آخرین اخبار
خانه » مقالات » نقد ارزیابی تلویزیون ال ای دی ۴۷ اینچ ال جی مدل ۴۷LB7200

نقد ارزیابی تلویزیون ال ای دی ۴۷ اینچ ال جی مدل ۴۷LB7200

نقد تحلیل تلویزیون ال ای دی ۴۷ اینچ ال جی مد ۴۷LB7200
63641 103951433 نقد  ارزیابی  تلویزیون ال ای دی 47 اینچ ال جی مدل 47LB7200
تلویزیون سامسونگ

این تلویزیون هوشمند با سیـستم علت webOS نواوری ی به بازار عرضه کرده است و این رابط کاربری اوردن محتواهای شما را بسیار اسان کرده است همه سرگرمی های شما به اسانی نمایش داده می شوند.تنها با کلیک بر روی دکمه ی Home به لیستی کامل از برنامه ها و محتواها دسترسی پیدا می بکنید .این تلویزیون هوشمند با سیـستم علت webOS جهان ی از محتواهای LG را برای شما نمایش می دهد.این برنامه ها حاوی برنامه های زنده تلویزیون ،VOD ،محتوای سه بعدی ، برنامه های کاربردی برنامه های گزینش ی دلخواه است . در این تلویزیون مثل فروشبعضی جداگانه همه سرگرمی های شما به اسانی قابل دسترس است .همه مورد های جستجو ،کانال ها ،برنامه های توصیه ای و گزینش ی و اطلاعات ضبط در منوی LIVE صفحه نمایش قابل دیدن است و شما به راحتی توسط کنترل از راه دور این تلویزیون می توانید این برنامه ها را مدیریت بکنید .
جستجو کردن

فقط با اشاره کلمه های کلیدی از یک موضوع لیستی از محتواهای VOD برنامه های در حال پخش انلاین و ویدیوهای انلاین یوتیوب برای شما اورده می شود پس با این جستجوی عالی همه برنامه ها را خواهید دید و تجربه ی سرگرمی های شما با این تلویزیون هوشمند غنی تر می شود.
ضبط

با توجه به زندگی پر مشغله ی شما تلویزیون هوشمند LG سبب راحتی زندگی شما شده است.این تلویزیون دارای ویژگی ضبط عالی و ماشین وقت است پس سرگرمی های را در مناسبی نگاه بکنید .
کنترل تلویزیون

کنترل تلویزیون هوشمند LG بسیار اسان است.این کنترل جادویی پیشرفته ی LG بسیار کاربر پسند و درای عملکردی باورنکردنی است .
سینما سه بعدی LG

سینما سه بعدی LG دارای عینک های سه بعدی بدون تاری سبک بدون باتری است .
عینک های سه بعدی راحت

از کیفیت عالی عینک های سه بعدی لذت ببرید.این عینک ها سبک ،بدون تاری ،بدون باتری ، مقرون به صرفه اقتصادی هستند .بر خلاف تلویزیون های سه بعدی مرسوم و قدیمی ،این تلویزیون هوشمند دارای عکس های سه بعدی روشن تر ،شفاف ترد بیشتری است .
پنل IPS

ضربه بزنید تا متوجه شوید.راز زاویه دید عالی و کیفیت عالی این تلویزیون ها در پنل ان ها است .همان گونه که کیفیت قهوه از روی دانه هایش سنجیده می شود کیفیت یک پنل بر روی کیفیت تلویزیون تاثیر خواهد گذاشت.این پنل عالی سبب می شود تلویزیون LED LG شفاف ،ثابت محکم تر به نظر برسد.
دقت رنگی واقعی

پنل IPS جلوه رنگ بیشتری از عکس های اصلی در هر پیکسل از رزولوشن HD ارائه می دهد.
زاویه دید وسیع

این پنل نسبت به پنل های دیگر موجود در بازار رنگ هایی ثابت با کنتراست بالا در همه زاویه ها ارائه می دهد.
شفافیتی بدون تاری

پنل IPS نسبت به پنل های معمولی دیگر در نمایش های سریع شفافیتی فوق العاده ارائه می دهد.این عکس های بدون تار ،به شفافیت کریستال و بسیار زنده نمایش داده می شوند.
موتور پردازشگر Triple XD

با پردازشگر تصویر ی Triple XD از عکسهایی با کنتراست بالا شفافیت رنگ هایی عالی لذت ببرید.
عکس های جادویی III

بوسیله این عملکرد به راحتی می توانید تنظیمات مربوط به عکس مثل سطح سیاهی ،رنگ ،تیزی نور پس زمینه را تغییر دهید.
سیستم اسپیکر ۲٫۱

بوسیله سیـستم اسپیکر ۲٫۱ این تلویزیون از ساب ووفری عالی و اسپیکر های دوگانه لذت بسیاری خواهید برد.صدایی واقعی با عمق تازگی عالی دریافت می بکنید . با این صوت فراگیر خانه ی را به سینمای عالی تبدیل بکنید .
Clear Voice II

از دیالوگی شفاف و صدایی باورنکردنی بوسیله این فناوری لذت ببرید.تکنولوژی Clear Voice II به صورت اتوماتیک صدای پایین افراد را در فیلم جذاب ها و نمایش ها تشخیص و تقویت می نماید پس صداها برعکس زیبا پس زمینه ی ان ها قابلیت شنیداری فوق العاده ای پیدا می کنند.حالت ولوم هوشمند هم در این تلویزیون به صورت اتوماتیک صداها را تقویت می نماید .
USB Movie

به اسانی USB و درایو هارد خارجی را به پورت USB متصل نمایید از دیدن محتواها بر روی صفحه نمایش لذت ببرید.این تلویزیون از محتواهای DivX HD به راحتی پشتیبانی می نماید .
ذخیره سازی هوشمند انرژی

این ویژگی در تلویزیون به دستگاه یاری می نماید تا مصرف انرژی کمتری داشته باشد .خصوصیات ی این حالت حاوی کنترل نور پس زمینه برای تنظیم روشنایی عملگر صفحه نمایش خاموش در وقت پخش فایـل صوتی و حالت اماده به کار دستگاه است .

سوپروب close
خرید بک لینک