ وهله ‌ی مختلف (از ۶- تا ۶+) تنظیم نمایید.
می‌توانید صدایی را که به دنبالش هستید افزایش دهید!

ورودی HDMI
نسخه ‌ی ۱٫۳ تکنولوژی HDMI رنگ‌هایی با عمق ۳۰ بیت، ۳۶ بیت و ۴۸ بیت (RGB یا YCBC) را نمایش می‌دهد. در حالی که نسخه ‌های قبلی فقط تا ۲۳ بیت را نمایش می‌دادند. در این سیستم :
– در انتقال تدریجی تغییر وهله ‌ی رنگ‌ها، از جابجایی بهم ریختگی رنگ‌ها پیشگیری می‌کند.
– میزان کنتراست را ارتقا می‌دهد.
– سایه‌های خاکستری رنگ مابین مشکی سفید را بیشتر به نمایش در می‌آورد. در عمق ۳۰ بیت پیکسل، چهار مساوی سایه‌های خاکستری حداقل میزان است که اکثرا تا هشت مساوی و بیشتر ارتقا می‌یابد.

وضوح دوطرفه
رنگ پوست بر روی صفحه نمایش روشن به نظر می‌رسد. آیا تهم اکنون با چنین موقعیتی رو به رو شده‌اید تا با کنترل کنتراست رنگ پوست بازیگر، عکس او را واضح‌تر ببینید ولی رنگ زمینه تیره‌تر می‌شود یا برعکس. با وجود تلویزیون‌های ال جی قابلیت وضوح دوطرفه که رنگ عکس های را به طور جداگانه کنترل کرده بر طبق آن کنتراست را تنظیم می‌کند. مشکلی نخواهید داشت.

سیـستم DC’ Pro
سیسـتم DC’ Pro به شما این امکان را می‌دهد که از طریق اصلاح اثر کنتراست جزییات را واضح تر ببینید. اکثرا ٌ جزئیات سفید رنگ در روشنایی محو شده و رنگ سیاه نیز در تیرگی صفحه تیره‌تر می‌شود. آیا تلویزیون شما می‌تواند تاریکی روشنایی را به طور واضح نمایش دهد؟ آیا از عدم شفافیت کنتراست تلویزیون ناراضی هستید؟ با تکنولوژی DC’ Pro تلویزیون‌های ال جی، دیگر رنگ‌های سفید به نورهای تند روشن نقاط سیاه به تیرگی مطلق تبدیل نمی‌شوند.

طیف رنگ وسیع
رنگ‌های اصلی زنده می‌شوند! طیف رنگ به طرز باور نکردنی رنگ‌های شاد و زنده‌ای ایجاد می‌کند. اقیانوس آنچنان که به نظر می‌رسد آبی نیست. حتی آبی اقیانوس ترکیبی از صدها رنگ آبی است. سیسـتم طیف رنگ وسیع ، طیف رنگ‌های RGB را گسترش می‌دهد که باعث می‌شود تلویزیون رنگ‌ها را زنده‌تر نمایش دهد شما می‌توانید رنگ‌های واقعی را حس بکنید . چرا که طیف رنگ در تلویزیون‌های LCD ال جی رنگ‌های بیشتری را نمایش می‌دهد.

XVYCC
خلق دوباره‌ی همه رنگ‌های جهان به شکل طبیعی، رنگ‌هایی که طبیعی واقعی به نظر می‌رسند. گلی قشنگ را تصور بکنید که به خاطر واقعی بودن رنگ‌ها بخواهید آن را لمس بکنید ، این همان چیزی است که سیستم XVYCC تلویزیون‌های ال جی تضمین می‌کندو تکنولوژی‌ای که در مقایسه با تلویزیون‌های HD قدیم می‌تواند ۱٫۸ مساوی بیشتر رنگ‌ها را مجدادا تولید نماید . این تکنولوژی رنگ اشیاء را منحصرا طبیعی و واقعی جلوه می‌دهد.

بلندگوهای نامرئی
صداها می‌بایست شنیده و نه دیده شوند! همه محفظه‌ی جلویی تلویریون را سیتم‌های بلندگو فرا گرفته است که توسط کارشناس صوتی آقـای Mark Levinson تنظیم شده‌اند. این بلندگوهای نامرئی که به زیبا یی پنهان شده‌اند در نهایت سادگی، زیبا طراحی شده‌اند. جهت چه که شما لازم نیست بلندگوها را ببینید تا بدانید وجود دارند.

صرفه‌جویی در مصرف برق
صرفه‌جویی در استفاده برق به معنای قربانی کردن کیفیت عکس های نیست. با تکنولوژی صرفه‌جویی هوشمندانه‌ی انرژی، تکنولوژی سازگار با محیط زیست است که برای تجربه‌ی تماشای کیفیت بی‌شبیه تصاویر در عین حال صرفه‌جویی مصرف برق، راهی تازه گشوره است. با قابلیت‌های منحصر به فرد صرفه‌جویی در استفاده برق، مانند کنترل نور پس‌زمینه حالت آماده باش صفر، حس خوب تماشای تلویزیون را تجربه بکنید .

صرفه‌جویی هوشمندانه‌ی انرژی
شما با استفاده از قابلیت تنظیم نور پس زمینه این امکان را خواهید داشت که با تنظیم نور نمایشگر تلویزیون میزان مصرف انرژی را کم شدن دهید. با حالت بدون تصویر شما می‌توانید عملکرد نمایش تصویر تلویزیون خود را خاموش کرده و تنها به صوت موسیقی یا اخبار گوش فرا دهید. همه‌ی تلویزیون‌های ال جی ۲۰۰۹ دارای دکمه‌ی عملکرد خاموش مکانیکی هستند . وقت ی که در منزل نباشید می‌توانید تلویزیون خود را به طور کامل (مصرف انرژی در میزان صفر) خاموش نمایید.

صرفه‌جویی هوشمندانه‌ی انرژی در بلاترین سطح
سنسور هوشمند ال جی تکنولوژی منحصر به فردی است که در ابتدا میزان روشنایی و رنگ محیط پیرامون را اندازه‌گیری کرده و پس به طور اتوماتیک عکس تلویزیون را تنظیم می‌کند تا کیفیت عکس های را به بهترین شکل ممکن ارتقا داده و به تماشاگران عرضه نماید . این عملکرد علاوه بر افزایش کیفیت عکس ، انرژی مصرفی را تا میزان قابل توجه ی کم شدن داده و نور غیر ضروری عکس را کم شدن می‌دهد.

قابلیت صرفه‌جویی هوشمند انرژی به شکل فوق‌العاده
تلویزیون‌های ال جی با قابلیت صرفه‌جویی هوشمند انرژی مجهز به بخش LCD کم مصرف‌اند که واضح‌ترین جلوه‌ها و بهترین کیفیت عکس ی را به صورت Full HD به شما ارایه داده و در استفاده‌ی مناسب انرژی بسیار کارآمد هستند . شما با روشن کردن تلویزیون خود، کار صرفه‌جویی در استفاده برق را شروع می‌کنید. همه‌ی تلویزیون‌های ال جی با قابلیت صرفه‌جویی هوشمند انرژی، دارای دکمه‌های قابلیت “تنظیم نور پس زمینه” حالت “بدون عکس ” و عملکرد “خاموش مکانیکی ” هستند تا در مصرف انرژی منزل‌تان بیشترین میزان صرفه‌جویی را داشته باشید.

حالت AV
حالت‌های اختصاصی متناسب با انتخاب شما. تنظیم حالت عکس های بر مبنای نوع محتوای سینمایی، ورزشی بازی. اعضای مختلف خانواده سلایق مفرق ی دارند. تلویزیون می‌بایست تجربه‌ای کامل از محتویات مختلف را فراهم نماید . حالت AV به شما این امکان را می‌دهد تا کیفیت صدا تصویر را به گونه‌ای دلخواه تغییر داده تا تماشای عکس های را به صورت واقعی تجریه بکنید .

تعهد ما به محیط زیست
چهارده سال از ثبت نام ال جی به عنوان اولین مجموعه تولید کننده‌ی لوازم الکترونیکی کره و اعلام تعهد نسبت به حفظ محیط زیست در سال ۱۹۴۴ می‌گذرد. در طول این سال‌ها تعهد ما بیشتر شده و بعد دیگری گرفته است. تهیه کالاها سازگارتر با محیط زیست، استفاده از قطعاتی که به راحتی بازیافت می‌شوند، حذف قطعاتی که برای محیط زیست ضرر بارند و ارتقا کارآیی انرژی هم اکنون محصولات ما در بین دیگر دوستداران چرخش حلقه‌ی سبز محیط زیست محبوب‌تر هستند . ما با نوآوری در تهیه مواد،روش تولید و بهره‌برداری از تکنولوژی‌های به این مسیر در تهیه آینده‌ای خوبتر برای خود، صنعتمان و جهان ادامه می‌دهیم.

سوپروب close
خرید بک لینک